Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step) po finiszu na wspinaczce w toskańskim Chiusdino wygrał drugi etap wyścigu Tirreno-Adriatico.
Mistrz świata linię mety przeciął przed mistrzem Holandii Mathieu van der Poelem (Alpecin-Fenix) i liderem wyścigu Woutem van Aertem (Jumbo-Visma).
Michał Kwiatkowski (Ineos Grenadiers) po pracy na kolegów przyjechał na 26. miejscu i awansował na 11. lokatę w klasyfikacji generalnej.
Kolarze drugiego dnia przecinali Toskanię z północy na południe i pokonywali 202-kilometrowy etap, przez pierwsze 90 kilometrów nienaznaczony trudnościami terenu, ale następnie coraz bardziej pagórkowaty. Po 150 kilometrach wyrastał najpierw niekategoryzowany podjazd w Casciano (4,3 km, 6,1%), a następnie górska premię na Poggio alla Croce (7,6 km, 3%). Po zjeździe i kolejnej hopce, na której wyznaczono lotny sprint, droga biegła do Chiusdino, a na metę prowadził łagodny podjazd (7,6 km, 3,6%).
Ucieczkę w tych warunkach podjęli Simon Pellaud (Androni Giocattoli-Sidermec), Marcus Burghardt (Bora-hansgrohe), Vincenzo Albanese i John Archibald (Eolo-Kometa), Simone Velasco (Gazprom-Rusvelo) oraz Pieter Vanspeybrouck (Sport Baloise – Vlaanderen). Grupa zyskała szybko 5 minut przewagi, a peleton uspokoił się pod przewodnictwem zespołu Jumbo-Visma.
Ten miał w planie okrojenie konkurencji dla Wouta van Aerta, gdyż na 80 kilometrów przed metą przewaga oscylowała koło trzech i pół minuty. Na podjedzie do Casciano tempo dyktował Robert Gesink, co zmniejszyło peleton i z gry wykluczyło m.in. Petera Sagana (Bora-hansgrohe).
W ucieczce pracował Archibald, ale przewaga stopniała do minuty, a następnie do 30 sekund. Atakował Velasco, problemy z rowerem zatrzymały Albanese, a do czołówki 36 kilometrów przed metą przeskoczył Niccolo Bonifazio (Total Direct Energie).
Na Poggio alla Croce, 34 kilometry przed metą, tempo podyktował Michał Kwiatkowski (Inoes Grenadiers), a następnie przyspieszył jego kolega z drużyny, Egan Bernal. Kolumbijczyk odjechał z Kasperem Asgreenem (Deceuninck-Quick-Step) i Jasperem De Buystem (Lotto Soudal), ale wiele nie zwojował.
Kontrowali Marc Soler (Movistar Team), Patrick Konrad (Bora-hansgrohe), Sergio Higuita (EF Education-Nippo), Quinn Simmons (Trek-Segafredo), potem Pello Bilbao (Bahrain Victorios), a w końcu przyspieszenie Simona Yatesa (Team BikeExchange) zaspawało wyrwę. Grupka powiększyła się, a 32 kilometry przed metą kolarze UAE Team Emirates doprowadzili resztę grupy. Kontrował Pavel Sivakov (Ineos Grenadiers), zabierając się z João Almeidą (Deceuninck-Quick-Step), Simonem Yatesem i Mikelem Landą (Bahrain Victorious), kłopoty miał za to Thibaut Pinot (Groupama-FDJ).
Grupa na szczycie uzyskała kilkanaście sekundy przewagi, a lidera wyścigu prowadzili tylko Tobias Foss i Timo Roosen. Za Van Aertem ustawili się kolarze Ineos Grenadiers, ale do pogoni nie zamierzali się włączać i gdy Almeida wygrywał lotny finisz w Monticiano na 15 kilometrów przed metą, przewaga ucieczki wzrosła do 35 sekund.
Prowadząca grupka pracowała zgodnie, 10 kilometrów przed metą wciąż mając w zapasie 26 sekund. Peleton na otwartych i chłostanych wiatrem terenach widział ją przed sobą i jechał spokojnie, wiedząc, że jedyną trudniejszą partią podjazdu jest jego ostatni kilometr.
6,3 kilometra przed metą na czele peletonu pokazał się Rafał Majka (UAE Team Emirates). Polak zaprowadził porządek i z Davide Formolo wyciągnął na czoło swoich kolegów. Za nimi trzymali się Bernal, Kwiatkowski, Geraint Thomas, przyczajony jechał Van Aert, a nieco z tyłu grupy pałętał się osłaniany przez jednego kolegę Mathieu van der Poel.
Tempo dyktowane przez Formolo nie zrobiło wrażenia na grupie Yatesa, która 4 kilometry przed metą nadal utrzymywała 16 sekund przewagi. Pracowali Almeida i Sivakov, a na 2700 metrów przed metą za pogoń zabrał się Majka. Polak dopadł odpuszczającego Brytyjczyka, ale Almeida, Sivakov i Landa przyspieszyli przed wjazdem na ostatni kilometr. Portugalczyk zrywał się raz za razem, kilometr przed metą zostając już samotnie na czele.
Sivakov i Landa zostali złapani, a 500 metrów przed metą ruszył Geraint Thomas. Almeida trzymał się ostatkiem sił, ale za nim wyrastać zaczęli Van Aert i Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step). Mistrz świata przeszedł drużynowego kolegę 50 metrów przed metą, broniąc triumfu ekipy przed nadciągającym jak burza Van der Poelem.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Julian Alaphilippe | Deceuninck-Quick Step | 5:01:32 |
2. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | |
3. | Wout van Aert | Jumbo-Visma | |
4. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | |
5. | Alex Aranburu | Astana-Premier Tech | |
6. | Robert Stannard | Team BikeExchange | |
7. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | |
8. | Greg van Avermaet | AG2R Citroën Team | |
9. | Tim Wellens | Lotto Soudal | |
10. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | |
11. | Andrea Vendrame | AG2R Citroën Team | |
12. | Egan Bernal | Ineos Grenadiers | |
13. | Geraint Thomas | Ineos Grenadiers | |
14. | Sergio Higuita | EF Education-Nippo | |
15. | Giovanni Aleotti | Bora-hansgrohe | |
16. | Simon Clarke | Qhubeka Assos | |
17. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | |
18. | Loïc Vliegen | Intermarche-Wanty-Gobert | |
19. | Mikel Landa | Bahrain-Victorious | |
20. | Jakob Fuglsang | Astana-Premier Tech | |
21. | Nairo Quintana | Team Arkéa Samsic | |
22. | Pello Bilbao | Bahrain-Victorious | |
23. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | |
24. | Romain Bardet | Team DSM | |
25. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
26. | Michał Kwiatkowski | Ineos Grenadiers | |
27. | Michael Gogl | Qhubeka Assos | |
28. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | |
29. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | |
30. | Alessandro de Marchi | Israel Start-Up Nation | |
31. | Gorka Izagirre | Astana-Premier Tech | |
32. | Pavel Sivakov | Ineos Grenadiers | |
33. | Lorenzo Rota | Intermarche-Wanty-Gobert | |
34. | Natnael Tesfatsion | Androni Giocattoli-Sidermec | |
35. | Kasper Asgreen | Deceuninck-Quick Step | |
36. | Domenico Pozzovivo | Qhubeka Assos | |
37. | Simon Carr | EF Education-Nippo | 00:11 |
38. | Tobias Foss | Jumbo-Visma | |
39. | Alejandro Ropero | EOLO-Kometa | |
40. | Víctor de La Parte | Team Total Direct Energie | |
41. | Geoffrey Bouchard | AG2R Citroën Team | 00:16 |
42. | Gonzalo Serrano | Movistar Team | |
43. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | 00:19 |
44. | Davide Villella | Movistar Team | 00:28 |
45. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | |
46. | Dario Cataldo | Movistar Team | 00:31 |
47. | Marc Soler | Movistar Team | 00:32 |
48. | Jonathan Castroviejo | Ineos Grenadiers | |
49. | Cristián Rodriguez | Team Total Direct Energie | |
50. | Chris Hamilton | Team DSM | 00:34 |
51. | Benjamin Thomas | Groupama-FDJ | |
52. | Roman Kreuziger | Gazprom-RusVelo | |
53. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 00:40 |
54. | Eduardo Sepulveda | Androni Giocattoli-Sidermec | |
55. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | 00:42 |
56. | Fabio Felline | Astana-Premier Tech | |
57. | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | |
58. | Ilnur Zakarin | Gazprom-RusVelo | 01:03 |
59. | Michael Schar | AG2R Citroën Team | 01:22 |
60. | Martijn Tusveld | Team DSM | |
61. | Hugo Houle | Astana-Premier Tech | |
62. | Petr Vakoc | Alpecin-Fenix | |
63. | Simon Yates | Team BikeExchange | |
64. | Timo Roosen | Jumbo-Visma | 01:42 |
65. | Davide Formolo | UAE Team Emirates | 02:22 |
66. | Rafał Majka | UAE Team Emirates | |
67. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | 02:55 |
68. | Eros Capecchi | Bahrain-Victorious | 05:51 |
69. | Julien Simon | Team Total Direct Energie | 09:08 |
70. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | |
71. | Jack Bauer | Team BikeExchange | |
72. | Marco Canola | Gazprom-RusVelo | |
73. | Salvatore Puccio | Ineos Grenadiers | |
74. | Manuele Boaro | Astana-Premier Tech | |
75. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
76. | Nikias Arndt | Team DSM | |
77. | Lilian Calmejane | AG2R Citroën Team | |
78. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | |
79. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | |
80. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | |
81. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | |
82. | Dimitri Claeys | Qhubeka Assos | |
83. | Nans Peters | AG2R Citroën Team | |
84. | Alberto Bettiol | EF Education-Nippo | |
85. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
86. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
87. | Andrey Zeits | Team BikeExchange | |
88. | Gianni Vermeersch | Alpecin-Fenix | |
89. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
90. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | |
91. | Mark Padun | Bahrain-Victorious | |
92. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | |
93. | Andrea Pasqualon | Intermarche-Wanty-Gobert | |
94. | Luka Mezgec | Team BikeExchange | |
95. | Larry Warbasse | AG2R Citroën Team | |
96. | Christopher Juul-jensen | Team BikeExchange | |
97. | Brent van Moer | Lotto Soudal | |
98. | Davide Bais | EOLO-Kometa | |
99. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | |
100. | Marcus Burghardt | Bora-hansgrohe | |
101. | Jan Bakelants | Intermarche-Wanty-Gobert | |
102. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | |
103. | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | |
104. | Nathan van Hooydonck | Jumbo-Visma | |
105. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | |
106. | Jan Hirt | Intermarche-Wanty-Gobert | |
107. | Pavel Kochetkov | Gazprom-RusVelo | |
108. | Damiano Caruso | Bahrain-Victorious | |
109. | Iván Garcia Cortina | Movistar Team | 11:15 |
110. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
111. | Nathan Haas | Cofidis, Solutions Crédits | |
112. | Emil Vinjebo | Qhubeka Assos | |
113. | Mark Christian | EOLO-Kometa | |
114. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | |
115. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | |
116. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | |
117. | Xandro Meurisse | Alpecin-Fenix | |
118. | Pieter Vanspeybrouck | Intermarche-Wanty-Gobert | |
119. | Diego Rosa | Team Arkéa Samsic | |
120. | Łukasz Owsian | Team Arkéa Samsic | |
121. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | |
122. | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | |
123. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | |
124. | Albert Torres | Movistar Team | 11:57 |
125. | Davide Ballerini | Deceuninck-Quick Step | 12:35 |
126. | Bert-Jan Lindeman | Qhubeka Assos | 13:17 |
127. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | |
128. | Roger Kluge | Lotto Soudal | 15:01 |
129. | Jan Tratnik | Bahrain-Victorious | |
130. | Fred Wright | Bahrain-Victorious | |
131. | Guy Niv | Israel Start-Up Nation | |
132. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | |
133. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | |
134. | Łukasz Wiśniowski | Qhubeka Assos | |
135. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
136. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | |
137. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | |
138. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | |
139. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | |
140. | Frederik Frison | Lotto Soudal | |
141. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | |
142. | Aimé de Gendt | Intermarche-Wanty-Gobert | |
143. | Jonas Rickaert | Alpecin-Fenix | |
144. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | |
145. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
146. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | |
147. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | |
148. | Lorrenzo Manzin | Team Total Direct Energie | |
149. | Jempy Drucker | Cofidis, Solutions Crédits | |
150. | Manuel Belletti | EOLO-Kometa | |
151. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | |
152. | Niccolò Bonifazio | Team Total Direct Energie | |
153. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | |
154. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | |
155. | Thomas Boudat | Team Arkéa Samsic | |
156. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | |
157. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | |
158. | Tom Scully | EF Education-Nippo | |
159. | Max Kanter | Team DSM | |
160. | Sebastian Langeveld | EF Education-Nippo | |
161. | John Archibald | EOLO-Kometa | |
162. | Simone Velasco | Gazprom-RusVelo | |
163. | Lawson Craddock | EF Education-Nippo | |
164. | Caleb Ewan | Lotto Soudal | |
165. | Alex Howes | EF Education-Nippo | |
166. | Matteo Moschetti | Trek-Segafredo | 17:54 |
167. | Emīls Liepins | Trek-Segafredo | |
168. | Tom Bohli | Cofidis, Solutions Crédits | |
169. | Nico Denz | Team DSM | |
170. | Attilio Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
171. | Davide Martinelli | Astana-Premier Tech | |
172. | Paul Martens | Jumbo-Visma | |
173. | Michael Hepburn | Team BikeExchange | |
174. | Edoardo Affini | Jumbo-Visma | |
175. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Wout van Aert | Jumbo-Visma | 8:37:35 |
2. | Julian Alaphilippe | Deceuninck-Quick Step | 00:04 |
3. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | 00:08 |
4. | Pavel Sivakov | Ineos Grenadiers | 00:11 |
5. | Mikel Landa | Bahrain-Victorious | 00:13 |
6. | Andrea Vendrame | AG2R Citroën Team | 00:14 |
7. | Robert Stannard | Team BikeExchange | |
8. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | |
9. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | |
10. | Alex Aranburu | Astana-Premier Tech | |
11. | Michał Kwiatkowski | Ineos Grenadiers | |
12. | Sergio Higuita | EF Education-Nippo | |
13. | Geraint Thomas | Ineos Grenadiers | |
14. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | |
15. | Egan Bernal | Ineos Grenadiers | |
16. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | |
17. | Nairo Quintana | Team Arkéa Samsic | |
18. | Gorka Izagirre | Astana-Premier Tech | |
19. | Natnael Tesfatsion | Androni Giocattoli-Sidermec | |
20. | Pello Bilbao | Bahrain-Victorious | |
21. | Simon Clarke | Qhubeka Assos | |
22. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | |
23. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | |
24. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | |
25. | Tim Wellens | Lotto Soudal | |
26. | Domenico Pozzovivo | Qhubeka Assos | |
27. | Greg van Avermaet | AG2R Citroën Team | |
28. | Giovanni Aleotti | Bora-hansgrohe | |
29. | Loïc Vliegen | Intermarche-Wanty-Gobert | |
30. | Jakob Fuglsang | Astana-Premier Tech | |
31. | Romain Bardet | Team DSM | |
32. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
33. | Lorenzo Rota | Intermarche-Wanty-Gobert | |
34. | Michael Gogl | Qhubeka Assos | |
35. | Kasper Asgreen | Deceuninck-Quick Step | |
36. | Tobias Foss | Jumbo-Visma | 00:25 |
37. | Víctor de La Parte | Team Total Direct Energie | |
38. | Alejandro Ropero | EOLO-Kometa | |
39. | Simon Carr | EF Education-Nippo | |
40. | Geoffrey Bouchard | AG2R Citroën Team | 00:30 |
41. | Gonzalo Serrano | Movistar Team | |
42. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | 00:33 |
43. | Davide Villella | Movistar Team | 00:42 |
44. | Dario Cataldo | Movistar Team | 00:45 |
45. | Marc Soler | Movistar Team | 00:46 |
46. | Cristián Rodriguez | Team Total Direct Energie | |
47. | Jonathan Castroviejo | Ineos Grenadiers | |
48. | Benjamin Thomas | Groupama-FDJ | 00:48 |
49. | Roman Kreuziger | Gazprom-RusVelo | |
50. | Chris Hamilton | Team DSM | |
51. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 00:54 |
52. | Eduardo Sepulveda | Androni Giocattoli-Sidermec | |
53. | Fabio Felline | Astana-Premier Tech | 00:56 |
54. | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | |
55. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | |
56. | Alessandro de Marchi | Israel Start-Up Nation | 01:06 |
57. | Ilnur Zakarin | Gazprom-RusVelo | 01:17 |
58. | Simon Yates | Team BikeExchange | 01:34 |
59. | Michael Schar | AG2R Citroën Team | 01:36 |
60. | Hugo Houle | Astana-Premier Tech | |
61. | Petr Vakoc | Alpecin-Fenix | |
62. | Timo Roosen | Jumbo-Visma | 01:56 |
63. | Martijn Tusveld | Team DSM | 02:15 |
64. | Davide Formolo | UAE Team Emirates | 02:36 |
65. | Rafał Majka | UAE Team Emirates | |
66. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | 02:49 |
67. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | 04:51 |
68. | Eros Capecchi | Bahrain-Victorious | 06:05 |
69. | Luka Mezgec | Team BikeExchange | 09:22 |
70. | Jack Bauer | Team BikeExchange | |
71. | Marco Canola | Gazprom-RusVelo | |
72. | Nans Peters | AG2R Citroën Team | |
73. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
74. | Andrea Pasqualon | Intermarche-Wanty-Gobert | |
75. | Salvatore Puccio | Ineos Grenadiers | |
76. | Lilian Calmejane | AG2R Citroën Team | |
77. | Julien Simon | Team Total Direct Energie | |
78. | Gianni Vermeersch | Alpecin-Fenix | |
79. | Larry Warbasse | AG2R Citroën Team | |
80. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | |
81. | Alberto Bettiol | EF Education-Nippo | |
82. | Nikias Arndt | Team DSM | |
83. | Jan Bakelants | Intermarche-Wanty-Gobert | |
84. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | |
85. | Mark Padun | Bahrain-Victorious | |
86. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | |
87. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
88. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | |
89. | Damiano Caruso | Bahrain-Victorious | |
90. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
91. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | |
92. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | |
93. | Andrey Zeits | Team BikeExchange | |
94. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | |
95. | Pavel Kochetkov | Gazprom-RusVelo | |
96. | Manuele Boaro | Astana-Premier Tech | |
97. | Marcus Burghardt | Bora-hansgrohe | |
98. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | |
99. | Dimitri Claeys | Qhubeka Assos | |
100. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
101. | Christopher Juul-jensen | Team BikeExchange | |
102. | Jan Hirt | Intermarche-Wanty-Gobert | |
103. | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | |
104. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | |
105. | Nathan van Hooydonck | Jumbo-Visma | 10:01 |
106. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | 10:42 |
107. | Brent van Moer | Lotto Soudal | 10:50 |
108. | Davide Bais | EOLO-Kometa | 11:10 |
109. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | 11:25 |
110. | Iván Garcia Cortina | Movistar Team | 11:29 |
111. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | |
112. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | |
113. | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | |
114. | Pieter Vanspeybrouck | Intermarche-Wanty-Gobert | |
115. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | |
116. | Łukasz Owsian | Team Arkéa Samsic | |
117. | Diego Rosa | Team Arkéa Samsic | |
118. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | |
119. | Emil Vinjebo | Qhubeka Assos | |
120. | Mark Christian | EOLO-Kometa | |
121. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | |
122. | Xandro Meurisse | Alpecin-Fenix | 12:28 |
123. | Davide Ballerini | Deceuninck-Quick Step | 12:49 |
124. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | 13:31 |
125. | Bert-Jan Lindeman | Qhubeka Assos | |
126. | Albert Torres | Movistar Team | 14:17 |
127. | Nathan Haas | Cofidis, Solutions Crédits | 14:44 |
128. | Caleb Ewan | Lotto Soudal | 15:09 |
129. | Simone Velasco | Gazprom-RusVelo | 15:12 |
130. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | 15:13 |
131. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | 15:15 |
132. | Fred Wright | Bahrain-Victorious | |
133. | Łukasz Wiśniowski | Qhubeka Assos | |
134. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
135. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
136. | Manuel Belletti | EOLO-Kometa | |
137. | Niccolò Bonifazio | Team Total Direct Energie | |
138. | Thomas Boudat | Team Arkéa Samsic | |
139. | Max Kanter | Team DSM | |
140. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | |
141. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | |
142. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | |
143. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | |
144. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | |
145. | Roger Kluge | Lotto Soudal | |
146. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | |
147. | Jan Tratnik | Bahrain-Victorious | |
148. | Lorrenzo Manzin | Team Total Direct Energie | |
149. | Jonas Rickaert | Alpecin-Fenix | |
150. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | |
151. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | |
152. | Aimé de Gendt | Intermarche-Wanty-Gobert | |
153. | John Archibald | EOLO-Kometa | |
154. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | 15:33 |
155. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 15:36 |
156. | Guy Niv | Israel Start-Up Nation | 16:13 |
157. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | 16:14 |
158. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | |
159. | Sebastian Langeveld | EF Education-Nippo | |
160. | Lawson Craddock | EF Education-Nippo | |
161. | Alex Howes | EF Education-Nippo | |
162. | Frederik Frison | Lotto Soudal | 16:40 |
163. | Jempy Drucker | Cofidis, Solutions Crédits | 17:16 |
164. | Tom Scully | EF Education-Nippo | 17:58 |
165. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | 18:08 |
166. | Matteo Moschetti | Trek-Segafredo | |
167. | Davide Martinelli | Astana-Premier Tech | |
168. | Nico Denz | Team DSM | |
169. | Emīls Liepins | Trek-Segafredo | |
170. | Michael Hepburn | Team BikeExchange | |
171. | Paul Martens | Jumbo-Visma | 19:07 |
172. | Attilio Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | 19:10 |
173. | Edoardo Affini | Jumbo-Visma | |
174. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | 19:47 |
175. | Tom Bohli | Cofidis, Solutions Crédits | 21:23 |