Trzy nowe wzmocnienia ekipy One Pro Cycling

Brytyjski zespół One Pro Cycling zatrudnia trzech nowych zawodników.

Pierwszym wzmocnieniem drużyny Becky Frewing będzie Brytyjczyk, 25-letni Thomas Stewart, który w tym sezonie wygrał Velothon Wales (1.1) oraz zajmował miejsca w czołowej dziesiątce mistrzostw Wielkiej Brytanii oraz klasyku Dwars door het Hageland (1.1).

Kolejnym transferem brytyjskiej ekipy będzie August Jensen – tegoroczny zwycięzca klasyfikacji generalnej GP Liberty Seguros (2.2) oraz dziesiąty zawodnik Tour of Norway (2.HC). Norweg w sezonach 2015 i 2014 wygrywał również klasyfikację górską Arctic Race of Norway.

Najmłodszym i najbardziej perspektywicznym transferem jest Christopher Lawless, który w tym sezonie wygrał etap New Zealand Cycle Classic (2.2) i zajął 3. miejsce na wyścigu Rutland Classic (1.2). W poprzednim sezonie dojechał do mety na bardzo dobrym 6. miejscu w Grand Prix Cerami (1.1). Lawless w kategoriach juniorskich wygrywał klasyfikację punktową Trofeo Carlsberg.

W ekipie One Pro Cycling jeździ jeden Polak – Karol Domagalski.