Driedaagse van West-Vlaanderen 2015: etap 1

Belg Yves Lampaert (Etixx-Quick Step) wygrał pierwszy odcinek flandryjskiego wyścigu i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu.

23-latek dojechał do mety tuż przed peletonem, któremu uciekał przez ostatnie 40 kilometrów. Za nim metę przecięli jego koledzy z ucieczki - drugi finiszował Tosh van der Sande (Lotto Soudal), a trzeci Sander Cordeel (Vastgoedservice - Golden Palace).

Peleton przyprowadził Danny van Poppel (Trek Factory Racing). Koszulki lidera nie utrzymał Rosjanin Anton Vorobyew (Katusha), który wczoraj triumfował na prologu.

fot. Etixx-Quick Step/Tim De Waele

Wyniki 1. etapu Driedaagse van West-Vlaanderen 2015 (2.1), Brugia - Harelbeke (174,1 km):
  1 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                     3:54:52
  2 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
  3 Sander Cordeel (Bel) Vastgoedservice - Golden Palace
  4 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
  5 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert
  6 Danny Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing                   00:04
  7 Gianni Meersman (Bel) Etixx - Quick-Step
  8 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
  9 Rudy Barbier (Fra) Roubaix Lille Metropole
 10 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot
 11 Louis Verhelst (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 12 Justin Jules (Fra) Veranclassic-Ekoi
 13 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNL-Jumbo
 14 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team
 15 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Argon 18
 16 Baptiste Planckaert (Bel) Roubaix Lille Metropole
 17 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 18 Scott Thwaites (GBr) Bora-Argon 18
 19 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 20 Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing
 21 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 22 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 23 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
 24 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 25 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 26 Maxime Daniel (Fra) AG2R La Mondiale
 27 Joeri Calleeuw (Bel) Verandas Willems Cycling Team
 28 Jesper Asselman (Ned) Team Roompot
 29 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
 30 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
 31 Dennis Coenen (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace
 32 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
 33 Fabio Silvestre (Por) Trek Factory Racing
 34 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 35 Alexander Maes (Bel) An Post-Chainreaction
 36 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 37 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 38 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
 39 Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step
 40 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 41 Edward Theuns (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 42 Johnny Hoogerland (Ned) Team Roompot
 43 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 44 André Looij (Ned) Team Roompot
 45 Xandro Meurisse (Bel) An Post-Chainreaction
 46 Michael Carbel Svendgaard (Den) Cult Energy Pro Cycling
 47 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 48 Timothy Dupont (Bel) Roubaix Lille Metropole
 49 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
 50 Olivier Pardini (Bel) Verandas Willems Cycling Team
 51 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team
 52 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
 53 Dieter Bouvry (Bel) Roubaix Lilli Metropole
 54 Alexander Kolobnev (Rus) Team Katusha
 55 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 56 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 57 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Lille Metropole
 58 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 59 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 60 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 61 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar
 62 Niels De Rooze (Bel) Veranclassic-Ekoi
 63 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
 64 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 65 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
 66 Nick Van Der Lijke (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 67 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
 68 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 69 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing
 70 Jens Vandenbogaerde (Bel) An Post-Chainreaction
 71 Omar Fraile (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 72 Mike Teunissen (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 73 Edwig Cammaerts (Bel)Veranclassic-Ekoi
 74 Rob Ruijgh (Ned) Vastgoedservice-Golden Palace
 75 Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step
 76 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Argon 18
 77 Bjorn Leukemans (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 78 Berden De Vries (Ned) Team Roompot
 79 Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 80 Martin Velits (Svk) Etixx - Quick-Step
 81 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka
 82 Daan Myngheer (Bel) Verandas Willems Cycling Team
 83 Michael Reihs (Den) Cult Energy Pro Cycling
 84 Thomas Boudat (Fra) Team Europcar
 85 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Argon 18
 86 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 87 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal
 88 David Boucher (Fra) FDJ.fr
 89 Melvin Rulliere (Fra) Veranclassic-Ekoi
 90 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
 91 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 92 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
 93 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 94 Anthony Geslin (Fra) FDJ.fr
 95 Thomas Vaubourzeix (Fra) Veranclassic-Ekoi
 96 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 97 Jérôme Cousin (Fra) Team Europcar
 98 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 99 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
100 Olivier Le Gac (Fra) FDJ.fr
101 Barry Markus (Ned) Team LottoNL-Jumbo
102 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
103 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
104 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
105 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
106 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
107 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
108 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
109 Steve Chainel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
110 Lo?c Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
111 Martin Mortensen (Den) Cult Energy Pro Cycling
112 Kai Reus (Ned) Verandas Willems Cycling Team
113 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
114 Sander Helven (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
115 Gaetan Bille (Fra) Cofidis, Solutions Credits
116 Julien Morice (Fra) Team Europcar
117 Robin Stenuit (Bel) Veranclassic-Ekoi
118 Kenny Dehaes (Bel) Lotto Soudal
119 Troels Ronning Vinther (Den) Cult Energy Pro Cycling
120 Kevin Peeters (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace
121 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
122 Klaas Lodewyck (Bel) BMC Racing Team
123 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
124 Sam Lennertz (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace
125 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
126 Alessandro Malaguti (Ita) Nippo - Vini Fantini
127 Stef Van Zummeren ( Bel) Verandas Willems Cycling Team
128 Dimitri Claeys (Bel) Verandas Willems Cycing Team
129 VAN COPPERNOLLE Francesco
130 Alphonse Vermote (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace
131 Morgan Lamoisson (Fra) Team Europcar
132 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka
133 Conor Dunne (Irl) An Post-Chainreaction
134 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Lille Metropole
135 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18
136 Timothy Stevens (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace
137 Brian Bulgac (Ned) LottoNL-Jumbo
138 Tim Kerkhof (Ned) Team Roompot                               00:33
139 Elias Van Breussegem (Bel) Verandas Willems Cycling Team     00:35
140 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ.fr
141 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                00:42
142 Brian Van Goethem (Ned) Team Roompot                         00:50
143 Gorik Gardeyn (Bel) Veranclassic-Ekoi                        00:53
144 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
145 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini                     00:55
146 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka                             00:59
147 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka
148 Thomas Damuseau (Fra) Roubaix Lille Metropole                01:02
149 Gustav Larsson (Swe) Cult Energy Pro Cycling
150 Matt Brammeier (Irl) MTN-Qhubeka
151 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
152 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
153 Alex Kirsch (Lux) Cult Energy Pro Cycling
154 Ivar Slik (Ned) Team Roompot
155 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka
156 Dan Craven (Nam) Team Europcar
157 Jeremy Leveau (Fra) Roubaix Lille Metropole
158 Rudiger Selig (Ger) Team Katusha
159 Vladimir Isaychev (Rus) Team Katusha
160 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar
161 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ.fr
162 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
163 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka
164 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
165 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha                             02:38
166 Marc Sarreau (Fra) FDJ.fr                                    00:04
167 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha                              05:45
168 Marco Haller (Aut) Team Katusha
169 Sean Downey (Irl) An Post-Chainreaction
170 Shane Archbold (GBr) Bora-Argon18
171 KRUOPIS Aidis Kruopis (Ltu) An Post-Chainreaction            07:08
172 Campbell Flakemore (Aus) BMC Racing Team
173 Alistair Slater (GBr) An Post-Chainreaction
174 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini
175 Paulius Siskevicius (Ltu) An Post-Chainreaction
176 Russell Downing (GBr) Cult Energy Pro Cycling
177 Rasmus Christian Quaade (Den) Cult Energy Pro Cycling
178 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
179 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini                    08:41
180 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini
DNF Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
DNF Gerry Druyts (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace
DNS Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling

Klasyfiacja po 1. etapie

  1 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                     4:02:45
  2 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha                            00:08
  3 Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing                      00:12
  4 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18                                00:13
  5 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                       00:14
  6 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo                      00:17
  7 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team                    00:19
  8 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits          00:20
  9 Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step                   00:21
 10 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 11 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits                 00:22
 12 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step            00:24
 13 Sander Helven (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 14 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team                        00:25
 15 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 16 Danny Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing                   00:26
 17 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka
 18 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 19 Fabio Silvestre (Por) Trek Factory Racing                    00:27
 20 Edward Theuns (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 21 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
 22 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
 23 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       00:28
 24 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
 25 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 26 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 27 Sander Cordeel (Bel) Vastgoedservice - Golden Palace
 28 Julien Morice (Fra) Team Europcar
 29 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Argon 18                      00:29
 30 Gaetan Bille (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 31 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits                00:30
 32 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale                       00:31
 33 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 34 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                              00:32
 35 Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step                          00:33
 36 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
 37 Thomas Boudat (Fra) Team Europcar
 38 Gianni Meersman (Bel) Etixx - Quick-Step
 39 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Argon 18
 40 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 41 David Boucher (Fra) FDJ.fr                                   00:34
 42 Omar Fraile (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 43 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar
 44 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                   00:35
 45 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 46 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 47 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team
 48 Dimitri Claeys (Bel) Verandas Willems Cycing Team            00:36
 49 Mike Teunissen (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 50 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 51 Olivier Le Gac (Fra) FDJ.fr
 52 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Lille Metropole
 53 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA                  00:37
 54 Thomas Vaubourzeix (Fra) Veranclassic-Ekoi
 55 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing
 56 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            00:38
 57 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Argon 18
 58 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Lille Metropole
 59 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 60 Jérôme Cousin (Fra) Team Europcar                            00:39
 61 Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                    00:40
 62 Daan Myngheer (Bel) Verandas Willems Cycling Team
 63 Martin Velits (Svk) Etixx - Quick-Step
 64 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18                             00:41
 65 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 66 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            00:42
 67 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
 68 Baptiste Planckaert (Bel) Roubaix Lille Metropole            00:43
 69 Xandro Meurisse (Bel) An Post-Chainreaction
 70 Scott Thwaites (GBr) Bora-Argon 18
 71 Lo?c Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 72 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 73 Stef Van Zummeren ( Bel) Verandas Willems Cycling Team       00:44
 74 Maxime Daniel (Fra) AG2R La Mondiale
 75 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
 76 Rob Ruijgh (Ned) Vastgoedservice-Golden Palace
 77 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
 78 Marc Sarreau (Fra) FDJ.fr
 79 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                           00:45
 80 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 81 Conor Dunne (Irl) An Post-Chainreaction
 82 Klaas Lodewyck (Bel) BMC Racing Team
 83 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 84 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling            00:46
 85 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 86 Niels De Rooze (Bel) Veranclassic-Ekoi
 87 Melvin Rulliere (Fra) Veranclassic-Ekoi                      00:47
 88 Jesper Asselman (Ned) Team Roompot
 89 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              00:48
 90 Kai Reus (Ned) Verandas Willems Cycling Team
 91 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                              00:49
 92 Steve Chainel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 93 Dieter Bouvry (Bel) Roubaix Lilli Metropole                  00:52
 94 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal
 95 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka
 96 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 97 Alphonse Vermote (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace         00:53
 98 Bjorn Leukemans (Bel) Wanty-Groupe Gobert                    00:54
 99 Joeri Calleeuw (Bel) Verandas Willems Cycling Team
100 Jens Vandenbogaerde (Bel) An Post-Chainreaction
101 Timothy Dupont (Bel) Roubaix Lille Metropole                 00:55
102 Alessandro Malaguti (Ita) Nippo - Vini Fantini               00:56
103 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
104 Rudy Barbier (Fra) Roubaix Lille Metropole                   00:57
105 Olivier Pardini (Bel) Verandas Willems Cycling Team          00:58
106 Alexander Kolobnev (Rus) Team Katusha
107 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling         00:59
108 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
109 Robin Stenuit (Bel) Veranclassic-Ekoi                        01:00
110 Kenny Dehaes (Bel) Lotto Soudal
111 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
112 Morgan Lamoisson (Fra) Team Europcar                         01:01
113 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
114 Berden De Vries (Ned) Team Roompot                           01:02
115 Barry Markus (Ned) Team LottoNL-Jumbo                        01:03
116 Dennis Coenen (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace
117 Johnny Hoogerland (Ned) Team Roompot                         01:04
118 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling           01:05
119 Timothy Stevens (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace
120 Justin Jules (Fra) Veranclassic-Ekoi
121 Brian Bulgac (Ned) LottoNL-Jumbo                             01:06
122 Anthony Geslin (Fra) FDJ.fr
123 Martin Mortensen (Den) Cult Energy Pro Cycling               01:07
124 Michael Reihs (Den) Cult Energy Pro Cycling
125 Michael Carbel Svendgaard (Den) Cult Energy Pro Cycling
126 Louis Verhelst (Bel) Cofidis, Solutions Credits              01:08
127 Nick Van Der Lijke (Ned) Team LottoNL-Jumbo
128 Elias Van Breussegem (Bel) Verandas Willems Cycling Team
129 Troels Ronning Vinther (Den) Cult Energy Pro Cycling         01:09
130 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot                             01:10
131 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert              01:12
132 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNL-Jumbo                    01:13
133 VAN COPPERNOLLE Francesco
134 André Looij (Ned) Team Roompot                               01:14
135 Alexander Maes (Bel) An Post-Chainreaction                   01:16
136 Sam Lennertz (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace
137 Edwig Cammaerts (Bel)Veranclassic-Ekoi                       01:17
138 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                            01:18
139 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
140 Kevin Peeters (Bel) Vastgoedservice-Golden Palace            01:19
141 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ.fr                                  01:21
142 Brian Van Goethem (Ned) Team Roompot                         01:27
143 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka                              01:28
144 Vladimir Isaychev (Rus) Team Katusha
145 Tim Kerkhof (Ned) Team Roompot                               01:34
146 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                            01:35
147 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka
148 Gustav Larsson (Swe) Cult Energy Pro Cycling                 01:40
149 Alex Kirsch (Lux) Cult Energy Pro Cycling                    01:41
150 Matt Brammeier (Irl) MTN-Qhubeka                             01:44
151 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
152 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                        01:47
153 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ.fr                        01:48
154 Jeremy Leveau (Fra) Roubaix Lille Metropole
155 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA        01:52
156 Dan Craven (Nam) Team Europcar
157 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                       01:55
158 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                        01:58
159 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling        01:59
160 Rudiger Selig (Ger) Team Katusha                             02:05
161 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                02:10
162 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini
163 Ivar Slik (Ned) Team Roompot                                 02:26
164 Thomas Damuseau (Fra) Roubaix Lille Metropole                02:31
165 Gorik Gardeyn (Bel) Veranclassic-Ekoi                        02:51
166 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha                             03:05
167 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha                              06:14
168 Marco Haller (Aut) Team Katusha                              06:18
169 Shane Archbold (GBr) Bora-Argon18                            06:26
170 Sean Downey (Irl) An Post-Chainreaction                      06:57
171 Rasmus Christian Quaade (Den) Cult Energy Pro Cycling        07:48
172 Campbell Flakemore (Aus) BMC Racing Team                     07:49
173 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini                      07:59
174 Alistair Slater (GBr) An Post-Chainreaction
175 Paulius Siskevicius (Ltu) An Post-Chainreaction              08:03
176 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           08:16
177 KRUOPIS Aidis Kruopis (Ltu) An Post-Chainreaction            08:17
178 Russell Downing (GBr) Cult Energy Pro Cycling                08:22
179 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini                    10:06
180 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini                     10:58

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: