Primus Classic Impanis – Van Petegem 2016

Fernando Gaviria (Etixx - Quick Step) wygrał belgijską  jednodniówkę, pamięci Impanisa i Van Petegema.

Idealnie rozprowadzony Kolumbijczyk pokonał Timothy Duponta (Verandas Willems) oraz kolegę z zespołu Maximiliana Richeze.

Polacy nie wystartowali w Belgii.

Wyniki Primus Classic Impanis – Van Petegem 2016 (1.HC), Brakel – Boortmeerbeek (200,4 km):

  1 Fernando Gaviria Rendon (Col) Etixx - Quick-Step           4:37:20
  2 Timothy Dupont (Bel) Veranda's Willems
  3 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Etixx - Quick-Step
  4 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
  5 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-BikeExchange
  6 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
  7 Kevin Ista (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
  8 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert
  9 Michael Carbel Svendgaard (Den) St?lting Service Group
 10 Marco Haller (Aut) Team Katusha
 11 Dion Smith (NZl) ONE Pro Cycling
 12 Dylan Page (Swi) Team Roth
 13 Jonas Rickaert (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 14 Michel Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 15 Floris Gerfs (Ned) BMC Racing Team
 16 Maximilien Picoux (Bel) Color Code - Arden'beef
 17 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 18 Justin Jules (Fra) Veranclassic-Ago
 19 Aleksei Tcatevich (Rus) Team Katusha
 20 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
 21 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 22 Alexander Maes (Bel) Team Katusha
 23 Sam Lennertz (Bel) Veranclassic-Ago
 24 Olivier Pardini (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 25 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
 26 Gerry Druyts (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 27 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 28 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
 29 Niels De Rooze (Bel) Veranclassic-Ago
 30 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 31 Maurits Lammertink (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 32 Greg Henderson (NZl) Lotto Soudal
 33 Antoine Warnier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 34 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie
 35 Julien Mortier (Bel) Color Code - Arden'beef
 36 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
 37 Massimo Vanderaerden (Bel) Veranclassic-Ago
 38 Eugert Zhupa (Alb) WIL
 39 Asbj?rn Kragh Andersen (Den) Delko Marseille Provence KTM
 40 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal
 41 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step
 42 Maxime Farazijn (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 43 Tim Kerkhof (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 44 Adrien Costa (USA) Etixx - Quick-Step
 45 Dennis Coenen (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 46 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
 47 Sander Helven (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 48 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 49 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
 50 Reinier Honig (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 51 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 52 Amets Txurruka (Spa) Orica-BikeExchange
 53 Joshua Hunt (GBr) ONE Pro Cycling
 54 Nicholas Schultz (Aus) Orica-BikeExchange
 55 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM
 56 Vegard Breen (Nor) Fortuneo - Vital Concept                  00:08
 57 Antoine Loy (Bel) Color Code - Arden'beef
 58 Johnny Hoogerland (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 59 Giuseppe Fonzi (Ita) WIL
 60 Brecht Dhaene (Bel) Veranda's Willems
 61 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 62 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
 63 Nicolas Baldo (Fra) Team Roth
 64 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
 65 Marvin Tasset (Bel) Color Code - Arden'beef
 66 Gordon De Winter (Bel) Color Code - Arden'beef
 67 Pieter Jacobs (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 68 Dimitri Peyskens (Bel) Veranclassic-Ago
 69 Nicola Toffali (Ita) Team Roth
 70 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-BikeExchange
 71 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 72 Alexander Edmonson (Aus) Orica-BikeExchange
 73 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 74 Thomas Koep (Ger) St?lting Service Group                     00:14
 75 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 76 Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 77 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 78 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 79 Michael Reihs (Den) St?lting Service Group
 80 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 81 Robert Power (Aus) Orica-BikeExchange
 82 Mads Pedersen (Den) St?lting Service Group
 83 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems
 84 Martin Palm (Bel) Color Code - Arden'beef
 85 Moritz Backofen (Ger) St?lting Service Group
 86 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
 87 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 88 Dennis Van Winden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 89 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 90 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
 91 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                       00:22
 92 Steven Lammertink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 93 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 94 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team Katusha
 95 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 96 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   00:27
 97 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems                       00:45
 98 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept              00:55
 99 Leonardo Fabio Duque (Fra) Delko Marseille Provence KTM      01:01
100 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step                      01:13
101 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 01:16
102 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling                             01:24
103 Rob Ruijgh (Ned) Crelan-Vastgoedservice                      01:44
104 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept                02:04
105 Pierre-Luc Perichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
106 Cristian Raileanu (Mda) Wilier - Southeast                   02:37
107 Christophe Laborie (Fra) Delko Marseille Provence KTM
108 Sven Reutter (Ger) St?lting Service Group                    03:54
109 Mirko Tedeschi (Ita) Wilier - Southeast
110 Hayden Mccormick (NZl) ONE Pro Cycling
111 Tom Dernies (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
112 Mike Teunissen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
113 Ivan Garcia Cortina (Spa) Etixx - Quick-Step                 05:17
114 Ruben Plaza Molina (Spa) Orica-BikeExchange
115 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          06:03
116 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
117 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
118 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
119 Vladimir Isaychev (Rus) Team Katusha                         07:11
120 Johan Hemroulle (Bel) Color Code - Arden'beef                07:30
121 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                 07:31
122 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
123 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                            07:34
124 Thomas Baylis (GBr) ONE Pro Cycling                          08:24

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: