Yara Kastelijn po sukcesie życia. Katarzyna Niewiadoma zachowuje spokój na półmetku Tour de France Femmes. Oto przegląd wiadomości z 26 lipca.
Remco Evenepoel poprowadzi grupę Soudal-Quick Step w sobotnim wyścigu Donostia San Sebastian Klasikoa. Mistrz świata wygrał tu w latach 2019 i 2022.
Kocham ten wyścig. Tu odniosłem swoje pierwsze zwycięstwo w WorldTour, a trzy lata później byłem ponownie najlepszy. Posiadam wspaniałe wspomnienia z Kraju Basków i nie mogę doczekać się ponownego startu.
Miguel Angel Lopez zareagował w mediach społecznościowych na tymczasowe zawieszenie nałożone na Kolumbijczyka przez UCI. Co mówi „Superman” na podejrzenie o posiadanie i używanie zabronionych substancji w tygodniach poprzedzających Giro d’Italia 2022?
Nie znam dowodów, ale chciałbym oświadczyć, że nie ma żadnych dowodów przeciwko mnie. Moje testy antydopingowe zawsze były negatywne. To zawieszenie szkodzi mnie i mojemu honorowi, mojemu zespołowi, a nawet całemu kolumbijskiemu kolarstwu. Moja kariera jest kwestionowana bez dowodów. Jestem bardzo wdzięczny za wsparcie od fanów i rodziny. Chciałbym oświadczyć, że użyję wszelkich dostępnych mi środków prawnych, aby oczyścić swoje imię i proszę UCI o natychmiastowe cofnięcie zawieszenia.
Włoch Filippo Ganna (Ineos Grenadiers) wygrał waloński wyścig Ethias-Tour de Wallonie.
Na ostatnim etapie najlepszy okazał się Andrea Bagioli (Soudal-Quick Step). Włoch po finiszu z zasadniczej grupy wyprzedził Brytyjczyka Stephena Williamsa (Israel-Premier Tech) i Belga Arnauda de Lie (Lotto Dstny).
Oded Kogut wygrał w Teresinie pierwszy etap wyścigu Dookoła Mazowsza.
Reprezentant Izraela na finiszu z peletonu pokonał Holendra Larsa Rouffaera (Allinq Continental Cycling Team) i Łotysza Martins Pluto (ABLOC CT).
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Oded Kogut | Izrael | 3:40:23 |
2. | Lars Rouffaer | Allinq Continental Cycling Team | |
3. | Mārtiņš Pluto | ABLOC CT | |
4. | Anton Stensby | Team Coop-Repsol | |
5. | Eirik Lunder | Team Coop-Repsol | |
6. | Toni Franz | Storck-Metropol Cycling | |
7. | Eduard-Michael Grosu | HRE Mazowsze Serce Polski | |
8. | Paweł Szóstka | Lubelskie Perla Polski | |
9. | Adam Kristóf Karl | Epronex-Hungary Cycling Team | |
10. | Tim Wollenberg | Santic-Wibatech | |
11. | Albert Gathemann | P&S Benotti | |
12. | Fabian Steininger | Maloja Pushbikers | |
13. | Bram Leerkes | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
14. | Rick Hezeman | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
15. | Calvin Dik | KED-Stevens Radteam | |
16. | Frederik Irgens Jensen | BHS-PL Beton Bornholm | |
17. | Paweł Wieczkowski | Lubelskie Perla Polski | |
18. | Julian Kot | Klub Kolarski Tarnovia | |
19. | Cedric Jolidon | CLN Cycling | |
20. | Max Briese | P&S Benotti | |
21. | Jakub Murias | Voster ATS Team | |
22. | Anton Benedix | Berthold RadTeam | |
23. | Jasper Schroder | Niemcy | |
24. | Venantas Lasinis | Kaunas Cycling Team | |
25. | Jonas Sorensen | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
26. | Luuk Verbruggen | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
27. | Albin Stalberg | Svealand Cycling Team | |
28. | Sebastian Andreasson | BHS-PL Beton Bornholm | |
29. | Lahav Davidzon | Izrael | |
30. | Filip Biernacki | KS Pogoń Mostostal Puławy | |
31. | Luke Wilk | P&S Benotti | |
32. | Luke Verburg | ABLOC CT | |
33. | Petr Vavra | TUFO-Pardus Prostejov | |
34. | Gustas Raugala | Kaunas Cycling Team | |
35. | Michał Pomorski | HRE Mazowsze Serce Polski | |
36. | Jarno Grixa | P&S Benotti | |
37. | Bartosz Rudyk | Voster ATS Team | |
38. | Radoslaw Fratczak | Klub Kolarski Tarnovia | |
39. | Sebastian Trimborn | KED-Stevens Radteam | |
40. | Boas Lysgaard | BHS-PL Beton Bornholm | |
41. | Roi Weinberg | Izrael | |
42. | Felix Fleischmann | KED-Stevens Radteam | |
43. | Balazs Rozsa | Epronex-Hungary Cycling Team | |
44. | Mateusz Rajtak | LUKS Trójka Piaseczno | |
45. | Hugo Bruun van Deurs | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
46. | Fabian Wunstel | Niemcy | |
47. | Adrian Stieger | ARBO headstart ON-Fahrrad | |
48. | Johan Ravnoy | Team Coop-Repsol | |
49. | Jan Munzer | Storck-Metropol Cycling | |
50. | Daniel Schrag | Niemcy | |
51. | Fabian Schormair | Santic-Wibatech | |
52. | Jan Vones | TUFO-Pardus Prostejov | |
53. | Lars Loohuis | ABLOC CT | |
54. | Gabriel Kuchinke | Berthold RadTeam | |
55. | Piotr Maslak | Klub Kolarski Tarnovia | |
56. | Thomas Koldkjær Decker | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
57. | Zygimantas Matuzevicius | Kaunas Cycling Team | |
58. | Adrian Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | |
59. | Kacper Maciejuk | Santic-Wibatech | |
60. | Jan Fijak | LUKS Trójka Piaseczno | |
61. | Szymon Tracz | Santic-Wibatech | |
62. | Pepijn Veenings | Allinq Continental Cycling Team | |
63. | Stijn Appel | ABLOC CT | |
64. | Rick Ottema | Allinq Continental Cycling Team | |
65. | BALCIŪNAS Mantas | Kaunas Cycling Team | |
66. | Tomasz Budziński | HRE Mazowsze Serce Polski | |
67. | Abdul Azim Aliyas | CLN Cycling | |
68. | Mikkel Kastrup | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
69. | Viktor Lychou | Svealand Cycling Team | |
70. | Mads-Emil Dupont Hougaard | BHS-PL Beton Bornholm | |
71. | Jonatan Abudraham | Izrael | |
72. | Ben Langer | Berthold RadTeam | |
73. | Magnus Waehre | Team Coop-Repsol | |
74. | Lennart Lein | KED-Stevens Radteam | |
75. | Michael Peter | Santic-Wibatech | |
76. | Jan Miazga | LUKS Trójka Piaseczno | |
77. | Lukas Lund Sorensen | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
78. | Mateusz Kostanski | Voster ATS Team | |
79. | Jakob Schmidt | P&S Benotti | |
80. | Tim Bierkens | Allinq Continental Cycling Team | |
81. | Wojciech Pszczolarski | TUFO-Pardus Prostejov | |
82. | Kacper Majewski | Cartusia Bike Atelier | |
83. | Paul Keller | Storck-Metropol Cycling | |
84. | Dominik Rober | P&S Benotti | |
85. | Matteo Oberteicher | Cycling Crew Szostak | |
86. | Malte Maschke | Niemcy | |
87. | Rik van der Wal | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
88. | Nicolas Zippan | Niemcy | |
89. | Damian Papierski | Voster ATS Team | |
90. | Sebastian Ryttersgaard | BHS-PL Beton Bornholm | |
91. | Nils Puschmann | Santic-Wibatech | |
92. | Franciszek Kaczorowski | Lubelskie Perla Polski | |
93. | Jacob Gye Madsen | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
94. | Tobiasz Pawlak | HRE Mazowsze Serce Polski | |
95. | Jakub Musialik | Klub Kolarski Tarnovia | |
96. | Johannes Banzer | Cycling Crew Szostak | |
97. | Filip Prokopyszyn | TUFO-Pardus Prostejov | |
98. | Jerome Buth | KED-Stevens Radteam | |
99. | Maciej Nocen | Cartusia Bike Atelier | |
100. | Philipp Plambeck | Cycling Crew Szostak | |
101. | Kamil Dolak | Klub Kolarski Tarnovia | |
102. | Moritz Malcharek | Maloja Pushbikers | |
103. | Arne Peters | Allinq Continental Cycling Team | 0:15 |
104. | Axel Persmeen | Svealand Cycling Team | |
105. | Zsolt Istlstekker | Epronex-Hungary Cycling Team | |
106. | Emry Faingezicht | Izrael | 0:30 |
107. | Alon Yogev | Izrael | 0:48 |
108. | Karol Kusy | KS Pogoń Mostostal Puławy | |
109. | Gergő Gonczy | Epronex-Hungary Cycling Team | 2:01 |
110. | Peter Richter | Berthold RadTeam | 2:16 |
111. | Lauric Immanuel Schwitzgebel | Storck-Metropol Cycling | |
112. | Marcin Zarebski | KS Pogoń Mostostal Puławy | |
113. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
114. | Patryk Dabski | LUKS Trójka Piaseczno | |
115. | Patryk Gieracki | LUKS Trójka Piaseczno | |
116. | Florian Heil | Cycling Crew Szostak | |
117. | Lars Heiniger | CLN Cycling | |
118. | Michał Podlaski | LUKS Trójka Piaseczno | |
119. | Adam Stachowiak | HRE Mazowsze Serce Polski | |
120. | Lukasz Juszczak | Lubelskie Perla Polski | |
121. | Paul Hopfgartner | ARBO headstart ON-Fahrrad | |
122. | Dennis van der Horst | Allinq Continental Cycling Team | |
123. | Ondrej Pokorny | TUFO-Pardus Prostejov | |
124. | Gergő Orosz | Epronex-Hungary Cycling Team | |
125. | Giovanni Schmieder | Berthold RadTeam | |
126. | Leslie Luhrs | Niemcy | |
127. | Jakub Zurek | KS Pogoń Mostostal Puławy | |
128. | Gustav Lovidius | Svealand Cycling Team | |
129. | Matyaš Koblizek | TUFO-Pardus Prostejov | |
130. | Patrick Schubert | Storck-Metropol Cycling | |
131. | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | |
132. | Emil Schandorff Iwersen | BHS-PL Beton Bornholm | |
133. | Steyn Lamberink | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
134. | Leo Doyle | ARBO headstart ON-Fahrrad | |
135. | Patrick Reissig | Maloja Pushbikers | |
136. | Tom Mai | Berthold RadTeam | |
137. | Philip Weber | Maloja Pushbikers | |
138. | Adrian Latocha | KED-Stevens Radteam | |
139. | Kacper Bartkowski | KS Pogoń Mostostal Puławy | |
140. | Jesper Rasch | ABLOC CT | |
141. | Max Benz-kuch | Maloja Pushbikers | |
142. | Maximilian Muller | Storck-Metropol Cycling | |
143. | Aleksander Krukowski | Cartusia Bike Atelier | |
144. | Bertold Drijver | Epronex-Hungary Cycling Team | |
145. | Håkon Aalrust | Team Coop-Repsol | 5:57 |
146. | Eskil Huiting | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
147. | Felix James Meo | Maloja Pushbikers | 8:29 |
148. | Rafał Staszczak | Lubelskie Perla Polski | 10:19 |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Oded Kogut | Izrael | 3:40:11 |
2. | Mārtiņš Pluto | ABLOC CT | 0:05 |
3. | Lars Rouffaer | Allinq Continental Cycling Team | 0:06 |
4. | Bartosz Rudyk | Voster ATS Team | 0:09 |
5. | Radosław Frątczak | Klub Kolarski Tarnovia | |
6. | Johan Ravnoy | Team Coop-Repsol | |
7. | Szymon Tracz | Santic-Wibatech | 0:11 |
8. | Malte Maschke | Niemcy | |
9. | Anton Stensby | Team Coop-Repsol | 0:12 |
10. | Eirik Lunder | Team Coop-Repsol | |
11. | Toni Franz | Storck-Metropol Cycling | |
12. | Eduard-Michael Grosu | HRE Mazowsze Serce Polski | |
13. | Paweł Szóstka | Lubelskie Perla Polski | |
14. | Adam Kristóf Karl | Epronex-Hungary Cycling Team | |
15. | Tim Wollenberg | Santic-Wibatech | |
16. | Albert Gathemann | P&S Benotti | |
17. | Fabian Steininger | Maloja Pushbikers | |
18. | Bram Leerkes | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
19. | Rick Hezeman | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
20. | Calvin Dik | KED-Stevens Radteam | |
21. | Frederik Irgens Jensen | BHS-PL Beton Bornholm | |
22. | Paweł Wieczkowski | Lubelskie Perla Polski | |
23. | Julian Kot | Klub Kolarski Tarnovia | |
24. | Cedric Jolidon | CLN Cycling | |
25. | Max Briese | P&S Benotti | |
26. | Jakub Murias | Voster ATS Team | |
27. | Anton Benedix | Berthold RadTeam | |
28. | Jasper Schroder | Niemcy | |
29. | Venantas Lasinis | Kaunas Cycling Team | |
30. | Jonas Sorensen | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
31. | Luuk Verbruggen | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
32. | Albin Stalberg | Svealand Cycling Team | |
33. | Sebastian Andreasson | BHS-PL Beton Bornholm | |
34. | Lahav Davidzon | Izrael | |
35. | Filip Biernacki | KS Pogoń Mostostal Puławy | |
36. | Luke Wilk | P&S Benotti | |
37. | Luke Verburg | ABLOC CT | |
38. | Petr Vavra | TUFO-Pardus Prostejov | |
39. | Gustas Raugala | Kaunas Cycling Team | |
40. | Michał Pomorski | HRE Mazowsze Serce Polski | |
41. | Jarno Grixa | P&S Benotti | |
42. | Sebastian Trimborn | KED-Stevens Radteam | |
43. | Boas Lysgaard | BHS-PL Beton Bornholm | |
44. | Roi Weinberg | Izrael | |
45. | Felix Fleischmann | KED-Stevens Radteam | |
46. | Balazs Rozsa | Epronex-Hungary Cycling Team | |
47. | Mateusz Rajtak | LUKS Trójka Piaseczno | |
48. | Hugo Bruun van Deurs | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
49. | Fabian Wunstel | Niemcy | |
50. | Adrian Stieger | ARBO headstart ON-Fahrrad | |
51. | Jan Munzer | Storck-Metropol Cycling | |
52. | Daniel Schrag | Niemcy | |
53. | Fabian Schormair | Santic-Wibatech | |
54. | Jan Vones | TUFO-Pardus Prostejov | |
55. | Lars Loohuis | ABLOC CT | |
56. | Gabriel Kuchinke | Berthold RadTeam | |
57. | Piotr Maslak | Klub Kolarski Tarnovia | |
58. | Thomas Koldkjær Decker | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
59. | Zygimantas Matuzevicius | Kaunas Cycling Team | |
60. | Adrian Banaszek | HRE Mazowsze Serce Polski | |
61. | Kacper Maciejuk | Santic-Wibatech | |
62. | Jan Fijak | LUKS Trójka Piaseczno | |
63. | Pepijn Veenings | Allinq Continental Cycling Team | |
64. | Stijn Appel | ABLOC CT | |
65. | Rick Ottema | Allinq Continental Cycling Team | |
66. | BALCIŪNAS Mantas | Kaunas Cycling Team | |
67. | Tomasz Budziński | HRE Mazowsze Serce Polski | |
68. | Abdul Azim Aliyas | CLN Cycling | |
69. | Mikkel Kastrup | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
70. | Viktor Lychou | Svealand Cycling Team | |
71. | Mads-Emil Dupont Hougaard | BHS-PL Beton Bornholm | |
72. | Jonatan Abudraham | Izrael | |
73. | Ben Langer | Berthold RadTeam | |
74. | Magnus Waehre | Team Coop-Repsol | |
75. | Lennart Lein | KED-Stevens Radteam | |
76. | Michael Peter | Santic-Wibatech | |
77. | Jan Miazga | LUKS Trójka Piaseczno | |
78. | Lukas Lund Sorensen | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
79. | Mateusz Kostanski | Voster ATS Team | |
80. | Jakob Schmidt | P&S Benotti | |
81. | Tim Bierkens | Allinq Continental Cycling Team | |
82. | Wojciech Pszczolarski | TUFO-Pardus Prostejov | |
83. | Kacper Majewski | Cartusia Bike Atelier | |
84. | Paul Keller | Storck-Metropol Cycling | |
85. | Dominik Rober | P&S Benotti | |
86. | Matteo Oberteicher | Cycling Crew Szostak | |
87. | Rik van der Wal | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
88. | Nicolas Zippan | Niemcy | |
89. | Damian Papierski | Voster ATS Team | |
90. | Sebastian Ryttersgaard | BHS-PL Beton Bornholm | |
91. | Nils Puschmann | Santic-Wibatech | |
92. | Franciszek Kaczorowski | Lubelskie Perla Polski | |
93. | Jacob Gye Madsen | Team Aalborg-Sparekassen Danmark | |
94. | Tobiasz Pawlak | HRE Mazowsze Serce Polski | |
95. | Jakub Musialik | Klub Kolarski Tarnovia | |
96. | Johannes Banzer | Cycling Crew Szostak | |
97. | Filip Prokopyszyn | TUFO-Pardus Prostejov | |
98. | Jerome Buth | KED-Stevens Radteam | |
99. | Maciej Nocen | Cartusia Bike Atelier | |
100. | Philipp Plambeck | Cycling Crew Szostak | |
101. | Kamil Dolak | Klub Kolarski Tarnovia | |
102. | Moritz Malcharek | Maloja Pushbikers | |
103. | Arne Peters | Allinq Continental Cycling Team | 0:27 |
104. | Axel Persmeen | Svealand Cycling Team | |
105. | Zsolt Istlstekker | Epronex-Hungary Cycling Team | |
106. | Emry Faingezicht | Izrael | 0:42 |
107. | Alon Yogev | Izrael | 1:00 |
108. | Karol Kusy | KS Pogoń Mostostal Puławy | |
109. | Gergő Gonczy | Epronex-Hungary Cycling Team | 2:13 |
110. | Dennis van der Horst | Allinq Continental Cycling Team | 2:26 |
111. | Peter Richter | Berthold RadTeam | 2:28 |
112. | Lauric Immanuel Schwitzgebel | Storck-Metropol Cycling | |
113. | Marcin Zarebski | KS Pogoń Mostostal Puławy | |
114. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
115. | Patryk Dabski | LUKS Trójka Piaseczno | |
116. | Patryk Gieracki | LUKS Trójka Piaseczno | |
117. | Florian Heil | Cycling Crew Szostak | |
118. | Lars Heiniger | CLN Cycling | |
119. | Michał Podlaski | LUKS Trójka Piaseczno | |
120. | Adam Stachowiak | HRE Mazowsze Serce Polski | |
121. | Lukasz Juszczak | Lubelskie Perla Polski | |
122. | Paul Hopfgartner | ARBO headstart ON-Fahrrad | |
123. | Ondrej Pokorny | TUFO-Pardus Prostejov | |
124. | Gergő Orosz | Epronex-Hungary Cycling Team | |
125. | Giovanni Schmieder | Berthold RadTeam | |
126. | Leslie Luhrs | Niemcy | |
127. | Jakub Zurek | KS Pogoń Mostostal Puławy | |
128. | Gustav Lovidius | Svealand Cycling Team | |
129. | Matyaš Koblizek | TUFO-Pardus Prostejov | |
130. | Patrick Schubert | Storck-Metropol Cycling | |
131. | Krzysztof Parma | Voster ATS Team | |
132. | Emil Schandorff Iwersen | BHS-PL Beton Bornholm | |
133. | Steyn Lamberink | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
134. | Leo Doyle | ARBO headstart ON-Fahrrad | |
135. | Patrick Reissig | Maloja Pushbikers | |
136. | Tom Mai | Berthold RadTeam | |
137. | Philip Weber | Maloja Pushbikers | |
138. | Adrian Latocha | KED-Stevens Radteam | |
139. | Kacper Bartkowski | KS Pogoń Mostostal Puławy | |
140. | Jesper Rasch | ABLOC CT | |
141. | Max Benz-kuch | Maloja Pushbikers | |
142. | Maximilian Muller | Storck-Metropol Cycling | |
143. | Aleksander Krukowski | Cartusia Bike Atelier | |
144. | Bertold Drijver | Epronex-Hungary Cycling Team | |
145. | Håkon Aalrust | Team Coop-Repsol | 6:09 |
146. | Eskil Huiting | Sensa-Kanjers voor Kanjers | |
147. | Felix James Meo | Maloja Pushbikers | 8:41 |
148. | Rafał Staszczak | Lubelskie Perla Polski | 10:31 |