Gran Premio Bruno Beghelli 2016

Włoch Nicola Ruffoni (Bardiani - CSF) triumfował na trasie 20. edycji Gran Premio Bruno Beghelli.

25-latek okazał się lepszy od Filippo Pozzato (Willier - Southeast) i Jensa Keukeleire (Orica BikeExchange).

19. przyjechał Maciej Paterski (CCC Sprandi Polkowice).

Wyniki Gran Premio Bruno Beghelli 2016 (1.HC); Monteveglio – Monteveglio (196,3 km):

  1 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                         04:25:21
  2 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Southeast
  3 Jens Keukeleire (Bel) Orica-BikeExchange
  4 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
  5 Simone Consonni (Ita)
  6 Jacopo Guarnieri (Ita) Team Katusha
  7 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe     
  8 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
  9 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-BikeExchange
 10 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 11 Matti Breschel (Den) Cannondale-Drapac Pro Cycling
 12 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team
 13 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
 14 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina-Southeast
 15 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         00:02
 16 Grega Bole (Slo) Nippo - Vini Fantini
 17 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 18 Xandro Meurisse (Bel)
 19 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 20 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF
 21 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo
 22 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 23 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 24 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Southeast
 25 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         00:05
 26 Jérémy Roy (Fra) FDJ
 27 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 28 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe     
 29 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli
 30 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 31 Zhandos Bizhigitov (Kaz)                                     00:13
 32 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 33 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                             00:16
 34 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Southeast               00:37
 35 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 36 Damien Howson (Aus) Orica-BikeExchange                       00:46
 37 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-BikeExchange          01:21
 38 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              03:11
 39 Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale                      03:28
 40 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini
 41 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 42 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 43 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini
 44 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team
 45 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
 46 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
 47 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 48 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team
 49 Diego Ulissi (Ita) Lampre - Merida
 50 Steve Morabito (Swi) FDJ
 51 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 52 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 53 Maxime Cam (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 54 Víctor De La Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice
 55 Ryan Gibbons (RSA)
 56 Rémy Rochas (Fra) AG2R La Mondiale
 57 Roman Maikin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 58 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 59 Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida
 60 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 61 Manuele Mori (Ita) Lampre - Merida
 62 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 63 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina-Southeast
 64 Rémy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 65 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli - Sidermec
 66 Kenny Elissonde (Fra) FDJ
 67 Simone Petilli (Ita) Lampre - Merida
 68 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 69 Leonardo Fabio Duque (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 70 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale-Drapac Pro Cycling
 71 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac Pro Cycling
 72 Chris Anker Sörensen (Den) Fortuneo - Vital Concept
 73 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac Pro Cycling
 74 Amets Txurruka (Spa) Orica-BikeExchange
 75 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18
 76 Oliviero Troia (Ita) Lampre - Merida
 77 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        03:34
 78 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 79 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 80 Jens Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 81 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 82 Ruben Plaza Molina (Spa) Orica-BikeExchange
 83 Zakkari Dempster (Aus) Bora-Argon 18
 84 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept
 85 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 86 Nick Dougall (RSA) Dimension Data
 87 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe     
 88 Jorge Arcas Pena (Spa) Movistar Team
 89 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek-Segafredo
 90 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Movistar Team
 91 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 92 Andrey Amador Bikkazakova (CRc) Movistar Team
 93 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
 94 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 95 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 96 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 97 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 98 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 99 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
100 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits
101 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
102 Arnold Jeannesson (Fra) Cofidis, Solutions Credits
103 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
104 Davide Ballerini (Ita) Tinkoff Team
105 Filippo Ganna (Ita)
106 Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Drapac Pro Cycling
107 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
108 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac Pro Cycling
109 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18
110 Cyrille Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
111 Anthony Roux (Fra) FDJ                                       03:43
112 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Southeast              06:44
113 Vincenzo Albanese (Ita)                                      06:46
114 Moreno Moser (Ita) Cannondale-Drapac Pro Cycling
115 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
116 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
117 Elia Viviani (Ita) Team Sky
118 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
119 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
120 Shane Archbold (NZl) Bora-Argon 18                           06:51

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: