Tour de Langkawi 2016: etap 4

Kolumbijczyk Miguel Ángel López (Astana) wygrał królewski odcinek Tour de Langkawi, zakończony podjazdem na Tanah rata (5 km; 6,8%).

30 sekund stracił drugi na mecie Daniel Alexander Jaramillo (UnitedHealthcare) i 35 sekund trzeci Reinardt Janse van Rensburg (Dimension Data).

23. przyjechał Karol Domagalski (One Pro Cycling), który spóźnił się o 1:14.

Wyniki 4. etapu Tour de Langkawi 2016 (2.HC), Ipoh - Cameron Highlands (129,4 km)

  1 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team                   3:25:37
  2 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare                      00:30
  3 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data             00:35
  4 Francisco Mancebo (Spa) SkyDive Dubai
  5 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
  6 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
  7 George Harper (GBr) ONE Pro Cycling
  8 Jesper Hansen (Den) Tinkoff Team
  9 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 10 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare
 11 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 12 Antonio Piedra Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 13 John Kronborg Ebsen (Den) ONE Pro Cycling
 14 Julen Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela
 15 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO
 16 Ivan Santaromita (Ita) SkyDive Dubai
 17 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 18 Jaco Venter (RSA) Dimension Data                             00:50
 19 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Southeast - Venezuela       01:00
 20 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth                          01:04
 21 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling
 22 Colin Stüssi (Swi) Team Roth                                 01:09
 23 Karol Domagalski (Pol) ONE Pro Cycling                       01:14
 24 Muhamad Adiq Husainie Othman (Mas) Terengganu
 25 Kangeun Joo (Kor) KSPO
 26 Richard Handley (GBr) ONE Pro Cycling
 27 Jingbiao Zhao (Chn) Hengxiang
 28 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 29 Masakazu Ito (Jpn) Aisan Racing Team                         01:18
 30 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 31 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang
 32 Roland Thalmann (Swi) Team Roth
 33 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team                    01:35
 34 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 35 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
 36 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven - Sava RBP                     01:44
 37 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
 38 Agung Sahbana (Ina) Pegasus Continental
 39 Ka Hoo Fung (HKg) HKSI Pro                                   02:03
 40 Jonipher Ravina (Phi) 7 Eleven - Sava RBP                    03:30
 41 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang
 42 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team                 03:33
 43 Nick Dougall (RSA) Dimension Data                            03:37
 44 Songezo Jim (RSA) Dimension Data
 45 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven - Sava RBP
 46 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
 47 Michael Gogl (Aut) Tinkoff Team
 48 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu
 49 Ho San Chiu (HKg) HKSI Pro                                   03:50
 50 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) NSC - Mycron                   03:55
 51 Nur Amirul Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu
 52 Novardianto Jamalidin (Ina) Pegasus Continental              03:57
 53 Ahmad Lutfi Muhammad Fauzan (Mas) Malaysia                   05:40
 54 Giuseppe Fonzi (Ita) Southeast - Venezuela                   06:19
 55 Thomas Scully (NZl) Drapac Professional Cycling
 56 Gavin Mannion (USA) Drapac Professional Cycling
 57 Edgar Nohales Nieto (Spa) 7 Eleven - Sava RBP                06:34
 58 Joo Yong Seo (Kor) KSPO                                      06:45
 59 Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Ca     06:47
 60 Mohd Zariff Muhammad Nur Aiman (Mas) Malaysia
 61 Rusli Amir Mustafa (Mas) Malaysia
 62 Mohd Nazri Muhamad (Mas) NSC - Mycron
 63 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                             07:10
 64 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 65 Burr Ho (HKg) HKSI Pro
 66 Muhamad Zawawi Azman (Mas) NSC - Mycron                      07:35
 67 Meng Yan (Chn) Hengxiang                                     07:52
 68 Wenhui BI (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            09:01
 69 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven - Sava RBP                  09:14
 70 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia                                 09:37
 71 Kun-Soo Kim (Kor) KSPO                                       09:43
 72 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental                      10:31
 73 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu
 74 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 75 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           10:33
 76 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team
 77 Teten Rohendi (Ina) Pegasus Continental                      11:06
 78 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff Team                               11:37
 79 Afiq Huznie Othman (Mas) NSC - Mycron                        11:51
 80 Ma Guangtong (Chn) Hengxiang
 81 Sung Baek Park (Kor) KSPO
 82 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              14:24
 83 Michal Kolár (Svk) Tinkoff Team
 84 Siu Wai Ko (HKg) HKSI Pro
 85 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec             14:50
 86 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 87 Ahmad Muazzam Iman Mustafa Kamal (Mas) NSC - Mycron
 88 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO
 89 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 90 Wan Yau Lau (HKg) HKSI Pro                                   14:58
 91 Meher Hasnaoui (Tun) SkyDive Dubai
 92 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling         15:02
 93 Zhang Zheng (Chn) Hengxiang
 94 Irwandie Lakasek (Mas) NSC - Mycron                          19:55
 95 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team                        20:33
 96 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               21:37
 97 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
 98 Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu
 99 Dias Omirzakaov (Kaz) Astana Pro Team
100 Andrea Palini (Ita) SkyDive Dubai
101 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela
102 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
103 Matthew Goss (Aus) ONE Pro Cycling
104 Hiu Fung Choy (HKg) HKSI Pro
105 Ahmad Mohd Azri (Mas) Malaysia
106 Tristan Marguet (Swi) Team Roth
107 Lukas Jaun (Swi) Team Roth
108 Dylan Page (Swi) Team Roth
109 Otavio Didier Bulgarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
110 Ryan MaCanally (Aus) Pegasus Continental
111 Tyler Magner (USA) UnitedHealthcare
112 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental
113 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
114 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Soul Cycles - Carrefour
115 John Murphy (USA) UnitedHealthcare
116 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
117 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
118 Fuwen Xue (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
119 Jens Mouris (Ned) Drapac Professional Cycling
120 Andrea Dal Col (Ita) Southeast - Venezuela                   22:34
121 Anuar Manan (Mas) Terengganu                                 23:14
122 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team
123 Jo?o Marcelo Pereira Gaspar (Bra) Funvic Soul Cycles - C     27:43
124 Pablo Urtasun (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour
125 Zulkifle Nik Mohd Azwan (Mas) Malaysia                       29:45

Klasyfikacja po 4. etapie

  1 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team                  14:08:03
  2 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data             00:29
  3 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare                      00:34
  4 George Harper (GBr) ONE Pro Cycling                          00:39
  5 Jesper Hansen (Den) Tinkoff Team                             00:45
  6 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare
  7 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
  8 Francisco Mancebo (Spa) SkyDive Dubai
  9 Antonio Piedra Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 10 Ivan Santaromita (Ita) SkyDive Dubai
 11 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 12 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF                              00:49
 13 Julen Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela                  00:50
 14 John Kronborg Ebsen (Den) ONE Pro Cycling
 15 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 16 Jaco Venter (RSA) Dimension Data                             01:00
 17 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling                             01:02
 18 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Southeast - Venezuela       01:15
 19 Karol Domagalski (Pol) ONE Pro Cycling                       01:18
 20 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth                          01:19
 21 Muhamad Adiq Husainie Othman (Mas) Terengganu                01:22
 22 Richard Handley (GBr) ONE Pro Cycling                        01:24
 23 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 24 Masakazu Ito (Jpn) Aisan Racing Team                         01:28
 25 Jingbiao Zhao (Chn) Hengxiang                                01:29
 26 Roland Thalmann (Swi) Team Roth                              01:33
 27 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 28 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven - Sava RBP                     01:48
 29 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                      01:50
 30 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
 31 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                       01:59
 32 Colin Stüssi (Swi) Team Roth                                 02:52
 33 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang                                  03:28
 34 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team                 03:48
 35 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu
 36 Songezo Jim (RSA) Dimension Data                             03:52
 37 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
 38 Ho San Chiu (HKg) HKSI Pro                                   04:05
 39 Nur Amirul Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu                04:10
 40 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven - Sava RBP
 41 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) NSC - Mycron                   04:15
 42 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team                    05:08
 43 Nick Dougall (RSA) Dimension Data                            05:14
 44 Kangeun Joo (Kor) KSPO                                       05:33
 45 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                            05:42
 46 Ahmad Lutfi Muhammad Fauzan (Mas) Malaysia                   05:50
 47 Michael Gogl (Aut) Tinkoff Team                              06:07
 48 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang                                 06:25
 49 Gavin Mannion (USA) Drapac Professional Cycling              06:34
 50 Thomas Scully (NZl) Drapac Professional Cycling
 51 Joo Yong Seo (Kor) KSPO                                      06:49
 52 Edgar Nohales Nieto (Spa) 7 Eleven - Sava RBP
 53 Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Ca     07:02
 54 Mohd Zariff Muhammad Nur Aiman (Mas) Malaysia
 55 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              07:14
 56 Burr Ho (HKg) HKSI Pro                                       07:22
 57 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                             07:25
 58 Ka Hoo Fung (HKg) HKSI Pro                                   07:28
 59 Muhamad Zawawi Azman (Mas) NSC - Mycron                      07:50
 60 Giuseppe Fonzi (Ita) Southeast - Venezuela                   09:04
 61 Agung Sahbana (Ina) Pegasus Continental                      10:03
 62 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling        10:46
 63 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team                                10:48
 64 Rusli Amir Mustafa (Mas) Malaysia                            11:54
 65 Jonipher Ravina (Phi) 7 Eleven - Sava RBP                    12:01
 66 Ma Guangtong (Chn) Hengxiang                                 12:06
 67 Mohd Nazri Muhamad (Mas) NSC - Mycron                        12:29
 68 Meng Yan (Chn) Hengxiang                                     12:59
 69 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia                                 13:37
 70 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff Team                               14:24
 71 Michal Kolár (Svk) Tinkoff Team                              14:28
 72 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven - Sava RBP                  14:39
 73 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec             14:54
 74 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO                                      15:34
 75 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental                      15:38
 76 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu
 77 Teten Rohendi (Ina) Pegasus Continental                      16:13
 78 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              16:45
 79 Sung Baek Park (Kor) KSPO                                    16:58
 80 Kun-Soo Kim (Kor) KSPO                                       18:25
 81 Novardianto Jamalidin (Ina) Pegasus Continental              18:43
 82 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO                                     18:47
 83 Siu Wai Ko (HKg) HKSI Pro                                    19:31
 84 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        19:51
 85 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling         20:27
 86 Wan Yau Lau (HKg) HKSI Pro                                   20:31
 87 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                        21:22
 88 Andrea Palini (Ita) SkyDive Dubai                            21:27
 89 John Murphy (USA) UnitedHealthcare                           21:31
 90 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela                   21:37
 91 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               21:41
 92 Dylan Page (Swi) Team Roth                                   21:57
 93 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           21:58
 94 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling           22:10
 95 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                           23:00
 96 Afiq Huznie Othman (Mas) NSC - Mycron                        23:03
 97 Ahmad Muazzam Iman Mustafa Kamal (Mas) NSC - Mycron          23:09
 98 Zhang Zheng (Chn) Hengxiang                                  23:21
 99 Tyler Magner (USA) UnitedHealthcare                          23:48
100 Wenhui BI (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            23:58
101 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         24:00
102 Irwandie Lakasek (Mas) NSC - Mycron                          25:02
103 Ahmad Mohd Azri (Mas) Malaysia                               25:34
104 Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu                           26:44
105 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
106 Ryan MaCanally (Aus) Pegasus Continental                     26:54
107 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           27:07
108 Matthew Goss (Aus) ONE Pro Cycling                           27:10
109 Meher Hasnaoui (Tun) SkyDive Dubai                           27:51
110 Anuar Manan (Mas) Terengganu                                 28:21
111 Otavio Didier Bulgarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carr     30:18
112 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team                        30:22
113 Jo?o Marcelo Pereira Gaspar (Bra) Funvic Soul Cycles - C     30:28
114 Andrea Dal Col (Ita) Southeast - Venezuela                   30:53
115 Jens Mouris (Ned) Drapac Professional Cycling                32:35
116 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team                        33:08
117 Lukas Jaun (Swi) Team Roth                                   33:23
118 Zulkifle Nik Mohd Azwan (Mas) Malaysia                       34:00
119 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Soul Cycles - Carrefour      34:32
120 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental
121 Fuwen Xue (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            34:59
122 Tristan Marguet (Swi) Team Roth                              36:28
123 Dias Omirzakaov (Kaz) Astana Pro Team                        39:18
124 Hiu Fung Choy (HKg) HKSI Pro                                 51:06
125 Pablo Urtasun (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour           52:27

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: