Belg Remco Evenepoel sięgnął na Puerto de La Cruz de Linares po osiemnasty etap Vuelta a Espana.
Kolarz Soudal-Quick Step o blisko 5 minuty wyprzedził następnych uciekinierów, Damiano Caruso (Bahrain Victorious) i Andreasa Krona (Lotto Dstny).
Liderem wyścigu pozostaje Amerykanin Sepp Kuss (Jumbo-Visma).
Wyścig pozostał w Asturii, prowadząc na osiemnastym etapie (179 km) przez pięć górskich premii: Alto de las Estacas (49 km; 5,2 km; 7,4%; kat. 2), Puerto de San Lorenzo (90 km przed metą; 9,9 km; 8,6%; kat. 1), Alto de Tenebredo (58 km przed metą; 3,4 km; 9,3%; kat. 3) oraz dwukrotnie Puerto de La Cruz de Linares (25 km przed metą i meta; 8,3 km, 8,6%; kat. 1), na której wyznaczono metę.
Kolarzom towarzyszyło zachmurzenie małe, wiatr słaby oraz temperatura sięgająca 23°C.
Ucieczka dnia tym razem nie kazała na siebie czekać zbyt długo, gdyż już po mniej niż 20 kilometrach akcję zawiązali Remco Evenepoel, Damiano Caruso, Andreas Kron, Max Poole (Team dsm-firmenich), Lewis Askey, Lorenzo Germani (Groupama-FDJ), Nico Denz (Bora-hansgrohe), Jarrad Drizners, Andrea Piccolo (EF Education-EasyPost), Imanol Erviti (Movistar), Hugo Hofstetter (Arkea Samsic), Paul Ourselin (Total Energies), Egan Bernal (Ineos Grenadiers) i Julien Bernard (Lidl-Trek).
14-osobowa grupa szybko budowała przewagę, która na Alto de las Estacas (49 km) wynosiła ponad 8 minut. Prowadzący peleton zespół Jumbo-Visma wyraźnie nie był zainteresowany zwycięstwem etapowym. Puerto de San Lorenzo (90 km przed metą) nic nie wniosło, poza tym, że różnica zbliżyła się do 10 minut.
Kolarze spokojnie zmierzali do mety. Po Alto de Tenebredo (58 km przed metą) z przodu utrzymali się Evenepoel, Poole, Caruso, Piccolo, Kron, Bernal, Ourselin i Bernard, a bardzo stromy początek Puerto de La Cruz de Linares (25 km przed metą) i przyspieszenie w ucieczce, doprowadziły do tego, że w grze o etap pozostali tylko Evenepoel, Poole i Caruso.
Prowadzenie peletonu przejęła ekipa Bahrain Victorious. Z przodu 3 kilometry przed górską premią samotni prowadził Evenepoel. Lider klasyfikacji górskiej najpierw zamęczył Caruso, a chwilę później Poole’a. Młody Brytyjczyk zameldował się na podjeździe ze stratą 1:32.
Evenepoel bezpiecznie zjechał, a następnie swobodnie jeszcze raz podjechał na Puerto de La Cruz de Linares, zdobywając swój trzeci etap tegorocznej Vuelty. Daleko z tyłu ożywił się peleton, jeszcze przed początkiem ścianki niewielką przewagę zyskał Aleksandr Vlasov (Bora-hansgrohe), wspomagany przez Nico Denza, jednak Rosjanin nie nacieszył się tym zbyt długo.
Wysokie tempo w grupie lidera narzucał Wout Poels (Bahrain Victorious). Oderwać się spróbował Mikel Landa, ale Baskowi to nie wyszło, W odpowiedzi na czoło grupy wyjechał Jonas Vingegaard (Jumbo-Visma).
Landa spróbował powtórnie, odskakując z Juanem Ayuso (UAE Team Emirates) na kilka metrów. Duńczyk powtórnie to zespawał. Końcowy fragment podjazdu czołowa wyścigu pokonała razem, dopiero na finiszu nieco odpuścił wiceliderujący Vingegaard, czym Kuss zrobił milowy krok ku triumfowi w 78. Vuelta a Espana.
Wyniki 18. etapu Vuelta a Espana 2023 (2.UWT), Pola De Allande – La Cruz De Linares (178,9 km)
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Soudal-Quick Step | 4:47:37 |
2. | Damiano Caruso | Bahrain Victorious | 4:44 |
3. | Andreas Kron | Lotto Dstny | 5:10 |
4. | Max Poole | Team dsm-firmenich | 5:12 |
5. | Paul Ourselin | TotalEnergies | 5:17 |
6. | Julien Bernard | Lidl-Trek | 6:11 |
7. | Egan Bernal | Ineos Grenadiers | 7:01 |
8. | Juan Ayuso | UAE Team Emirates | 9:29 |
9. | Enric Mas | Movistar Team | |
10. | Sepp Kuss | Jumbo-Visma | |
11. | Primoz Roglic | Jumbo-Visma | |
12. | Mikel Landa | Bahrain Victorious | 9:32 |
13. | Jonas Vingegaard | Jumbo-Visma | 9:38 |
14. | Pelayo Sanchez | Burgos-BH | 10:23 |
15. | Santiago Buitrago | Bahrain Victorious | |
16. | Cian Uijtdebroeks | Bora-hansgrohe | |
17. | João Almeida | UAE Team Emirates | |
18. | Aleksandr Vlasov | Bora-hansgrohe | 10:26 |
19. | Wout Poels | Bahrain Victorious | 10:45 |
20. | Andrea Piccolo | EF Education-EasyPost | 11:05 |
21. | Einer Augusto Rubio | Movistar Team | 11:06 |
22. | Steff Cras | TotalEnergies | 11:08 |
23. | Cristian Rodriguez | Team Arkea Samsic | 12:50 |
24. | Antonio Tiberi | Bahrain Victorious | 13:18 |
25. | Juan Pedro Lopez | Lidl-Trek | |
26. | Romain Bardet | Team dsm-firmenich | |
27. | Jan Tratnik | Jumbo-Visma | 14:59 |
28. | Emanuel Buchmann | Bora-hansgrohe | |
29. | Amanuel Ghebreigzabhier | Lidl-Trek | 15:22 |
30. | Nicolas Prodhomme | AG2R Citroën Team | 15:54 |
31. | Attila Valter | Jumbo-Visma | 17:49 |
32. | Ander Okamika | Burgos-BH | 19:35 |
33. | Ben Zwiehoff | Bora-hansgrohe | 19:41 |
34. | Andrey Zeits | Astana Qazaqstan Team | |
35. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | 19:47 |
36. | Daniel Navarro | Burgos-BH | 20:28 |
37. | Lewis Askey | Groupama-FDJ | 20:30 |
38. | Imanol Erviti | Movistar Team | 20:36 |
39. | Marc Soler | UAE Team Emirates | |
40. | Louis Vervaeke | Soudal-Quick Step | |
41. | Joe Dombrowski | Astana Qazaqstan Team | |
42. | Finn Fisher-black | UAE Team Emirates | 20:48 |
43. | Ruben Fernandez | Cofidis | 20:57 |
44. | Lorenzo Germani | Groupama-FDJ | 21:18 |
45. | Elie Gesbert | Team Arkea Samsic | 22:47 |
46. | Vadim Pronskiy | Astana Qazaqstan Team | 23:48 |
47. | Remy Rochas | Cofidis | 24:37 |
48. | Jasha Sutterlin | Bahrain Victorious | 25:07 |
49. | Fabien Doubey | TotalEnergies | |
50. | Mikaël Cherel | AG2R Citroën Team | |
51. | Łukasz Owsian | Team Arkea Samsic | |
52. | Fernando Barcelo | Caja Rural-Seguros RGA | |
53. | Romain Gregoire | Groupama-FDJ | |
54. | Jon Barrenetxea | Caja Rural-Seguros RGA | |
55. | Wilco Kelderman | Jumbo-Visma | |
56. | Larry Warbasse | AG2R Citroën Team | |
57. | François Bidard | Cofidis | |
58. | Felix Engelhardt | Team Jayco AlUla | |
59. | Fabio Felline | Astana Qazaqstan Team | |
60. | Bauke Mollema | Lidl-Trek | |
61. | Dorian Godon | AG2R Citroën Team | |
62. | Abel Balderstone | Caja Rural-Seguros RGA | |
63. | Nico Denz | Bora-hansgrohe | 26:22 |
64. | Chris Hamilton | Team dsm-firmenich | 26:44 |
65. | James Knox | Soudal-Quick Step | |
66. | Simone Petilli | Intermarche-Circus-Wanty | 28:26 |
67. | Thomas de Gendt | Lotto Dstny | |
68. | Ivan Garcia Cortina | Movistar Team | 28:46 |
69. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
70. | Rui Costa | Intermarche-Circus-Wanty | |
71. | Pieter Serry | Soudal-Quick Step | |
72. | Jesus Herrada | Cofidis | 29:31 |
73. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | 29:39 |
74. | Jarrad Drizners | Lotto Dstny | 30:10 |
75. | Geoffrey Soupe | TotalEnergies | 30:52 |
76. | Romain Combaud | Team dsm-firmenich | |
77. | Cyril Barthe | Burgos-BH | |
78. | Omar Fraile | Ineos Grenadiers | |
79. | Dries van Gestel | TotalEnergies | |
80. | Kevin Ledanois | Team Arkea Samsic | |
81. | Samuel Watson | Groupama-FDJ | |
82. | Jose Manuel Diaz | Burgos-BH | |
83. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | |
84. | Oier Lazkano | Movistar Team | |
85. | Michel Ries | Team Arkea Samsic | |
86. | Jetse Bol | Burgos-BH | |
87. | Julius van Den Berg | EF Education-EasyPost | |
88. | Dylan van Baarle | Jumbo-Visma | |
89. | Eric Antonio Fagundez | Burgos-BH | |
90. | Mattia Cattaneo | Soudal-Quick Step | |
91. | Jonathan Castroviejo | Ineos Grenadiers | |
92. | Luis León Sanchez | Astana Qazaqstan Team | |
93. | Andrea Vendrame | AG2R Citroën Team | |
94. | Clement Davy | Groupama-FDJ | |
95. | Julius Johansen | Intermarche-Circus-Wanty | |
96. | Jorge Arcas | Movistar Team | |
97. | Geraint Thomas | Ineos Grenadiers | |
98. | Michal Schlegel | Caja Rural-Seguros RGA | |
99. | Jan Hirt | Soudal-Quick Step | |
100. | Lennert van Eetvelt | Lotto Dstny | |
101. | Jonas Koch | Bora-hansgrohe | |
102. | Kim Heiduk | Ineos Grenadiers | |
103. | Boy van Poppel | Intermarche-Circus-Wanty | |
104. | Hugo Hofstetter | Team Arkea Samsic | |
105. | Hugh Carthy | EF Education-EasyPost | |
106. | Sean Quinn | EF Education-EasyPost | |
107. | Stefan Bissegger | EF Education-EasyPost | |
108. | Jacopo Mosca | Lidl-Trek | |
109. | Sergio Higuita | Bora-hansgrohe | |
110. | Diego Andres Camargo | EF Education-EasyPost | |
111. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
112. | Jonathan Klever Caicedo | EF Education-EasyPost | |
113. | Paul Lapeira | AG2R Citroën Team | |
114. | Hugo Page | Intermarche-Circus-Wanty | |
115. | Lenny Martinez | Groupama-FDJ | |
116. | Jimmy Janssens | Alpecin-Deceuninck | |
117. | Michael Storer | Groupama-FDJ | 31:07 |
118. | Damien Touze | AG2R Citroën Team | 31:16 |
119. | Domen Novak | UAE Team Emirates | 31:25 |
120. | Marijn van Den Berg | EF Education-EasyPost | 31:27 |
121. | Kenny Elissonde | Lidl-Trek | 31:32 |
122. | Matteo Sobrero | Team Jayco AlUla | |
123. | Sebastien Grignard | Lotto Dstny | 32:15 |
124. | Andre Carvalho | Cofidis | 33:00 |
125. | Eduardo Sepulveda | Lotto Dstny | |
126. | Maurice Ballerstedt | Alpecin-Deceuninck | 33:23 |
127. | Jesus Ezquerra | Burgos-BH | 33:38 |
128. | Jose Herrada | Cofidis | |
129. | Matevz Govekar | Bahrain Victorious | 35:04 |
130. | Kamil Gradek | Bahrain Victorious | |
131. | Mathis Le Berre | Team Arkea Samsic | |
132. | Casper Pedersen | Soudal-Quick Step | 35:17 |
133. | Sean Flynn | Team dsm-firmenich | |
134. | Alberto Dainese | Team dsm-firmenich | 35:23 |
135. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | |
136. | Milan Menten | Lotto Dstny | |
137. | Edward Planckaert | Alpecin-Deceuninck | |
138. | Tobias Bayer | Alpecin-Deceuninck | |
139. | Kaden Groves | Alpecin-Deceuninck | |
140. | Otto Vergaerde | Lidl-Trek | |
141. | Davide Cimolai | Cofidis | |
142. | Samuele Battistella | Astana Qazaqstan Team | |
143. | Edward Theuns | Lidl-Trek | 35:34 |
144. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | 35:39 |
145. | Jason Osborne | Alpecin-Deceuninck | |
146. | Sylvain Moniquet | Lotto Dstny | 35:43 |
147. | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | 35:45 |
148. | Juan Sebastian Molano | UAE Team Emirates | |
149. | Jan Maas | Team Jayco AlUla | 35:48 |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Sepp Kuss | Jumbo-Visma | 65:31:27 |
2. | Jonas Vingegaard | Jumbo-Visma | 0:17 |
3. | Primoz Roglic | Jumbo-Visma | 1:08 |
4. | Juan Ayuso | UAE Team Emirates | 4:00 |
5. | Mikel Landa | Bahrain Victorious | 4:19 |
6. | Enric Mas | Movistar Team | 4:30 |
7. | Cian Uijtdebroeks | Bora-hansgrohe | 7:37 |
8. | Aleksandr Vlasov | Bora-hansgrohe | 8:35 |
9. | João Almeida | UAE Team Emirates | 10:20 |
10. | Santiago Buitrago | Bahrain Victorious | 12:20 |
11. | Steff Cras | TotalEnergies | 13:41 |
12. | Cristian Rodriguez | Team Arkea Samsic | 21:50 |
13. | Remco Evenepoel | Soudal-Quick Step | 27:53 |
14. | Marc Soler | UAE Team Emirates | 33:03 |
15. | Juan Pedro Lopez | Lidl-Trek | 33:37 |
16. | Wout Poels | Bahrain Victorious | 41:53 |
17. | Einer Augusto Rubio | Movistar Team | 45:26 |
18. | Damiano Caruso | Bahrain Victorious | 53:24 |
19. | Emanuel Buchmann | Bora-hansgrohe | 57:17 |
20. | Antonio Tiberi | Bahrain Victorious | 1:00:24 |
21. | Attila Valter | Jumbo-Visma | 1:03:54 |
22. | Romain Bardet | Team dsm-firmenich | 1:09:11 |
23. | Hugh Carthy | EF Education-EasyPost | 1:22:02 |
24. | Remy Rochas | Cofidis | 1:25:26 |
25. | Paul Ourselin | TotalEnergies | 1:26:28 |
26. | Lenny Martinez | Groupama-FDJ | 1:31:29 |
27. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | |
28. | Wilco Kelderman | Jumbo-Visma | 1:33:50 |
29. | Nicolas Prodhomme | AG2R Citroën Team | 1:37:54 |
30. | Finn Fisher-black | UAE Team Emirates | 1:47:01 |
31. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | 1:48:43 |
32. | Jan Tratnik | Jumbo-Visma | 1:49:23 |
33. | Daniel Navarro | Burgos-BH | 1:53:13 |
34. | Ben Zwiehoff | Bora-hansgrohe | 1:55:14 |
35. | Fabien Doubey | TotalEnergies | 1:55:45 |
36. | Geraint Thomas | Ineos Grenadiers | 1:56:27 |
37. | Louis Vervaeke | Soudal-Quick Step | 1:58:18 |
38. | Lennert van Eetvelt | Lotto Dstny | 1:59:31 |
39. | Romain Gregoire | Groupama-FDJ | 2:00:49 |
40. | Mattia Cattaneo | Soudal-Quick Step | 2:01:20 |
41. | Max Poole | Team dsm-firmenich | 2:01:29 |
42. | Pelayo Sanchez | Burgos-BH | 2:07:08 |
43. | Sergio Higuita | Bora-hansgrohe | 2:07:42 |
44. | Larry Warbasse | AG2R Citroën Team | 2:07:44 |
45. | Jonathan Klever Caicedo | EF Education-EasyPost | 2:07:58 |
46. | Rui Costa | Intermarche-Circus-Wanty | 2:09:57 |
47. | Michael Storer | Groupama-FDJ | 2:10:27 |
48. | Egan Bernal | Ineos Grenadiers | 2:10:51 |
49. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | 2:12:15 |
50. | Andrey Zeits | Astana Qazaqstan Team | 2:12:28 |
51. | Nelson Oliveira | Movistar Team | 2:14:12 |
52. | Kenny Elissonde | Lidl-Trek | 2:14:50 |
53. | Ruben Fernandez | Cofidis | 2:15:18 |
54. | Jonathan Castroviejo | Ineos Grenadiers | 2:17:41 |
55. | Mikaël Cherel | AG2R Citroën Team | 2:19:39 |
56. | Joe Dombrowski | Astana Qazaqstan Team | 2:21:21 |
57. | Simone Petilli | Intermarche-Circus-Wanty | 2:24:23 |
58. | Andreas Kron | Lotto Dstny | 2:25:22 |
59. | Fernando Barcelo | Caja Rural-Seguros RGA | 2:26:01 |
60. | Luis León Sanchez | Astana Qazaqstan Team | 2:27:07 |
61. | Chris Hamilton | Team dsm-firmenich | 2:27:38 |
62. | Jan Hirt | Soudal-Quick Step | 2:27:55 |
63. | Dorian Godon | AG2R Citroën Team | 2:28:11 |
64. | Michel Ries | Team Arkea Samsic | 2:30:34 |
65. | Jose Manuel Diaz | Burgos-BH | 2:34:22 |
66. | Ander Okamika | Burgos-BH | 2:34:49 |
67. | Julien Bernard | Lidl-Trek | 2:35:53 |
68. | James Knox | Soudal-Quick Step | 2:35:57 |
69. | Andrea Piccolo | EF Education-EasyPost | 2:36:59 |
70. | Felix Engelhardt | Team Jayco AlUla | 2:40:57 |
71. | Sean Quinn | EF Education-EasyPost | 2:41:31 |
72. | Abel Balderstone | Caja Rural-Seguros RGA | 2:44:07 |
73. | Łukasz Owsian | Team Arkea Samsic | 2:44:24 |
74. | Imanol Erviti | Movistar Team | 2:45:35 |
75. | Jasha Sutterlin | Bahrain Victorious | 2:45:37 |
76. | Bauke Mollema | Lidl-Trek | 2:46:16 |
77. | Jesus Herrada | Cofidis | 2:46:35 |
78. | Jon Barrenetxea | Caja Rural-Seguros RGA | 2:47:32 |
79. | Ivan Garcia Cortina | Movistar Team | 2:47:46 |
80. | Oier Lazkano | Movistar Team | 2:48:58 |
81. | Fabio Felline | Astana Qazaqstan Team | 2:48:59 |
82. | Diego Andres Camargo | EF Education-EasyPost | 2:50:11 |
83. | Dylan van Baarle | Jumbo-Visma | 2:50:16 |
84. | Elie Gesbert | Team Arkea Samsic | 2:51:07 |
85. | Jorge Arcas | Movistar Team | 2:51:18 |
86. | Amanuel Ghebreigzabhier | Lidl-Trek | 2:52:44 |
87. | Matteo Sobrero | Team Jayco AlUla | 2:53:24 |
88. | Lorenzo Germani | Groupama-FDJ | 2:53:37 |
89. | Mathis Le Berre | Team Arkea Samsic | 2:56:51 |
90. | Jacopo Mosca | Lidl-Trek | 2:57:12 |
91. | Jesus Ezquerra | Burgos-BH | 2:59:59 |
92. | Damien Touze | AG2R Citroën Team | 3:04:44 |
93. | Vadim Pronskiy | Astana Qazaqstan Team | 3:08:25 |
94. | Jonas Koch | Bora-hansgrohe | 3:10:36 |
95. | Pieter Serry | Soudal-Quick Step | 3:14:02 |
96. | Nico Denz | Bora-hansgrohe | 3:14:44 |
97. | Thomas de Gendt | Lotto Dstny | 3:15:14 |
98. | Julius Johansen | Intermarche-Circus-Wanty | 3:17:18 |
99. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | 3:17:24 |
100. | Geoffrey Soupe | TotalEnergies | 3:18:36 |
101. | Joel Nicolau | Caja Rural-Seguros RGA | 3:18:40 |
102. | Kevin Ledanois | Team Arkea Samsic | 3:19:38 |
103. | Andrea Vendrame | AG2R Citroën Team | 3:21:44 |
104. | Lewis Askey | Groupama-FDJ | 3:21:56 |
105. | Sylvain Moniquet | Lotto Dstny | 3:23:06 |
106. | Eduardo Sepulveda | Lotto Dstny | 3:23:20 |
107. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | 3:23:26 |
108. | Paul Lapeira | AG2R Citroën Team | 3:27:29 |
109. | Jetse Bol | Burgos-BH | 3:28:25 |
110. | Sean Flynn | Team dsm-firmenich | 3:30:07 |
111. | Dries van Gestel | TotalEnergies | 3:31:45 |
112. | Cyril Barthe | Burgos-BH | 3:31:48 |
113. | Michal Schlegel | Caja Rural-Seguros RGA | 3:32:10 |
114. | Jan Maas | Team Jayco AlUla | 3:33:05 |
115. | Otto Vergaerde | Lidl-Trek | 3:34:01 |
116. | Hugo Hofstetter | Team Arkea Samsic | 3:34:41 |
117. | Omar Fraile | Ineos Grenadiers | 3:34:55 |
118. | Jimmy Janssens | Alpecin-Deceuninck | 3:38:01 |
119. | Julius van Den Berg | EF Education-EasyPost | 3:38:18 |
120. | Sebastien Grignard | Lotto Dstny | 3:41:24 |
121. | François Bidard | Cofidis | 3:41:58 |
122. | Edward Theuns | Lidl-Trek | 3:42:20 |
123. | Stefan Bissegger | EF Education-EasyPost | 3:42:52 |
124. | Kaden Groves | Alpecin-Deceuninck | 3:43:57 |
125. | Boy van Poppel | Intermarche-Circus-Wanty | 3:44:09 |
126. | Marijn van Den Berg | EF Education-EasyPost | 3:45:06 |
127. | Hugo Page | Intermarche-Circus-Wanty | 3:46:05 |
128. | Romain Combaud | Team dsm-firmenich | 3:46:18 |
129. | Samuele Battistella | Astana Qazaqstan Team | 3:46:54 |
130. | Domen Novak | UAE Team Emirates | 3:47:09 |
131. | Jason Osborne | Alpecin-Deceuninck | 3:48:54 |
132. | Samuel Watson | Groupama-FDJ | 3:51:00 |
133. | Matevz Govekar | Bahrain Victorious | 3:52:20 |
134. | Jose Herrada | Cofidis | 3:52:45 |
135. | Edward Planckaert | Alpecin-Deceuninck | 3:54:10 |
136. | Eric Antonio Fagundez | Burgos-BH | 3:54:22 |
137. | Kamil Gradek | Bahrain Victorious | 3:54:45 |
138. | Clement Davy | Groupama-FDJ | 3:56:21 |
139. | Andre Carvalho | Cofidis | 3:57:09 |
140. | Kim Heiduk | Ineos Grenadiers | 3:57:12 |
141. | Tobias Bayer | Alpecin-Deceuninck | 3:57:59 |
142. | Casper Pedersen | Soudal-Quick Step | 4:02:11 |
143. | Milan Menten | Lotto Dstny | 4:04:32 |
144. | Jarrad Drizners | Lotto Dstny | 4:08:56 |
145. | Maurice Ballerstedt | Alpecin-Deceuninck | 4:09:34 |
146. | Juan Sebastian Molano | UAE Team Emirates | 4:11:13 |
147. | Alberto Dainese | Team dsm-firmenich | 4:12:53 |
148. | Davide Cimolai | Cofidis | 4:14:14 |
149. | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | 4:16:53 |