Memorial Marco Pantani 2016

Francesco Gavazzi (Androni Giocattoli - Sidermec) zwyciężył w 13. wyścigu przypominającym o Marco Pantanim.

Włoski sprinter pokonał na mecie Matteo Busato (Wilier - Southeast) i Paolo Totò (Norda-MG.Kvis Vega).

7. miejsce wywalczył Davide Rebellin z CCC Sprandi Polkowice, a 14. w 15-osobowej czołówce Przemysław Niemiec (Lampre - Merida).

Wyniki Memorial Marco Pantani 2016 (1.1), Cesenatico – Cesenatico (189,8 km):

  1 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec     04:28:50
  2 Matteo Busato (Ita) Wilier - Southeast
  3 Paolo Tot? (Ita) Norda - Mg. K Vis
  4 Manuele Mori (Ita) Lampre - Merida
  5 Marco Tizza (Ita) d'Amico Bottecchia
  6 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda - Mg. K Vis
  7 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
  8 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
  9 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team
 10 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier
 11 Daniel Martínez (Col) Wilier - Southeast
 12 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team
 13 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx
 14 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre - Merida
 15 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli
 16 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        00:27
 17 Gianfranco Zilioli (Ita) Nippo - Vini Fantini                00:31
 18 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                00:35
 19 Peter Schulting (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental T     01:57
 20 Filippo Pozzato (Ita) Wilier - Southeast
 21 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF
 22 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 23 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 24 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 25 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
 26 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
 27 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini
 28 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 29 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
 30 Stefan De Bod (RSA) Dimension Data
 31 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx
 32 Enrico Salvador (Ita) Unieuro Wilier
 33 Jasper Ockeloen (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team
 34 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 35 Rafael Andriato (Bra) Wilier - Southeast
 36 Michele Gazzarra (Ita) Norda - Mg. K Vis
 37 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 38 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 39 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx
 40 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 41 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 42 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 43 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 44 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 45 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 46 Alex Turrin (Ita) Unieuro Wilier
 47 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 48 Andrea Cacciotti (Ita) Unieuro Wilier
 49 Davide Vigano (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 50 Víctor De La Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice
 51 Mauro Finetto (Ita) Unieuro Wilier
 52 Fausto Masnada (Ita) Lampre - Merida
 53 Simone Petilli (Ita) Lampre - Merida
 54 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 55 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 56 Yonder Godoy (Ven) Wilier - Southeast
 57 Andrea Fedi (Ita) Wilier - Southeast                         02:27

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: