Coppa Agostoni - Giro delle Brianze 2014

Włoch Niccolo Bonifazio (Lampre-Merida) triumfował na trasie 68. edycji Coppa Agostoni - Giro delle Brianze.

Po drugie miejsce finiszował Grega Bole (Vini Fantini Nippo), a trzeci przyjechał Simone Ponzi (Neri Sottoli).

Na trasie uciekała grupa z Davide Rebellinem (CCC Polsat Polkowice), która została doścignięta około 10 kilometrów przed metą.

Wyniki Coppa Agostoni - Giro delle Brianze 2014 (1.1), Lissone - Lissone (199,6 km):

  1 Niccolo Bonifazio (Ita) Lampre-Merida                      4:27:21
  2 Grega Bole (Slo) Vini-Fantini-Nippo
  3 Simone Ponzi (Ita) Neri Sottoli - Yellow Fluo
  4 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF
  5 Andrea Fedi (Ita) Neri Sottoli - Yellow Fluo
  6 Andrea Piechele (Ita) Bardiani-CSF
  7 Sergey Lagutin (Uzb) RusVelo
  8 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team
  9 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
 10 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 11 Kristijan Koren (Slo) Cannondale
 12 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 13 Maciej Paterski (Pol) CCC Polsat Polkowice
 14 Nicola Gaffurini (Ita) Vega - Hotsand
 15 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 16 Anthony Delaplace (Fra) Bretagne - Seche Environnement
 17 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne - Seche Environnement
 18 Simone Petilli (Ita) Area Zero Pro Team
 19 Matteo Busato (Ita) MG Kvis - Trevigiani
 20 Bartosz Huzarski (Pol) Team NetApp - Endura
 21 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 22 Fabio Taborre (Ita) Neri Sottoli - Yellow Fluo
 23 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
 24 Sergey Pomoshnikov (Rus) RusVelo
 25 Lorenzo Rota (Ita) MG Kvis - Trevigiani
 26 Vegard Stake Laengen (Nor) Bretagne - Seche Environnement
 27 Michel Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 28 Jack Haig (Aus) Australia
 29 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
 30 Dennis Van Niekerk (RSA) MTN - Qhubeka
 31 Simone Velasco (Ita) Italy
 32 Davide Vigano (Ita) Caja Rural - Seguros RGA
 33 Ilnur Zakarin (Rus) RusVelo
 34 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team
 35 Tiago Machado (Por) Team NetApp - Endura
 36 Davide Rebellin (Ita) CCC Polsat Polkowice
 37 Robert Power (Aus) Australia
 38 Gianni Moscon (Ita) Italy
 39 Alessandro Bisolti (Ita) Vini-Fantini-Nippo
 40 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli
 41 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne - Seche Environnement
 42 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida
 43 Branistau Samoilau (Brl) CCC Polsat Polkowice
 44 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team
 45 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team
 46 Alan Marangoni (Ita) Cannondale
 47 Andrea Zordan (Ita) Androni Giocattoli
 48 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 49 Angelo Pagani (Ita) Bardiani-CSF
 50 Luca Dodi (Ita) Lampre-Merida
 51 Francesco Failli (Ita) Neri Sottoli - Yellow Fluo
 52 Ruben Fernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 53 Mirko Tedeschi (Ita) Neri Sottoli - Yellow Fluo
 54 Kevin Seeldraeyers (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 55 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) Team NetApp - Endura
 56 Simone Andreetta (Ita) Italy
 57 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
 58 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani-CSF
 59 Paolo Ciavatta (Ita) Area Zero Pro Team
 60 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing
 61 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
 62 Pichetta Ricardo (Ita) Team Idea

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: