Skoda-Tour de Luxembourg 2014: prolog

Danny van Poppel (Trek) wygrał prolog 74. wyścigu dookoła Luksemburga.

Utalentowany Holender pokonał kolarzy z Luksemburga, Jean-Pierre Druckera (Wanty - Groupe Gobert) i Alexa Kirscha (Leopard Development Team).

Polscy kolarze nie startują w zawodach.

Wyniki prologu Skoda-Tour de Luxembourg 2014 (2.HC), Luxembourg (2,55 km jazda indywidualna na czas):

  1 Danny van Poppel (Ned) Trek Factory Racing                       03:59
  2 Jean-Pierre Drucker (Lux) Wanty - Groupe Gobert                  00:04
  3 Alex Kirsch (Lux) Leopard Development Team                       00:04
  4 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits                   00:08
  5 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits                    00:11
  6 Silvio Herklotz (Ger) Team Stölting                              00:13
  7 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol                               00:13
  8 Michael M?rk?v (Den) Tinkoff-Saxo
  9 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo                                 00:13
 10 Andrei Solomennikov (Rus) RusVelo                                00:14
 11 Sebastien Delfosse (Bel) Wallonie - Bruxelles                    00:15
 12 Sean De Bie (Bel) Lotto Belisol                                  00:17
 13 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     00:18
 14 Roman Maikin (Rus) RusVelo                                       00:19
 15 Gregory Rast (Swi) Trek Factory Racing                           00:20
 16 Fábio Silvestre (Por) Trek Factory Racing                        00:20
 17 Gregory Henderson (NZl) Lotto Belisol                            00:20
 18 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits                    00:20
 19 Nils Politt (Ger) Team Stölting                                  00:21
 20 Dennis Coenen (Bel) Leopard Development Team                     00:22
 21 Christian Mager (Ger) Team Stölting                              00:22
 22 Laurent Evrard (Bel) Wallonie - Bruxelles                        00:22
 23 Tom Thill (Lux) Leopard Development Team                         00:22
 24 Juan Esteban Arango (Col) Colombia                               00:22
 25 Ignatas Konovalovas (Ltu) MTN - Qhubeka                          00:23
 26 Matti Breschel (Den) Tinkoff-Saxo                                00:23
 27 Rafael Andriato (Bra) Neri Sottoli-Yellow Fluo                   00:23
 28 Vegard Breen (Nor) Lotto Belisol                                 00:23
 29 Francesco Failli (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                  00:24
 30 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                     00:24
 31 Yuriy Vasyliv (Ger) Team Stölting                                00:24
 32 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert                        00:25
 33 Fränk Schleck (Lux) Trek Factory Racing                          00:25
 34 André Greipel (Ger) Lotto Belisol                                00:26
 35 Laurens De Vreese (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    00:26
 36 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka                         00:26
 37 Linus Gerdemann (Ger) MTN - Qhubeka                              00:26
 38 Phil Bauhaus (Ger) Team Stölting                                 00:27
 39 Johan Coenen (Bel) Team Differdange - Losch
 40 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                       00:27
 41 Andy Schleck (Lux) Trek Factory Racing                           00:27
 42 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Solutions Credits                 00:28
 43 Marko Kump (Slo) Tinkoff-Saxo                                    00:28
 44 Ilnur Zakarin (Rus) RusVelo                                      00:28
 45 Pit Schlechter (Lux) Leopard Development Team                    00:28
 46 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                           00:28
 47 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits              00:29
 48 Calvin Watson (Aus) Trek Factory Racing                          00:29
 49 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo                                     00:30
 50 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka                                  00:30
 51 Oliver Zaugg (Swi) Tinkoff-Saxo                                  00:30
 52 Bjorn Leukemans (Bel) Wanty - Groupe Gobert                      00:30
 53 Andreas Stauff (Ger) MTN - Qhubeka                               00:30
 54 Boris Vallée (Bel) Lotto Belisol                                 00:31
 55 Sergey Lagutin (Rus) RusVelo                                     00:31
 56 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo                                00:31
 57 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                       00:31
 58 Egoitz García (Spa) Cofidis, Solutions Credits                   00:32
 59 Markus Eichler (Ger) Team Stölting                               00:32
 60 Edward Fabián Díaz (Col) Colombia                                00:32
 61 Jarlinson Pantano (Col) Colombia                                 00:32
 62 Janis Dakteris (Lat) Team Differdange - Losch                    00:32
 63 Laurent Didier (Lux) Trek Factory Racing                         00:32
 64 Fabio Taborre (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                     00:33
 65 Mirco Saggiorato (Swi) Team Stölting                             00:33
 66 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo                                  00:33
 67 Tom Dernies (Bel) Wallonie - Bruxelles                           00:33
 68 Patrick Olesen (Den) Leopard Development Team                    00:34
 69 Joel Zangerle (Lux) Leopard Development Team                     00:34
 70 Maxime Anciaux (Bel) Wallonie - Bruxelles                        00:34
 71 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka                   00:34
 72 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                               00:34
 73 Gregory Habeaux (Bel) Wanty - Groupe Gobert                      00:34
 74 César Bihel (Fra) Team Differdange - Losch                       00:34
 75 Kevin Feiereisen (Lux) Leopard Development Team                  00:35
 76 Ivan Balykin (Rus) RusVelo                                       00:36
 77 Robinson Chalapud (Col) Colombia                                 00:36
 78 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo                                    00:36
 79 Edwig Cammaerts (Bel) Cofidis, Solutions Credits                 00:36
 80 Luigi Miletta (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                     00:37
 81 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Belisol                              00:37
 82 Edwin Avila (Col) Colombia                                       00:38
 83 Samuele Conti (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                     00:39
 84 Darwin Ferney Pantoja (Col) Colombia                             00:39
 85 Ruben Menendez (Spa) Team Differdange - Losch                    00:40
 86 Diego Milan (Dom) Team Differdange - Losch                       00:40
 87 Florent Mottet (Bel) Wallonie - Bruxelles                        00:41
 88 Jasper Stuyven (Bel) Trek Factory Racing                         00:41
 89 Boris Dron (Bel) Wallonie - Bruxelles                            00:41
 90 Matthias Plarre (Ger) Leopard Development Team                   00:42
 91 Guiseppe Fonzi (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                    00:42
 92 Michal Kolar (Svk) Tinkoff-Saxo                                  00:43
 93 Sergey Firsanov (Rus) RusVelo                                    00:44
 94 Joaquin Sobrino (Spa) Team Differdange - Losch                   00:45
 95 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol                             00:45
 96 Jonathan Paredes (Col) Colombia                                  00:48
 97 Julien Stassen (Bel) Wallonie - Bruxelles                        00:48
 98 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Neri Sottoli-Yellow Fluo        00:48
 99 Quentin Bertholet (Bel) Wallonie - Bruxelles                     00:49
100 Thomas Koep (Ger) Team Stölting                                  00:51
101 Gediminas Kaupas (Ltu) Team Differdange - Losch                  00:51
102 Roberto De Patre (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                  00:54
103 Corrado Lampa (Ita) Team Differdange - Losch                     00:54

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: