Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2015: etap 1a

Manuel Belletti (Southeast) zwycięstwem na przedpołudniowym odcinku otworzył etapówkę poświęconej pamięci włoskich mistrzów - Fausto Coppiego i Gino Bartalego.

Drugie miejsce na finiszu z głównej grupy wywalczył Słoweniec Grega Bole (CCC Sprandi Polkowice), a trzecie Duńczyk Patrick Clausen (Team Trefor Blue Water).

Ucieczkę na krótkim, 100-kilometrowym odcinku zawiązali Gianfranco Zilioli (Androni Giocattoli), Adrien Niyonshuti (MTN-Qhubeka), Davide Ballerini (UniEuro Wilier), Bruno Maltar (Meridiana Kamen) oraz Matthias Krizek (Team Felbermayr Simplon Wels). Piątka uzyskała ponad cztery minuty zapasu nad prowadzonym przez ekipę Sky peletonem.

Na pierwszej górskiej premii, zlokalizowanej tradycyjnie w połowie odcinka, punkty zebrał Krizek, a zegar sędziego pokazał 2 minuty przewagi. Do pracy w peletonie zabrali się kolarze CCC Sprandi Polkowice, wraz z grupą Southeast i Sky szybko redukując przewagę. Pismo nosem wyczuł Zilioli i na drugą górską premię ruszył już samotnie, samotnie próbując oprzeć się naporowi grupy.

Ta jednak nie dała mu większych szans i akcję zakończyła na 16 kilometrów przed metą. Peleton na metę wprowadziły zespoły CCC i Sky, a najszybszym finiszem popisał się Manuel Belletti (Southeast), na kresce pokonując jeżdżącego w polskiej ekipie CCC Słoweńca Gregę Bole.

Wyniki etapu 1a Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2015 (2.1), Gatteo - Gatteo (99,5 km):
  1 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                2:20:13
  2 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice
  3 Patrick Clausen (Den) Team Trefor - Blue Water
  4 Asbjorn Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water
  5 Ben Swift (GBr) Team Sky
  6 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
  7 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling
  8 Davide Vigano (Ita) Team Idea 2010 ASD
  9 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 10 Simone Ponzi (Ita) Southeast Pro Cycling
 11 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 12 Andrea Pasqualon (Ita) Roth - Skoda
 13 Davide Ballerini (Ita) Unieuro Wilier
 14 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
 15 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 16 Luca Paccioni (Ita) Italian National Team
 17 Valerio Agnoli (Ita) Italian National Team
 18 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega
 19 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 20 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 21 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels
 22 Gianni Moscon (Ita) Italian National Team
 23 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo
 24 Cristian Talero (Col) Movistar Team
 25 Roman Kustadinchev (Rus) RusVelo
 26 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team
 27 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea 2010 ASD
 28 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 29 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 30 Soren Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water
 31 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka
 32 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 33 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling
 34 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 35 Simone Petilli (Ita) Unieuro Wilier
 36 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
 37 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 38 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli
 39 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
 40 José Hernández (Col) GM Cycling Team
 41 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 42 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 43 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
 44 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 45 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
 46 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 47 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 48 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 49 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka
 50 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
 51 Valerio Conti (Ita) Italian National Team
 52 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia
 53 Francesco Reda (Ita) Team Idea 2010 ASD
 54 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 55 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega
 56 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
 57 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli
 58 Domen Novak (Slo) Adria Mobil
 59 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier
 60 Michele Gazzarra (Ita) Mg.Kvis-Vega
 61 Felix Grossschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 62 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
 63 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 64 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
 65 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia
 66 Stefano Nardelli (Ita) Unieuro Wilier
 67 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 68 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 69 Ian Boswell (USA) Team Sky
 70 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 71 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 72 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
 73 Giulio Ciccone (Ita) Italian National Team
 74 Enea Cambianica (Swi) Meridiana Kamen Team
 75 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda
 76 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
 77 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 78 Dylan Girdlestone (RSA) Drapac Professional Cycling
 79 Michael Olsson (Swe) Team Trefor - Blue Water
 80 Omar Alber Mendoza Cardona (Col) Movistar Team
 81 Adriano Brogi (Ita) d'Amico Bottecchia
 82 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling
 83 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
 84 Marco Tizza (Ita) Team Idea 2010 ASD
 85 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia
 86 Temesgen Teklehaymanot (Eri) Roth - Skoda
 87 Yonattah Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling
 88 Nico Brüngger (Swi) Roth - Skoda
 89 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels
 90 Gregor Muhlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 91 Primoz Roglic (Slo) Adria Mobil
 92 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 93 Oscar Soliz Vilca (Bol) Movistar Team
 94 Andrea Fedi (Ita) Southeast Pro Cycling
 95 Diego Ochoa (Col) Movistar Team
 96 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky
 97 Freddy Montana (Col) Movistar Team
 98 Wilson Fernand Cepeda Cuervo (Col) Movistar Team
 99 Giorgio Cecchinel (Ita) Southeast Pro Cycling                00:14
100 Juan David Vargas (Col) Movistar Team                        00:30
101 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
102 Antonino Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia
103 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda                           02:41
104 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
105 Filip Cengic (Cro) Meridiana Kamen Team
106 Mamyr Stash (Rus) RusVelo
107 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
108 Roman Furst (Cze) Team Dukla Praha
109 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka
110 Moreno Giampaolo (Ita) Mg.Kvis-Vega                          04:22
111 Giacomo Tomio (Ita) Roth - Skoda
112 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
113 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
114 Daniel Biedermann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
115 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
116 Silvan Dietrich (Swi) Roth - Skoda
117 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling
118 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
119 Filippo Fortin (Ita) GM Cycling Team                         04:42
120 Matteo Rotondi (Ita) GM Cycling Team
121 Liam Bertazzo (Ita) Southeast Pro Cycling
122 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli                       04:44
123 Marco D'urbano (Ita) GM Cycling Team
124 Christian Delle Stelle (Ita) CCC Sprandi Polkowice
125 Lorenzo Rota (Ita) Unieuro Wilier
126 Alexander Evtushenko (Rus) RusVelo
127 Nicolas Pietrula (Cze) Team Dukla Praha
128 Alexander Serov (Rus) RusVelo
129 Simone Campagnaro (Ita) Meridiana Kamen Team
130 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil
131 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil
132 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
133 Aleksandr Komin (Rus) RusVelo
134 Marko Kump (Slo) Adria Mobil
135 Sebastian Lander (Den) Team Trefor - Blue Water
136 Alessio Bottura (Ita) Roth - Skoda
137 Thomas Capocchi (Ita) d'Amico Bottecchia
138 Jan Kraus (Cze) Team Dukla Praha
139 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha
140 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
141 Daniel Foder (Den) Team Trefor - Blue Water
142 Marvin Angarita (Col) Movistar Team
143 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
144 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
145 Andrea Cacciotti (Ita) GM Cycling Team
146 Luca Capelli (Ita) Team Idea 2010 ASD
147 Nathan Earle (Aus) Team Sky
148 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
149 Yukinori Hishinuma (Jpn) Amore & Vita - Selle SMP
150 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
151 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega
152 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega
153 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
154 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
155 Vojtech Hacecky (Cze) Team Dukla Praha
156 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
157 Riccardo Donato (Ita) Italian National Team
158 Sebastián Molano (Col) Colombia                              08:07
159 Silvio Giorni (Ita) d'Amico Bottecchia
160 Rino Gasparrini (Ita) Unieuro Wilier
161 Antonio Di Sante (Ita) GM Cycling Team
162 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
163 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor - Blue Water
164 Sebastian Stamegna (Ita) GM Cycling Team
165 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
166 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
167 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
168 Davide Martinelli (Ita) Italian National Team
169 Seid Lizde (Ita) Italian National Team
170 Rino Zampilli (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
171 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo
172 Daniele Cavasin (Ita) GM Cycling Team
173 David Per (Slo) Adria Mobil
174 Endi Sirol (Cro) Meridiana Kamen Team                        10:04
175 Matteo Malucelli (Ita) Team Idea 2010 ASD
176 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP
177 Logan Loader (USA) Amore & Vita - Selle SMP
178 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea 2010 ASD
179 Luca Muffolini (Ita) Mg.Kvis-Vega
180 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil
181 Emiliano Faieta (Ita) Mg.Kvis-Vega
182 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
183 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
184 Jiri Hochmann (Cze) Team Dukla Praha
185 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
186 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
187 Fabio Chinello (Ita) Unieuro Wilier
188 Maurizio Damiano (Ita) Team Idea 2010 ASD
189 Alex Rasmussen (Den) Team Trefor - Blue Water
190 Iltjan Nika (Alb) d'Amico Bottecchia
191 Nicola Poletti (Ita) d'Amico Bottecchia
192 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
193 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling
194 Martin Kohler (Swi) Drapac Professional Cycling
195 Denis Rugovac (Cze) Team Dukla Praha
196 Michal Kohout (Cze) Team Dukla Praha
197 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
198 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
Klasyfikacja generalna po etapie 1a:
  1 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                2:20:07
  2 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice                       00:02
  3 Patrick Clausen (Den) Team Trefor - Blue Water               00:04
  4 Asbjorn Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water        00:06
  5 Ben Swift (GBr) Team Sky
  6 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
  7 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling
  8 Davide Vigano (Ita) Team Idea 2010 ASD
  9 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 10 Simone Ponzi (Ita) Southeast Pro Cycling
 11 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 12 Andrea Pasqualon (Ita) Roth - Skoda
 13 Davide Ballerini (Ita) Unieuro Wilier
 14 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
 15 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 16 Luca Paccioni (Ita) Italian National Team
 17 Valerio Agnoli (Ita) Italian National Team
 18 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega
 19 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 20 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 21 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels
 22 Gianni Moscon (Ita) Italian National Team
 23 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo
 24 Cristian Talero (Col) Movistar Team
 25 Roman Kustadinchev (Rus) RusVelo
 26 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team
 27 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea 2010 ASD
 28 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 29 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 30 Soren Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water
 31 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka
 32 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 33 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling
 34 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 35 Simone Petilli (Ita) Unieuro Wilier
 36 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
 37 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 38 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli
 39 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
 40 José Hernández (Col) GM Cycling Team
 41 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 42 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 43 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
 44 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 45 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
 46 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 47 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 48 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 49 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka
 50 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
 51 Valerio Conti (Ita) Italian National Team
 52 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia
 53 Francesco Reda (Ita) Team Idea 2010 ASD
 54 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 55 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega
 56 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
 57 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli
 58 Domen Novak (Slo) Adria Mobil
 59 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier
 60 Michele Gazzarra (Ita) Mg.Kvis-Vega
 61 Felix Grossschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 62 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
 63 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 64 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
 65 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia
 66 Stefano Nardelli (Ita) Unieuro Wilier
 67 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 68 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 69 Ian Boswell (USA) Team Sky
 70 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 71 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 72 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
 73 Giulio Ciccone (Ita) Italian National Team
 74 Enea Cambianica (Swi) Meridiana Kamen Team
 75 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda
 76 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
 77 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 78 Dylan Girdlestone (RSA) Drapac Professional Cycling
 79 Michael Olsson (Swe) Team Trefor - Blue Water
 80 Omar Alber Mendoza Cardona (Col) Movistar Team
 81 Adriano Brogi (Ita) d'Amico Bottecchia
 82 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling
 83 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
 84 Marco Tizza (Ita) Team Idea 2010 ASD
 85 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia
 86 Temesgen Teklehaymanot (Eri) Roth - Skoda
 87 Yonattah Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling
 88 Nico Brüngger (Swi) Roth - Skoda
 89 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels
 90 Gregor Muhlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 91 Primoz Roglic (Slo) Adria Mobil
 92 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 93 Oscar Soliz Vilca (Bol) Movistar Team
 94 Andrea Fedi (Ita) Southeast Pro Cycling
 95 Diego Ochoa (Col) Movistar Team
 96 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky
 97 Freddy Montana (Col) Movistar Team
 98 Wilson Fernand Cepeda Cuervo (Col) Movistar Team
 99 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
100 Antonino Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia
101 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka
102 Giorgio Cecchinel (Ita) Southeast Pro Cycling                00:20
103 Juan David Vargas (Col) Movistar Team                        00:36
104 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda                           02:47
105 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
106 Filip Cengic (Cro) Meridiana Kamen Team
107 Mamyr Stash (Rus) RusVelo
108 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
109 Roman Furst (Cze) Team Dukla Praha
110 Moreno Giampaolo (Ita) Mg.Kvis-Vega                          04:28
111 Giacomo Tomio (Ita) Roth - Skoda
112 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
113 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
114 Daniel Biedermann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
115 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
116 Silvan Dietrich (Swi) Roth - Skoda
117 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling
118 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
119 Filippo Fortin (Ita) GM Cycling Team                         04:48
120 Matteo Rotondi (Ita) GM Cycling Team
121 Liam Bertazzo (Ita) Southeast Pro Cycling
122 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli                       04:50
123 Marco D'urbano (Ita) GM Cycling Team
124 Christian Delle Stelle (Ita) CCC Sprandi Polkowice
125 Lorenzo Rota (Ita) Unieuro Wilier
126 Alexander Evtushenko (Rus) RusVelo
127 Nicolas Pietrula (Cze) Team Dukla Praha
128 Alexander Serov (Rus) RusVelo
129 Simone Campagnaro (Ita) Meridiana Kamen Team
130 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil
131 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil
132 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
133 Aleksandr Komin (Rus) RusVelo
134 Marko Kump (Slo) Adria Mobil
135 Sebastian Lander (Den) Team Trefor - Blue Water
136 Alessio Bottura (Ita) Roth - Skoda
137 Thomas Capocchi (Ita) d'Amico Bottecchia
138 Jan Kraus (Cze) Team Dukla Praha
139 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha
140 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
141 Daniel Foder (Den) Team Trefor - Blue Water
142 Marvin Angarita (Col) Movistar Team
143 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
144 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
145 Andrea Cacciotti (Ita) GM Cycling Team
146 Luca Capelli (Ita) Team Idea 2010 ASD
147 Nathan Earle (Aus) Team Sky
148 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
149 Yukinori Hishinuma (Jpn) Amore & Vita - Selle SMP
150 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
151 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega
152 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega
153 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
154 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
155 Vojtech Hacecky (Cze) Team Dukla Praha
156 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
157 Riccardo Donato (Ita) Italian National Team
158 Sebastián Molano (Col) Colombia                              08:13
159 Silvio Giorni (Ita) d'Amico Bottecchia
160 Rino Gasparrini (Ita) Unieuro Wilier
161 Antonio Di Sante (Ita) GM Cycling Team
162 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
163 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor - Blue Water
164 Sebastian Stamegna (Ita) GM Cycling Team
165 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
166 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
167 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
168 Davide Martinelli (Ita) Italian National Team
169 Seid Lizde (Ita) Italian National Team
170 Rino Zampilli (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
171 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo
172 Daniele Cavasin (Ita) GM Cycling Team
173 David Per (Slo) Adria Mobil
174 Endi Sirol (Cro) Meridiana Kamen Team                        10:10
175 Matteo Malucelli (Ita) Team Idea 2010 ASD
176 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP
177 Logan Loader (USA) Amore & Vita - Selle SMP
178 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea 2010 ASD
179 Luca Muffolini (Ita) Mg.Kvis-Vega
180 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil
181 Emiliano Faieta (Ita) Mg.Kvis-Vega
182 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
183 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
184 Jiri Hochmann (Cze) Team Dukla Praha
185 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
186 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
187 Fabio Chinello (Ita) Unieuro Wilier
188 Maurizio Damiano (Ita) Team Idea 2010 ASD
189 Alex Rasmussen (Den) Team Trefor - Blue Water
190 Iltjan Nika (Alb) d'Amico Bottecchia
191 Nicola Poletti (Ita) d'Amico Bottecchia
192 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
193 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling
194 Martin Kohler (Swi) Drapac Professional Cycling
195 Denis Rugovac (Cze) Team Dukla Praha
196 Michal Kohout (Cze) Team Dukla Praha
197 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
198 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita - Selle SMP

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: