4 Jours de Dunkerque 2016: etap 3

Bryan Coquard

Bryan Coquard (Direct Energie) zwyciężył na trzecim etapie Czterech Dni Dunkierki i powiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej.

Drugi przyjechał Baptiste Planckaert (Wallonie-Bruxelles), a trzecie miejsce wywalczył Rudy Barbier (Roubaix Lille Metropole).

Wyniki 3. etapu 4 Jours de Dunkerque 2016 (2.HC), Béthune - Saint-Pol-sur-Ternoise (174 km):

  1 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie                         4:10:17
  2 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
  3 Rudy Barbier (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
  4 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Etixx - Quick-Step
  5 Olivier Pardini (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
  6 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
  7 Laurent Pichon (Fra) FDJ
  8 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre
  9 Romain Feillu (Fra) HP-BTP Auber 93
 10 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
 11 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
 12 Dion Smith (NZl) ONE Pro Cycling
 13 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 14 Leonardo Fabio Duque (Col) Delko Marseille Provence KTM
 15 Michael Reihs (Den) St?lting Service Group
 16 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 17 Kenny De Haes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 18 Timothy Stevens (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 19 Felix Pouilly (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
 20 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 21 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 22 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 23 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
 24 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 25 Xandro Meurisse (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 26 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 27 Yoann Offredo (Fra) FDJ
 28 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 29 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM
 30 Pieter Jacobs (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 31 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 32 David Menut (Fra) HP-BTP Auber 93
 33 Pierrick Fedrigo (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 34 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 35 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 36 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
 37 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
 38 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 39 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 40 Stéphane Poulhies (Fra) Armee de Terre
 41 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 42 Linus Gerdemann (Ger) St?lting Service Group
 43 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 44 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 45 Lasse Norman Hansen (Den) St?lting Service Group
 46 Alo Jakin (Est) HP-BTP Auber 93
 47 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 48 Rob Ruijgh (Ned) Crelan-Vastgoedservice
 49 Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 50 Flavien Dassonville (Fra) HP-BTP Auber 93
 51 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ
 52 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 53 Rasmus Christian Quaade (Den) St?lting Service Group
 54 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 55 Yann Guyot (Fra) Armee de Terre
 56 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale
 57 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 58 Julien Guay (Fra) HP-BTP Auber 93
 59 Pierre Gouault (Fra) HP-BTP Auber 93
 60 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 61 Jérémy Maison (Fra) FDJ
 62 Gregory Habeaux (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 63 Gerry Druyts (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 64 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step
 65 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step
 66 Anthony Maldonado (Fra) HP-BTP Auber 93                      00:17
 67 Chris Opie (GBr) ONE Pro Cycling
 68 Aimé Degendt (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise             00:19
 69 Wesley Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 70 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                00:22
 71 David Boucher (Fra) Crelan-Vastgoedservice                   00:24
 72 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 73 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 74 Jonas Tenbrock (Ger) St?lting Service Group                  00:33
 75 Jeremy Leveau (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
 76 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 77 Sven Reutter (Ger) St?lting Service Group                    00:35
 78 Kristian House (GBr) ONE Pro Cycling
 79 Thomas Deruette (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 80 Julien Duval (Fra) Armee de Terre
 81 Joshua Hunt (GBr) ONE Pro Cycling
 82 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                       00:40
 83 Yanto Barker (GBr) ONE Pro Cycling                           00:45
 84 Jonathan Dufrasne (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 85 Maxime Farazijn (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 86 Dennis Coenen (Bel) Crelan-Vastgoedservice                   00:50
 87 Barry Markus (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 88 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 89 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Prote     00:56
 90 Thomas Koep (Ger) St?lting Service Group
 91 Berden De Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 92 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 93 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 94 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ                                 01:02
 95 Benoît Sinner (Fra) Armee de Terre                           01:07
 96 Dieter Bouvry (Bel) Roubaix Metropole Europeenne De Lill     01:08
 97 Jens Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 98 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
 99 Benjamin Giraud (Fra) Delko Marseille Provence KTM           01:10
100 Alexis Bodiot (Fra) Armee de Terre
101 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo - Vital Concept            01:16
102 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                       01:20
103 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits                 01:21
104 Julien Morice (Fra) Direct Energie                           01:23
105 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           01:31
106 Tiziano Dall'antonia (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec     01:34
107 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise               01:37
108 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
109 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    01:41
110 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
111 Jordan Levasseur (Fra) Armee de Terre
112 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           01:53
113 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
114 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
115 Clément Venturini (Fra) Cofidis, Solutions Credits
116 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert
117 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
118 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                       02:09
119 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         02:18
120 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step
120 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM            02:46
121 Frederique Robert (Bel) Crelan-Vastgoedservice               03:21
122 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                        03:24
123 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits
124 Maxime Renault (Fra) HP-BTP Auber 93
125 Matthew Harley Goss (Aus) ONE Pro Cycling
126 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect     06:59
127 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De      08:33
128 Samuel Williams (GBr) ONE Pro Cycling
129 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept                  09:15
130 Glenn O'shea (Aus) ONE Pro Cycling                           09:19
131 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                         09:50
132 Guillaume Thévenot (Fra) Direct Energie
133 Florent Pereira (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Li     09:56
134 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                      10:20
DNF Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
DNF Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
DNF Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
DNS Kai Reus (Ned) Roompot - Oranje Peloton
DNS Thibault Ferasse (Fra) Armee de Terre

Klasyfikacja po 3. etapie:

  1 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie                        13:12:58
  2 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits              00:20
  3 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale                    00:22
  4 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
  5 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                00:24
  6 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
  7 Felix Pouilly (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Lill     00:25
  8 Rudy Barbier (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Lille     00:26
  9 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 10 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 11 Stéphane Poulhies (Fra) Armee de Terre
 12 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept               00:27
 13 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                         00:28
 14 Xandro Meurisse (Bel) Crelan-Vastgoedservice                 00:29
 15 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Etixx - Quick-Step           00:30
 16 Kenny De Haes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 17 Olivier Pardini (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 18 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre
 19 Romain Feillu (Fra) HP-BTP Auber 93
 20 Timothy Stevens (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 21 David Menut (Fra) HP-BTP Auber 93
 22 Lasse Norman Hansen (Den) St?lting Service Group
 23 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 24 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
 25 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
 26 Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 27 Dion Smith (NZl) ONE Pro Cycling
 28 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM
 29 Pieter Jacobs (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 30 Leonardo Fabio Duque (Col) Delko Marseille Provence KTM
 31 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 32 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
 33 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 34 Yoann Offredo (Fra) FDJ
 35 Gerry Druyts (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 36 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 37 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 38 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 39 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 40 Rasmus Christian Quaade (Den) St?lting Service Group
 41 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 42 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 43 Michael Reihs (Den) St?lting Service Group
 44 Rob Ruijgh (Ned) Crelan-Vastgoedservice
 45 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 46 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 47 Alo Jakin (Est) HP-BTP Auber 93
 48 Flavien Dassonville (Fra) HP-BTP Auber 93
 49 Linus Gerdemann (Ger) St?lting Service Group
 50 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step
 51 Pierrick Fedrigo (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 52 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step
 53 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 54 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 55 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ
 56 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale
 57 Pierre Gouault (Fra) HP-BTP Auber 93
 58 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 59 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step
 60 Yann Guyot (Fra) Armee de Terre
 61 Julien Guay (Fra) HP-BTP Auber 93
 62 Jérémy Maison (Fra) FDJ
 63 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 64 Gregory Habeaux (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 65 Anthony Maldonado (Fra) HP-BTP Auber 93                      00:47
 66 Laurent Pichon (Fra) FDJ
 67 Wesley Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                 00:49
 68 Aimé Degendt (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 69 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       00:54
 70 David Boucher (Fra) Crelan-Vastgoedservice
 71 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 72 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits              01:03
 73 Jeremy Leveau (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Lille
 74 Jonas Tenbrock (Ger) St?lting Service Group
 75 Julien Duval (Fra) Armee de Terre                            01:05
 76 Sven Reutter (Ger) St?lting Service Group
 77 Thomas Deruette (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 78 Kristian House (GBr) ONE Pro Cycling
 79 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                       01:10
 80 Yanto Barker (GBr) ONE Pro Cycling                           01:15
 81 Maxime Farazijn (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 82 Jonathan Dufrasne (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 83 Barry Markus (Ned) Roompot - Oranje Peloton                  01:20
 84 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 85 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        01:26
 86 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 87 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ                                 01:32
 88 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                01:34
 89 Benoît Sinner (Fra) Armee de Terre                           01:37
 90 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                            01:38
 91 Benjamin Giraud (Fra) Delko Marseille Provence KTM           01:40
 92 Alexis Bodiot (Fra) Armee de Terre
 93 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo - Vital Concept            01:46
 94 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                       01:50
 95 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           02:01
 96 Tiziano Dall'antonia (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec     02:04
 97 Jordan Levasseur (Fra) Armee de Terre                        02:11
 98 Julien Morice (Fra) Direct Energie                           02:18
 99 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           02:23
100 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
101 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits                 02:33
102 Dieter Bouvry (Bel) Roubaix Metropole Europeenne De Lill     02:57
103 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits                 03:03
104 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    03:15
105 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise               03:24
106 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                   03:33
107 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    03:35
108 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits         03:40
109 Frederique Robert (Bel) Crelan-Vastgoedservice               03:51
110 Matthew Harley Goss (Aus) ONE Pro Cycling                    03:54
111 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                             04:02
112 Dennis Coenen (Bel) Crelan-Vastgoedservice                   04:04
113 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         04:05
114 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  04:10
115 Jens Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise             04:22
116 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       04:41
117 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                       04:47
118 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                        05:11
119 Chris Opie (GBr) ONE Pro Cycling                             06:33
120 Berden De Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton               07:11
121 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect     07:29
122 Thomas Koep (Ger) St?lting Service Group                     08:29
123 Clément Venturini (Fra) Cofidis, Solutions Credits           08:37
124 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept                  09:45
125 Florent Pereira (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De Li     10:26
126 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                      10:50
127 Joshua Hunt (GBr) ONE Pro Cycling                            12:09
128 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM            12:55
129 Maxime Renault (Fra) HP-BTP Auber 93                         13:24
130 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Metropole Europeenne De      16:06
131 Glenn O'shea (Aus) ONE Pro Cycling                           16:52
132 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits               19:29
133 Samuel Williams (GBr) ONE Pro Cycling                        20:11
134 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                         22:41
135 Guillaume Thévenot (Fra) Direct Energie                      24:08

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: