Kolarskie Czwartki, druga edycja 7 maja

kolarskieczwartki-baner

Przypominam, że jutro (7 maja) rozgrywamy drugą edycję Kolarskich Czwartków na Służewcu.

Szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej (www.kolarskieczwartki.pl), ale garść ważnych informacji znajdziesz poniżej, a komunikat techniczny z zasadami punktacji i innymi istotnymi sprawami dostępny jest w załączniku.

Druga sprawa, to istotna zmiana w regulaminie, która była już opisywana zarówno na naszym fanpage'u (FB: Kolarskie Czwartki) i jest także widoczna na stronie głównej naszej witryny. Dodam tylko, że nie trzeba wcześniej deklarować, w której grupie startowej się pojedzie. Można zrobić to w Biurze Zawodów.

Ostatnia ważna rzecz to zaproszenie na spotkanie w Cafe Kolarski (ul. Sobieskiego 102) o godzinie 20:45, które jest integralną częścią Kolarskich Czwartków 🙂 Poniżej krótki opis tego, co dokonali nasi goście:

Idealny środek transportu dla pary? Tandem! Klasyczny – stary dobry polski romet duet, wywołujący nieodparte wrażenie, że ktoś sklonował wigry. Żółty. Na 20-calowych kołach. Przejechać na nim z Polski na kraniec Azji? Da się.

Trzeba mieć tylko otwarty umysł, kilkanaście miesięcy do zagospodarowania oraz fantazję. Inka i Olo wyprawę zaczęli spod drzwi swojego domu w Wągrowcu. Przez kraje byłego ZSRR, Mongolię, Chiny oraz Koreę dotarli do Japonii, a następnie przedostali się do Hongkongu i kontynuowali podróż na południu Azji. Trzy razy świętowali Nowy Rok (w Hongkongu – „zwyczajny”, w Chinach i Wietnamie – „chiński”, a w Tajlandii – „tajski”; chociaż ten pierwszy przespali), a gdy dojechali do Singapuru uznali, że skoro są już tak blisko równika, grzechem byłoby go nie przekroczyć. Zrobili więc sobie krótki wypad na Sumatrę. Łącznie przemierzyli 22 tys. km i przeżyli niezliczoną ilość perypetii związanych ze swoim wyjątkowym rowerem.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, a atmosfera Kolarskiego sprawia, że udział w takim wydarzeniu staje się bezcenny 😉 Można napić się dobrej kawki i posłuchać świetnie opowiedzianej historii niezwykłego wyczynu.

Kończąc, przypominam, że dla każdego uczestnika oprócz numeru startowego przysługuje także życiodajna woda, którą uczestnikom ufundowała firma FDT Poland, a książki i zniżki na ciekawe książki rozdawane są dzięki Wydawnictwu Inne Spacery.

Przypominam też o zaglądaniu na naszą stronę internetową oraz na fejsbukowego fanpage'a - strona ma charakter informacyjny (regulamin, komunikat techniczny, klasyfikacja generalna, itd.), a fejsbuk oczywiście plotkarski - ale oprócz ploteczek możesz tam znaleźć zdjęcia z zawodów i pożyteczne info.

Z pozdrowieniem!
Łukasz Korzeniewski

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: