Anna van der Breggen (Team SD Worx) wygrała usytuowaną na podjeździe jazdę indywidualną na czas wyścigu Giro d’Italia Donne.
Liderka zmagań o 1:06 pokonała koleżankę z zespołu Demi Vollering oraz o 1:17 Australijkę Grace Brown (Team BikeExchange).
Van der Breggen, która prowadzenie objęła po zwycięstwie na górskim etapie drugim, w klasyfikacji generalnej ma 2:51 przewagi nad zespołową koleżanką Ashleigh Moolman-Pasio i 3:03 nad Vollering. Za plecami zawodniczek SD Worx batalia o czwarte miejsce toczy się między Elizabeth Deignan (Trek-Segafredo), Elise Chabbey (Canyon-SRAM) i EricąMagnaldi (Ceratizit-WNT).
Marta Lach (Ceratizit-WNT) sklasyfikowana jest na 32 miejscu, a Marta Jaskulska (Liv Racing) na 93.
Wyniki 4. etapu Giro Rosa - Giro d'Italia Donne 2021 (2.Pro), Formazza Loc. Fondovalle - Riale Di Formazza Cascate Del Toce (11,2 km, jazda indywidualna na czas):
Poz. | Zawodniczka | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Anna van der Breggen | SD Worx | 24:57 |
2. | Demi Vollering | SD Worx | 1:06 |
3. | Grace Brown | Team BikeExchange | 1:17 |
4. | Ashleigh Moolman | SD Worx | 1:30 |
5. | Marta Cavalli | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 1:55 |
6. | Juliette Labous | Team DSM | 2:14 |
7. | Katrine Aalerud | Movistar Team | 2:15 |
8. | Elizabeth Deignan | Trek-Segafredo Women | 2:22 |
9. | Gaia Realini | Isolmant-Premac-Vittoria | |
10. | Elisa Longo Borghini | Trek-Segafredo Women | 2:38 |
11. | Erica Magnaldi | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 2:45 |
12. | Leah Thomas | Movistar Team | 2:47 |
13. | Ruth Winder | Trek-Segafredo Women | 2:51 |
14. | Lauren Stephens | Team TIBCO-SVB | 2:59 |
15. | Evita Muzic | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 3:01 |
16. | Niamh Fisher-black | SD Worx | 3:04 |
17. | Clara Honsinger | Team TIBCO-SVB | |
18. | Pauliena Rooijakkers | Liv Racing | 3:09 |
19. | Mavi Garcia | Alé BTC Ljubljana | 3:15 |
20. | Tatiana Guderzo | Alé BTC Ljubljana | 3:16 |
21. | Amanda Spratt | Team BikeExchange | 3:23 |
22. | Brodie Chapman | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 3:27 |
23. | Lisa Brennauer | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 3:28 |
24. | Coryn Rivera | Team DSM | 3:32 |
25. | Kathrin Hammes | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 3:33 |
26. | Elise Chabbey | Canyon SRAM Racing | 3:36 |
27. | Riejanne Markus | Jumbo-Visma Women | 3:37 |
28. | Hannah Barnes | Canyon SRAM Racing | 3:44 |
29. | Alice Maria Arzuffi | Valcar-Travel & Service | |
30. | Soraya Paladin | Liv Racing | |
31. | Alena Amialiusik | Canyon SRAM Racing | 3:46 |
32. | Kristen Faulkner | Team TIBCO-SVB | 3:48 |
33. | Sara Casasola | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 3:52 |
34. | Liane Lippert | Team DSM | |
35. | Maria Novolodskaia | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 3:54 |
36. | Kristabel Doebel-hickok | Rally Cycling Women | 4:01 |
37. | Clara Koppenburg | Rally Cycling Women | 4:09 |
38. | Ellen van Dijk | Trek-Segafredo Women | 4:16 |
39. | Mikayla Harvey | Canyon SRAM Racing | 4:18 |
40. | Lucinda Brand | Trek-Segafredo Women | 4:20 |
41. | Silvia Valsecchi | Bepink | 4:21 |
42. | Nadia Quagliotto | Bepink | 4:23 |
43. | Marianne Vos | Jumbo-Visma Women | |
44. | Cecilie Uttrup Ludwig | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 4:25 |
45. | Camilla Alessio | Bepink | 4:26 |
46. | Sabrina Stultiens | Liv Racing | |
47. | Emily Newsom | Team TIBCO-SVB | 4:38 |
48. | Leah Dixon | Team TIBCO-SVB | |
49. | Janneke Ensing | Team BikeExchange | |
50. | Greta Richioud | Team Arkéa | 4:40 |
51. | Eider Merino | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 4:41 |
52. | Ane Santesteban | Team BikeExchange | |
53. | Sarah Roy | Team BikeExchange | 4:45 |
54. | Marta Bastianelli | Alé BTC Ljubljana | |
55. | Barbara Malcotti | Valcar-Travel & Service | 4:49 |
56. | Greta Marturano | Top Girls Fassa Bortolo | |
57. | Floortje Mackaij | Team DSM | 4:50 |
58. | Natalia Studenikina | Born To Win G20 Ambedo | |
59. | Sara Martin | Movistar Team | 4:52 |
60. | Noemi Lucrezia Eremita | Isolmant-Premac-Vittoria | 4:57 |
61. | Federica Damiana Piergiovanni | Valcar-Travel & Service | 4:58 |
62. | Leah Kirchmann | Team DSM | 5:10 |
63. | Silke Smulders | Lotto Soudal Ladies | 5:11 |
64. | Hanna Nilsson | Lotto Soudal Ladies | 5:15 |
65. | Sofia Bertizzolo | Liv Racing | 5:16 |
66. | Ilaria Sanguineti | Valcar-Travel & Service | |
67. | Amandine Fouquenet | Team Arkéa | 5:25 |
68. | Inga Cesuliene | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 5:26 |
69. | Anna Potokina | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 5:27 |
70. | Marta Lach | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 5:28 |
71. | Diana Penuela | Team TIBCO-SVB | 5:30 |
72. | Jesse Vandenbulcke | Lotto Soudal Ladies | 5:31 |
73. | Tiffany Cromwell | Canyon SRAM Racing | 5:32 |
74. | Giorgia Bariani | Top Girls Fassa Bortolo | |
75. | Lea Curinier | Team Arkéa | 5:36 |
76. | Sara Poidevin | Rally Cycling Women | 5:38 |
77. | Andrea Ramirez | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 5:40 |
78. | Letizia Borghesi | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | |
79. | Teuntje Beekhuis | Jumbo-Visma Women | 5:42 |
80. | Lara Krahemann | Born To Win G20 Ambedo | |
81. | Rasa Leleivyte | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 5:43 |
82. | Nancy van der Burg | Jumbo-Visma Women | 5:45 |
83. | Heidi Franz | Rally Cycling Women | |
84. | Marta Jaskulska | Liv Racing | 5:46 |
85. | Georgia Williams | Team BikeExchange | 5:47 |
86. | Lucie Jounier | Team Arkéa | 5:49 |
87. | Silvia Zanardi | Bepink | 5:50 |
88. | Julie van de Velde | Jumbo-Visma Women | 5:51 |
89. | Matilde Vitillo | Bepink | 5:53 |
90. | Lorena Wiebes | Team DSM | 5:57 |
91. | Elena Cecchini | SD Worx | 5:58 |
92. | Laura Tomasi | Alé BTC Ljubljana | 6:01 |
93. | Pauline Allin | Team Arkéa | 6:02 |
94. | Maria Giulia Confalonieri | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 6:06 |
95. | Francjasca Baroni | Isolmant-Premac-Vittoria | 6:10 |
96. | Katie Clouse | Rally Cycling Women | 6:11 |
97. | Debora Silvestri | Top Girls Fassa Bortolo | 6:13 |
98. | Jeanne Korevaar | Liv Racing | 6:14 |
99. | Emilie Fortin | Bizkaia Durango | 6:16 |
100. | Anastasia Carbonari | Born To Win G20 Ambedo | 6:20 |
101. | Alexis Ryan | Canyon SRAM Racing | 6:25 |
102. | Eugénie Duval | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | |
103. | Lina Svarinska | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 6:27 |
104. | Eleonora Camilla Gasparrini | Valcar-Travel & Service | 6:33 |
105. | Asia Zontone | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 6:39 |
106. | Anna Trevisi | Alé BTC Ljubljana | 6:40 |
107. | Alice Palazzi | Born To Win G20 Ambedo | |
108. | Francjasca Pisciali | Isolmant-Premac-Vittoria | 6:42 |
109. | Alice Gasparini | Isolmant-Premac-Vittoria | 6:44 |
110. | Nadja Heigl | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 6:45 |
111. | Michaela Drummond | Bepink | 6:48 |
112. | Anouska Koster | Jumbo-Visma Women | 6:52 |
113. | Elisa Dalla Valle | Top Girls Fassa Bortolo | 6:56 |
114. | Lucía Gonzalez | Bizkaia Durango | 7:05 |
115. | Chantal van Den Broek-blaak | SD Worx | 7:09 |
116. | Lara Vieceli | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 7:12 |
117. | Lone Meertens | Lotto Soudal Ladies | |
118. | Emma Norsgaard | Movistar Team | 7:15 |
119. | Giorgia Vettorello | Top Girls Fassa Bortolo | 7:16 |
120. | Maria Vittoria Sperotto | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 7:18 |
121. | Typhaine Laurance | Team Arkéa | 7:20 |
122. | Aude Biannic | Movistar Team | 7:22 |
123. | Valentina Scandolara | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 7:24 |
124. | Gemma Sernissi | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 7:25 |
125. | Carlotta Borello | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 7:28 |
126. | Danique Braam | Lotto Soudal Ladies | 7:30 |
OTL | Elizabeth Holden | Bizkaia Durango | 7:41 |
OTL | Holly Breck | Rally Cycling Women | 7:45 |
OTL | Sandra Alonso | Bizkaia Durango | 7:51 |
OTL | Sheyla Gutierrez | Movistar Team | 7:53 |
OTL | Chiara Consonni | Valcar-Travel & Service | 8:03 |
OTL | Caris Cosentino | Born To Win G20 Ambedo | 8:07 |
OTL | Elise Vander Sande | Lotto Soudal Ladies | 8:19 |
OTL | Iurani Blanco | Bizkaia Durango | 8:21 |
OTL | Ariana Gilabert | Bizkaia Durango | 8:23 |
OTL | Maëlle GrossetÊte | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 8:31 |
OTL | Francjasca Balducci | Born To Win G20 Ambedo | 10:04 |
OTL | Michela Balducci | Top Girls Fassa Bortolo | 10:47 |
Poz. | Zawodniczka | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Anna van der Breggen | SD Worx | 7:40:53 |
2. | Ashleigh Moolman | SD Worx | 02:51 |
3. | Demi Vollering | SD Worx | 03:03 |
4. | Elizabeth Deignan | Trek-Segafredo Women | 05:53 |
5. | Elise Chabbey | Canyon SRAM Racing | 06:12 |
6. | Erica Magnaldi | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 06:35 |
7. | Mavi Garcia | Alé BTC Ljubljana | 06:57 |
8. | Juliette Labous | Team DSM | 07:03 |
9. | Niamh Fisher-black | SD Worx | 07:22 |
10. | Tatiana Guderzo | Alé BTC Ljubljana | 07:24 |
11. | Marta Cavalli | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 07:48 |
12. | Amanda Spratt | Team BikeExchange | 07:56 |
13. | Gaia Realini | Isolmant-Premac-Vittoria | 08:04 |
14. | Evita Muzic | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 08:53 |
15. | Katrine Aalerud | Movistar Team | 09:12 |
16. | Liane Lippert | Team DSM | 09:23 |
17. | Pauliena Rooijakkers | Liv Racing | 09:30 |
18. | Alena Amialiusik | Canyon SRAM Racing | 09:45 |
19. | Eider Merino | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 10:10 |
20. | Elisa Longo Borghini | Trek-Segafredo Women | 11:10 |
21. | Soraya Paladin | Liv Racing | 11:42 |
22. | Clara Koppenburg | Rally Cycling Women | 12:00 |
23. | Cecilie Uttrup Ludwig | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 12:06 |
24. | Ruth Winder | Trek-Segafredo Women | 12:07 |
25. | Kristen Faulkner | Team TIBCO-SVB | 12:37 |
26. | Leah Thomas | Movistar Team | 12:43 |
27. | Maria Novolodskaia | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 12:44 |
28. | Lisa Brennauer | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 13:42 |
29. | Mikayla Harvey | Canyon SRAM Racing | 14:05 |
30. | Floortje Mackaij | Team DSM | 15:14 |
31. | Greta Marturano | Top Girls Fassa Bortolo | 15:33 |
32. | Marta Lach | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 15:55 |
33. | Sabrina Stultiens | Liv Racing | 16:16 |
34. | Kristabel Doebel-hickok | Rally Cycling Women | 16:25 |
35. | Lauren Stephens | Team TIBCO-SVB | 16:35 |
36. | Barbara Malcotti | Valcar-Travel & Service | 16:41 |
37. | Clara Honsinger | Team TIBCO-SVB | 17:00 |
38. | Hanna Nilsson | Lotto Soudal Ladies | 17:07 |
39. | Marianne Vos | Jumbo-Visma Women | 18:07 |
40. | Grace Brown | Team BikeExchange | 18:49 |
41. | Ilaria Sanguineti | Valcar-Travel & Service | 19:36 |
42. | Tiffany Cromwell | Canyon SRAM Racing | 20:04 |
43. | Ellen van Dijk | Trek-Segafredo Women | 20:17 |
44. | Hannah Barnes | Canyon SRAM Racing | 20:31 |
45. | Camilla Alessio | Bepink | 20:51 |
46. | Coryn Rivera | Team DSM | |
47. | Riejanne Markus | Jumbo-Visma Women | 21:15 |
48. | Lucinda Brand | Trek-Segafredo Women | 21:33 |
49. | Silke Smulders | Lotto Soudal Ladies | 21:34 |
50. | Lea Curinier | Team Arkéa | 21:57 |
51. | Nadia Quagliotto | Bepink | 22:34 |
52. | Teuntje Beekhuis | Jumbo-Visma Women | 22:59 |
53. | Ane Santesteban | Team BikeExchange | 23:04 |
54. | Alice Maria Arzuffi | Valcar-Travel & Service | 23:57 |
55. | Anouska Koster | Jumbo-Visma Women | 24:09 |
56. | Debora Silvestri | Top Girls Fassa Bortolo | 24:14 |
57. | Marta Bastianelli | Alé BTC Ljubljana | 24:34 |
58. | Janneke Ensing | Team BikeExchange | 24:42 |
59. | Emma Norsgaard | Movistar Team | 24:46 |
60. | Chantal van Den Broek-blaak | SD Worx | 24:47 |
61. | Jeanne Korevaar | Liv Racing | 25:23 |
62. | Sarah Roy | Team BikeExchange | 25:47 |
63. | Heidi Franz | Rally Cycling Women | 25:52 |
64. | Inga Cesuliene | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 25:53 |
65. | Rasa Leleivyte | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 26:05 |
66. | Letizia Borghesi | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 26:07 |
67. | Alexis Ryan | Canyon SRAM Racing | 26:13 |
68. | Eugénie Duval | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 26:34 |
69. | Nancy van der Burg | Jumbo-Visma Women | 27:12 |
70. | Sofia Bertizzolo | Liv Racing | 27:17 |
71. | Giorgia Bariani | Top Girls Fassa Bortolo | 27:27 |
72. | Brodie Chapman | FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope | 27:54 |
73. | Federica Damiana Piergiovanni | Valcar-Travel & Service | 28:00 |
74. | Kathrin Hammes | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 28:02 |
75. | Sara Martin | Movistar Team | 28:28 |
76. | Elena Cecchini | SD Worx | 28:47 |
77. | Silvia Valsecchi | Bepink | 29:10 |
78. | Leah Kirchmann | Team DSM | 29:25 |
79. | Julie van de Velde | Jumbo-Visma Women | 29:26 |
80. | Georgia Williams | Team BikeExchange | 29:56 |
81. | Anna Trevisi | Alé BTC Ljubljana | 30:01 |
82. | Lorena Wiebes | Team DSM | 31:20 |
83. | Sara Poidevin | Rally Cycling Women | 32:13 |
84. | Diana Penuela | Team TIBCO-SVB | 32:17 |
85. | Jesse Vandenbulcke | Lotto Soudal Ladies | 32:29 |
86. | Pauline Allin | Team Arkéa | 32:31 |
87. | Anna Potokina | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 32:50 |
88. | Giorgia Vettorello | Top Girls Fassa Bortolo | 33:42 |
89. | Andrea Ramirez | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 33:48 |
90. | Emilie Fortin | Bizkaia Durango | 33:51 |
91. | Laura Tomasi | Alé BTC Ljubljana | 33:55 |
92. | Francjasca Baroni | Isolmant-Premac-Vittoria | 33:56 |
93. | Marta Jaskulska | Liv Racing | 34:24 |
94. | Natalia Studenikina | Born To Win G20 Ambedo | 35:20 |
95. | Emily Newsom | Team TIBCO-SVB | 35:21 |
96. | Sara Casasola | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 35:24 |
97. | Greta Richioud | Team Arkéa | 35:52 |
98. | Lone Meertens | Lotto Soudal Ladies | 36:01 |
99. | Noemi Lucrezia Eremita | Isolmant-Premac-Vittoria | 36:34 |
100. | Leah Dixon | Team TIBCO-SVB | 36:36 |
101. | Maria Giulia Confalonieri | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 36:48 |
102. | Silvia Zanardi | Bepink | 37:24 |
103. | Matilde Vitillo | Bepink | 37:27 |
104. | Lucie Jounier | Team Arkéa | 37:32 |
105. | Eleonora Camilla Gasparrini | Valcar-Travel & Service | 37:40 |
106. | Anastasia Carbonari | Born To Win G20 Ambedo | 37:47 |
107. | Aude Biannic | Movistar Team | 38:26 |
108. | Francjasca Pisciali | Isolmant-Premac-Vittoria | 39:04 |
109. | Nadja Heigl | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 39:10 |
110. | Asia Zontone | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 39:30 |
111. | Lucía Gonzalez | Bizkaia Durango | 39:48 |
112. | Michaela Drummond | Bepink | 39:56 |
113. | Danique Braam | Lotto Soudal Ladies | 40:18 |
114. | Alice Palazzi | Born To Win G20 Ambedo | 40:31 |
115. | Alice Gasparini | Isolmant-Premac-Vittoria | 40:39 |
116. | Carlotta Borello | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 41:22 |
117. | Elisa Dalla Valle | Top Girls Fassa Bortolo | 42:32 |
118. | Lina Svarinska | Servetto-Makhymo-Beltrami TSA | 42:47 |
119. | Maria Vittoria Sperotto | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 44:16 |
120. | Gemma Sernissi | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 45:34 |
121. | Katie Clouse | Rally Cycling Women | 45:52 |
122. | Lara Vieceli | Ceratizit-WNT Pro Cycling | 47:06 |
123. | Valentina Scandolara | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 47:45 |
124. | Typhaine Laurance | Team Arkéa | 53:55 |
125. | Amandine Fouquenet | Team Arkéa | 54:45 |
126. | Lara Krahemann | Born To Win G20 Ambedo | 1:09:30 |
Mischa Bredewold wygrała etap wyścigu w Kraju Basków. Thibau Nys z kolejnym sukcesem. Oto wyniki i informacje z 10 maja.
Zapowiedź 8. etapu Giro d’Italia 2024. 11 maja (sobota): Spoleto – Prati di Tivo (152 km ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️).
Tadej Pogacar (UAE Team Emirates) wygrał siódmy etap wyścigu Giro d’Italia, jazdę indywidualną na czas i umocnił się na pozycji…
Mark Cavendish wygrał etap Wyścigu Dookoła Węgier. Pelayo Sanchez wyrwał etap Giro swojemu idolowi. Oto wyniki i informacje z 9…
Zapowiedź 7. etapu Giro d’Italia 2024. 10 maja (piątek): Foligno – Perugia (40,6 km, jazda indywidualna na czas ⭐️⭐️⭐️⭐️).
Pelayo Sanchez wygrał w Rapolano Terme szósty etap wyścigu Giro d'Italia.