Presidential Cycling Tour of Turkey 2014: etap 3

Estończyk Rein Taaramae (Cofidis), po ataku na finałowej wspinaczce, wygrał trzeci etap wyścigu i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Mistrz Estonii na podjeździe do Elmali (10,7 km; 6,9%) wyprzedził Australijczyka Adama Yatesa (Orica-GreenEdge). Grupkę goniącą, 28 sekund później, przyprowadził Francuz Romain Hardy (Cofidis). Na 5.miejscu finiszował Davide Rebellin (CCC Polsat Polkowice).

Przez długie kilometry peleton jechał razem, dopiero górska premia (44,1 km) zmniejszyła czołową grupę do około 50 zawodników. Ułatwiło to odjazd piątce: Javier Aramendia (Caja Rural), Pieter Vanspeybrouck (Topsport Vlaanderen), Nico Sijmens (Wanty), Ferekalsi Debesay Abrha (MTN - Qhubeka) i Christophe Le Mevel (Cofidis).

Przewaga szybko urosła do niemal 7 minut. W pościgu brakowało utalentowanego Simona Yatesa (Orica-GreenEdge), który upadł i prawdopodobnie złamał obojczyk. Drugi punktowany podjazd (104 km) okazał się za ciężki dla Aramendii. Pozostali uciekinierzy wjechali tam z zapasem niespełna 3 minut.

W peletonie sytuację na trasie kontrolowała głownie ekipy Astana. Niespełna 30 km przed metą w kraksie leżał Davide Rebellin (CCC Polsat), ale polska ekipa zdołała wyprowadzić go na czoło peletonu.

Ucieczka została doścignięta 13 kilometrów przed metą. Tempo nadawały ekipy MTN-Qhubeka i Astana, redukując liczbę kolarzy w peletonie. 10 kilometrów przed metą zaatakował Marco Canola (Bardiani-CSF), ale jego wysiłki nie zdały się na nic. Do wysiłków południowoafrykańskiej ekipy przyłączyli się kolarze Astany i Cannondale, a w czołówce na 6 kilometrów przed metą ciągle widać było dwie pomarańczowe koszulki podopiecznych Piotra Wadeckiego.

Cztery kilometry przed metą tempo podkręcili kolarze Caja Rural-Seguros RGA. Powstała przerwa, którą natychmiast zespawali kolarze CCC Polsat Polkowice - Tomasz Marczyński i Davide Rebellin. Poprawił Aleksandr Dyachenko (Astana), ale na najostrzejszym fragmencie podjazdu do przodu wyrwał się Rein Taaramae (Cofidis). Do Estończyka szybko dojechał młodziutki Australijczyk Adam Yates (Orica-GreenEdge), podczas gdy z tyłu pościg organizował Marczyński.

Atakująca dwójka wjechała na finałowe 2 kilometry z zapasem 20 sekund nad grupką, która zaczęła się rozjeżdżać. Rebellin i Marczyński jechali na czele, ale nie udało im się zorganizować skutecznej pogoni. Przeskoczyć próbował jeszcze Kevin Seeldraeyers (Wanty-Groupe Gobert), ale grupa złapała go na ostatnim kilometrze.

Taaramae zaatakował młodego Yatesa 300 metrów przed metą i prowadzenie dowiózł do mety. Grupkę goniącą przyprowadził Hardy, wyprzedzając Merhawiego Kudusa i Davide Rebellina.

W środę krótki i pagórkowaty odcinek Fethiye - Marmaris (124,2 km)

Wyniki 3. etapu Presidential Cycling Tour of Turkey 2014 (2.HC), Finike - Elmali (184,7 km):

  1 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits                 5:40:31
  2 Adam Yates (GBr) Orica Greenedge                                 00:06
  3 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits                    00:38
  4 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) MTN - Qhubeka
  5 Davide Rebellin (Ita) CCC Polsat Polkowice
  6 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
  7 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol                                  00:43
  8 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida                            00:44
  9 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Torku Sekerspor
 10 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 11 Davide Formolo (Ita) Cannondale
 12 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team
 13 Kevin Seeldraeyers (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 14 Tomasz Marczyński (Pol) CCC Polsat Polkowice                     01:01
 15 David De La Fuente Rasilla (Spa) Torku Sekerspor                 01:34
 16 Peio Bilbao (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 17 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk                       01:46
 18 Alexander Rybakov (Rus) Team Katusha
 19 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     02:14
 20 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural - Seguros RGA          02:26
 21 Petr Ignatenko (Rus) Team Katusha                                03:00
 22 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits                    03:10
 23 Dennis Van Niekerk (RSA) MTN - Qhubeka                           03:22
 24 Paolo Colonna (Ita) Bardiani-CSF                                 03:33
 25 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling                    04:02
 26 Gregory Habeaux (Bel) Wanty - Groupe Gobert                      04:10
 27 Jérémy Bescond (Fra) Cofidis, Solutions Credits                  05:04
 28 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team                         05:37
 29 Linus Gerdemann (Ger) MTN - Qhubeka                              05:46
 30 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural - Seguros RGA                  05:48
 31 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                              05:50
 32 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 33 Cameron Wurf (Aus) Cannondale
 34 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Crédits             06:15
 35 Matthias Krizek (Aut) Cannondale                                 06:50
 36 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol                               07:39
 37 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
 38 Marc de Maar (AHo) UnitedHealthcare Professional             
 39 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                            07:41
 40 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Polsat Polkowice                        07:43
 41 Simone Ponzi (Ita) Yellow Fluo                                   07:47
 42 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk                          08:30
 43 Valerio Conti (Ita) Lampre-Merida                                08:44
 44 Vegard Breen (Nor) Lotto Belisol                                 08:47
 45 Wesley Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling              08:55
 46 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 47 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk                        08:59
 48 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 49 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise              09:07
 50 Jetse Bol (Ned) Belkin Pro                                       09:46
 51 Leigh Howard (Aus) Orica Greenedge                               09:58
 52 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor                             11:08
 53 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF
 54 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    11:42
 55 Luca Dodi (Ita) Lampre-Merida                                    11:48
 56 Alan Marangoni (Ita) Cannondale                                  11:51
 57 Guillaume Boivin (Can) Cannondale
 58 Wesley Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert                        12:15
 59 Jai Crawford (Aus) Drapac Professional Cycling                   12:24
 60 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                            13:33
 61 Gianni Meersman (Bel) Omega Pharma - Quick-Step                  14:23
 62 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol
 63 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Professional             
 64 Damien Howson (Aus) Orica Greenedge
 65 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
 66 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 67 Nico Sijmens (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 68 Andrea Manfredi (Ita) Bardiani-CSF                               14:32
 69 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida                                14:53
 70 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                            16:31
 71 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 72 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                16:32
 73 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits               16:57
 74 Javier Aramendia (Esp) Caja Rural - Seguros RGA                  17:37
 75 Marco Haller (Aut) Team Katusha                                  18:02
 76 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         21:14
 77 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                           22:32
 78 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha                                  22:59
 79 Jasper De Buyst (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise              24:00
 80 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural - Seguros RGA
 81 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Neri Sottoli                    24:02
 82 Mitchell Docker (Aus) Orica Greenedge
 83 Luca Paolini (Ita) Team Katusha
 84 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Professional Cycling      24:07
 85 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                                24:10
 86 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma - Quick-Step             
 87 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma - Quick-Step             
 88 Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 89 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor                              24:34
 90 Yuriy Metlushenko (Ukr) Torku Sekerspor                          25:14
 91 Rafael Andriato (Bra) Yellow Fluo                                25:21
 92 Dennis Van Winden (Ned) Belkin Pro             
 93 Aidis Kruopis (Ltu) Orica Greenedge                              25:47
 94 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma - Quick-Step             
 95 Elia Viviani (Ita) Cannondale
 96 Nicky Van Der Lijke (Ned) Belkin Pro             
 97 Juraj Sagan (Svk) Cannondale
 98 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 99 Louis Verhelst (Bel) Cofidis, Solutions Credits
100 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma - Quick-Step             
101 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma - Quick-Step             
102 Petr Vakoc (Cze) Omega Pharma - Quick-Step             
103 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk
104 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
105 Andrea Fedi (Ita) Yellow Fluo
106 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
107 Adrian Kurek (Pol) CCC Polsat Polkowice
108 Ferekalsi Debesay Abrha (Eri) MTN - Qhubeka
109 Robbie Hucker (Aus) Drapac Professional Cycling
110 Martin Wesemann (RSA) MTN - Qhubeka
111 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Belisol
112 Grzegorz Stępniak (Pol) CCC Polsat Polkowice
113 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma - Quick-Step             
114 Robert Wagner (Ger) Belkin Pro                                   25:56
115 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                            26:08
116 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
117 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka                               26:17
118 Rick Flens (Ned) Belkin Pro                                      26:24
119 Jens Mouris (Ned) Orica Greenedge                                26:45
120 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                    27:03
121 Paweł Charucki (Pol) CCC Polsat Polkowice                        27:05
122 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
123 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                       27:08
124 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida                    27:10
125 Jonas Vangenechten (Bel) Lotto Belisol
126 Aldo Ino Ilesic (Slo) UnitedHealthcare Professional             
127 Frederique Robert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    27:17
128 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF                                   27:19
129 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Professional                   27:21
130 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                    27:27
131 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural - Seguros RGA                   27:43
132 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Professional Cycling T     27:47
133 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Professional             
134 Piotr Gawroński (Pol) CCC Polsat Polkowice
135 Floris Goesinnen (Ned) Drapac Professional Cycling               27:50
136 Wouter Wippert (Ned) Drapac Professional Cycling                 27:57
137 Mirko Tedeschi (Ita) Yellow Fluo                                 27:58
138 Francesco Chicchi (Ita) Yellow Fluo                              28:00
139 Graeme Brown (Aus) Belkin Pro             
140 Barry Markus (Ned) Belkin Pro             
141 Moreno De Pauw (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise               28:14
142 Mattia Pozzo (Ita) Yellow Fluo
143 Niccolo Bonifazio (Ita) Lampre-Merida                            28:17
144 Daniele Colli (Ita) Yellow Fluo                                  28:27
145 Theo Bos (Ned) Belkin Pro                                        28:36
146 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team                           28:38

Klasyfikacja po 3. etapie

  1 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits                12:46:31
  2 Adam Yates (GBr) Orica Greenedge                                 00:06
  3 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits                    00:38
  4 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
  5 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) MTN - Qhubeka
  6 Davide Rebellin (Ita) CCC Polsat Polkowice
  7 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol                                  00:43
  8 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Torku Sekerspor                       00:44
  9 Davide Formolo (Ita) Cannondale
 10 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 11 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team
 12 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
 13 Kevin Seeldraeyers (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 14 Tomasz Marczyński (Pol) CCC Polsat Polkowice                     01:01
 15 David De La Fuente Rasilla (Spa) Torku Sekerspor                 01:34
 16 Peio Bilbao (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 17 Alexander Rybakov (Rus) Team Katusha                             01:46
 18 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 19 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     02:14
 20 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural - Seguros RGA          02:26
 21 Petr Ignatenko (Rus) Team Katusha                                03:00
 22 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits                    03:10
 23 Dennis Van Niekerk (RSA) MTN - Qhubeka                           03:22
 24 Paolo Colonna (Ita) Bardiani-CSF                                 03:58
 25 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling                    04:02
 26 Gregory Habeaux (Bel) Wanty - Groupe Gobert                      04:10
 27 Jérémy Bescond (Fra) Cofidis, Solutions Credits                  05:04
 28 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team                         05:37
 29 Linus Gerdemann (Ger) MTN - Qhubeka                              05:46
 30 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural - Seguros RGA                  05:48
 31 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                              05:50
 32 Cameron Wurf (Aus) Cannondale
 33 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 34 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Crédits             06:15
 35 Matthias Krizek (Aut) Cannondale                                 06:50
 36 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise                  07:39
 37 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol
 38 Marc de Maar (AHo) UnitedHealthcare Professional             
 39 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                            07:41
 40 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Polsat Polkowice                        07:43
 41 Simone Ponzi (Ita) Yellow Fluo                                   07:47
 42 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk                          08:30
 43 Valerio Conti (Ita) Lampre-Merida                                08:44
 44 Vegard Breen (Nor) Lotto Belisol                                 08:47
 45 Wesley Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling              08:55
 46 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 47 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                           08:59
 48 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
 49 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise              10:15
 50 Jetse Bol (Ned) Belkin Pro                                       10:33
 51 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF                                  11:08
 52 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
 53 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    11:42
 54 Alan Marangoni (Ita) Cannondale                                  11:51
 55 Wesley Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert                        12:15
 56 Guillaume Boivin (Can) Cannondale                                12:16
 57 Jai Crawford (Aus) Drapac Professional Cycling                   12:24
 58 Luca Dodi (Ita) Lampre-Merida                                    13:25
 59 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                            13:33
 60 Leigh Howard (Aus) Orica Greenedge                               13:51
 61 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Professional Cycli     14:23
 62 Damien Howson (Aus) Orica Greenedge
 63 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
 64 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 65 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol
 66 Nico Sijmens (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 67 Andrea Manfredi (Ita) Bardiani-CSF                               14:32
 68 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida                                14:53
 69 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                             16:31
 70 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 71 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                16:32
 72 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits               16:57
 73 Javier Aramendia (Esp) Caja Rural - Seguros RGA                  17:37
 74 Marco Haller (Aut) Team Katusha                                  18:02
 75 Gianni Meersman (Bel) Omega Pharma - Quick-Step                  18:17
 76 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         21:14
 77 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                           22:32
 78 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha                                  22:59
 79 Jasper De Buyst (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise              24:00
 80 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural - Seguros RGA
 81 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Neri Sottoli                    24:02
 82 Luca Paolini (Ita) Team Katusha
 83 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Professional Cycling      24:07
 84 Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          24:10
 85 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
 86 Mitchell Docker (Aus) Orica Greenedge                            24:27
 87 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor                              24:34
 88 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma - Quick-Step Cycling      24:47
 89 Yuriy Metlushenko (Ukr) Torku Sekerspor                          25:14
 90 Rafael Andriato (Bra) Yellow Fluo                                25:21
 91 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma - Quick-Step                      25:43
 92 Elia Viviani (Ita) Cannondale                                    25:47
 93 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma - Quick-Step             
 94 Louis Verhelst (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 95 Aidis Kruopis (Ltu) Orica Greenedge
 96 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 97 Grzegorz Stępniak (Pol) CCC Polsat Polkowice
 98 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Belisol
 99 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma - Quick-Step             
100 Robbie Hucker (Aus) Drapac Professional Cycling
101 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
102 Adrian Kurek (Pol) CCC Polsat Polkowice
103 Juraj Sagan (Svk) Cannondale
104 Martin Wesemann (RSA) MTN - Qhubeka
105 Ferekalsi Debesay Abrha (Eri) MTN - Qhubeka
106 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
107 Nicky Van Der Lijke (Ned) Belkin Pro             
108 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk
109 Petr Vakoc (Cze) Omega Pharma - Quick-Step             
110 Andrea Fedi (Ita) Yellow Fluo
111 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma - Quick-Step             
112 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                             26:08
113 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
114 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka                               26:17
115 Robert Wagner (Ger) Belkin Pro                                   26:21
116 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma - Quick-Step                   26:44
117 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                    27:03
118 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk                        27:05
119 Paweł Charucki (Pol) CCC Polsat Polkowice
120 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                       27:08
121 Jonas Vangenechten (Bel) Lotto Belisol                           27:10
122 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida
123 Aldo Ino Ilesic (Slo) UnitedHealthcare Professional             
124 Frederique Robert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    27:17
125 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF                                   27:19
126 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Professional                   27:21
127 Dennis Van Winden (Ned) Belkin Pro                               27:29
128 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                    27:37
129 Jens Mouris (Ned) Orica Greenedge                                27:42
130 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural - Seguros RGA                   27:43
131 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Professional Cycling T     27:47
132 Piotr Gawroński (Pol) CCC Polsat Polkowice
133 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Professional             
134 Floris Goesinnen (Ned) Drapac Professional Cycling               27:50
135 Wouter Wippert (Ned) Drapac Professional Cycling                 27:57
136 Mirko Tedeschi (Ita) Yellow Fluo                                 27:58
137 Francesco Chicchi (Ita) Yellow Fluo                              28:00
138 Graeme Brown (Aus) Belkin Pro             
139 Barry Markus (Ned) Belkin Pro             
140 Moreno De Pauw (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise               28:14
141 Niccolo Bonifazio (Ita) Lampre-Merida                            28:17
142 Daniele Colli (Ita) Yellow Fluo                                  28:27
143 Theo Bos (Ned) Belkin Pro                                        28:36
144 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team                           28:38
145 Rick Flens (Ned) Belkin Pro                                      29:39
146 Mattia Pozzo (Ita) Yellow Fluo                                   31:36

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: