Amerykanin Neilson Powless wygrał 29. wyścig Japan Cup.
Zawodnik EF Education-EasyPost finiszował samotnie, pokonując kolegę z zespołu, Włocha Andreę Piccolo oraz Australijczyka Benjamina Dyballa (Team UKYO).
Kamil Małecki (Lotto Soudal) i Filip Maciejuk (Bahrain Victorious) dotarli na metę razem, na 24. i 25. pozycji.
Powracający po dwóch latach wyścig Japan Cup prowadził na rundzie o długości 10,3 kilometra, zawierającej podjazd Kogashi (1,4 km; 6,8%). W sumie do pokonania było 14 okrążeń i 2530 metrów przewyższenia.
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Neilson Powless | EF Education-EasyPost | 3:37:49 |
2. | Andrea Piccolo | EF Education-EasyPost | 00:12 |
3. | Benjamin Dyball | Team UKYO | 00:13 |
4. | Hermann Pernsteiner | Bahrain Victorious | |
5. | Maxim van Gils | Lotto Soudal | 00:17 |
6. | Guillaume Martin | Cofidis | |
7. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | 00:32 |
8. | Thomas Lebas | Kinan Cycling Team | 00:34 |
9. | Tim Wellens | Lotto Soudal | 01:32 |
10. | Gotzon Martin | Euskaltel-Euskadi | |
11. | Yukiya Arashiro | Bahrain Victorious | |
12. | James Shaw | EF Education-EasyPost | 01:34 |
13. | Simon Geschke | Cofidis | 03:08 |
14. | Antwan Tolhoek | Trek-Segafredo | 05:15 |
15. | Hayato Okamoto | Aisan Racing Team | 05:23 |
16. | Axel Zingle | Cofidis | |
17. | Jeroen Meijers | Terengganu Polygon Cycling Team | |
18. | Luis Angel Mate | Euskaltel-Euskadi | |
19. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | |
20. | Masaki Yamamoto | Kinan Cycling Team | |
21. | Rei Onodera | Utsunomiya Blitzen | |
22. | Keito Nishio | Nasu Blasen | |
23. | Hideto Nakane | EF Education-EasyPost | |
24. | Kamil Małecki | Lotto Soudal | |
25. | Filip Maciejuk | Bahrain Victorious | |
26. | Yudai Arashiro | Kinan Cycling Team | |
27. | Nariyuki Masuda | Utsunomiya Blitzen | |
28. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
29. | Atsushi Oka | EF Education-EasyPost | |
30. | Marcos Garcia | Kinan Cycling Team | 05:28 |
31. | François Bidard | Cofidis | 05:33 |
32. | Takumi Yamada | Japonia | 06:56 |
33. | Sebastien Grignard | Lotto Soudal | 07:46 |
34. | Johan Price-Pejtersen | Bahrain Victorious | |
35. | Anze Skok | Ljubljana Gusto Santic | 09:43 |
36. | Tadaaki Nakai | Shimano Racing Team | |
37. | Yuzuru Suzuki | Aisan Racing Team | |
38. | Dylan Hopkins | Ljubljana Gusto Santic | 09:48 |
39. | Kosuke Takeyama | Team UKYO | |
40. | Matthew Holmes | Lotto Soudal | |
41. | Takayuki Abe | Utsunomiya Blitzen | 10:47 |