Ściana płaczu, czyli osiągnięcia polskich kolarek i kolarzy w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w sezonie 2024.
Marcin Budziński (Mazowsze Serce Polski) – 3
GP Slovenian Istria (1.2)
GP Brda-Collio (1.2)
klasyfikacja końcowa Tour of Mersin (2.2)
Marta Lach (Ceretazit-WNT) – 2
CERATIZIT Festival Elsy Jacobs à Garnich (1.2)
CERATIZIT Festival Elsy Jacobs à Luxembourg (1.2)
Piotr Pękala (Santic – Wibatech) – 2
etap Belgrade Banjaluka (2.2)
klasyfikacja końcowa Banjaluka (2.2)
Radosław Frątczak (Voster ATS Team) – 1
etap Belgrade Banjaluka (2.2)
Katarzyna Niewiadoma (Canyon//SRAM Racing) – 1
Le Fleche Wallonne Feminine (1.WWT)
Daria Pikulik (Human Powered Health) – 1
Ronde de Mouscron (1.1)
Mazowsze Serce Polski – 3
GP Slovenian Istria (1.2) – Marcin Budziński
GP Brda-Collio (1.2) – Marcin Budziński
klasyfikacja końcowa Tour of Mersin (2.2) – Marcin Budziński
Voster ATS Team – 1
etap Belgrade Banjaluka (2.2) – Radosław Frątczak
28.04-05.05 Vuelta Espana Femenina 2.WWT Karolina Perekitko (WIN) 43 34:18 Aurela Nerlo (WIN) 111 1:51:47 Katarzyna Niewiadoma (CSR) - - (30) 05.05 Tro-Bro Leon 1.Pro Danny van der Tuuk (EKP) 62 4:36 05.05 Elfstedenronde Brugge 1.1 Igor Halicki (NST) 41 0:04 Marceli Bogusławski (ADD) 92 1:10 05.05 Trofee Maarten Wynants 1.1 Daria Pikulik (HPH) 5 0:00 (50) Izabela Janusz 77 0:54 Wiktoria Pikulik (HPH) 93 0:54 05.05 Ringerike GP 1.2 Marcin Budziński (MSP) 4 0:31 (20) Artur Sowiński (VOS) 23 0:34 Tomasz Budziński (MSP) 33 0:49 Mateusz Kostański (VOS) 36 1:34 Jakub Kaczmarek (MSP) 39 2:23 05.05 Circuito del Porto 1.2 Michał Żelazowski 97 0:55 01.05-05.05 Ronde de l'Isard 2.2U Mateusz Gajdulewicz 16 18:44 04.05 Grand Prix du Morbihan 1.Pro Danny van der Tuuk (EKP) 93 2:56 04.05 Grand Prix du Morbihan 1.1 Marta Lach (WNT) 3 0:00 (70) Dominika Włodarczyk (UAD) 9 0:05 (25) Kaja Rysz (LPW) 33 1:24 Karolina Kumięga (UAD) 53 5:55 04.05 GP Eco-Struct 1.1 Daria Pikulik (HPH) 3 0:00 (70) Agata Kowalska 44 0:00 Izabela Janusz 78 0:41 Wiktoria Pikulik (HPH) 91 0:41 04.05 Sundvolden GP 1.2 Marcin Budziński (MSP) 4 0:14 (20) Mateusz Kostański (VOS) 24 1:45 Konrad Czabok (MSP) 32 2:33 Jakub Kaczmarek (MSP) 40 3:01 Artur Sowiński (VOS) 56 5:17 04.05 Ronde van Overijssel 1.2 Bartosz Rudyk (ATT) 10 0:00 (3) 03.05 La Classique Morbihan 1.1 Marta Lach (WNT) 2 0:00 (85) Kaja Rysz (LPW) 7 0:02 (35) Dominika Włodarczyk (UAD) 45 0:46 Karolina Kumięga (UAD) 97 4:09 01.05 Eschborn-Frankfurt 1.UWT Cesare Benedetti (BOH) 72 5:11 01.05 Eschborn-Frankfurt U23 1.2U Kacper Gieryk 35 0:35 Kacper Maciejuk (LPP) 60 3:57 Szymon Łapa 64 3:57 Kacper Cętka 78 8:43 Hubert Grygowski (ABB) 87 8:43 25.04-01.05 Le Tour de Bretagne Cycliste 2.2 Marceli Bogusławski (ADD) 64 13:40 01.05 Cyclis Classic 1.2 Oliwia Majewska (TOR) 19 0:25 Maja Tracka (MAW) 39 0:25 Malwina Mul (MAW) 91 1:35 01.05 GP Vorarlberg 1.2 Szymon Tracz (SWT) 16 1:08 Patryk Gieracki (LPP) 25 2:11 Michał Paluta (SWT) 31 3:56 Paweł Szostka (LPP) 45 7:00 01.05 Omloop van het Waasland 1.2 Igor Halicki (NST) 78 0:07 23.04-28.04 Tour de Romandie 2.UWT Łukasz Owsian (ARK) 105 49:32 21.04-28.04 Cycling Tour of Türkiye 2.Pro Marcin Budziński (MSP) 13 0:46 (20) Tomasz Budziński (MSP) 39 5:05 (3) Filip Maciejuk (BOH) 56 12:52 Norbert Banaszek (MSP) 118 50:42 Konrad Czabok (MSP) 120 51:13 28.04 Lotto Famenne Ardenne Classic 1.1 Mateusz Kostański (VOS) 16 0:00 (3) Michał Paluta (SWT) 21 0:00 (3) Szymon Tracz (SWT) 34 0:09 Kamil Małecki (Q36) 61 2:11 Piotr Pękala (SWT) 63 2:15 26.04-28.04 Vuelta Asturias 2.1 Rafał Majka (UAD) 2 1:15 (90) 24.04-28.04 Gracia 2.2 Olga Wankiewicz (MAW) 11 1:28 (8) Nikol Płosaj (MAW) 22 2:04 Monika Brzeźna (MAW) 29 2:36 Tamara Szalińska (MAW) 31 2:45 Zofia Jakubowska 43 3:41 28.04 Int. Raffeisenbank Kirschblütenrennen 1.2 Paweł Szostka (LPP) 14 1:27 Julian Kot (LPP) 20 1:27 Piotr Brożyna (RSW) 31 1:27 Franciszek Kocur (SKC) 37 1:27 Patryk Gieracki (LPP) 50 3:56 28.04 Festival Elsy Jacobs à Luxembourg 1.2 Marta Lach (WNT) 1 - (40) Oliwia Majewska (TOR) 40 0:00 27.04 Festival Elsy Jacobs à Garnich 1.2 Marta Lach (WNT) 1 - (40) Oliwia Majewska (TOR) 40 5:54 19.04-23.04 Giro Mediterraneo Rosa 2.2 Natalia Krześlak 12 6:05 (1) Zuzanna Chylińska 56 45:11 Patrycja Lorkowska 58 46:46 Monika Węgrzyn 69 1:04:00 21.04 Liege-Bastogne-Liege Femmes 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 4 0:00 (180) Marta Lach (WNT) 44 3:35 Marta Jaskulska (WNT) 45 3:35 18.04-21.04 Belgrade – Banjaluka 2.2 Piotr Pękala (SWT) 1 - (48) + 1ze + 1el Michał Paluta (SWT) 5 1:07 (15) Szymon Tracz (SWT) 6 1:10 (10) Artur Sowiński (VOS) 12 1:35 Mateusz Kostański (VOS) 18 2:13 Radosław Frątczak (VOS) 65 12:38 (7) + 1ze 21.04 Gandawa-Wevelgem 1.2U Hubert Grygowski (ABB) 72 2:19 21.04 Giro della Provincia di Biella 1.2 Filip Gruszczyński (BIE) 33 0:10 20.04 EPZ Omloop van Borsele 1.1 Daria Pikulik (HPH) 2 0:00 (85) Wiktoria Pikulik (HPH) 39 7:17 15.04-19.04 Tour of the Alps 2.Pro Cesare Benedetti (BOH) 71 59:56 17.04 Fleche Wallonne Feminine 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 1 - (400) 14.04 Amstel Gold Race 1.UWT Michał Kwiatkowski (IGD) 35 0:11 (10) 14.04 Amstel Gold Race Ladies 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 20 0:03 (24) 14.04 GP Féminin de Chambéry 1.1 Karolina Perekitko (WIN) 9 0:40 (25) 10.04-14.04 Tour du Loir et Cher 2.2 Patryk Stosz (RSW) 23 0:56 (1) Marceli Bogusławski (ADD) 28 1:00 Piotr Brożyna (RSW) 82 1:43 14.04 GP Industria & Commercio 1.2U Filip Gruszczyński (BIE) 23 0:30 13.04 Liège-Bastogne-Liège U23 1.2U Mateusz Gajdulewicz 48 7:01 07.04 Paryż-Roubaix 1.UWT Kamil Małecki (Q36) 18 6:22 (50) Kamil Gradek (TBV) 41 7:16 (15) Stanisław Aniołkowski (COF) 73 12:00 Filip Maciejuk (BOH) 97 18:20 04.04-07.04 Tour of Mersin 2.2 Marcin Budziński (MSP) 1 - (46) + 2el Tomasz Budziński (MSP) 15 7:24 Jakub Kaczmarek (MSP) 16 7:24 Paweł Bernas (MSP) 85 39:17 Tobiasz Pawlak (MSP) 108 48:20 06.04 Paryż-Roubaix Femmes 1.WWT Marta Lach (WNT) 22 2:14 (16) Kaja Rysz (LPW) 83 12:43 02.04-05.04 Région Pays de la Loire Tour 2.2 Danny van der Tuuk (EKP) 59 6:25 03.04 Scheldeprijs 1.Pro Stanisław Aniołkowski (COF) 28 0:00 (5) Filip Maciejuk (BOH) 89 1:09 03.04 Scheldeprijs vrouwen 1.1 Kaja Rysz (LPW) 11 0:00 (15) Tamara Szalińska (MAW) 28 0:00 Marta Jaskulska (WNT) 56 0:00 Katarzyna Wilkos (MAW) 85 0:32 Nikol Płosaj (MAW) 86 0:32 03.04 Région Pays de la Loire Tour 1.2 Karolina Perekitko (WIN) 10 0:00 (3) 01.04 Ronde de Mouscron 1.1 Daria Pikulik (HPH) 1 - (125) Marta Jaskulska (WNT) 33 0:33 31.03 Ronde van Vlaanderen 1.UWT Kamil Małecki (Q36) 14 2:02 (65) Filip Maciejuk (BOH) 81 12:30 31.03 Ronde van Vlaanderen 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 2 0:00 (320) Marta Lach (WNT) 54 6:35 Marta Jaskulska (WNT) 84 9:26 27.03 Dwars door Vlaanderen 1.UWT Kamil Małecki (Q36) 64 3:48 Filip Maciejuk (BOH) 73 3:48 Szymon Sajnok (Q36) 115 7:54 Łukasz Wiśniowski (TBV) 117 7:54 27.03 Dwars door Vlaanderen 1.WWT Marta Jaskulska (WNT) 15 0:51 (10) Kaja Rysz (LPW) 45 4:21 Daria Pikulik (HPH) 59 4:21 24.03 Gandawa-Wevelgem 1.UWT Kamil Małecki (Q36) 31 0:16 (10) Szymon Sajnok (Q36) 92 7:17 24.03 Gandawa-Wevelgem 1.WWT Marta Lach (WNT) 43 3:29 Agnieszka Skalniak-Sójka (CSR) 48 3:29 Kaja Rysz (LPW) 72 5:49 Daria Pikulik (HPH) 88 5:49 24.03 GP Adria Mobil 1.2 Marcin Budziński (MSP) 5 0:00 (15) Patryk Stosz (RSW) 6 0:00 (10) Radosław Frątczak (VOS) 7 0:00 (5) Bartłomiej Proć (SWT) 9 0:00 (3) Michał Pomorski (MSP) 28 0:00 20.03-24.03 Volta ao Alentejo 2.2 Paweł Szóstka (LPP) 11 0:32 Patryk Gieracki (LPP) 56 14:20 Jakub Musialik (LPP) 91 27:06 Mikołaj Szulik (LPP) 96 28:21 19.03-23.03 Settimana Coppi e Bartali 2.1 Hubert Grygowski (ABB) 108 1:12:46 22.03 E3 Saxo Classic 1.UWT Kamil Małecki (Q36) 61 6:04 21.03 Classic Brugge-De Panne 1.WWT Daria Pikulik (HPH) 3 0:00 (260) Agnieszka Skalniak-Sójka (CSR) 31 0:00 (8) Karolina Kumięga (UAD) 102 3:44 21.03 GP Goriška 1.2 Marcin Budziński (MSP) 4 0:00 (20) Piotr Pękala (SWT) 18 0:13 Mateusz Kostański (VOS) 25 0:13 Artur Sowiński (VOS) 54 1:08 Antoni Olszar (VOS) 55 1:08 20.03 Classic Brugge-De Panne 1.UWT Stanisław Aniołkowski (COF) 32 0:00 (5) Kamil Gradek (TBV) 69 0:00 Łukasz Owsian (ARK) 76 0:00 Łukasz Wiśniowski (TBV) 85 0:00 Szymon Sajnok (Q36) 91 0:00 19.03 GP Brda-Collio 1.2 Marcin Budziński (MSP) 1 - (40) Patryk Stosz (RSW) 2 0:00 (30) Artur Sowiński (VOS) 14 0:00 Bartłomiej Proć (SWT) 27 0:15 Mateusz Kostański (VOS) 40 0:44 14.03-17.03 Tour de Normandie Féminin 2.1 Marta Jaskulska (WNT) 14 1:23 (5) Katarzyna Wilkos (MAW) 51 19:07 Olga Wankiewicz (MAW) 61 21:46 17.03 Cholet Agglo Tour 1.1 Danny van der Tuuk (EKP) 97 8:23 17.03 GP Slovenian Istria 1.2 Marcin Budziński (MSP) 1 - (40) Mateusz Kostański (VOS) 11 0:11 Kacper Maciejuk (SWT) 17 0:11 Artur Sowiński (VOS) 18 0:11 Jakub Kaczmarek (MSP) 21 0:11 17.03 Classica da Arrabida 1.2 Paweł Szóstka (LPP) 10 0:23 (3) Patryk Gieracki (LPP) 14 0:23 Julian Kot (LPP) 41 2:16 Kacper Majewski (LPP) 48 2:28 Adam Kuś (LPP) 71 10:20 17.03 Popolarissima 1.2 Filip Gruszczyński (BIE) 43 0:09 14.03-17.03 Tour of Rhodes 2.2 Patryk Stosz (RSW) 47 15:31 (6) Piotr Brożyna (RSW) 49 16:02 Dawid Łątkowski 74 26:30 Igor Włodarczyk 79 26:46 Igor Sęk 83 26:51 16.03 Mediolan-San Remo 1.UWT Michał Kwiatkowski (IGD) 54 1:16 (10) Łukasz Owsian (ARK) 153 11:58 16.03 Classic Loire Atlantique 1.1 Danny van der Tuuk (EKP) 89 14:08 15.03 Bredene Koksijde Classic 1.Pro Kamil Małecki (Q36) 26 0:05 (5) 14.03 Grand Prix de Denain 1.Pro Stanisław Aniołkowski (COF) 48 5:57 Szymon Sajnok (Q36) 56 7:12 13.03 Mediolan-Turyn 1.Pro Hubert Grygowski (ABB) 91 8:08 Łukasz Owsian (ARK) 110 12:23 13.03 Danilith Nokere Koerse 1.Pro Kamil Małecki (Q36) 53 2:46 Szymon Sajnok (Q36) 58 2:51 Stanisław Aniołkowski (COF) 73 3:30 03.03-10.03 Paryż-Nicea 2.UWT Łukasz Owsian (ARK) 85 1:27:32 Kamil Gradek (TBV) 97 1:37:20 03.03-10.03 Tirreno-Adriatico 2.UWT Rafał Majka (UAD) 37 14:55 (10) Filip Maciejuk (BOH) 95 48:57 Michał Kwiatkowski (IGD) 98 49:12 Cesare Benedetti (BOH) 119 1:01:06 Stanisław Aniołkowski (COF) 122 1:03:25 (20) 10.03 Ronde van Drenthe 1.WWT Marta Lach (WNT) 12 0:12 (48) Marta Jaskulska (WNT) 45 1:28 Kaja Rysz (LPW) 64 3:09 08.03-10.03 Vuelta Extremadura Féminas 2.2 Karolina Perekitko (WIN) 15 3:10 (1) Aurela Nerlo (WIN) 27 8:49 07.03-10.03 Istrian Spring Trophy 2.2 Piotr Pękala (SWT) 10 0:40 (3) Artur Sowiński (VOS) 38 4:16 Dawid Wika-Czarnowski (VOS) 40 4:23 Mateusz Kostański (VOS) 41 4:28 Radosław Frątczak (VOS) 78 14:38 09.03 Drentse Acht van Westerveld 1.1 Kaja Rysz (LPW) 13 0:00 (5) 09.03 Rhodes GP by Culture 1.2 Patryk Stosz (RSW) 9 0:00 (3) & Sports Organization Igor Sęk 33 0:00 Piotr Brożyna (RSW) 62 0:12 Igor Włodarczyk 107 12:01 Franciszek Kaczorowski 108 12:01 06.03-08.03 Trofeo Ponente in Rosa 2.2 Monika Brzeźna (MAW) 36 15:27 Olga Wankiewicz (MAW) 47 18:33 Natalia Krześlak 55 18:50 Patrycja Lorkowska 56 18:52 Nikol Płosaj (MAW) 61 18:59 06.03 Altez GP Oetingen 1.1 Kaja Rysz (LPW) 43 1:03 03.03 Trofeo Oro in Euro 1.1 Marta Lach (WNT) 11 1:42 (15) Marta Jaskulska (WNT) 15 2:38 (5) Natalia Krześlak 36 4:07 Parycja Lorkowska 64 4:43 Zuzanna Chylińska 80 4:43 03.03 Grote prijs Jean-Pierre Monseré 1.1 Szymon Sajnok (Q36) 13 0:00 (5) Kamil Małecki (Q36) 31 0:15 Danny van der Tuuk (EKP) 51 1:04 03.03 Poreč Trophy LADIES 1.2 Tamara Szalińska (MAW) 4 0:00 (20) Monika Brzeźna (MAW) 11 0:00 Maja Tracka (MAW) 23 2:26 Martyna Szczęsna (MAW) 26 2:26 Marta Marek (MAW) 31 2:26 03.03 Trofej Poreč - Poreč Trophy 1.2 Artur Sowiński (VOS) 7 0:00 (5) Radosław Frątczak (VOS) 12 0:00 Michał Paluta (SWT) 24 0:00 Mateusz Kostański (VOS) 45 0:00 Bartosz Rudyk (ATT) 107 0:00 03.03 GP de la Ville de Lillers 1.2 Hubert Grygowski (ABB) 75 1:13 02.03 Strade Bianche Donne 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 4 0:26 (220) 02.03 Grand Prix Criquielion 1.1 Kamil Małecki (Q36) 40 0:23 Danny van der Tuuk (EKP) 107 5:41 02.03-03.03 Visit South Aegean Islands 2.2 Igor Sęk 28 1:07 Igor Włodarczyk 39 1:48 Dawid Łątkowski 40 1:48 Jakub Dudek 95 14:18 Franciszek Kaczorowski 111 20:31 28.02 Trofeo Laigueglia 1.Pro Rafał Majka (UAD) 83 6:48 28.02 Umag Trophy LADIES 1.2 Maja Tracka (MAW) 6 0:00 (10) Tamara Szalińska (MAW) 8 0:00 (3) Marta Marek (MAW) 12 0:00 Barbara Cywińska (MAW) 13 0:00 Monika Brzeźna (MAW) 23 0:00 28.02 Trofej Umag - Umag Trophy 1.1 Jakub Murias (VOS) 17 0:00 Piotr Maślak (VOS) 22 0:00 Michał Paluta (SWT) 38 0:23 Dawid Wika-Czarnowski (VOS) 39 0:30 Antoni Olszar (VOS) 64 1:39 27.02 Le Samyn 1.1 Kamil Małecki (Q36) 25 0:05 (3) Szymon Sajnok (Q36) 56 1:43 Danny van der Tuuk (EKP) 92 6:55 27.02 Le Samyn des Dames 1.1 Kaja Rysz (LPW) 14 0:06 (5) Aurela Nerlo (WIN) 31 0:06 19.02-25.02 UAE Tour 2.UWT Filip Maciejuk (BOH) 47 16:17 (5) Stanisław Aniołkowski (COF) 87 32:36 (15) 25.02 Kuurne-Bruksela-Kuurne 1.Pro Szymon Sajnok (Q36) 34 1:23 (2) Łukasz Owsian (ARK) 50 1:43 Cesare Benedetti (BOH) 82 2:13 25.02 Omloop van het Hageland 1.1 Kaja Rysz (LPW) 22 1:51 (3) 25.02 Clasica de Almeria 1.1 Marta Jaskulska (WNT) 22 0:40 (3) 24.02 Omloop Het Nieuwsblad 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 7 1:08 (120) Agnieszka Skalniak-Sójka (CSR) 37 2:08 (8) 24.02 Omloop Het Nieuwsblad 1.UWT Łukasz Owsian (ARK) 93 11:29 Kamil Małecki (Q36) 99 13:07 15.02-18.02 Setmana Ciclista Valenciana 2.Pro Katarzyna Niewiadoma (CSR) 2 0:08 (187) Marta Lach (WNT) 68 30:45 (10) Karolina Kumięga (UAD) 73 34:53 (4) 16.02 Vuelta a Andalucia 2.Pro Rafał Majka (UAD) 12 0:27 10.02-14.02 Tour of Oman 2.Pro Cesare Benedetti (BOH) 66 14:20 Danny van der Tuuk (EKP) 74 14:58 12.02 Clásica Jaén 1.1 Michał Kwiatkowski (IGD) 7 1:22 (35) 11.02 Clasica de Almeria 2.Pro Hubert Grygowski (ABB) 87 1:34 08.02-11.02 Tour de la Provence 2.1 Łukasz Owsian (ARK) 25 7:35 (3) 08.02-11.02 Tour of Antalya 2.1 Kamil Małecki (Q36) 50 10:26 Szymon Sajnok (Q36) 85 40:37 Marcel Bogusławski (ADD) 90 43:40 08.02-11.02 UAE Tour Women 2.WWT Agnieszka Skalniak-Sójka (CSR) 19 3:30 (34) Marta Jaskulska (WNT) 21 3:52 (16) Daria Pikulik (HPH) 66 13:19 (36) Wiktoria Pikulik (HPH) 99 14:39 10.02 Vuelta a Murcia 1.1 Michał Kwiatkowski (IGD) 4 1:27 (60) Rafał Majka (UAD) 61 13:17 09.02 Muscat Classic 1.1 Danny van der Tuuk (EKP) 59 4:33 Cesare Benedetti (BOH) 60 4:33 31.01-04.02 Etoile de Bessèges 2.1 Danny van der Tuuk (EKP) 118 22:09 04.02 Vuelta CV Feminas 1.1 Karolina Perekitko (WIN) 10 0:13 (20) Marta Jaskulska (WNT) 11 0:13 (15) Marta Lach (WNT) 14 0:13 (5) Aurela Nerlo (WIN) 39 4:58 30.01-03.02 AlUla Tour 2.1 Rafał Majka (UAD) 18 1:20 (3) Cesare Benedetti (BOH) 51 8:15 27.01-31.01 Tour of Sharjah 2.2 Patryk Stosz (RSW) 88 32:03 (3) 28.01 Trofeo Palma 1.1 Łukasz Owsian (ARK) 56 0:18 28.01 GP de Marseille La Marseillaise 1.1 Danny van der Tuuk (EKP) 124 14:20 28.01 Women Pro Costa De Almeria 1.1 Karolina Perekitko (WIN) 3 0:03 (70) Marta Jaskulska (WNT) 10 0:29 (20) Aurela Nerlo (WIN) 49 1:39 Daria Pikulik (HPH) 57 3:22 Alicja Ulatowska (SIB) 68 6:45 Wiktoria Pikulik (HPH) 73 7:06 27.01 Deakin University Elite 1.WWT Dominika Włodarczyk (UAD) 2 0:00 (320) Women's Road Race Kaja Rysz (LPW) 25 1:04 (16) 26.01 Trofeo Serra Tramuntana 1.1 Łukasz Owsian (ARK) 82 15:46 25.01 Trofeo Ses Salines-Felanitx 1.1 Łukasz Owsian (ARK) 77 0:21 24.01 Trofeo Calvia 1.1 Łukasz Owsian (ARK) 64 12:58 22.01 Trofeo Binissalem-Andratx 1.1 Marta Lach (WNT) 22 1:18 (3) Karolina Perekitko (WIN) 32 7:04 Aurela Nerlo (WIN) 66 11:36 16.01-21.01 Tour Down Under 2.UWT Filip Maciejuk (BOH) 94 15:38 21.01 Ruta de la Cerámica 1.1 Łukasz Owsian (ARK) 74 2:14 21.01 Trofeo Palma Femina 1.1 Marta Lach (WNT) 4 0:51 (60) Karolina Perekitko (WIN) 17 0:53 (3) Aurela Nerlo (WIN) 49 7:07 Alicja Ulatowska (SIB) 89 16:10 20.01 Clàssica Comunitat Valenciana 1969 1.1 Łukasz Owsian (ARK) 74 0:00 20.01 Trofeo Felanitx - 1.1 Karolina Kumięga (UAD) 12 0:00 (10) Colònia de Sant Jordi Marta Lach (WNT) 13 0:02 (5) Aurela Nerlo (WIN) 23 0:03 (3) Karolina Perekitko (WIN) 59 0:14 Alicja Ulatowska (SIB) 110 2:01 12.01-14.01 Tour Down Under 2.WWT Dominika Włodarczyk (UAD) 5 0:44 (200) Kaja Rysz (LPW) 50 6:01
ARKEA-B&B HOTELS CONTINENTALE : ABB
ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM : ADD
ARKEA-B&B HOTELS : ARK
ATT INVESTMENTS : ATT
BIESSE – CARRERA : BIE
BORA – HANSGROHE : BOH
COFIDIS : COF
EQUIPO KERN PHARMA : EKP
INEOS GRENADIERS : IGD
LUBELSKIE PERŁA POLSKI : LPP
MAZOWSZE SERCE POLSKI : MSP
NOVAPOR SPEEDBIKE TEAM : NST
Q36.5 PRO CYCLING TEAM : Q36
RIME : RME
TEAM FELT FELBERMAYR : RSW
TUFO – PARDUS PROSTEJOV : SKC
SANTIC-WIBATECH : SWT
BAHRAIN VICTORIOUS : TBV
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT : TND
VOSTER ATS TEAM : VOS
UAE TEAM EMIRATES : UAD
BEPINK – BONGIOANNI : BPK
CANYON//SRAM RACING : CSR
LIFEPLUS WAHOO : LPW
HUMAN POWERED HEALTH : HPH
MAT ATOM DEWELOPER WROCLAW : MAW
SOLTEC IBEROAMERICA : SIB
TORELLI : TOR
UAE TEAM ADQ : UAD
WINSPACE : WIN
CERATIZIT – WNT PRO CYCLING TEAM : WNT
ze – zwycięstwo etapowe
el – lider wyścigu