Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2013: etap 1a

Ben Swift (Ben Sky) wygrał przedpołudniowy etap, otwierający 29. edycję włoskiego wyścigu. Brytyjczyk na finiszu pokonał Włochów - Manuele Moriego (Lampre-Merida) i Damiano Caruso (Cannondale).

Swift objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej i w koszulce lidera przystąpi do popołudniowej jazdy drużynowej na czas.

Ucieczka na krótkim, przedpołudniowym, etapie zawiązała się po 37 kilometrach. W odjeździe znalazło się 7 zawodników - Carlos Quintero (Colombia), Preben van Hecke (TopSport Vlaanderen-Baloise), Takashi Miyazawa (Vini-Fantini-Nippo), Simone Antonini (Marchiol Emisfero), Viesturs Luksevics (Amore & Vita - Selle SMP), Mirko Tedeschi (Team Idea) i Emanuel Kiserlovski (Meridiana Kamen).

Uciekinierom udało się wypracować 2:35 przewagi nad prowadzonym przez MTN-Qhubeka peletonem. Czołówka rozegrała między sobą walkę na dwóch górskich premiach, zlokalizowanych w połowie trasy. Peleton na podjeździe także dłużej nie czekał, a tempo podkręcili kolarze Team Sky. Grupa popękała i na 20 kilometrów przed metą uciekający dysponowali tylko 30 sekundami nad 50-osobową grupą goniącą. Kolejny peletonik tracił około minuty, na ostatnich 10 kilometrach redukują straty do około 30 sekund.

Uciekinierów złapano, a finisz z grupy pewnie wygrał Ben Swift, wieńcząc pracę kolegów z drużyny.

Po południu rozegrana zostanie jazda drużynowa na czas na dystansie 13,3-kilometra.

Wyniki etapu 1a Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2014 (2.1), Gatteo - Gatteo (99,5 km):

  1 Ben Swift (GBr) Team Sky                                       2:22:31
  2 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
  3 Damiano Caruso (Ita) Cannondale
  4 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
  5 Alberto Cecchin (Ita) Marchiol Emisfero
  6 Andrea Pasqualon (Ita) Area Zero Pro Team
  7 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
  8 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
  9 Fabio Taborre (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
 10 Matteo Busato (Ita) MG Kvis - Trevigiani
 11 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team
 12 Alessandro Mazzi (Ita) Utensilnord
 13 Rafael Valls Ferri (Spa) Lampre-Merida
 14 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
 15 Jarlinson Pantano (Col) Colombia
 16 Davide Villella (Ita) Cannondale
 17 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 18 Milan Kadlec (Cze) Team Dukla Praha
 19 Matej Mugerli (Slo) Adria Mobil
 20 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
 21 Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Christina Watches - Kuma
 22 Nicola Gaffurini (Ita) Vega - Hotsand
 23 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
 24 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 25 Dario Cataldo (Ita) Team Sky
 26 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches - Kuma
 27 Sergei Pomoshnikov (Rus) RusVelo
 28 Mauro Finetto (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
 29 Sergey Lagutin (Uzb) RusVelo
 30 Arthur Vanoverberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 31 Paolo Ciavatta (Ita) Area Zero Pro Team
 32 Merhawi Kudus (Eri) MTN - Qhubeka
 33 Marc de Maar (AHo) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 34 Willem Jakobus Smit (RSA) Vini Fantini Nippo
 35 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil
 36 Simone Petilli (Ita) Area Zero Pro Team
 37 Sergey Firsanov (Rus) RusVelo
 38 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
 39 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil
 40 Jacques Janse van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 41 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita - Selle SMP
 42 Simone Antonini (Ita) Marchiol Emisfero
 43 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 44 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 45 Stefano Locatelli (Ita) Bardiani CSF
 46 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
 47 Ildar Arslanov (Rus) Itera - Katusha
 48 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
 49 Alexander Foliforov (Rus) Itera - Katusha
 50 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 51 Angelo Pagani (Ita) Bardiani CSF
 52 Mirko Tedeschi (Ita) Team Idea
 53 Dmitrii Ignatev (Rus) Itera - Katusha
 54 Matteo Rabottini (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
 55 Duber Armando Quintero Artunduaga (Col) Colombia
 56 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 57 Michael Woods (Can) Amore & Vita - Selle SMP                     00:16
 58 Eduard Michael Grosu (Rom) Vini Fantini Nippo                    00:50
 59 Zsolt Der (Hun) Utensilnord
 60 Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 61 Enrico Rossi (Ita) Christina Watches - Kuma
 62 Enrico Franzoi (Ita) Marchiol Emisfero
 63 Ivan Balykin (Ita) RusVelo
 64 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
 65 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli                            00:53
 66 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 67 Christian Delle Stelle (Ita) Team Idea
 68 Elia Viviani (Ita) Cannondale
 69 Marco Coledan (Ita) Bardiani CSF
 70 Simone Ponzi (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
 71 Igor Frolov (Rus) Itera - Katusha
 72 Matteo Collodel (Ita) Team Idea
 73 Silvio Giorni (Ita) Area Zero Pro Team
 74 Fabio Chinello (Ita) Area Zero Pro Team
 75 Peter Kusztor (Hun) Utensilnord
 76 Ondrej Rybin (Cze) Team Dukla Praha
 77 Paolo Colonna (Ita) Bardiani CSF
 78 Enea Cambianica (Swi) Marchiol Emisfero
 79 Fabio Sabatini (Ita) Cannondale
 80 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo
 81 Ricardo Pichetta (Ita) Team Idea
 82 Bruno Maltar (Cro) Adria Mobil
 83 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 84 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 85 Zico Waeytens (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 86 Mattia Frapporti (Ita) MG Kvis - Trevigiani
 87 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha
 88 Leonardo Pinizzotto (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 89 Roman Katyrin (Rus) Itera - Katusha
 90 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
 91 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli
 92 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
 93 Luca Wackermann (Ita) Lampre-Merida
 94 Takaschi Miyazawa (Jpn) Vini Fantini Nippo
 95 Francesco Failli (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
 96 Gianluca Leonardi (Ita) Area Zero Pro Team
 97 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka
 98 Pierpaolo De Negri (Ita) Vini Fantini Nippo
 99 Alessandro Malaguti (Ita) Vini Fantini Nippo
100 Dennis van Niekerk (RSA) MTN - Qhubeka
101 Sergey Klimov (Rus) RusVelo
102 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Team Sky
103 Artur Ershov (Rus) RusVelo
104 Alexander Kamp Egested (Den) Christina Watches - Kuma
105 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
106 Alessandro Bisolti (Ita) Vini Fantini Nippo
107 Andrei Nechita (Rom) MG Kvis - Trevigiani
108 Luca Chirico (Ita) MG Kvis - Trevigiani
109 Aydar Zakarin (Rus) Itera - Katusha
110 Philip Deignan (Irl) Team Sky
111 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea
112 Xu Gang (Chn) Lampre-Merida
113 Mikhail Akimov (Rus) Itera - Katusha
114 Uri Martins (Mex) Amore & Vita - Selle SMP
115 Giovanni Carboni (Ita) Area Zero Pro Team
116 Dmitriy Kosyakov (Rus) Itera - Katusha
117 Andrea Vaccher (Ita) Marchiol Emisfero
118 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Colombia
119 Donato De Ieso (Ita) Bardiani CSF
120 Isaac Bolivar Hernandez (Col) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
121 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
122 Ian Boswell (USA) Team Sky
123 Antonio Nibali (Ita) Marchiol Emisfero
124 Lorenzo Di Remigio (Ita) MG Kvis - Trevigiani
125 Manabu Ishibashi (Jpn) Vini Fantini Nippo
126 Daniel Paulus (Aut) Vini Fantini Nippo
127 Matej Mohoric (Slo) Cannondale
128 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale                                 03:01
129 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                           05:46
130 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
131 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
132 Cesare Ciommi (Ita) Vega - Hotsand
133 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
134 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea
135 Ferekalsi Debesay (Eri) MTN - Qhubeka
136 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida
137 Riccardo Donato (Ita) MG Kvis - Trevigiani
138 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
139 Domen Novak (Slo) Adria Mobil
140 Martin Blaha (Cze) Team Dukla Praha
141 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
142 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
143 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Amore & Vita - Selle SMP
144 Anatoliy Sosnitskiy (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP
145 Alois Kankovsky (Cze) Team Dukla Praha
146 Ondrej Vendolsky (Cze) Team Dukla Praha
147 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli
148 Gennaro Maddaluno (Ita) Utensilnord
149 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
150 Fortunato Baliani (Ita) Christina Watches - Kuma
151 Gianluca Ocanha (Swi) Marchiol Emisfero                          07:32
152 Jimmi Sorensen (Den) Christina Watches - Kuma
153 Valerio Conti (Ita) Lampre-Merida
154 Guillaume Boivin (Can) Cannondale
155 David Per (Slo) Adria Mobil
156 Paolo Lunardon (Ita) Marchiol Emisfero
157 Aljaz Hocevar (Slo) Adria Mobil
158 Gianluca Mengardo (Ita) Area Zero Pro Team
159 Martin Hacecky (Cze) Team Dukla Praha
160 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team
161 Liam Bertazzo (Ita) MG Kvis - Trevigiani
162 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk                     09:52
163 Rino Gasparrini (Ita) MG Kvis - Trevigiani
164 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                       09:54
165 Alessandro Riccardi (Ita) Vega - Hotsand
166 Gianni Franco D'Intino (Ita) Vega - Hotsand
167 James Gene Piccoli (Can) Amore & Vita - Selle SMP
168 Asbj?rn Kragh Andersen (Den) Christina Watches - Kuma
169 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk
170 Peter Kozlovic (Cro) Meridiana Kamen Team
171 Daniele Colli (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
172 Fabio Gadda (Ita) Team Idea
173 Benjamin Day (Aus) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
174 Robert Jenko (Slo) Meridiana Kamen Team
175 Francesco Chicchi (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
176 Daniele Mossini (Ita) Team Idea
177 Alessio Camilli (Ita) Vega - Hotsand
178 Endi Širol (Cro) Meridiana Kamen Team
179 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
180 Sante Di Nizio (Ita) Vega - Hotsand
181 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
182 Jiri Hochmann (Cze) Team Dukla Praha
183 Andrea Dal Col (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
184 Moreno Giampaolo (Ita) Vega - Hotsand
185 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
186 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
187 Bendeguz Bernard (Hun) Utensilnord                               10:06
188 Omar Bertazzo (Ita) Androni Giocattoli
189 Mattia Gavazzi (Ita) Christina Watches - Kuma
DNF Yukinori Hishinuma (Jpn) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Daniele Scampamorte (Ita) Utensilnord
DNF Botond Hollo (Hun) Utensilnord
DNF Fernando Rosario Arroyo (Mex) Vega - Hotsand
DNS Igor Rudan (Cro) Meridiana Kamen Team

Klasyfikacja po etapie 1a:

  1 Ben Swift (GBr) Team Sky                                       2:22:25
  2 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida                                 00:02
  3 Damiano Caruso (Ita) Cannondale                                  00:04
  4 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise             00:06
  5 Alberto Cecchin (Ita) Marchiol Emisfero
  6 Andrea Pasqualon (Ita) Area Zero Pro Team
  7 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
  8 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
  9 Fabio Taborre (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
 10 Matteo Busato (Ita) MG Kvis - Trevigiani
 11 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team
 12 Alessandro Mazzi (Ita) Utensilnord
 13 Rafael Valls Ferri (Spa) Lampre-Merida
 14 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
 15 Jarlinson Pantano (Col) Colombia
 16 Davide Villella (Ita) Cannondale
 17 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 18 Milan Kadlec (Cze) Team Dukla Praha
 19 Matej Mugerli (Slo) Adria Mobil
 20 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
 21 Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Christina Watches - Kuma
 22 Nicola Gaffurini (Ita) Vega - Hotsand
 23 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
 24 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 25 Dario Cataldo (Ita) Team Sky
 26 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches - Kuma
 27 Sergei Pomoshnikov (Rus) RusVelo
 28 Mauro Finetto (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
 29 Sergey Lagutin (Uzb) RusVelo
 30 Arthur Vanoverberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 31 Paolo Ciavatta (Ita) Area Zero Pro Team
 32 Merhawi Kudus (Eri) MTN - Qhubeka
 33 Marc de Maar (AHo) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 34 Willem Jakobus Smit (RSA) Vini Fantini Nippo
 35 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil
 36 Simone Petilli (Ita) Area Zero Pro Team
 37 Sergey Firsanov (Rus) RusVelo
 38 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
 39 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil
 40 Jacques Janse van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 41 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita - Selle SMP
 42 Simone Antonini (Ita) Marchiol Emisfero
 43 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 44 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 45 Stefano Locatelli (Ita) Bardiani CSF
 46 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
 47 Ildar Arslanov (Rus) Itera - Katusha
 48 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
 49 Alexander Foliforov (Rus) Itera - Katusha
 50 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 51 Angelo Pagani (Ita) Bardiani CSF
 52 Mirko Tedeschi (Ita) Team Idea
 53 Dmitrii Ignatev (Rus) Itera - Katusha
 54 Matteo Rabottini (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
 55 Duber Armando Quintero Artunduaga (Col) Colombia
 56 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 57 Michael Woods (Can) Amore & Vita - Selle SMP                     00:22
 58 Eduard Michael Grosu (Rom) Vini Fantini Nippo                    00:56
 59 Zsolt Der (Hun) Utensilnord
 60 Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 61 Enrico Rossi (Ita) Christina Watches - Kuma
 62 Enrico Franzoi (Ita) Marchiol Emisfero
 63 Ivan Balykin (Ita) RusVelo
 64 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
 65 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli                            00:59
 66 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 67 Christian Delle Stelle (Ita) Team Idea
 68 Elia Viviani (Ita) Cannondale
 69 Marco Coledan (Ita) Bardiani CSF
 70 Simone Ponzi (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
 71 Igor Frolov (Rus) Itera - Katusha
 72 Matteo Collodel (Ita) Team Idea
 73 Silvio Giorni (Ita) Area Zero Pro Team
 74 Fabio Chinello (Ita) Area Zero Pro Team
 75 Peter Kusztor (Hun) Utensilnord
 76 Ondrej Rybin (Cze) Team Dukla Praha
 77 Paolo Colonna (Ita) Bardiani CSF
 78 Enea Cambianica (Swi) Marchiol Emisfero
 79 Fabio Sabatini (Ita) Cannondale
 80 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo
 81 Ricardo Pichetta (Ita) Team Idea
 82 Bruno Maltar (Cro) Adria Mobil
 83 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 84 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 85 Zico Waeytens (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 86 Mattia Frapporti (Ita) MG Kvis - Trevigiani
 87 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha
 88 Leonardo Pinizzotto (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 89 Roman Katyrin (Rus) Itera - Katusha
 90 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
 91 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli
 92 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
 93 Luca Wackermann (Ita) Lampre-Merida
 94 Takaschi Miyazawa (Jpn) Vini Fantini Nippo
 95 Francesco Failli (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
 96 Gianluca Leonardi (Ita) Area Zero Pro Team
 97 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka
 98 Pierpaolo De Negri (Ita) Vini Fantini Nippo
 99 Alessandro Malaguti (Ita) Vini Fantini Nippo
100 Dennis van Niekerk (RSA) MTN - Qhubeka
101 Sergey Klimov (Rus) RusVelo
102 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Team Sky
103 Artur Ershov (Rus) RusVelo
104 Alexander Kamp Egested (Den) Christina Watches - Kuma
105 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
106 Alessandro Bisolti (Ita) Vini Fantini Nippo
107 Andrei Nechita (Rom) MG Kvis - Trevigiani
108 Luca Chirico (Ita) MG Kvis - Trevigiani
109 Aydar Zakarin (Rus) Itera - Katusha
110 Philip Deignan (Irl) Team Sky
111 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea
112 Xu Gang (Chn) Lampre-Merida
113 Mikhail Akimov (Rus) Itera - Katusha
114 Uri Martins (Mex) Amore & Vita - Selle SMP
115 Giovanni Carboni (Ita) Area Zero Pro Team
116 Dmitriy Kosyakov (Rus) Itera - Katusha
117 Andrea Vaccher (Ita) Marchiol Emisfero
118 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Colombia
119 Donato De Ieso (Ita) Bardiani CSF
120 Isaac Bolivar Hernandez (Col) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
121 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
122 Ian Boswell (USA) Team Sky
123 Antonio Nibali (Ita) Marchiol Emisfero
124 Lorenzo Di Remigio (Ita) MG Kvis - Trevigiani
125 Manabu Ishibashi (Jpn) Vini Fantini Nippo
126 Daniel Paulus (Aut) Vini Fantini Nippo
127 Matej Mohoric (Slo) Cannondale
128 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale                                 03:07
129 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                           05:52
130 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
131 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
132 Cesare Ciommi (Ita) Vega - Hotsand
133 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
134 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea
135 Ferekalsi Debesay (Eri) MTN - Qhubeka
136 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida
137 Riccardo Donato (Ita) MG Kvis - Trevigiani
138 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
139 Domen Novak (Slo) Adria Mobil
140 Martin Blaha (Cze) Team Dukla Praha
141 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
142 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
143 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Amore & Vita - Selle SMP
144 Anatoliy Sosnitskiy (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP
145 Alois Kankovsky (Cze) Team Dukla Praha
146 Ondrej Vendolsky (Cze) Team Dukla Praha
147 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli
148 Gennaro Maddaluno (Ita) Utensilnord
149 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
150 Fortunato Baliani (Ita) Christina Watches - Kuma
151 Gianluca Ocanha (Swi) Marchiol Emisfero                          07:38
152 Jimmi Sorensen (Den) Christina Watches - Kuma
153 Valerio Conti (Ita) Lampre-Merida
154 Guillaume Boivin (Can) Cannondale
155 David Per (Slo) Adria Mobil
156 Paolo Lunardon (Ita) Marchiol Emisfero
157 Aljaz Hocevar (Slo) Adria Mobil
158 Gianluca Mengardo (Ita) Area Zero Pro Team
159 Martin Hacecky (Cze) Team Dukla Praha
160 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team
161 Liam Bertazzo (Ita) MG Kvis - Trevigiani
162 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk                     09:58
163 Rino Gasparrini (Ita) MG Kvis - Trevigiani
164 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                       10:00
165 Alessandro Riccardi (Ita) Vega - Hotsand
166 Gianni Franco D'Intino (Ita) Vega - Hotsand
167 James Gene Piccoli (Can) Amore & Vita - Selle SMP
168 Asbj?rn Kragh Andersen (Den) Christina Watches - Kuma
169 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk
170 Peter Kozlovic (Cro) Meridiana Kamen Team
171 Daniele Colli (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
172 Fabio Gadda (Ita) Team Idea
173 Benjamin Day (Aus) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
174 Robert Jenko (Slo) Meridiana Kamen Team
175 Francesco Chicchi (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
176 Daniele Mossini (Ita) Team Idea
177 Alessio Camilli (Ita) Vega - Hotsand
178 Endi Širol (Cro) Meridiana Kamen Team
179 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
180 Sante Di Nizio (Ita) Vega - Hotsand
181 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
182 Jiri Hochmann (Cze) Team Dukla Praha
183 Andrea Dal Col (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
184 Moreno Giampaolo (Ita) Vega - Hotsand
185 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
186 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
187 Bendeguz Bernard (Hun) Utensilnord                               10:12
188 Omar Bertazzo (Ita) Androni Giocattoli
189 Mattia Gavazzi (Ita) Christina Watches - Kuma

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: