Holender Mike Teunissen (Jumbo-Visma) wygrał ostatni etap oraz klasyfikację generalną 65. edycji wyścigu 4 Jours de Dunkerque, Czterech Dni Dunkierki.
26-latek na mecie sklasyfikowany został przed swoim drużynowym kolegą Dylanem Groenewegenem oraz Belgiem Timothym Dupontem (Wanty-Gobert).
W klasyfikacji generalnej Teunissen na podium stanął także przed kolegą z ekipy, Amundem Grondalem Jansenem. Podium sześciodniowych zmagań dopełnił Belg Jens Keukeleir (Lotto Soudal).
🇳🇱@MikeTeunissen of 🇳🇱@JumboVismaRoad wins stage 6 of 🇫🇷@4JDDunkerque #4JDD (📺@CorsaireTV) pic.twitter.com/1ho99po0KI
— World Cycling Stats (@wcsbike) May 19, 2019
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | 4:21:42 |
2. | Dylan Groenewegen | Jumbo-Visma | |
3. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | |
4. | Marc Sarreau | Groupama-FDJ | |
5. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | |
6. | Enzo Wouters | Lotto Soudal | |
7. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | |
8. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | |
9. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
10. | Jens Keukeleire | Lotto Soudal | |
11. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | |
12. | Aksel Nommela | Wallonie-Bruxelles | |
13. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
14. | Eduard Michael Grosu | Delko Marseille Provence | |
15. | Roy Jans | Corendon-Circus | |
16. | Senne Leysen | Roompot-Charles | |
17. | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | |
18. | Anthony Turgis | Team Total Direct Energie | |
19. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | |
20. | Quentin Jauregui | AG2R La Mondiale | |
21. | Jesper Asselman | Roompot-Charles | |
22. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | |
23. | Aimé de Gendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
24. | Amund Grøndahl Jansen | Jumbo-Visma | |
25. | Frederik Backaert | Wanty-Gobert Cycling Team | |
26. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
27. | Cyril Barthe | Euskadi Basque Country-Murias | |
28. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | |
29. | Jan-Willem van Schip | Roompot-Charles | |
30. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | |
31. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | |
32. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | |
33. | André Greipel | Team Arkéa Samsic | |
34. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | |
35. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | 00:09 |
36. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | |
37. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
38. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | 00:13 |
39. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | 00:15 |
40. | Rémy Mertz | Lotto Soudal | |
41. | August Jensen | Israel Cycling Academy | |
42. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | 00:20 |
43. | Mickaël Delage | Groupama-FDJ | |
44. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | 00:25 |
45. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
46. | Kévin Le Cunff | St Michel-Auber93 | |
47. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | |
48. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | |
49. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | |
50. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | |
51. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 00:29 |
52. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:38 |
53. | Wesley Kreder | Wanty-Gobert Cycling Team | |
54. | David van der Poel | Corendon-Circus | 00:42 |
55. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | 00:57 |
56. | Daniel Hoelgaard | Groupama-FDJ | 01:21 |
57. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | |
58. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | 01:34 |
59. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 01:49 |
60. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
61. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 02:00 |
62. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
63. | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | |
64. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | 02:17 |
65. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | |
66. | Michael van Staeyen | Roompot-Charles | |
67. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | |
68. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | |
69. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | |
70. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | |
71. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | |
72. | Maarten Wynants | Jumbo-Visma | |
73. | Simon Sellier | Team Total Direct Energie | |
74. | Taco van der Hoorn | Jumbo-Visma | |
75. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | |
76. | Aritz Bagues | Euskadi Basque Country-Murias | |
77. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | |
78. | Lasse Norman Hansen | Corendon-Circus | |
79. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | |
80. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | |
81. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | 02:40 |
82. | Tony Martin | Jumbo-Visma | 03:37 |
83. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | 06:17 |
84. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | 07:57 |
85. | Maarten van Trijp | Corendon-Circus | 10:18 |
86. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | 25:37:41 |
2. | Amund Grøndahl Jansen | Jumbo-Visma | 00:24 |
3. | Jens Keukeleire | Lotto Soudal | 00:32 |
4. | Anthony Turgis | Team Total Direct Energie | 00:36 |
5. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | 00:39 |
6. | Aimé de Gendt | Wanty-Gobert Cycling Team | 00:42 |
7. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | 00:45 |
8. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
9. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 00:54 |
10. | Frederik Backaert | Wanty-Gobert Cycling Team | 01:02 |
11. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | 01:08 |
12. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | 01:15 |
13. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | 01:17 |
14. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | 01:18 |
15. | Cyril Barthe | Euskadi Basque Country-Murias | 01:23 |
16. | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | |
17. | Aksel Nommela | Wallonie-Bruxelles | 01:28 |
18. | Kévin Le Cunff | St Michel-Auber93 | 01:46 |
19. | Quentin Jauregui | AG2R La Mondiale | 01:47 |
20. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | |
21. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | 01:49 |
22. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | 01:53 |
23. | Yoann Paillot | St Michel-Auber93 | 02:07 |
24. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | 02:24 |
25. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 02:36 |
26. | Rémy Mertz | Lotto Soudal | 03:18 |
27. | Jesper Asselman | Roompot-Charles | 03:33 |
28. | Julien Trarieux | Delko Marseille Provence | 03:35 |
29. | Aaron van Poucke | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:43 |
30. | Alo Jakin | St Michel-Auber93 | 03:51 |
31. | Benoît Jarrier | Team Arkéa Samsic | 04:48 |
32. | Samuel Leroux | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 05:06 |
33. | Jonas Rickaert | Corendon-Circus | 05:14 |
34. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | 05:50 |
35. | Antoine Duchesne | Groupama-FDJ | 06:12 |
36. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | 07:00 |
37. | Anthony Maldonado | St Michel-Auber93 | 07:29 |
38. | Senne Leysen | Roompot-Charles | 08:00 |
39. | André Greipel | Team Arkéa Samsic | |
40. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | 08:52 |
41. | Taco van der Hoorn | Jumbo-Visma | 09:43 |
42. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | 09:49 |
43. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 09:59 |
44. | Marc Sarreau | Groupama-FDJ | 10:05 |
45. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | 10:34 |
46. | David van der Poel | Corendon-Circus | 10:41 |
47. | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | 10:51 |
48. | August Jensen | Israel Cycling Academy | 11:35 |
49. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | 12:09 |
50. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 12:15 |
51. | Arnaud Courteille | Vital Concept-B&B Hotels | 12:55 |
52. | Lasse Norman Hansen | Corendon-Circus | 13:02 |
53. | Julien Duval | AG2R La Mondiale | 13:14 |
54. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 13:33 |
55. | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | 14:23 |
56. | Dylan Groenewegen | Jumbo-Visma | 15:02 |
57. | Pierre Barbier | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 15:44 |
58. | Kevyn Ista | Wallonie-Bruxelles | 15:56 |
59. | Mickaël Delage | Groupama-FDJ | 16:16 |
60. | Tony Martin | Jumbo-Visma | 16:34 |
61. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | 17:41 |
62. | Michael van Staeyen | Roompot-Charles | 17:55 |
63. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | 18:01 |
64. | Wesley Kreder | Wanty-Gobert Cycling Team | 18:03 |
65. | Aritz Bagues | Euskadi Basque Country-Murias | 18:55 |
66. | Eduard Michael Grosu | Delko Marseille Provence | 19:01 |
67. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | 19:07 |
68. | Sjoerd van Ginneken | Roompot-Charles | 19:38 |
69. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | 20:58 |
70. | Jan-Willem van Schip | Roompot-Charles | 22:17 |
71. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 24:28 |
72. | Maarten Wynants | Jumbo-Visma | 25:18 |
73. | Tony Hurel | St Michel-Auber93 | 25:31 |
74. | Daniel Hoelgaard | Groupama-FDJ | 25:49 |
75. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | 26:10 |
76. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma | 26:34 |
77. | Rudy Barbier | Israel Cycling Academy | 28:12 |
78. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 28:15 |
79. | Roy Jans | Corendon-Circus | 28:32 |
80. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | 30:08 |
81. | Bram Welten | Team Arkéa Samsic | 30:26 |
82. | Enzo Wouters | Lotto Soudal | 31:18 |
83. | Daniel Viejo José | Euskadi Basque Country-Murias | 33:22 |
84. | Tom Dernies | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 34:23 |
85. | Maarten van Trijp | Corendon-Circus | 40:28 |
86. | Simon Sellier | Team Total Direct Energie | 41:08 |