Vuelta a Castilla y Leon 2015: etap 2

Rosjanin Sergey Shilov (Lokosphinx) wygrał drugi odcinek hiszpańskiej etapówki.

Rosyjski kolarz w końcówce pokonał Hiszpana Carlos Barbero (Caja Rural-Seguros RGA), który objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu. Trzeci linię mety minął Kolumbijczyk Miguel Rubiano (Colombia).

Wyniki 2. etapu Vuelta a Castilla y Leon 2015 (2.1), Guarda - Fuentes de Oñoro (208 km):
  1 Sergey Shilov (Rus) Lokosphinx                             5:04:52
  2 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
  3 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
  4 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar
  5 Edgar Miguel Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai Pro Cycling Team
  6 Jetse Bol (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
  7 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
  8 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
  9 Samuel José Rodrigues Caldeira (Por) W52 - Quinta da Lixa
 10 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja-MMR Dominican Cycling Team
 11 Delio Fernandez Cruz (Spa) W52 - Quinta da Lixa
 12 Adrian Gonzalez (Spa) Murias Taldea
 13 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
 14 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
 15 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team
 16 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
 17 Alejandro Marque Porto (Spa) Efapel
 18 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
 19 Gustavo Cesar Veloso (Spa) W52 - Quinta da Lixa
 20 Francisco Mancebo Perez (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 21 Vladimir Gusev (Rus) Skydive Dubai Pro Cycling Team          00:42
 22 Federico Figueiredo (Por) Radio Popular - Boavista
 23 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team
 24 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar
 25 Kirill Sveshnikov (Rus) Lokosphinx                           00:57
 26 Mario Vogt (Ger) Rad-Net Rose Team
 27 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 28 Daniel Eduardo Moreira Silva (Por) Radio Popular - Boavista
 29 Robbert De Greef (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
 30 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Burgos BH
 31 Ricardo Ferreira (Por) Radio Popular - Boavista
 32 Alberto Gallego Ruiz (Spa) Radio Popular - Boavista
 33 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 34 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 35 Victor Martin Hernandez (Spa) Burgos BH
 36 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
 37 Daniel Mestre (Por) Team Tavira
 38 Evgeny Shalunov (Rus) Lokosphinx
 39 Dmitry Sokolov (Rus) Lokosphinx
 40 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 41 Eneko Lizarralde (Spa) Murias Taldea
 42 David Belda Garcia (Spa) Burgos BH
 43 Walter Fernando Pedraza Morales (Col) Colombia
 44 Ike Groen (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
 45 Pablo Torres Muino (Spa) Burgos BH
 46 David Miguel Costa Rodrigues (Por) Radio Popular - Boavista
 47 Rafael Silva (Por) Efapel
 48 Jóni Silva Brand?o (Por) Efapel
 49 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega
 50 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega
 51 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega
 52 Enrique Sanz (Spa) Movistar Team
 53 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia
 54 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Spain                        01:31
 55 Ricardo Mestre (Por) Team Tavira
 56 Ibai Salas (Spa) Burgos BH
 57 Jorge Camilo Castiblanco Cubides (Col) Colombia
 58 Imanol Estevez (Spa) Murias Taldea
 59 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team Tavira
 60 Rui Vinhas (Por) W52 - Quinta da Lixa
 61 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar
 62 Joaquim Silva (Por) W52 - Quinta da Lixa
 63 Juan Ignacio Pérez (Spa) W52 - Quinta da Lixa
 64 Nuno Matos (Por) Radio Popular - Boavista
 65 Alex Cano Ardila (Col) Colombia
 66 Domingos André Maciel Gonçalves (Por) Efapel
 67 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx
 68 Fabrice Jeandesboz (Fra) Team Europcar
 69 Israel Nuno Arguelles (Spa) Inteja-MMR Dominican Cycling Team
 70 Benat Txoperena Matxikote (Spa) Murias Taldea
 71 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 72 Óscar González (Spa) Efapel
 73 Julio Alberto Amores Palacios (Spa) Spain                    02:15
 74 David Da Silva Livramento (Por) Team Tavira                  04:30
 75 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team           04:32
 76 Moreno Giampaolo (Ita) Mg.Kvis-Vega                          04:54
 77 Haritz Orbe Urrutia (Spa) Murias Taldea
 78 Diego Rubio (Spa) Efapel                                     05:54
 79 Marco Mathis (Ger) Rad-Net Rose Team                         08:08
 80 Ruben Menendez Velasco (Spa) Inteja-MMR Dominican Cycling Team
 81 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52 - Quinta da Lixa
 82 Vasily Neustroev (Rus) Lokosphinx
 83 Adellyn Cruz (Dom) Inteja-MMR Dominican Cycling Team
 84 Fabian Brintrup (Ger) Rad-Net Rose Team
 85 Cristian Astals Fernandez (Spa) Spain
 86 Marcos Jurado Rodriguez (Spa) Spain
 87 Aleksey Rybalkin (Rus) Lokosphinx
 88 Joao Pereira (Por) Team Tavira
 89 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 90 Samuel Magalh?es (Por) Radio Popular - Boavista
 91 Hélder Fernandes Ferreira (Por) Efapel
 92 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Murias Taldea
 93 Johnatan Fernando Sarmiento Pacheco (Col) Inteja-MMR Dominican Cyclin
 94 Daan Meijers (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
 95 Diogo Nunes (Por) Team Tavira
 96 Sebastian Mora Vedri (Spa) Spain
 97 Henrique Casimiro (Por) Team Tavira
 98 Aitor González (Spa) Spain
 99 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega
100 Igor Merino Cortazar (Spa) Burgos BH
101 Kobus Hereijgers (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
102 Dario Hernandez (Spa) Burgos BH
103 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                11:20
104 Dex Groen (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke                13:43
105 Fabio Tuzi (Ita) Mg.Kvis-Vega
106 Illart Zuazubiskar Gallastegi (Spa) Spain
107 Timon Van Reek (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
108 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA

Klasyfikacja po 2. etapie

  1 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA        08:40:01
  2 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
  3 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia                   00:06
  4 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar                             00:10
  5 Jetse Bol (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
  6 Edgar Miguel Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai Pro Cycling Team
  7 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
  8 Delio Fernandez Cruz (Spa) W52 - Quinta da Lixa
  9 Adrian Gonzalez (Spa) Murias Taldea
 10 Samuel José Rodrigues Caldeira (Por) W52 - Quinta da Lixa
 11 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
 12 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
 13 Alejandro Marque Porto (Spa) Efapel
 14 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
 15 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team
 16 Francisco Mancebo Perez (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 17 Gustavo Cesar Veloso (Spa) W52 - Quinta da Lixa
 18 Sergey Shilov (Rus) Lokosphinx                               00:12
 19 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team             00:35
 20 Federico Figueiredo (Por) Radio Popular - Boavista           00:52
 21 Enrique Sanz (Spa) Movistar Team                             01:01
 22 Kirill Sveshnikov (Rus) Lokosphinx                           01:07
 23 Daniel Eduardo Moreira Silva (Por) Radio Popular - Boavista
 24 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 25 Evgeny Shalunov (Rus) Lokosphinx
 26 Rafael Silva (Por) Efapel
 27 Walter Fernando Pedraza Morales (Col) Colombia
 28 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 29 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia
 30 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja-MMR Dominican Cycling T     01:12
 31 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar                           01:17
 32 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team
 33 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  01:19
 34 Dmitry Sokolov (Rus) Lokosphinx                              01:23
 35 Mario Vogt (Ger) Rad-Net Rose Team                           01:27
 36 Vladimir Gusev (Rus) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 37 Alberto Gallego Ruiz (Spa) Radio Popular - Boavista          01:29
 38 Jóni Silva Brand?o (Por) Efapel
 39 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                           01:32
 40 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Burgos BH
 41 Ricardo Ferreira (Por) Radio Popular - Boavista
 42 Victor Martin Hernandez (Spa) Burgos BH
 43 Ike Groen (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
 44 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega
 45 David Miguel Costa Rodrigues (Por) Radio Popular - Boavista
 46 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega
 47 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx                               01:41
 48 Domingos André Maciel Gonçalves (Por) Efapel
 49 Óscar González (Spa) Efapel
 50 Robbert De Greef (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke         01:42
 51 Daniel Mestre (Por) Team Tavira
 52 David Belda Garcia (Spa) Burgos BH                           02:00
 53 Rui Vinhas (Por) W52 - Quinta da Lixa                        02:06
 54 Juan Ignacio Pérez (Spa) W52 - Quinta da Lixa
 55 Joaquim Silva (Por) W52 - Quinta da Lixa
 56 Nuno Matos (Por) Radio Popular - Boavista
 57 Ricardo Mestre (Por) Team Tavira
 58 Fabrice Jeandesboz (Fra) Team Europcar
 59 Israel Nuno Arguelles (Spa) Inteja-MMR Dominican Cycling Team
 60 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 61 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar                         02:09
 62 Pablo Torres Muino (Spa) Burgos BH
 63 Alex Cano Ardila (Col) Colombia                              02:16
 64 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega                           02:19
 65 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Spain                        02:34
 66 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                        02:43
 67 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team Tavira                02:50
 68 Benat Txoperena Matxikote (Spa) Murias Taldea
 69 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                                   03:03
 70 Eneko Lizarralde (Spa) Murias Taldea                         03:09
 71 Julio Alberto Amores Palacios (Spa) Spain                    03:49
 72 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team           04:42
 73 David Da Silva Livramento (Por) Team Tavira                  05:52
 74 Moreno Giampaolo (Ita) Mg.Kvis-Vega                          06:16
 75 Haritz Orbe Urrutia (Spa) Murias Taldea                      06:26
 76 Diego Rubio (Spa) Efapel                                     06:29
 77 Imanol Estevez (Spa) Murias Taldea                           06:42
 78 Marco Mathis (Ger) Rad-Net Rose Team                         08:18
 79 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 80 Jorge Camilo Castiblanco Cubides (Col) Colombia              08:39
 81 Vasily Neustroev (Rus) Lokosphinx                            08:43
 82 Cristian Astals Fernandez (Spa) Spain
 83 Sebastian Mora Vedri (Spa) Spain                             08:53
 84 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Murias Taldea                 09:22
 85 Samuel Magalh?es (Por) Radio Popular - Boavista              09:27
 86 Aleksey Rybalkin (Rus) Lokosphinx                            09:30
 87 Joao Pereira (Por) Team Tavira
 88 Igor Merino Cortazar (Spa) Burgos BH                         09:38
 89 Marcos Jurado Rodriguez (Spa) Spain                          09:42
 90 Aitor González (Spa) Spain                                   10:02
 91 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                11:30
 92 Ruben Menendez Velasco (Spa) Inteja-MMR Dominican Cyclin     13:19
 93 Adellyn Cruz (Dom) Inteja-MMR Dominican Cycling Team
 94 Hélder Fernandes Ferreira (Por) Efapel
 95 Kobus Hereijgers (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
 96 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega
 97 Daan Meijers (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke             13:56
 98 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               14:18
 99 Dex Groen (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke                14:28
100 Johnatan Fernando Sarmiento Pacheco (Col) Inteja-MMR Dom     15:22
101 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52 - Quinta da Lixa               15:26
102 Fabian Brintrup (Ger) Rad-Net Rose Team
103 Diogo Nunes (Por) Team Tavira
104 Henrique Casimiro (Por) Team Tavira
105 Dario Hernandez (Spa) Burgos BH
106 Timon Van Reek (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke           18:54
107 Illart Zuazubiskar Gallastegi (Spa) Spain                    20:51
108 Fabio Tuzi (Ita) Mg.Kvis-Vega                                21:01

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: