Volta ao Algarve 2015: Geraint Thomas przed Michałem Kwiatkowskim, 5. etap dla Greipela

Geraint Thomas (Team Sky) wygrał 41. edycję portugalskiego wyścigu Volta ao Algarve. Etapowy triumf na mecie piątego odcinka do swoich palmares dopisał Andre Greipel (Lotto Soudal).

Niemiec na finiszu pokonał Belga Toma van Asbroecka (Team LottoNL - Jumbo) i Niemca Rudigera Seliga (Katusha)

W klasyfikacji generalnej Brytyjczyk wyprzedził mistrza świata Michała Kwiatkowskiego (Etixx-Quick Step) oraz Portugalczyka Tiago Machado (Katusha).

Paweł Bernas (ActiveJet Team) animował akcje zaczepne na ostatnim etapie, dwukrotnie zmieniając towarzyszy ucieczki. Początkowo kręcili z nim Diego Rubio (Efapel) i Imanol Estevez (Murias Taldea), uzyskując nawet ponad trzy minuty przewagi, ale cała sytuacja nie podobała się kolarzom Caja Rural, którzy narzucili mocne tempo i dopadli odjazd.

Bernas zdążył wygrać lotną premię, a po przegrupowaniu ponownie znalazł się na czele, tym razem w towarzystwie Lluisa Masa (Caja Rural-Seguros RGA) i Benata Txopereny (Murias Taldea). Trójka na 85 kilometrów przed metą notowała 2:41 przewagi nad peletonem, ale przewaga szybko spadła do poziomu minuty, gdy kolarze wjechali na finałową, płaską część odcinka.

Przeskakiwać zaczęli kolejni kolarze - najpierw Micael Isidoro (Loulento - Ray Just Energy) i David De la Fuente (Efapel), a potem dwaj czasowcy z Movistaru - Jonathan Castroviejo i Adriano Malori. Siódemka na niecałe 20 kilometrów przed metą miała pół minuty zapasu i nie zamierzała dać się dogonić, na wjeździe na finałowe 6 kilometrów wciąż trzymając 20 sekund zapasu.

Peleton grał do końca i dopadł zmordowanych uciekinierów na kilometr przed metą. Kolarze Lotto Soudal parli na metę i rozprowadzili Andre Greipela, który nie zmarnował pracy kolegów i świętował na mecie pierwszy sukces w sezonie.

Drugi finiszował Tom van Asbroeck (Team LottoNL - Jumbo), a trzeci Raymond Kreder (Team Roompot). Holendra jednak relegowano na koniec stawki za nieprzepisowe zachowanie na finiszu wobec Rudigera Seliga (Katusha).

fot. Lotto Soudal

Wyniki 5. etapu Volta ao Algarve 2015 (2.1), Almodôvar - Vilamoura (184,3 km):

1 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                              4:15:40
2 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNL-Jumbo
3 Rudiger Selig (Ger) Team Katusha
4 Gianni Meersman (Bel) Etixx - Quick-Step
5 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18
6 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
7 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
8 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
9 Ben Swift (GBr) Team Sky
10 Filipe Cardoso (Por) Efapel
11 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
12 Ivan Balykin (Rus) RusVelo
13 Guillaume Boivin (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
14 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
15 Eric Young (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
16 Samuel Caldeira (Por) W52 - Quinta Da Lixa
17 Roman Maikin (Rus) RusVelo
18 Leonel Coutinho (Por) La Aluminios - Antarte
19 Tiago Machado (Por) Team Katusha
20 Vicente Mateos Rubio (Spa) Louletano - Ray Just Energy
21 Paweł Franczak (Pol) ActiveJet Team
22 Mamyr Stash (Rus) RusVelo
23 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Garmin
24 Alejandro Marque Porto (Spa) Efapel
25 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin
26 Pedro Paulinho (Por) La Aluminios - Antarte
27 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
28 Ryan Anderson (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
29 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
30 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha
31 Manuel Cardoso (Por) Team Tavira
32 José Mendes (Por) Bora-Argon 18
33 Rafael Reis (Por) Team Tavira
34 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
35 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
36 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team
37 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha
38 Jesper Asselman (Ned) Team Roompot
39 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
40 Ricardo Mestre (Por) Team Tavira
41 Ion Izagirre (Spa) Movistar Team
42 Richie Porte (Aus) Team Sky
43 Marc Soler (Spa) Movistar Team
44 Andre Cardoso (Por) Cannondale-Garmin
45 Sergio Sousa (Por) La Aluminios - Antarte
46 Rein Taaramae (Est) Astana Pro Team
47 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
48 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
49 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Argon 18
50 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Garmin
51 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
52 Michał Kwiatkowski (Pol) Etixx - Quick-Step
53 Benat Txoperena (Spa) Murias Taldea
54 Luis Afonso (Por) La Aluminios - Antarte
55 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNL-Jumbo
56 Kevin De Weert (Bel) Team LottoNL-Jumbo
57 Igor Anton (Spa) Movistar Team
58 Michał Gołaś (Pol) Etixx - Quick-Step
59 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo
60 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
61 Bjorn Thurau (Ger) Bora-Argon 18
62 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL-Jumbo
63 Nuno Matos (Por) Radio Popular - Boavista
64 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
65 Mike Terpstra (Ned) Team Roompot
66 Jose De Segovia Botella (Spa) Louletano - Ray Just Energy
67 Artem Nych (Rus) RusVelo
68 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA
69 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert
70 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
71 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team
72 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
73 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
74 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo
75 Tom Zirbel (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
76 Jon Ander Insausti (Spa) Murias Taldea
77 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Garmin
78 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18
79 Alberto Gallego Ruiz (Spa) Radio Popular - Boavista
80 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot
81 Michel Kreder (Ned) Team Roompot
82 Łukasz Bodnar (Pol) ActiveJet Team
83 Daniel Silva (Por) Radio Popular - Boavista
84 Maurits Lammertink (Ned) Team Roompot
85 Joao Benta (Por) Louletano - Ray Just Energy
86 Diego Rubio (Spa) Efapel
87 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
88 Aritz Bagües (Spa) Murias Taldea
89 Jesse Anthony (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
90 Michael Woods (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
91 Rafael Silva (Por) Efapel
92 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Murias Taldea
93 Sebastian Henao (Col) Team Sky
94 Domingos Gonçalves (Por) Efapel
95 Marcos Garcia (Spa) Louletano - Ray Just Energy
96 Heiner Parra (Col) Caja Rural-Seguros RGA
97 Björn Leukemans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
98 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
99 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
100 Jesus Ezquerra Muela (Spa) ActiveJet Team
101 Berden De Vries (Ned) Team Roompot
102 Delio Fernandez (Spa) W52 - Quinta Da Lixa
103 Bruno Silva (Por) La Aluminios - Antarte
104 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18
105 Rui Vinhas (Por) W52 - Quinta Da Lixa
106 Hernani Broco (Por) La Aluminios - Antarte
107 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
108 David Livramento (Por) Team Tavira
109 César Fonte (Por) Radio Popular - Boavista
110 Joaquim Silva (Por) W52 - Quinta Da Lixa
111 Rui Sousa (Por) Radio Popular - Boavista
112 Mikel Bizkarra (Spa) Murias Taldea
113 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
114 David Rodrigues (Por) Radio Popular - Boavista
115 Michał Podlaski (Pol) ActiveJet Team
116 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Argon 18
117 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
118 Jóni Brandão (Por) Efapel
119 Hugo Sabido (Por) Louletano - Ray Just Energy
120 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
121 Imanol Estevez (Spa) Murias Taldea
122 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Murias Taldea
123 Micael Isidoro (Por) Louletano - Ray Just Energy
124 Hugo Sancho (Por) La Aluminios - Antarte
125 Kamil Gradek (Pol) ActiveJet Team
126 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
127 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
128 Phillip Gaimon (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies
129 Gustavo Veloso (Spa) W52 - Quinta Da Lixa
130 Petr Ignatenko (Rus) RusVelo
131 Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Garmin
132 David De La Fuente (Spa) Efapel
133 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
134 Raymond Kreder (Ned) Team Roompot
135 Adriano Malori (Ita) Movistar Team                             00:25
136 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
137 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
138 Tim Kerkhof (Ned) Team Roompot
139 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step
140 Casimiro Henrique (Por) Team Tavira
141 Joao Rodrigues (Por) Team Tavira
142 Daniel Mestre (Por) Team Tavira                                00:28
143 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert                    00:38
144 Nuno Meireles (Por) La Aluminios - Antarte                     00:47
145 Paweł Bernas (Pol) ActiveJet Team                              00:48
146 Robert Wagner (Ger) Team LottoNL-Jumbo
147 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team                       00:51
148 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                               00:53
149 Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step                            01:19
150 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
151 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal                                01:22
152 Diogo Nunes (Por) Team Tavira
153 Luis Fernandes (Por) W52 - Quinta Da Lixa
154 Paweł Brylowski (Pol) ActiveJet Team                           01:35
155 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step                           01:55
156 Sandro Pinto (Por) Louletano - Ray Just Energy                 02:05
157 Samuel Magalhães (Por) Radio Popular - Boavista                02:09
158 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL-Jumbo                          04:49
159 Ian Boswell (USA) Team Sky
160 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
161 Carlos Ribeiro (Por) W52 - Quinta Da Lixa                      05:18
162 Iúri Jorge (Por) Louletano - Ray Just Energy
163 Will Routley (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies

Klasyfikacja końcowa:

1 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                                 19:46:13
2 Michał Kwiatkowski (Pol) Etixx - Quick-Step                      00:27
3 Tiago Machado (Por) Team Katusha                                 01:11
4 Richie Porte (Aus) Team Sky                                      01:14
5 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team                          01:18
6 Rein Taaramae (Est) Astana Pro Team                              01:19
7 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha                             01:32
8 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha                       01:55
9 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                              02:04
10 Ion Izagirre (Spa) Movistar Team                                02:21
11 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step                          02:43
12 Michael Woods (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies          03:03
13 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                          03:06
14 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin                          03:37
15 Sergio Sousa (Por) La Aluminios - Antarte                       03:50
16 José Mendes (Por) Bora-Argon 18                                 03:58
17 Ricardo Mestre (Por) Team Tavira                                04:03
18 Marc Soler (Spa) Movistar Team                                  04:22
19 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                            04:30
20 Phillip Gaimon (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies         04:35
21 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                                 04:36
22 Bjorn Thurau (Ger) Bora-Argon 18                                04:38
23 Alberto Gallego Ruiz (Spa) Radio Popular - Boavista             05:27
24 Andre Cardoso (Por) Cannondale-Garmin                           05:39
25 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha                                05:45
26 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                              06:12
27 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA                     06:51
28 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step                            06:59
29 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18                            07:00
30 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert                          07:18
31 Alejandro Marque Porto (Spa) Efapel                             07:25
32 Benat Txoperena (Spa) Murias Taldea                             07:44
33 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Garmin                     07:49
34 Artem Nych (Rus) RusVelo                                        07:51
35 Maurits Lammertink (Ned) Team Roompot
36 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo                           07:56
37 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   08:01
38 Ben Swift (GBr) Team Sky                                        08:05
39 Sebastian Henao (Col) Team Sky                                  08:06
40 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Murias Taldea                    08:40
41 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                                09:03
42 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNL-Jumbo                          09:12
43 Joaquim Silva (Por) W52 - Quinta Da Lixa                        09:23
44 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  09:39
45 Luis Afonso (Por) La Aluminios - Antarte                        09:40
46 Michel Kreder (Ned) Team Roompot                                09:50
47 César Fonte (Por) Radio Popular - Boavista                      09:53
48 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Garmin                        10:10
49 Ryan Anderson (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies          10:12
50 Nuno Matos (Por) Radio Popular - Boavista                       10:26
51 Marcos Garcia (Spa) Louletano - Ray Just Energy                 10:27
52 Adriano Malori (Ita) Movistar Team                              10:35
53 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team                        10:44
54 Michał Gołaś (Pol) Etixx - Quick-Step                           11:18
55 Mike Terpstra (Ned) Team Roompot                                11:29
56 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA                     11:31
57 Mikel Bizkarra (Spa) Murias Taldea                              11:33
58 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team                          12:05
59 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Argon 18                         12:40
60 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  13:29
61 David Livramento (Por) Team Tavira                              13:41
62 Kamil Gradek (Pol) ActiveJet Team                               14:17
63 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                           14:27
64 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky                             16:34
65 Casimiro Henrique (Por) Team Tavira                             17:17
66 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                                 17:37
67 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                               17:49
68 Delio Fernandez (Spa) W52 - Quinta Da Lixa                      18:07
69 Heiner Parra (Col) Caja Rural-Seguros RGA                       19:36
70 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                                19:57
71 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo                                    20:32
72 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Garmin                         20:48
73 Björn Leukemans (Bel) Wanty - Groupe Gobert                     20:50
74 Rui Vinhas (Por) W52 - Quinta Da Lixa                           21:30
75 Bruno Silva (Por) La Aluminios - Antarte                        21:47
76 Kevin De Weert (Bel) Team LottoNL-Jumbo                         21:58
77 David De La Fuente (Spa) Efapel                                 22:30
78 Domingos Gonçalves (Por) Efapel                                 22:32
79 Vicente Mateos Rubio (Spa) Louletano - Ray Just Energy          22:36
80 Petr Ignatenko (Rus) RusVelo                                    23:08
81 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL-Jumbo                        23:09
82 Hugo Sancho (Por) La Aluminios - Antarte                        23:28
83 Jesper Asselman (Ned) Team Roompot                              23:47
84 Raymond Kreder (Ned) Team Roompot                               24:14
85 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo                                    24:16
86 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                                  24:33
87 Michał Podlaski (Pol) ActiveJet Team                            24:40
88 Ian Boswell (USA) Team Sky                                      25:22
89 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                      25:41
90 Gianni Meersman (Bel) Etixx - Quick-Step                        26:38
91 Guillaume Boivin (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies       26:48
92 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                             26:49
93 Daniel Silva (Por) Radio Popular - Boavista                     27:15
94 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL-Jumbo                           27:29
95 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                     27:36
96 Jóni Brandão (Por) Efapel                                       27:41
97 Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Garmin                          27:46
98 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                             27:58
99 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18                                   27:59
100 Aritz Bagües (Spa) Murias Taldea                               28:51
101 Jesus Ezquerra Muela (Spa) ActiveJet Team                      29:01
102 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   29:06
103 Diego Rubio (Spa) Efapel
104 Rafael Reis (Por) Team Tavira                                  29:07
105 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Argon 18
106 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step                        29:26
107 Hernani Broco (Por) La Aluminios - Antarte                     29:32
108 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot                               29:40
109 Filipe Cardoso (Por) Efapel                                    29:43
110 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA          30:04
111 Rafael Silva (Por) Efapel                                      30:20
112 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha                              30:23
113 David Rodrigues (Por) Radio Popular - Boavista                 30:24
114 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal                                30:49
115 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha                            31:11
116 Joao Benta (Por) Louletano - Ray Just Energy                   31:50
117 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert                           31:59
118 Jon Ander Insausti (Spa) Murias Taldea                         32:08
119 Robert Wagner (Ger) Team LottoNL-Jumbo                         32:23
120 Rudiger Selig (Ger) Team Katusha                               32:26
121 Ivan Balykin (Rus) RusVelo
122 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                          32:29
123 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                              32:40
124 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNL-Jumbo                      32:41
125 Imanol Estevez (Spa) Murias Taldea                             32:42
126 Berden De Vries (Ned) Team Roompot                             32:48
127 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18                               32:58
128 Roman Maikin (Rus) RusVelo                                     32:59
129 Paweł Bernas (Pol) ActiveJet Team                              33:01
130 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Murias Taldea                   33:03
131 Paweł Franczak (Pol) ActiveJet Team                            33:05
132 Łukasz Bodnar (Pol) ActiveJet Team
133 Jose De Segovia Botella (Spa) Louletano - Ray Just Energy      33:13
134 Hugo Sabido (Por) Louletano - Ray Just Energy                  33:18
135 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18                           33:20
136 Igor Anton (Spa) Movistar Team                                 33:25
137 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert                    33:28
138 Jesse Anthony (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies         33:54
139 Daniel Mestre (Por) Team Tavira                                34:01
140 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team                          34:02
141 Joao Rodrigues (Por) Team Tavira                               34:13
142 Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step                            34:22
143 Micael Isidoro (Por) Louletano - Ray Just Energy               34:26
144 Tim Kerkhof (Ned) Team Roompot                                 34:30
145 Manuel Cardoso (Por) Team Tavira                               34:37
146 Sandro Pinto (Por) Louletano - Ray Just Energy                 36:25
147 Nuno Meireles (Por) La Aluminios - Antarte                     36:36
148 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                         36:59
149 Mamyr Stash (Rus) RusVelo                                      37:41
150 Pedro Paulinho (Por) La Aluminios - Antarte                    38:14
151 Samuel Caldeira (Por) W52 - Quinta Da Lixa                     38:44
152 Tom Zirbel (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies            39:08
153 Leonel Coutinho (Por) La Aluminios - Antarte                   39:16
154 Paweł Brylowski (Pol) ActiveJet Team                           39:52
155 Will Routley (Can) Optum p/b Kelly Benefit Strategies          40:03
156 Gustavo Veloso (Spa) W52 - Quinta Da Lixa                      40:13
157 Rui Sousa (Por) Radio Popular - Boavista                       40:18
158 Luis Fernandes (Por) W52 - Quinta Da Lixa                      41:02
159 Eric Young (USA) Optum p/b Kelly Benefit Strategies            41:25
160 Diogo Nunes (Por) Team Tavira                                  41:36
161 Samuel Magalhães (Por) Radio Popular - Boavista                42:27
162 Iúri Jorge (Por) Louletano - Ray Just Energy                   46:10
163 Carlos Ribeiro (Por) W52 - Quinta Da Lixa                      58:51

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: