21-letni Włoch Andrea Bagioli odniósł zwycięstwo na pierwszym etapie Tour de l’Ain.
Pierwszoroczniak w Deceuninck – Quick Step na finiszu pagórkowatej trasy, z metą w Ceyzeriat, okazał się szybszy od mistrza Słowenii Primoza Roglica (Jumbo-Visma) i jadącego w kadrze Szwajcarii Stefana Bisseggera (EF Pro Cycling).
😂😂😂 ¿Pero quién ha ganado aquí @Lujimmix? Andrea Bagioli se impone a Primož Roglič en la primera etapa del Tour de l'Ain
📺 Lo viste en @Eurosport_ES 2⃣ #LaCasaDelCiclismo pic.twitter.com/YacCATx3LK
— Eurosport.es (@Eurosport_ES) August 7, 2020
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Andrea Bagioli | Deceuninck-Quick Step | 3:17:00 |
2. | Primož Roglic | Jumbo-Visma | |
3. | Stefan Bissegger | Szwajcaria | |
4. | Tom Dumoulin | Jumbo-Visma | |
5. | Erik Fetter | Kometa Xstra Cycling Team | |
6. | Giacomo Garavaglia | Kometa Xstra Cycling Team | |
7. | Guillaume Martin | Cofidis, Solutions Crédits | |
8. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | |
9. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | |
10. | Valerio Conti | UAE Team Emirates | |
11. | Kiel Reijnen | Trek-Segafredo | |
12. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
13. | Clément Champoussin | AG2R La Mondiale | |
14. | Egan Bernal | Team Ineos | |
15. | Carl Fredrik Hagen | Lotto Soudal | |
16. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | |
17. | Sam Oomen | Team Sunweb | |
18. | Simon Pellaud | Szwajcaria | |
19. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | |
20. | Ilan van Wilder | Team Sunweb | |
21. | Alexis Vuillermoz | AG2R La Mondiale | |
22. | Hideto Nakane | Nippo Delko One Provence | |
23. | Nairo Quintana | Team Arkéa Samsic | |
24. | Geraint Thomas | Team Ineos | |
25. | Dan Martin | Israel Start-Up Nation | |
26. | Josef Cerny | CCC Team | |
27. | Tao Geoghegan Hart | Team Ineos | |
28. | Steven Kruijswijk | Jumbo-Visma | |
29. | Quentin Pacher | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
30. | Jesús Herrada | Cofidis, Solutions Crédits | |
31. | Márton Dina | Kometa Xstra Cycling Team | |
32. | Harm Vanhoucke | Lotto Soudal | |
33. | Fabio Aru | UAE Team Emirates | |
34. | George Bennett | Jumbo-Visma | |
35. | Jaakko Hanninen | AG2R La Mondiale | |
36. | Joey Rosskopf | CCC Team | |
37. | Mathias Frank | AG2R La Mondiale | |
38. | Nicolas Edet | Cofidis, Solutions Crédits | |
39. | Tom van Asbroeck | Israel Start-Up Nation | |
40. | Jan Hirt | CCC Team | |
41. | Rémy Rochas | Nippo Delko One Provence | |
42. | Simone Petilli | Circus-Wanty Gobert | |
43. | Aurélien Paret-peintre | AG2R La Mondiale | |
44. | Simon Guglielmi | Groupama-FDJ | |
45. | Jarrad Drizners | Hagens Berman Axeon | |
46. | Sander Armee | Lotto Soudal | |
47. | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | |
48. | Jakob Gessne | Niemcy | |
49. | Adrien Guillonnet | St Michel-Auber93 | |
50. | Romain Sicard | Team Total Direct Energie | |
51. | Fernando Barcelo | Cofidis, Solutions Crédits | |
52. | Manuel Diaz José | Nippo Delko One Provence | |
53. | Kilian Frankiny | Groupama-FDJ | |
54. | Thymen Arensman | Team Sunweb | |
55. | Paul Ourselin | Team Total Direct Energie | |
56. | Vegard Stake Laengen | UAE Team Emirates | |
57. | Rémy Mertz | Lotto Soudal | |
58. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
59. | Odd Christian Eiking | Circus-Wanty Gobert | |
60. | Sergio Garcia Gonzalez | Kometa Xstra Cycling Team | |
61. | Kevin Deltombe | Sport Vlaanderen-Baloise | |
62. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | |
63. | Miguel Heidemann | Niemcy | |
64. | Mathias de Witte | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
65. | Cyril Gautier | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
66. | Mauri Vansevenant | Deceuninck-Quick Step | |
67. | Will Barta | CCC Team | |
68. | Winner Anacona | Team Arkéa Samsic | |
69. | Edward Anderson | Hagens Berman Axeon | |
70. | Thomas Degand | Circus-Wanty Gobert | |
71. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | |
72. | Nans Peters | AG2R La Mondiale | |
73. | Fumiyuki Beppu | Nippo Delko One Provence | |
74. | Tom-Jelte Slagter | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
75. | Jelle Wallays | Lotto Soudal | |
76. | Sean Quinn | Hagens Berman Axeon | |
77. | Lindsay de Vylder | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:23 |
78. | Johannes Adamietz | Niemcy | 00:31 |
79. | Robert Power | Team Sunweb | 00:33 |
80. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | 00:38 |
81. | Baptiste Constantin | St Michel-Auber93 | |
82. | Dayer Quintana | Team Arkéa Samsic | 00:47 |
83. | Alexandr Riabushenko | UAE Team Emirates | |
84. | James Fouche | Hagens Berman Axeon | |
85. | Rein Taaramae | Team Total Direct Energie | |
86. | Léo Vincent | Groupama-FDJ | 00:57 |
87. | Michel Ries | Trek-Segafredo | |
88. | Mathias Fluckiger | Szwajcaria | |
89. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | |
90. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
91. | Fabien Doubey | Circus-Wanty Gobert | |
92. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | |
93. | Jérémy Leveau | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
94. | Claudio Imhof | Szwajcaria | |
95. | Martijn Tusveld | Team Sunweb | |
96. | Pedro Andrade | Hagens Berman Axeon | |
97. | Antoine Aebi | Szwajcaria | |
98. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
99. | Richie Porte | Trek-Segafredo | 01:16 |
100. | Romain Seigle | Groupama-FDJ | |
101. | Daniel Viegas | Kometa Xstra Cycling Team | |
102. | Baptiste Bleier | St Michel-Auber93 | |
103. | Jérôme Cousin | Team Total Direct Energie | |
104. | Henrik Pakalski | Niemcy | |
105. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | |
106. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | |
107. | Gilles de Wilde | Sport Vlaanderen-Baloise | |
108. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | |
109. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | |
110. | Łukasz Owsian | Team Arkéa Samsic | |
111. | Dominik Rober | Niemcy | 01:42 |
112. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | 01:46 |
113. | Chris Froome | Team Ineos | |
114. | Jannis Peter | Niemcy | |
115. | Antonio Puppio | Kometa Xstra Cycling Team | |
116. | Georg Zimmermann | CCC Team | |
117. | Sebastian Schonberger | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | 01:52 |
118. | Pierre-Luc Perichon | Cofidis, Solutions Crédits | 02:17 |
119. | Nils Politt | Israel Start-Up Nation | |
120. | Rasmus Iversen | Lotto Soudal | |
121. | Kévin van Melsen | Circus-Wanty Gobert | 02:54 |
122. | Jérémy Lecroq | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
123. | Andrey Amador | Team Ineos | |
124. | Luca Mozzato | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | 03:09 |
125. | Simon Imboden | Szwajcaria | 03:23 |
126. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | 03:28 |
127. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | |
128. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:45 |
129. | Romain Combaud | Nippo Delko One Provence | |
130. | Attilio Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
131. | Michał Paluta | CCC Team | 04:03 |
132. | Jonathan Castroviejo | Team Ineos | 04:29 |
133. | Mathieu Burgaudeau | Team Total Direct Energie | 05:14 |
134. | Thibault Ferasse | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 06:05 |
135. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | |
136. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | |
137. | Martin Salmon | Team Sunweb | 06:18 |
138. | Pierre Barbier | Nippo Delko One Provence | 06:26 |
139. | Tony Martin | Jumbo-Visma | 07:02 |
140. | Ludwig de Winter | Circus-Wanty Gobert | 07:25 |
141. | Rémi Cavagna | Deceuninck-Quick Step | |
142. | Alexys Brunel | Groupama-FDJ | 13:37 |
143. | Bryan Alaphilippe | St Michel-Auber93 | |
144. | Ivan Centrone | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Andrea Bagioli | Deceuninck-Quick Step | 3:16:50 |
2. | Primož Roglic | Jumbo-Visma | 00:04 |
3. | Stefan Bissegger | Szwajcaria | 00:06 |
4. | Tom Dumoulin | Jumbo-Visma | 00:10 |
5. | Erik Fetter | Kometa Xstra Cycling Team | |
6. | Giacomo Garavaglia | Kometa Xstra Cycling Team | |
7. | Guillaume Martin | Cofidis, Solutions Crédits | |
8. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | |
9. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | |
10. | Valerio Conti | UAE Team Emirates | |
11. | Kiel Reijnen | Trek-Segafredo | |
12. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
13. | Clément Champoussin | AG2R La Mondiale | |
14. | Egan Bernal | Team Ineos | |
15. | Carl Fredrik Hagen | Lotto Soudal | |
16. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | |
17. | Sam Oomen | Team Sunweb | |
18. | Simon Pellaud | Szwajcaria | |
19. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | |
20. | Ilan van Wilder | Team Sunweb | |
21. | Alexis Vuillermoz | AG2R La Mondiale | |
22. | Hideto Nakane | Nippo Delko One Provence | |
23. | Nairo Quintana | Team Arkéa Samsic | |
24. | Geraint Thomas | Team Ineos | |
25. | Dan Martin | Israel Start-Up Nation | |
26. | Josef Cerny | CCC Team | |
27. | Tao Geoghegan Hart | Team Ineos | |
28. | Steven Kruijswijk | Jumbo-Visma | |
29. | Quentin Pacher | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
30. | Jesús Herrada | Cofidis, Solutions Crédits | |
31. | Márton Dina | Kometa Xstra Cycling Team | |
32. | Harm Vanhoucke | Lotto Soudal | |
33. | Fabio Aru | UAE Team Emirates | |
34. | George Bennett | Jumbo-Visma | |
35. | Jaakko Hanninen | AG2R La Mondiale | |
36. | Joey Rosskopf | CCC Team | |
37. | Mathias Frank | AG2R La Mondiale | |
38. | Nicolas Edet | Cofidis, Solutions Crédits | |
39. | Tom van Asbroeck | Israel Start-Up Nation | |
40. | Jan Hirt | CCC Team | |
41. | Rémy Rochas | Nippo Delko One Provence | |
42. | Simone Petilli | Circus-Wanty Gobert | |
43. | Aurélien Paret-peintre | AG2R La Mondiale | |
44. | Simon Guglielmi | Groupama-FDJ | |
45. | Jarrad Drizners | Hagens Berman Axeon | |
46. | Sander Armee | Lotto Soudal | |
47. | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | |
48. | Jakob Gessne | Niemcy | |
49. | Adrien Guillonnet | St Michel-Auber93 | |
50. | Romain Sicard | Team Total Direct Energie | |
51. | Fernando Barcelo | Cofidis, Solutions Crédits | |
52. | Manuel Diaz José | Nippo Delko One Provence | |
53. | Kilian Frankiny | Groupama-FDJ | |
54. | Thymen Arensman | Team Sunweb | |
55. | Paul Ourselin | Team Total Direct Energie | |
56. | Vegard Stake Laengen | UAE Team Emirates | |
57. | Rémy Mertz | Lotto Soudal | |
58. | Thomas Sprengers | Sport Vlaanderen-Baloise | |
59. | Odd Christian Eiking | Circus-Wanty Gobert | |
60. | Sergio Garcia Gonzalez | Kometa Xstra Cycling Team | |
61. | Kevin Deltombe | Sport Vlaanderen-Baloise | |
62. | Kevin Vermaerke | Hagens Berman Axeon | |
63. | Miguel Heidemann | Niemcy | |
64. | Mathias de Witte | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
65. | Cyril Gautier | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
66. | Mauri Vansevenant | Deceuninck-Quick Step | |
67. | Will Barta | CCC Team | |
68. | Winner Anacona | Team Arkéa Samsic | |
69. | Edward Anderson | Hagens Berman Axeon | |
70. | Thomas Degand | Circus-Wanty Gobert | |
71. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | |
72. | Nans Peters | AG2R La Mondiale | |
73. | Fumiyuki Beppu | Nippo Delko One Provence | |
74. | Tom-Jelte Slagter | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
75. | Jelle Wallays | Lotto Soudal | |
76. | Sean Quinn | Hagens Berman Axeon | |
77. | Lindsay de Vylder | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:33 |
78. | Johannes Adamietz | Niemcy | 00:41 |
79. | Robert Power | Team Sunweb | 00:43 |
80. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | 00:48 |
81. | Baptiste Constantin | St Michel-Auber93 | |
82. | Dayer Quintana | Team Arkéa Samsic | 00:57 |
83. | Alexandr Riabushenko | UAE Team Emirates | |
84. | James Fouche | Hagens Berman Axeon | |
85. | Rein Taaramae | Team Total Direct Energie | |
86. | Léo Vincent | Groupama-FDJ | 01:07 |
87. | Michel Ries | Trek-Segafredo | |
88. | Mathias Fluckiger | Szwajcaria | |
89. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | |
90. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
91. | Fabien Doubey | Circus-Wanty Gobert | |
92. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | |
93. | Jérémy Leveau | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
94. | Claudio Imhof | Szwajcaria | |
95. | Martijn Tusveld | Team Sunweb | |
96. | Pedro Andrade | Hagens Berman Axeon | |
97. | Antoine Aebi | Szwajcaria | |
98. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
99. | Richie Porte | Trek-Segafredo | 01:26 |
100. | Romain Seigle | Groupama-FDJ | |
101. | Daniel Viegas | Kometa Xstra Cycling Team | |
102. | Baptiste Bleier | St Michel-Auber93 | |
103. | Jérôme Cousin | Team Total Direct Energie | |
104. | Henrik Pakalski | Niemcy | |
105. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | |
106. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | |
107. | Gilles de Wilde | Sport Vlaanderen-Baloise | |
108. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | |
109. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | |
110. | Łukasz Owsian | Team Arkéa Samsic | |
111. | Dominik Rober | Niemcy | 01:52 |
112. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | 01:56 |
113. | Chris Froome | Team Ineos | |
114. | Jannis Peter | Niemcy | |
115. | Antonio Puppio | Kometa Xstra Cycling Team | |
116. | Georg Zimmermann | CCC Team | |
117. | Sebastian Schonberger | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | 02:02 |
118. | Pierre-Luc Perichon | Cofidis, Solutions Crédits | 02:27 |
119. | Nils Politt | Israel Start-Up Nation | |
120. | Rasmus Iversen | Lotto Soudal | |
121. | Kévin van Melsen | Circus-Wanty Gobert | 03:04 |
122. | Jérémy Lecroq | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | |
123. | Andrey Amador | Team Ineos | |
124. | Luca Mozzato | B&B Hotels-Vital Concept p/b KTM | 03:19 |
125. | Simon Imboden | Szwajcaria | 03:33 |
126. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | 03:38 |
127. | Jonathan Hivert | Team Total Direct Energie | |
128. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:55 |
129. | Romain Combaud | Nippo Delko One Provence | |
130. | Attilio Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
131. | Michał Paluta | CCC Team | 04:13 |
132. | Jonathan Castroviejo | Team Ineos | 04:39 |
133. | Mathieu Burgaudeau | Team Total Direct Energie | 05:24 |
134. | Thibault Ferasse | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 06:15 |
135. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | |
136. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | |
137. | Martin Salmon | Team Sunweb | 06:28 |
138. | Pierre Barbier | Nippo Delko One Provence | 06:36 |
139. | Tony Martin | Jumbo-Visma | 07:12 |
140. | Ludwig de Winter | Circus-Wanty Gobert | 07:35 |
141. | Rémi Cavagna | Deceuninck-Quick Step | |
142. | Alexys Brunel | Groupama-FDJ | 13:47 |
143. | Bryan Alaphilippe | St Michel-Auber93 | |
144. | Ivan Centrone | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole |