Górski Wałbrzyski Wyścig Kolarski 2014: etap 4

Janine Van der Meer (NWVG Bike 4Air) uzbierała najwięcej punktów na czwartym odcinku Górskiego Wałbrzyskiego Wyścigu Kolarskiego – 22. Nocnym Kryterium „O Złotą Spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha”.

Na kolejnych miejscach uplasowały się Anouska Koster (NWVG Bike 4Air) oraz Monika Brzeźna (TKK Pacific Toruń).

W wyścigu na kreskę kolejność w pierwszej “3” była następująca – Koster, juniorka Justyna Kaczkowska (UKS Gimnazjum TwojaMerida Imielin) i Monika Żur (4F Racing Team).

Wśród juniorów kryterium zostało zdominowane przez Rosjan, którzy zajęli całe podium. Stanęli na nim Aleksandr Kulikovskiy, Vladislav Nechaev i Vadim Bezdenezhnykh. Ten ostatni wjechał na metę jako pierwszy, z 3-sekundową przewagą nad peletonem.

Wyniki 4. etapu Górskiego Wałbrzyskiego Wyścigu Kolarskiego, Wałbrzych (32 km, kryterium uliczne):