Wyniki

Superprestige 2019/20 #4: Mistrzowski powrót Mathieu van der Poela

Mathieu van der Poel (Corendon-Circus) triumfował w Ruddervoorde na mecie czwartej rundy cyklu Telenet Superprestige. (więcej…)

3 listopada 2019, 16:55

DVV Verzekeringen Trofee 2019/20 #1: Eli Iserbyt najsilniejszy na Koppenbergu

Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen-Bingoal) wygrał Koppenbergcross, pierwszy w sezonie wyścig przełajowego cyklu DVV Verzekeringen Trofee. (więcej…)

1 listopada 2019, 17:02

Superprestige 2019/20 #3: Eli Iserbyt wciąż w ofensywie

Belg Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen-Bingoal) wygrał w Gavere trzeci wyścig zaliczany do klasyfikacji Telenet Superprestige. (więcej…)

27 października 2019, 17:06

Gree-Tour of Guangxi 2019: etap 6. Ackermann zamyka wyścig Masa

Hiszpan Enric Mas (Deceuninck-Quick-Step) wygrał 3. Gree-Tour of Guangxi. Ostatni etap wyścigu zdobył Pascal Ackermann (Bora-hansgrohe). (więcej…)

22 października 2019, 09:59

Tour of Guangxi Women 2019. Chloe Hosking zamyka sezon

Australijka Chloe Hosking (Ale Cipollini) wygrała chiński wyścig Tour of Guangxi, zamykając tym samym sezon oraz cykl Women's WorldTour. (więcej…)

22 października 2019, 08:43

Gree-Tour of Guangxi 2019: etap 5. Fernando Gaviria znów najszybszy

Kolumbijczyk Fernando Gaviria wygrał przedostatni etap chińskiego wyścigu Gree-Tour of Guangxi. (więcej…)

21 października 2019, 10:12

Chrono des Nations 2019. Cenne zwycięstwo Josa van Emdena

Jos van Emden (Jumbo-Visma) wygrał w Les Herbiers wyścig w jeździe indywidualnej na czas – Chrono des Nations. (więcej…)

20 października 2019, 16:55

Gree-Tour of Guangxi 2019: etap 4. Enric Mas obejmuje prowadzenie

Enric Mas, po krótkiej wspinaczce do Nongla Scenic Area, triumfował na mecie czwartego odcinka Tour of Guangxi. (więcej…)

20 października 2019, 09:09

Japan Cup 2019. Kolejny sukces Bauke Mollemy

Bauke Mollema (Trek-Segafredo) okazał się najlepszy w 28. edycji wyścigu Japan Cup. (więcej…)

20 października 2019, 08:50

Superprestige 2019/20 #2: Toon Aerts najlepszy w Boom

Toon Aerts (Telenet Baloise Lions) wygrał drugie zawody przełajowego cyklu Telenet Superprestige. (więcej…)

19 października 2019, 16:58

Gree-Tour of Guangxi 2019: etap 3. Ackermann w końcu z sukcesem

Pascal Ackermann (Bora-hansgrohe) wygrał trzeci odcinek wyścigu Gree-Tour of Guangxi i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. (więcej…)

19 października 2019, 09:28

Gree-Tour of Guangxi 2019: etap 2. Daniel McLay przed Pascalem Ackermannem

Brytyjczyk Daniel McLay (EF Education First) wygrał drugi odcinek chińskiego wyścigu Tour of Guangxi. (więcej…)

18 października 2019, 09:40

Gree-Tour of Guangxi 2019: etap 1. Gaviria o milimetry przed Ackermannem

Fernando Gaviria (UAE Team Emirates) wygrał w Beihai pierwszy etap 3. edycji chińskiego wyścigu Tour of Guangxi. (więcej…)

17 października 2019, 09:09

Paryż-Tours 2019. Popisowa akcja Jelle’a Wallaysa

Jelle Wallays (Lotto Soudal) wygrał na Avenue de Grammont w Tours 113. wyścig Paryż-Tours. (więcej…)

13 października 2019, 17:32

Il Lombardia 2019. Wielkie zwycięstwo Bauke Mollemy

Holender Bauke Mollema (Trek-Segafredo), po ataku na Civiglio, wygrał 113. wydanie monumentu Il Lombardia. (więcej…)

12 października 2019, 16:40

Gran Piemonte 2019. Popis Ivana Sosy, zwycięstwo Egana Bernala

Kolumbijczyk Egan Bernal po wspinaczce do Santuario di Oropa triumfował w 103. wyścigu Gran Piemonte. (więcej…)

10 października 2019, 16:34

Mediolan-Turyn 2019. Zasłużony sukces Michaela Woodsa

Michael Woods (EF Education First) wygrał na wzgórzu przy Bazylice Superga 100. wyścig Mediolan-Turyn. (więcej…)

9 października 2019, 16:31

Binche-Chimay-Binche 2019. Tom van Asbroeck najmocniejszy

Tom van Asbroeck (Israel Cycling Academy), po skutecznym finiszu z czołowej grupy, wygrał 32. wyścig Binche-Chimay-Binche - Memoriał Franka Vandenbroucke'a.…

8 października 2019, 17:07

Tre Valli Varesine 2019. Primoz Roglic z zamieszaniem w tle

Primoz Roglic (Jumbo-Visma) wygrał 99. edycję lombardzkiego semi-klasyku Tre Valli Varesine. (więcej…)

8 października 2019, 16:45

Piccolo Giro di Lombardia 2019. Bagioli zwycięski, Valter tuż za podium

Andrea Baggioli (Team Colpack) wygrał 91. edycję Piccolo Giro di Lombardia, młodzieżowego wyścigu Il Lombardia. (więcej…)

6 października 2019, 18:35

Gran Premio Bruno Beghelli 2019. Niepowstrzymany Sonny Colbrelli

Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida) wygrał w Monteveglio 24. edycję włoskiego wyścigu jednodniowego Gran Premio Bruno Beghelli. (więcej…)

6 października 2019, 17:28

CRO Race 2019: etap 6. Gloria Alessandro Fedeliego, triumf Yatesa

Brytyjczyk Adam Yates (Mitchelton-Scott) wygrał 5. edycję Wyścigu Dookoła Chorwacji, CRO Race. (więcej…)

6 października 2019, 16:58

Gran Premio Bruno Beghelli Donne 2019. Bastianelli zwycięska po raz jedenasty

Marta Bastianelli wygrała 4. edycję Gran Premio Bruno Beghelli Donne. (więcej…)

6 października 2019, 12:58

Tour de l'Eurometropole 2019. Piet Allegaert wygrywa w Tournai

Piet Allegaert (Sport Vlaanderen-Baloise) zwyciężył w belgijskim Tournai na mecie 79. edycji Tour de l'Eurométropole. (więcej…)

5 października 2019, 17:20

Giro dell'Emilia 2019. Primoz Roglic świętuje zwycięstwo

Primoz Roglic (Jumbo-Visma) triumfował po wspinaczce do Sanktuarium św. Łukasza w rozgrywanym po raz 102. wyścigu Giro dell'Emilia. (więcej…)

5 października 2019, 16:58