Antonia Niedermaier (Canyon//SRAM Racing) po solowej akcji wygrała w Ceres piąty etap Giro d’Italia.
20-letnia Niemka wyprzedziła liderkę wyścigu Holenderkę Annemiek van Vleuten (Movistar Team) oraz zawodniczkę z Nowej Zelandii Niamh Fisher-Black (SD Worx).
Piąty, królewski odcinek wyścigu, prowadził na długości 106 kilometrów. Już po 15 kilometrach następowała stroma wspinaczka na Pian del Lupo (9 km; 8,8%), następnie pozostał długi zjazd, płaski odcinek i dwie poprawki, na Vietti (24 km przed metą; 10,8 km; 3,7%) i Sant’Ignazio (10 km przed metą; 4,1 km; 8,2%).
Pian del Lupo rozczłonkował peleton, z przodu znalazły się Annemiek van Vleuten i Gaia Realini (Lidl-Trek), z przewagą niespełna 20 sekund nad Niamh Fisher-Black oraz większą nad grupą Antonia Niedermaier, Marta Cavalli (FDJ-SUEZ), Ane Santesteban (Jayco AlUla), Elisa Longo Borghini (Lidl-Trek) i Silvia Persico (UAE Team ADQ).
Longo Borghini na zjeździe dogoniła Fisher-Black i we dwójkę dołączyły do czołówki. Druga grupa, w składzie Niedermaier, Cavalli, Persico, Juliette Labous (Team dsm-firmenich) i Erica Magnaldi (UAE Team ADQ), po długim pościgu również zdołała odrobić stratę.
Uciekinierki zaczęły atakować na Vietti, to jedna, to druga zyskiwała kilka sekund, w końcu więcej szczęścia dopisało Niedermaier. Daleko za plecami Niemki dojechały nowe zawodniczki, powiększając grupę do 19 osób.
Reprezentantka Canyon//SRAM Racing ostatni podjazd rozpoczęła z zapasem przeszło minuty. Na stromym Sant’Ignazio ruszyły w pościg Van Vleuten i Longo Borghini. Mistrzyni świata na górskiej premii zbliżyła się na 13 sekund, a tylko nieco więcej traciła wyraźnie wyczerpana mistrzyni Włoch.
Kręty zjazd okazał się bardzo niebezpieczny. Liderka wyścigu wciąż zbliżała się do Niedermaier, lecz po tym jak omal nie przypłaciła to poważnym upadkiem nieco zluzowała. Niemal w tej samej chwili z trasy wyleciała Longo Borghini. Kolarka Trek mocno się potłukła, ale z dużym opóźnieniem wróciła na rower.
Niedermaier do końca musiała cisnąć z całych sił. Nie dała się jednak Van Vleuten, odnosząc największy sukces w krótkiej karierze i obejmując pozycję wiceliderki.
Wyniki 5. etapu Giro d'Italia Donne 2023 (2.WWT), Salassa - Ceres (105,6 km)
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Antonia Niedermaier | Canyon//SRAM Racing | 3:14:02 |
2. | Annemiek van Vleuten | Movistar Team | 0:09 |
3. | Niamh Fisher-black | Team SD Worx | 1:26 |
4. | Juliette Labous | Team dsm-firmenich | |
5. | Veronica Ewers | EF Education-TIBCO-SVB | |
6. | Gaia Realini | Lidl-Trek | 1:32 |
7. | Mavi Garcia | Liv Racing TeqFind | 2:01 |
8. | Erica Magnaldi | UAE Team ADQ | |
9. | Fem van Empel | Jumbo-Visma | 2:54 |
10. | Silvia Persico | UAE Team ADQ | |
11. | Cecilie Uttrup Ludwig | FDJ-SUEZ | 2:57 |
12. | Pauliena Rooijakkers | Canyon//SRAM Racing | |
13. | Esmee Peperkamp | Team dsm-firmenich | 3:05 |
14. | Ane Santesteban | Team Jayco AlUla | 3:19 |
15. | Anna Shackley | Team SD Worx | 4:28 |
16. | Paula Andrea Patino | Movistar Team | |
17. | Marta Cavalli | FDJ-SUEZ | 4:37 |
18. | Shirin van Anrooij | Lidl-Trek | 7:33 |
19. | Elisa Longo Borghini | Lidl-Trek | |
20. | Blanka Vas | Team SD Worx | 11:31 |
21. | Petra Stiasny | Fenix-Deceuninck | 13:17 |
22. | Greta Marturano | Fenix-Deceuninck | 13:36 |
23. | Urška Zigart | Team Jayco AlUla | |
24. | Elizabeth Stannard | Israel Premier Tech Roland | |
25. | Barbara Malcotti | Human Powered Health | |
26. | Victorie Guilman | FDJ-SUEZ | |
27. | Elena Pirrone | Israel Premier Tech Roland | |
28. | Noemi Ruegg | Jumbo-Visma | |
29. | Sara Casasola | Born To Win G20 Ambedo | |
30. | Francjasca Barale | Team dsm-firmenich | |
31. | Hannah Ludwig | Uno-X Pro Cycling Team | |
32. | Anouska Koster | Uno-X Pro Cycling Team | |
33. | Nina Buijsman | Human Powered Health | |
34. | Inge van der Heijden | Fenix-Deceuninck | |
35. | Soraya Paladin | Canyon//SRAM Racing | 13:50 |
36. | Chloe Dygert | Canyon//SRAM Racing | |
37. | Evita Muzic | FDJ-SUEZ | |
38. | Lauretta Hanson | Lidl-Trek | 13:52 |
39. | Liane Lippert | Movistar Team | |
40. | Francjasca Tommasi | Team Mendelspeck | 14:30 |
41. | Alessia Vigilia | Top Girls Fassa Bortolo | 15:26 |
42. | Neve Bradbury | Canyon//SRAM Racing | 17:36 |
43. | Becky Storrie | Team dsm-firmenich | |
44. | Elinor Barker | Uno-X Pro Cycling Team | |
45. | Beatrice Rossato | Isolmant-Premac-Vittoria | |
46. | Justine Ghekiere | AG Insurance-Soudal Quick-Step | 20:20 |
47. | Floortje Mackaij | Movistar Team | |
48. | Sarah Roy | Canyon//SRAM Racing | |
49. | Georgia Williams | EF Education-TIBCO-SVB | |
50. | Tiffany Cromwell | Canyon//SRAM Racing | |
51. | Marta Jaskulska | Liv Racing TeqFind | |
52. | Quinty Ton | Liv Racing TeqFind | |
53. | Gaia Masetti | AG Insurance-Soudal Quick-Step | |
54. | Letizia Borghesi | EF Education-TIBCO-SVB | |
55. | Carmela Cipriani | Isolmant-Premac-Vittoria | |
56. | Ally Wollaston | AG Insurance-Soudal Quick-Step | |
57. | Magdeleine Vallieres | EF Education-TIBCO-SVB | |
58. | Lauren Stephens | EF Education-TIBCO-SVB | |
59. | Angela Oro | Team Mendelspeck | |
60. | Eleonora Ciabocco | Team dsm-firmenich | |
61. | Elena Cecchini | Team SD Worx | 20:32 |
62. | Marianne Vos | Jumbo-Visma | |
63. | Elizabeth Deignan | Lidl-Trek | |
64. | Ruby Roseman-Gannon | Team Jayco AlUla | |
65. | Lorena Wiebes | Team SD Worx | 20:55 |
66. | Teuntje Beekhuis | Jumbo-Visma | 27:35 |
67. | Lea Fuchs | Born To Win G20 Ambedo | |
68. | Anna Kiesenhofer | Israel Premier Tech Roland | |
69. | Valerie Demey | Liv Racing TeqFind | |
70. | Maud Oudeman | Jumbo-Visma | |
71. | Maria Giulia Confalonieri | Uno-X Pro Cycling Team | |
72. | Marthe Goossens | AG Insurance-Soudal Quick-Step | |
73. | Ilse Pluimers | AG Insurance-Soudal Quick-Step | |
74. | Letizia Paternoster | Team Jayco AlUla | |
75. | Carina Schrempf | Fenix-Deceuninck | |
76. | Nina Kessler | Team Jayco AlUla | |
77. | Maud Rijnbeek | AG Insurance-Soudal Quick-Step | |
78. | Sophie Wright | Fenix-Deceuninck | |
79. | Elizabeth Banks | EF Education-TIBCO-SVB | |
80. | Sofia Collinelli | Israel Premier Tech Roland | |
81. | Irene Affolati | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | |
82. | Matilde Vitillo | Bepink | |
83. | Gladys Verhulst | FDJ-SUEZ | |
84. | Annemarie Worst | Fenix-Deceuninck | |
85. | Catalina Anais Soto | Bizkaia Durango | |
86. | Marie Le Net | FDJ-SUEZ | |
87. | Eugenie Duval | FDJ-SUEZ | |
88. | Audrey Cordon-Ragot | Human Powered Health | |
89. | Katia Ragusa | Liv Racing TeqFind | |
90. | Yana Myalitsina | Born To Win G20 Ambedo | |
91. | Marit Raaijmakers | Human Powered Health | |
92. | Tereza Neumanova | Liv Racing TeqFind | |
93. | Francjasca Baroni | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | |
94. | Rasa Leleivyte | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | |
95. | Marta Bastianelli | UAE Team ADQ | |
96. | Karolina Kumięga | UAE Team ADQ | |
97. | Lisa Klein | Lidl-Trek | |
98. | Eri Yonamine | Human Powered Health | |
99. | Lucia Gonzalez | Bizkaia Durango | |
100. | Alessia Missiaggia | Top Girls Fassa Bortolo | |
101. | Ingvild Gaskjenn | Team Jayco AlUla | |
102. | Cristina Tonetti | Top Girls Fassa Bortolo | |
103. | Noemi Lucrezia Eremita | GB Junior Team Piemonte Pedale Castanese A.S.D. | |
104. | Andrea Casagranda | Bepink | |
105. | Giorgia Vettorello | Bepink | |
106. | Barbara Guarischi | Team SD Worx | |
107. | Sofia Bertizzolo | UAE Team ADQ | |
108. | Silvia Zanardi | Bepink | |
109. | Lily Williams | Human Powered Health | |
110. | Mikayla Harvey | UAE Team ADQ | |
111. | Alice Capasso | Team Mendelspeck | |
112. | Megan Jastrab | Team dsm-firmenich | |
113. | Alice Palazzi | Top Girls Fassa Bortolo | |
114. | Rachele Barbieri | Liv Racing TeqFind | |
115. | Giorgia Bariani | Top Girls Fassa Bortolo | |
116. | Franziska Koch | Team dsm-firmenich | |
117. | Anniina Ahtosalo | Uno-X Pro Cycling Team | |
118. | Amalie Dideriksen | Uno-X Pro Cycling Team | |
119. | Elynor Backstedt | Lidl-Trek | |
120. | Linda Riedmann | Jumbo-Visma | |
121. | Monica Castagna | Team Mendelspeck | |
122. | Chiara Reghini | Top Girls Fassa Bortolo | |
123. | Karlijn Swinkels | Jumbo-Visma | |
124. | Susanne Andersen | Uno-X Pro Cycling Team | |
125. | Fanny Bonini | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 28:20 |
126. | Iris Monticolo | Top Girls Fassa Bortolo | |
127. | Georgia Baker | Team Jayco AlUla | |
128. | Irene Mendez | Bizkaia Durango | |
129. | Daria Pikulik | Human Powered Health | |
130. | Asia Zontone | Isolmant-Premac-Vittoria | 28:52 |
131. | Femke Markus | Team SD Worx | 28:57 |
132. | Beatrice Pozzobon | Team Mendelspeck | 29:44 |
133. | Valentina Basilico | Bepink | 30:37 |
134. | Silvia Magri | Israel Premier Tech Roland | |
135. | Gemma Sernissi | GB Junior Team Piemonte Pedale Castanese A.S.D. | |
136. | Chiara Consonni | UAE Team ADQ | |
137. | Aude Biannic | Movistar Team | 33:24 |
138. | Sheyla Gutierrez | Movistar Team | |
139. | Sara Martin | Movistar Team | |
140. | Prisca Savi | Bepink | 33:39 |
141. | Sofia Rodriguez | Bizkaia Durango | 33:41 |
142. | Emma Bernardi | Team Mendelspeck | 35:18 |
143. | Francjasca Pisciali | Team Mendelspeck | |
144. | Carlotta Borello | Isolmant-Premac-Vittoria | 40:12 |
145. | Beatriz Pereira | Bizkaia Durango | 40:14 |
146. | Giulia Giuliani | GB Junior Team Piemonte Pedale Castanese A.S.D. | 40:58 |
147. | Sandra Gutierrez | Bizkaia Durango | 41:04 |
148. | Monia Garavaglia | GB Junior Team Piemonte Pedale Castanese A.S.D. | 43:39 |
149. | Milena Del Sarto | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 44:05 |
150. | Lara Scarselli | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 44:12 |
151. | Thị Thật Nguyen | Israel Premier Tech Roland | 47:25 |
OTL | Sylvie Truc | GB Junior Team Piemonte Pedale Castanese A.S.D. | |
OTL | Emanuela Zanetti | Isolmant-Premac-Vittoria | |
OTL | Vittoria Ruffilli | GB Junior Team Piemonte Pedale Castanese A.S.D. | |
OTL | Karolina Karasiewicz | Bepink | |
OTL | Vanessa Santeliz | Born To Win G20 Ambedo |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Annemiek van Vleuten | Movistar Team | 12:19:36 |
2. | Antonia Niedermaier | Canyon//SRAM Racing | 2:07 |
3. | Veronica Ewers | EF Education-TIBCO-SVB | 2:18 |
4. | Juliette Labous | Team dsm-firmenich | 3:00 |
5. | Gaia Realini | Lidl-Trek | 3:14 |
6. | Mavi Garcia | Liv Racing TeqFind | 3:39 |
7. | Erica Magnaldi | UAE Team ADQ | |
8. | Cecilie Uttrup Ludwig | FDJ-SUEZ | 4:29 |
9. | Ane Santesteban | Team Jayco AlUla | 4:57 |
10. | Niamh Fisher-black | Team SD Worx | 5:03 |
11. | Silvia Persico | UAE Team ADQ | 5:11 |
12. | Fem van Empel | Jumbo-Visma | |
13. | Marta Cavalli | FDJ-SUEZ | 6:15 |
14. | Pauliena Rooijakkers | Canyon//SRAM Racing | 6:42 |
15. | Paula Andrea Patino | Movistar Team | 7:57 |
16. | Anna Shackley | Team SD Worx | 8:12 |
17. | Elisa Longo Borghini | Lidl-Trek | 8:18 |
18. | Esmee Peperkamp | Team dsm-firmenich | 9:55 |
19. | Shirin van Anrooij | Lidl-Trek | 11:15 |
20. | Evita Muzic | FDJ-SUEZ | 15:32 |
21. | Anouska Koster | Uno-X Pro Cycling Team | 17:18 |
22. | Francjasca Barale | Team dsm-firmenich | |
23. | Soraya Paladin | Canyon//SRAM Racing | 17:32 |
24. | Liane Lippert | Movistar Team | 17:34 |
25. | Urška Zigart | Team Jayco AlUla | |
26. | Petra Stiasny | Fenix-Deceuninck | 18:03 |
27. | Elizabeth Stannard | Israel Premier Tech Roland | 18:09 |
28. | Barbara Malcotti | Human Powered Health | |
29. | Greta Marturano | Fenix-Deceuninck | |
30. | Alessia Vigilia | Top Girls Fassa Bortolo | 18:55 |
31. | Elena Pirrone | Israel Premier Tech Roland | 19:15 |
32. | Blanka Vas | Team SD Worx | 19:22 |
33. | Noemi Ruegg | Jumbo-Visma | 19:34 |
34. | Sara Casasola | Born To Win G20 Ambedo | 20:14 |
35. | Victorie Guilman | FDJ-SUEZ | |
36. | Nina Buijsman | Human Powered Health | 23:28 |
37. | Chloe Dygert | Canyon//SRAM Racing | 23:56 |
38. | Ruby Roseman-Gannon | Team Jayco AlUla | 25:05 |
39. | Letizia Borghesi | EF Education-TIBCO-SVB | 25:50 |
40. | Justine Ghekiere | AG Insurance-Soudal Quick-Step | |
41. | Marianne Vos | Jumbo-Visma | 26:02 |
42. | Floortje Mackaij | Movistar Team | 26:18 |
43. | Francjasca Tommasi | Team Mendelspeck | 26:21 |
44. | Sarah Roy | Canyon//SRAM Racing | 26:58 |
45. | Neve Bradbury | Canyon//SRAM Racing | 27:37 |
46. | Lorena Wiebes | Team SD Worx | 27:44 |
47. | Tiffany Cromwell | Canyon//SRAM Racing | 28:11 |
48. | Marta Jaskulska | Liv Racing TeqFind | 28:17 |
49. | Gaia Masetti | AG Insurance-Soudal Quick-Step | |
50. | Elizabeth Deignan | Lidl-Trek | 28:45 |
51. | Lauren Stephens | EF Education-TIBCO-SVB | 29:24 |
52. | Beatrice Rossato | Isolmant-Premac-Vittoria | 29:44 |
53. | Lauretta Hanson | Lidl-Trek | 30:14 |
54. | Inge van der Heijden | Fenix-Deceuninck | 30:19 |
55. | Quinty Ton | Liv Racing TeqFind | 31:06 |
56. | Georgia Williams | EF Education-TIBCO-SVB | 31:12 |
57. | Eri Yonamine | Human Powered Health | 32:36 |
58. | Elena Cecchini | Team SD Worx | 33:29 |
59. | Maud Rijnbeek | AG Insurance-Soudal Quick-Step | 34:13 |
60. | Carina Schrempf | Fenix-Deceuninck | |
61. | Marie Le Net | FDJ-SUEZ | 34:52 |
62. | Sofia Bertizzolo | UAE Team ADQ | 35:32 |
63. | Audrey Cordon-Ragot | Human Powered Health | 35:48 |
64. | Hannah Ludwig | Uno-X Pro Cycling Team | 36:16 |
65. | Elinor Barker | Uno-X Pro Cycling Team | 36:43 |
66. | Becky Storrie | Team dsm-firmenich | 37:15 |
67. | Magdeleine Vallieres | EF Education-TIBCO-SVB | 37:20 |
68. | Karolina Kumięga | UAE Team ADQ | 37:33 |
69. | Anna Kiesenhofer | Israel Premier Tech Roland | 37:37 |
70. | Ally Wollaston | AG Insurance-Soudal Quick-Step | 37:49 |
71. | Tereza Neumanova | Liv Racing TeqFind | 38:21 |
72. | Sophie Wright | Fenix-Deceuninck | 38:27 |
73. | Lucia Gonzalez | Bizkaia Durango | |
74. | Linda Riedmann | Jumbo-Visma | |
75. | Mikayla Harvey | UAE Team ADQ | 38:46 |
76. | Ilse Pluimers | AG Insurance-Soudal Quick-Step | 38:51 |
77. | Gladys Verhulst | FDJ-SUEZ | 38:55 |
78. | Letizia Paternoster | Team Jayco AlUla | |
79. | Teuntje Beekhuis | Jumbo-Visma | 41:02 |
80. | Barbara Guarischi | Team SD Worx | 41:06 |
81. | Susanne Andersen | Uno-X Pro Cycling Team | 41:09 |
82. | Maria Giulia Confalonieri | Uno-X Pro Cycling Team | 41:12 |
83. | Elizabeth Banks | EF Education-TIBCO-SVB | |
84. | Giorgia Vettorello | Bepink | |
85. | Lily Williams | Human Powered Health | 41:31 |
86. | Eugenie Duval | FDJ-SUEZ | 41:46 |
87. | Francjasca Baroni | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 42:22 |
88. | Alessia Missiaggia | Top Girls Fassa Bortolo | |
89. | Valerie Demey | Liv Racing TeqFind | 43:21 |
90. | Karlijn Swinkels | Jumbo-Visma | 43:57 |
91. | Alice Palazzi | Top Girls Fassa Bortolo | |
92. | Silvia Zanardi | Bepink | 44:30 |
93. | Ingvild Gaskjenn | Team Jayco AlUla | 44:31 |
94. | Marta Bastianelli | UAE Team ADQ | 44:32 |
95. | Chiara Reghini | Top Girls Fassa Bortolo | |
96. | Rasa Leleivyte | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 45:52 |
97. | Angela Oro | Team Mendelspeck | 47:09 |
98. | Lea Fuchs | Born To Win G20 Ambedo | 47:12 |
99. | Marthe Goossens | AG Insurance-Soudal Quick-Step | 47:20 |
100. | Chiara Consonni | UAE Team ADQ | 47:34 |
101. | Silvia Magri | Israel Premier Tech Roland | |
102. | Marit Raaijmakers | Human Powered Health | 47:40 |
103. | Maud Oudeman | Jumbo-Visma | 48:41 |
104. | Yana Myalitsina | Born To Win G20 Ambedo | 49:24 |
105. | Eleonora Ciabocco | Team dsm-firmenich | 49:33 |
106. | Megan Jastrab | Team dsm-firmenich | 50:00 |
107. | Katia Ragusa | Liv Racing TeqFind | 50:15 |
108. | Cristina Tonetti | Top Girls Fassa Bortolo | |
109. | Giorgia Bariani | Top Girls Fassa Bortolo | 50:39 |
110. | Annemarie Worst | Fenix-Deceuninck | 50:50 |
111. | Noemi Lucrezia Eremita | GB Junior Team Piemonte Pedale Castanese A.S.D. | |
112. | Monica Castagna | Team Mendelspeck | 52:08 |
113. | Amalie Dideriksen | Uno-X Pro Cycling Team | 52:57 |
114. | Rachele Barbieri | Liv Racing TeqFind | 53:00 |
115. | Matilde Vitillo | Bepink | |
116. | Gemma Sernissi | GB Junior Team Piemonte Pedale Castanese A.S.D. | 53:17 |
117. | Franziska Koch | Team dsm-firmenich | 53:27 |
118. | Elynor Backstedt | Lidl-Trek | 53:29 |
119. | Georgia Baker | Team Jayco AlUla | 53:45 |
120. | Iris Monticolo | Top Girls Fassa Bortolo | |
121. | Sofia Collinelli | Israel Premier Tech Roland | 55:09 |
122. | Catalina Anais Soto | Bizkaia Durango | |
123. | Alice Capasso | Team Mendelspeck | 55:40 |
124. | Beatrice Pozzobon | Team Mendelspeck | 56:42 |
125. | Irene Affolati | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 56:46 |
126. | Carmela Cipriani | Isolmant-Premac-Vittoria | 57:04 |
127. | Sheyla Gutierrez | Movistar Team | 57:22 |
128. | Nina Kessler | Team Jayco AlUla | 58:46 |
129. | Sara Martin | Movistar Team | 58:52 |
130. | Andrea Casagranda | Bepink | 58:55 |
131. | Daria Pikulik | Human Powered Health | 59:31 |
132. | Asia Zontone | Isolmant-Premac-Vittoria | 59:33 |
133. | Lisa Klein | Lidl-Trek | 59:59 |
134. | Irene Mendez | Bizkaia Durango | 1:00:16 |
135. | Aude Biannic | Movistar Team | 1:01:29 |
136. | Valentina Basilico | Bepink | 1:01:48 |
137. | Fanny Bonini | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 1:02:04 |
138. | Anniina Ahtosalo | Uno-X Pro Cycling Team | 1:02:08 |
139. | Giulia Giuliani | GB Junior Team Piemonte Pedale Castanese A.S.D. | 1:06:23 |
140. | Francjasca Pisciali | Team Mendelspeck | 1:06:29 |
141. | Carlotta Borello | Isolmant-Premac-Vittoria | 1:09:13 |
142. | Prisca Savi | Bepink | 1:10:31 |
143. | Sofia Rodriguez | Bizkaia Durango | 1:10:33 |
144. | Monia Garavaglia | GB Junior Team Piemonte Pedale Castanese A.S.D. | 1:11:22 |
145. | Emma Bernardi | Team Mendelspeck | 1:17:20 |
146. | Femke Markus | Team SD Worx | 1:20:47 |
147. | Beatriz Pereira | Bizkaia Durango | 1:25:11 |
148. | Sandra Gutierrez | Bizkaia Durango | 1:26:42 |
149. | Lara Scarselli | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 1:26:50 |
150. | Thị Thật Nguyen | Israel Premier Tech Roland | 1:38:29 |
151. | Milena Del Sarto | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 1:47:31 |
Olav Kooij z pierwszym etapem Grand Touru. Jan Jackowiak wygrał we Włoszech. Demi Vollering wygrała wyścig Itzulia Women. Wiadomości i…
Zapowiedź 10. etapu Giro d’Italia 2024. 14 maja (wtorek): Pompeje – Cusano Mutri (142 km ⭐️⭐️⭐️).
Olav Kooij triumfował w Neapolu, na mecie dziewiątego etapu Giro d’Italia, kończącego pierwszy tydzień zmagań we włoskim Grand Tourze. Drugi…
"Majka wykonał świetną robotę", mówi po zwycięstwie na Prati di Tivo Tadej Pogacar. Mischa Bredewold znowu najlepsza w Itzulia Women.…
Zapowiedź 9. etapu Giro d’Italia 2024. 12 maja (niedziela): Avezzano – Neapol (214 km ⭐️⭐️⭐️).
Tadej Pogacar (UAE Team Emirates) po wspinaczce do stacji narciarskiej Prati di Tivo triumfował na ósmym etapie Giro d’Italia.