TC Chrobry SCOTT Głogów podał skład na sezon 2016

Polska grupa TC Chrobry SCOTT Głogów podała skład na sezon 2016, oraz nowego sponsora tytularnego – firmę Scott.

W skład młodzieżowego zespołu wejdzie 12 kolarzy, w tym Piotr Konwa, Kamil Turek czy Jakub Najs oraz dwaj ubiegłoroczni medaliści mistrzostw Polski młodzieżowców – Mateusz Grabis i Piotr Jaromin.

Zawodnicy będą ścigać się na rowerach firmy Scott – Addict 10, a wśród sponsorów grupy znajdują się Przedsiębiorstwo Budowy Dróg – Głogów, DANIELO-SKARPE, Miasto Głogów, JAGU Polska, NP Group – BP Nowe Miasteczko oraz SHIMANO Polska.

Pełny skład zespołu TC Chrobry Scott Głogów: Mateusz Grabis, Piotr Jaromin, Jakub Najs, Bartosz Szczepanowski, Piotr Konwa, Kacper Nowicki, Kamil turek, Jędrzej Borowski, Dawid Gieracki, Damian Wsół, Krzysztof Skibiński i Bartosz Biskup.

Karol Dziambor

28 kwietnia 2024, 17:29

Tour de Romandie 2024: etap 4. Richard Carapaz triumfuje w Leysin, Carlos Rodriguez liderem

Richard Carapaz (EF Education-EasyPost) triumfował na mecie czwartego, królewskiego etapu Tour de Romandie.

27 kwietnia 2024, 16:17