Ściana płaczu 2019

Ściana płaczu, czyli wyniki polskich kolarek i kolarzy w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w sezonie 2019.

Zwycięstwa INDYWIDUALNIE

Stanisław Aniołkowski (CCC Development Team) - 7
2 etapy Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
etap Dookoła Mazowsza (2.2)
klasyfikacja końcowa Dookoła Mazowsza (2.2)
2 etapy Turul Romaniei (2.1)

Maciej Paterski (Wibatech Merx) - 7
etap Circuit des Ardennes (2.2)
2 etapy CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2)
2 etapy Wyścig uMjr. Hubala - Sante Tour (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścigu Mjr. Hubala - Sante Tour (2.1)
Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-Straßengel (1.2)

Paweł Franczak (Voster ATS) - 4
klasyfikacja końcowa Belgrade Banjaluka (2.1)
Visegrad 4 Kerekparverseny (1.2)
2 etapy CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2)

Kamil Małecki (CCC Development Team) - 4
etap CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2)
klasyfikacja końcowa CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2)
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)

Katarzyna Niewiadoma (Canyon // SRAM) - 2
Amstel Gold Race Ladies Edition (1.WWT)
etap OVO Energy Women's Tour (2.WWT)

Szymon Rekita (Leopard Pro Cycling) - 2
etap Tour of Antalya (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour of Antalya (2.2)

Adam Stachowiak (Voster ATS) - 2
etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.2)

Patryk Stosz (CCC Development Team) - 2
Korona Kocich Gór (1.2)
etap Tour of Almaty (2.1)

Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper) - 2
Kievskaya Sotka Women Challenge (1.2)
etap Tour de Feminin - O cenu Českého Švýcarska (2.2)

Maciej Bodnar (Bora - hansgrohe) - 1
mistrz Polski w wyścigu indywidualnym na czas

Marceli Bogusławski (Wibatech Merx) - 1
prolog Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U) - w reprezentacji Polski

Sylwester Janiszewski (Voster ATS) - 1
Grand Prix Doliny Baryczy (1.2)

Marta Lach (CCC-Liv Team) - 1
etap Festival Elsy Jacobs (2.1)

Przemysław Kasperkiewicz (Delko Marseille Provence) - 1
etap Tour du Rwanda (2.1)

Michał Paluta (CCC Development Team) - 1
mistrz Polski ze startu wspólnego

Łucja Pietrzak (MAT Atom Deweloper) - 1
mistrzyni Polski ze startu wspólnego

Anna Plichta (Trek - Segafredo) - 1
mistrzyni Polski w wyścigu indywidualnym na czas

Grzegorz Stępniak (Wibatech Merx) - 1
etap Wyścigu Mjr. Hubala - Sante Tour (2.1)

Szymon Tracz (CCC Development Team) - 1
etap Wyścigu Mjr. Hubala - Sante Tour (2.1)

Zwycięstwa ZESPOŁY

CCC Development Team - 17
etap Istrian Spring Trophy (2.2) - Attila Valter (Hun)
2 etapy Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U) - Stanisław Aniołkowski
etap CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2) - Kamil Małecki
klasyfikacja końcowa CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2) - Kamil Małecki
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Kamil Małecki
klasyfikacja końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Kamil Małecki
etap Wyścigu Mjr. Hubala - Sante Tour (2.1) - Szymon Tracz
Korona Kocich Gór (1.2) - Patryk Stosz
mistrz Węgier w jeździe indywidualnej na czas - Attila Valter (Hun)
mistrz Polski ze startu wspólnego - Michał Paluta
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) - Stanisław Aniołkowski
etap Dookoła Mazowsza (2.2) - Stanisław Aniołkowski
klasyfikacja końcowa Dookoła Mazowsza (2.2) - Stanisław Aniołkowski
etap Tour of Almaty (2.1) - Patryk Stosz
2 etapy Turul Romaniei (2.1) - Stanisław Aniołkowski

Wibatech-Merx - 9
etap Circuit des Ardennes (2.2) - Maciej Paterski
2 etapy CCC Tour - Grody Piastowskie (2.2) - Maciej Paterski
etap Wyścigu Mjr. Hubala - Sante Tour (2.1) - Grzegorz Stępniak
2 etapy Wyścigu Mjr. Hubala - Sante Tour (2.1) - Maciej Paterski
klasyfikacja końcowa Wyścigu Mjr. Hubala - Sante Tour (2.1) - Maciej Paterski
etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.2) - Anatoliy Budyak (Ukr)
Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-Straßengel (1.2) - Maciej Paterski

Voster ATS - 7
klasyfikacja końcowa Belgrade Banjaluka (2.1) - Paweł Franczak
Visegrad 4 Kerekparverseny (1.2) - Paweł Franczak
2 etapy Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Paweł Franczak
etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.2) - Adam Stachowiak
klasyfikacja końcowa Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.2) - Adam Stachowiak
Grand Prix Doliny Baryczy (1.2) - Sylwester Janiszewski

CCC Team - 6
mistrz kraju w jeździe indywidualnej na czas - Patrick Bevin (NZl)
etap Tour Down Under (2.WT) - Patrick Bevin (NZl)
etap Volta a la Comunitat Valenciana (2.1) - Greg van Avermaet (Bel)
etap Tour de Yorkshire (2.HC) - Greg van Avermaet (Bel)
Hammer Stavanger (2.1) - Hammer Chase (jazda drużynowa)
Grand Prix Cycliste de Montréal (1.WT) - Greg van Avermaet (Bel)

WYNIKI

12.10        Il Lombardia               1.WT Rafał Majka (BOH)                12      0:50
                                             Tomasz Marczyński (LTS)          71     12:34

09.10        Mediolan-Turyn             1.HC Rafał Majka (BOH)                14      0:40
                                             Tomasz Marczyński (LTS)          46      5:26
                                             Łukasz Owsian (CPT)              67      9:03

08.10        Tre Valli Varesine         1.HC Rafał Majka (BOH)                15      0:03
                                             Tomasz Marczyński (LTS)          72      8:20
                                             Michał Gołaś (INS)               75      8:20

08.10        Binche - Chimay - Binche    1.1 Filip Maciejuk (LPC)             44      1:24

06.10        La DH Famenne Ardenne Classic 1.1 Filip Maciejuk (LPC)           59      8:48

06.10        Gran Premio Bruno Beghelli  1.1 Anna Plichta (TFS)               86      0:00

06.10        Il Piccolo Lombardia       1.2U Szymon Tracz (CDT)               14      1:22
                                             Piotr Pękala (CDT)               35      2:28
                                             Stanisław Aniołkowski (CDT)      98     14:12
                                             Kacper Walkowiak (CDT)           99     14:12

05.10        Giro dell'Emilia            1.1 Anna Plichta (TFS)              124      4:33

05.10        Tour de l'Eurométropole    1.HC Kamil Gradek (CPT)               29      0:17
                                             Filip Maciejuk (LPC)             45      2:02
                                             Szymon Rekita (LPC)              75      2:32

03.10        Sparkassen Münsterland Giro 1.HC Michał Gołaś (INS)              49      0:45
                                             Michał Kwiatkowski (SKY)         55      1:08

01.10-06.10  CRO Race                    2.1 Maciej Paterski (WIB)            28     16:41
                                             Bartosz Warchoł (WIB)            46     22:41
                                             Marceli Bogusławski (WIB)        58     29:27
                                             Kacper Kistowski (WIB)           60     30:03
                                             Michał Podlaski (WIB)            73     34:40

28.09        Mistrzostwa Świata           WC Katarzyna Niewiadoma (CSR)       23      5:20
               - start wspólny               Małgorzata Jasińska (MOV)        64      9:53
                                             Marta Lach (CCC)                 79     19:55
                                             Monika Brzeźna                   82     23:47

25.09        Mistrzostwa Świata ITT       WC Maciej Bodnar (BOH)              20      4:01
                                             Kamil Gradek (CPT)               23      4:13

24.09        Mistrzostwa Świata ITT       WC Anna Plichta (TFS)               36      6:33

24.09        Ruota d'Oro                1.2U Piotr Pękala (CDT)               23      0:00
             - GP Festa del Perdono          Szymon Tracz (CDT)               25      0:00

22.09        Trofeo Matteotti            1.1 Szymon Tracz (CDT)               20      0:25
                                             Piotr Pękala (CDT)               34      0:25

18.09-21.09  Tour de Slovaquie           2.1 Kamil Gradek (CPT)                4      0:17
                                             Łukasz Owsian (CPT)              15      0:55
                                             Maciej Bodnar (BOH)              54      3:26
                                             Sylwester Janiszewski (VOS)      70      3:52
                                             Mateusz Grabis (VOS)             73      3:55
                                             Paweł Franczak (VOS)             81      4:29
                                             Leszek Pluciński (VOS)          101      6:54
                                             Szymon Krawczyk (VOS)           108      8:08

19.09-21.09  Giro delle Marche in Rosa   2.2 Monika Brzeźna                   14      5:00
                                             Weronika Humelt                  21      5:53
                                             Kaja Rysz                        50     36:37

24.08-15.09  Vuelta a Espana              GT Rafał Majka (BOH)                 6      7:16
                                             Paweł Poljański (BOH)            57   2:43:49
                                             Tomasz Marczyński (LTS)          74   3:14:52
                                             Szymon Sajnok (CPT)             142   5:00:46
                                             Paweł Bernas (CPT)              149   5:22:02

14.09-15.09  Madrid Challenge by la Vuelta 2.WWT Anna Plichta (TFS)            7      0:37

11.09-15.09  Turul Romaniei              2.1 Piotr Brożyna (CDT)               6      0:52
                                             Patryk Stosz (CDT)               12      1:09
                                             Adam Stachowiak (VOS)            15      1:21
                                             Bartosz Warchoł (WIB)            18      1:43
                                             Kacper Kistowski (WIB)           19      1:49
                                             Michał Paluta (CDT)              24      2:53
                                             Piotr Pękala (CDT)               26      2:53
                                             Mateusz Grabis (VOS)             36      4:50
                                             Szymon Krawczyk (VOS)            38      5:12
                                             Artur Detko (THU)                43      6:58
                                             Stanisław Aniołkowski (CDT)      56     12:57
                                                                           + 2ze
                                             Leszek Pluciński (VOS)           62     14:54
                                             Adrian Honkisz                   66     20:44
                                             Adrian Banaszek (VOS)            71     28:04
                                             Kacper Walkowiak (CDT)           72     28:04
                                             Sebastian Matusiak               74     29:57
                                             Sylwester Janiszewski (VOS)      76     31:13
                                             Adam Noceń                       84     44:58

15.09        Tour du Doubs               1.1 Szymon Rekita (LPC)              63     11:55

15.09        Int. Raiffeisen             1.2 Maciej Paterski (WIB)             1       -
                  GP Gratwein-Straßengel     Michał Podlaski (WIB)            24      2:33

07.09-14.09  OVO Energy Tour of Britain 2.HC Michał Gołaś (INS)               27      3:44

13.09        GP Cycliste de Québec      1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)          82      1:54
                                             Michał Kwiatkowski (INS)        119     10:44

03.09-08.09  Boels Ladies Tour         2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)       13      1:01
                                             Marta Lach (CCC)                 20      1:57
                                             Agnieszka Skalniak (CCC)         36     10:44
                                             Małgorzata Jasińska (MOV)        43     12:47

06.09-08.09  Giro Toscana Int. Femminile 2.2 Aurela Nerlo                     11      0:51
                                             Monika Brzeźna                   23      2:45
                                             Karolina Sowa                    48      8:39
                                             Magdalena Sadłecka               60      9:19
                                             Katarzyna Wilkos                 69     10:04
                                             Kaja Rysz                        75     10:22

07.09        Brussels Cycling Classic   1.HC Maciej Bodnar (BOH)             135      4:06

04.09-07.09  Giro della Regione          2.2 Piotr Pękala (CDT)               23     11:33
                Friuli Venezia Giulia        Filip Maciejuk (LPC)             30     12:34
                                             Artur Sowiński                   31     12:35
                                             Szymon Tracz (CDT)               34     13:45
                                             Szymon Rekita (LPC)              38     15:14
                                             Damian Papierski (CDT)          116     40:23

01.09        Bretagne Classic - Ouest-France 1.WT Michał Gołaś (INS)          53      3:55
                                             Łukasz Owsian (CPT)              55      3:55
                                             Łukasz Wiśniowski (CPT)          57      3:55

29.08-01.09  Deutschland Tour           2.HC Kamil Gradek (CPT)               73     28:37

01.09        Grote Prijs Jef Scherens    1.1 Maciej Paterski (WIB)            43      0:00
                                             Bartosz Warchoł (WIB)            70      1:15
                                             Piotr Konwa (WIB)                72      1:17
                                             Marek Rutkiewicz (WIB)           83      1:39
                                             Paweł Cieślik (WIB)              84      1:39

31.08        GP de Plouay              1.WWT Małgorzata Jasińska (MOV)        54      6:35

30.08-31.08  Tour of Almaty              2.1 Piotr Brożyna (CDT)              17      1:51
                                             Michał Paluta (CDT)              21      2:15
                                             Mateusz Grabis (VOS)             28      2:38
                                             Kamil Małecki (CDT)              32      3:24
                                             Mateusz Taciak (VOS)             38      4:28
                                             Patryk Stosz (CDT)               49      6:29
                                                                           + 1ze
                                                                           + 1el
                                             Adam Stachowiak (VOS)            51      6:37
                                             Leszek Pluciński (VOS)           63      8:38
                                             Szymon Krawczyk (VOS)            72     11:36
                                             Stanisław Aniołkowski (CDT)      87     17:32
                                             Paweł Franczak (VOS)             88     17:32
                                             Damian Papierski (CDT)          101     22:47

27.08-30.08  Tour Poitou-Charentes       2.1 Alan Banaszek (CJR)              77      3:07
                 en Nouvelle Aquitaine       Przemysław Kasperkiewicz (DMP)  113      5:10

25.08        EuroEyes Cyclassics Hamburg 1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)         25      0:00
                                            Kamil Gradek (CPT)               115     11:03
                                            Michał Kwiatkowski (INS)         116     11:03

22.08-25.08  Ladies Tour of Norway    2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)         4      0:41
                                            Marta Lach (CCC)                  20      1:58
                                            Agnieszka Skalniak (CCC)          59     12:44
                                            Anna Plichta (TFS)                87     26:15

21.08-25.08  PostNord Danmark Rundt    2.HC Marcin Budziński (THU)            59     12:46
                                            Norbert Banaszek (THU)            98     24:05
                                            Jakub Kaczmarek (THU)            100     25:48

18.08        Postnord UCI WWT Vargarda 1.WWT Agnieszka Skalniak (CCC)         59     10:42
                         WestSweden RR      Marta Lach (CCC)                  60     10:42

12.08-18.08  Binck Bank Tour           1.WT Michał Gołaś (INS)                29      7:31
                                            Łukasz Wiśniowski (CPT)           62     19:44

15.08-18.08  Arctic Race of Norway     2.HC Przemysław Kasperkiewicz (DMP)   103     42:01

15.08-18.08  Czech Cycling Tour         2.1 Piotr Brożyna (CDT)                9      1:52
                                            Szymon Rekita (LPC)               14      2:06
                                            Kamil Małecki (CDT)               23      3:31
                                            Szymon Tracz (CDT)                36      6:23
                                            Michał Paluta (CDT)               37      6:26
                                            Adam Stachowiak (VOS)             39      6:56
                                            Paweł Cieślik (WIB)               45     11:35
                                            Patryk Stosz (CDT)                46     11:37
                                            Maciej Paterski (WIB)             47     11:37
                                            Leszek Pluciński (VOS)            67     17:33
                                            Mateusz Taciak (VOS)              78     22:07
                                            Bartosz Warchoł (WIB)             83     25:50

18.08        Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Artur Detko (THU)                 7      1:36
                                            Michał Podlaski (WIB)              9      3:19
                                            Piotr Pękala (CDT)                10      3:19

17.08        Memoriał Henryka Łasaka    1.2 Artur Detko (THU)                  2      0:00

16.08        GP Capodarco Comunita di Capodarco 1.2U Artur Sowiński           27      0:53

15.08        Puchar MON                 1.2 Norbert Banaszek (THU)             3      0:00
                                            Tobiasz Pawlak (THU)               5      0:00
                                            Jakub Kaczmarek (THU)              9      0:00
                                            Michał Podlaski (WIB)             10      0:00

11.08        Mistrzostwa Europy -        CC Szymon Sajnok (CPT)               20      0:33
                   start wspólny            Patryk Stosz (CDT)                40      7:25
                                            Kamil Małecki (CDT)               42      7:25

02.08-11.08  Tour de la Guadeloupe      2.2 Adam Pierzga                      18     18:59
                                            Grzegorz Kwiatkowski              26     24:02

11.08        MerXem Classic             1.2 Karolina Perekitko                91      0:00

10.08        Mistrzostwa Europy -        CC Dorota Przęzak                    36      6:17
                   start wspólny            Magdalena Sadłecka                44      6:17
                                            Monika Brzeźna                    45      6:17
                                            Weronika Humlet                   49      6:17

07.08-10.08  Cycling Tour of Szeklerland 2.2 Marcin Budziński (THU)           17      3:51
                                            Emanuel Piaskowy (THU)            25      4:35
                                            Mariusz Gąsiorowski (THU)         45     11:44
                                            Norbert Banaszek (THU)            47     12:01
                                            Tobiasz Pawlak (THU)              54     17:07
                                            Krzysztof Domin (SAN)             57     22:36

03.08-09.08  Tour de Pologne           2.WT Rafał Majka (BOH)                  9      0:16
                                            Łukasz Owsian (CPT)               42     17:20
                                            Szymon Rekita (LPC)               50     17:24
                                            Paweł Poljański (BOH)             54     18:53
                                            Marek Rutkiewicz (WIB)            60     25:42
                                            Tomasz Marczyński (LTS)           62     26:34
                                            Michał Gołaś (INS)                67     26:35
                                            Paweł Cieślik (WIB)               83     33:19
                                            Kamil Gradek (CPT)                85     36:13
                                            Paweł Bernas (CPT)               100     44:10
                                            Maciej Paterski (WIB)            101     44:40
                                            Maciej Bodnar (BOH)              109     53:15

08.08        Mistrzostwa Europy -        CC Marcin Białobłocki                11      1:03
                   na czas                  Wojciech Ziółkowski               18      1:36

04.08       RideLondon-Surrey Classic 1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)            50      0:40

31.07-04.08 Tour Alsace                2.2 Piotr Brożyna (CDT)                21      2:59
                                           Michał Paluta (CDT)                29      4:04
                                           Piotr Pękala (CDT)                 42      8:16
                                           Szymon Tracz (CDT)                 52     10:30
                                           Filip Maciejuk (LPC)               57     12:05
                                           Kamil Małecki (CDT)                88     23:20

03.08       Prudential RideLondon Classique 1.WWT Katarzyna Pawłowska (TVC)   55      1:37

03.08       Donostia San Sebastian Klasikoa 1.1 Małgorzata Jasińska (MOV)     37      6:25
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)           60     12:12
                                           Marta Lach (CCC)                   61     12:12

03.08       Erondegemse Pijl           1.2 Karolina Perekitko                 47      0:09

01.08       Clasica Femenina Navarra   1.2 Marta Lach (CCC)                    3      0:00
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)            9      0:08
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)          64      0:15

27.07-31.07 Tour de Wallonie          2.HC Paweł Bernas (CPT)                 23      0:37
                                           Kamil Gradek (CPT)                 63     18:50

30.07       Emakumeen Nafarroako Klasikoa 1.2 Małgorzata Jasińska (MOV)       12      4:09
                                           Marta Lach (CCC)                   16      6:11
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)           37     12:22

06.07-28.07 Tour de France              GT Michał Kwiatkowski (INS)           83   2:46:14
                                           Łukasz Wiśniowski (CPT)           127   3:46:34

28.07       GP de la ville de Pérenchies 1.2 Filip Maciejuk (LPC)             48      0:00

24.07-27.07 Dookoła Mazowsza           2.2 Stanisław Aniołkowski (CDT)         1       -
                                                                           + 1ze
                                           Grzegorz Stępniak (WIB)             2      0:13
                                           Damian Papierski (CDT)              5      0:22
                                           Norbert Banaszek (THU)              8      0:25
                                           Kamil Małecki (CDT)                 9      0:25
                                           Szymon Krawczyk (VOS)              10      0:28

14.07-27.07 Tour of Qinghai Lake      2.HC Mateusz Taciak (VOS)               35     15:58
                                           Sylwester Janiszewski (VOS)        70     53:13
                                           Mateusz Grabis (VOS)               71     54:11
                                           Adrian Banaszek (VOS)             109   1:13:39

27.07       Gemenc Grand Prix II       1.2 Wojciech Pszczolarski (PAR)        68      9:17

26.07       Gemenc Grand Prix I        1.2 Wojciech Pszczolarski (PAR)        63      8:29

21.07       V4 Special Series          1.2 Kamil Małecki (CDT)                 8      4:04
                  Debrecen - Ibrany        Patryk Stosz (CDT)                 21      5:47
                                           Kacper Walkowiak (CDT)             26      7:55
                                           Stanisław Aniołkowski (CDT)        27     12:27
                                           Kamil Wawrzyniak (CDT)             31     12:27
                                           Wojciech Pszczolarski (PAR)        64     12:34

20.07       V4 Special Series          1.2 Kamil Małecki (CDT)                 4      0:06
            Vasarosnameny - Nyiregyhaza    Kamil Wawrzyniak (CDT)             17      0:40
                                           Patryk Stosz (CDT)                 24      1:43
                                           Kacper Walkowiak (CDT)             48      1:43
                                           Stanisław Aniołkowski (CDT)        56      1:43
                                           Wojciech Pszczolarski (PAR)        57      1:43

19.07       La Course by             1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)         13      0:10
               Le Tour de France           Małgorzata Jasińska (MOV)          33      0:43

05.07-14.07 Giro Rosa Iccrea         2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)          5      7:57
                                           Marta Lach (CCC)                   47     45:33
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)          49     50:10
                                           Anna Plichta (TFS)                108   1:48:10

11.07-14.07 Tour de Feminin -          2.2 Aurela Neuro                        2      0:22
             O cenu Českého Švýcarska      Katarzyna Wilkos                    4      1:00
                                                                           + 1ze
                                           Monika Brzeźna                     14      4;21
                                           Karolina Perekitko                 42      9:17
                                           Magdalena Sadłecka                 47     13:35
                                           Barbara Borowiecka                 64     20:35
                                           Karolina Sowa                      66     21:49
                                           Karolina Kumiega                   69     23:29
                                           Weronika Humelt                    93     40:24
                                           Agnieszka Bacińska                116   1:15:46

06.07-12.08 Int. Österreich-Rundfahrt  2.1 Łukasz Owsian (CPT)                20      6:40
                                           Marek Rutkiewicz (WIB)             40     19:09
                                           Paweł Cieślik (WIB)                49     25:04
                                           Michał Podlaski (WIB)              51     25:37
                                           Grzegorz Stępniak (WIB)            91   1:02:21

03.07-07.07 Sibiu Cycling Tour         2.1 Piotr Brożyna (CDT)                15      2:34
                                           Michał Paluta (CDT)                42     14:14
                                           Szymon Tracz (CDT)                 44     15:34
                                           Piotr Pękala (CDT)                 45     16:12

02.07-06.07 Wyścig Solidarności        2.2 Patryk Stosz (CDT)                  2      0:24
                   i Olimpijczyków         Sylwester Janiszewski (VOS)         4      0:39
                                           Jakub Kaczmarek (THU)               7      0:45
                                           Stanisław Aniołkowski (CDT)        20      1:48
                                                                           + 1ze

06.07       V4 Ladies Series -         1.2 Monika Brzeźna                      2      0:00
               Restart Zalaegerszeg        Łucja Pietrzak                      4      0:55
                                           Weronika Humelt                    15      6:55
                                           Kaja Rysz                          16      6:59
                                           Agnieszka Bacińska                 26      9:24

26.06       Halle Ingooigem            1.1 Paweł Bernas (CPT)                 24      0:12

15.06-23.06 Tour de Suisse            2.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)           101   1:16:19
                                           Szymon Sajnok (CPT)               112   1:26:27

19.06-23.06 Tour of Slovenia          2.HC Przemysław Kasperkiewicz (DMP)    102   1:08:10

20.06-23.06 La Route d'Occitanie       2.1 Michał Gołaś (INS)                 56     31:15

23.06       Korona Kocich Gór          1.2 Patryk Stosz (CDT)                  1       -
                                           Mateusz Grabis (VOS)                2      0:00
                                           Michał Podlaski (WIB)               3      0:01
                                           Mateusz Gąsiorowski (THU)           4      1:16
                                           Sylwester Janiszewski (VOS)         7      2:10
                                           Michał Paluta (CDT)                 8      2:11
                                           Paweł Cieślik (WIB)                 9      2:12

22.06       Grand Prix Doliny Baryczy  1.2 Sylwester Janiszewski (VOS)         1       -
                                           Kamil Małecki (CDT)                 2      0:00
                                           Tobiasz Pawlak (THU)                3      0:00
                                           Marek Rutkiewicz (WIB)              4      0:00
                                           Sebastian Matusiak                  5      0:00
                                           Michał Wenglorz                     7      0:02
                                           Adrian Mrówka                       8      0:02

09.06-16.06 Critérium du Dauphiné     2.WT Michał Kwiatkowski (INS)           29     22:34
                                           Paweł Bernas (CPT)                 54     50:18
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            87   1:16:30

11.06-16.06 Tour de Hongrie            2.1 Michał Paluta (CDT)                13      2:51
                                           Piotr Brożyna (CDT)                14      2:52
                                           Stanisław Aniołkowski (CDT)        44     21:16
                                           Damian Papierski (CDT)             95     51:00
                                           Karol Wawrzyniak (CDT)            104   1:03:14

16.06       Midden-Brabant Poort Omloop 1.2 Filip Maciejuk (LPC)              27      0:00
                                           Szymon Rekita (LPC)                55      0:12

13.06-16.06 Ronde de l'Oise            2.2 Wojciech Pszczolarski (PAR)        36      0:57

14.06-16.06 Małopolski Wyścig Górski   2.2 Adam Stachowiak (VOS)               1       -
                                                                           + 1ze
                                           Emanuel Piaskowy (THU)              5      2:55
                                           Artur Sowiński                      7      5:21
                                           Mateusz Grabis (VOS)                8      7:45
                                           Paweł Cieślik (WIB)                10     10:14

10.06-15.06 OVO Energy Women's Tour  2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)          2      0:02
                                                                           + 1ze
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)           9      0:59
                                           Anna Plichta (TFS)                 60     41:05

05.06-09.06 Tour de Luxembourg        2.HC Szymon Rekita (LPC)                 5      0:44
                                           Filip Maciejuk (LPC)               51      7:32

07.06-09.06 Tour of Bihor - Bellotto   2.1 Leszek Pluciński (VOS)             14      1:51
                                           Mateusz Taciak (VOS)               18      2:41
                                           Sylwester Janiszewski (VOS)        48     15:03
                                           Paweł Franczak (VOS)               58     17:03
                                           Adrian Banaszek (VOS)              67     18:45
                                           Krzysztof Parma (VOS)              92     37:08

11.05-02.06 Giro d'Italia               GT Rafał Majka (BOH)                   6      6:56
                                           Łukasz Owsian (CPT)                73   3:00:02
                                           Paweł Poljański (BOH)              89   3:35:14
                                           Kamil Gradek (CPT)                129   5:07:15

28.05-02.06 Tour of Norway            2.HC Michał Gołaś (SKY)                 39      0:40

31.05-02.06 Wyścig Mjr. Hubala         2.1 Maciej Paterski (WIB)               1       -
                     - Sante Tour                                          + 2ze
                                           Grzegorz Stępniak (WIB)             2      0:02
                                                                           + 1ze
                                                                           + 3el
                                           Stanisław Aniołkowski (CDT)         3     0:08
                                           Szymon Tracz (CDT)                  4     0:10
                                                                           + 1ze
                                           Adrian Kurek (THU)                  5     0:11
                                           Karol Domagalski (THU)              7     0:14
                                           Michał Paluta (CDT)                 8     0:14

28.05-02.06 Lotto Thüringen Ladies Tour 2.1 Marta Lach (CCC)                  13     7:37

31.05-02.06 Tour de la Mirabelle       2.2 Emanuel Piaskowy (THU)             33    10:35
                                           Jakub Kaczmarek (THU)              41    14:59
                                           Mariusz Gąsiorowski (THU)          68    27:01

29.05-02.06 Fleche du Sud              2.2 Szymon Rekita (LPC)                37    13:38
                                           Filip Maciejuk (LPC)               41    13:23

22.05-26.05 Bałtyk - Karkonosze Tour   2.2 Kamil Małecki (CDT)                 1      -
                                                                           + 1ze
                                                                           + 1el
                                           Adam Stachowiak (VOS)               3     0:30
                                           Michał Paluta (CDT)                 4     0:39
                                           Leszek Pluciński (VOS)              5     0:51
                                           Jakub Kaczmarek (THU)               6     0:58
                                           Patryk Stosz (CDT)                  9     1:05
                                           Piotr Brożyna (CDT)                10     1:11
                                           Paweł Franczak (VOS)               33     4:00
                                                                           + 2ze
                                                                           + 2el

26.05       VR Women ITT               1.2 Katarzyna Wilkos                   10     1:09
                                           Łucja Pietrzak                     20     1:40
                                           Oliwia Majewska                    31     3:06

26.05       Horizon Park Race Classic  1.2 Adrian Honkisz                     19     1:47
                                           Sebastian Matusiak                 27     2:20
                                           Dawid Kloc                         34     6:27
                                           Bartłomiej Proc                    37     8:15
                                           Michał Pustula                     41     8:15

22.05-25.05 Emakumeen XXXII.Bira     2.WWT Małgorzata Jasińska (MOV)          34    10:40
                                           Anna Plichta (TFS)                 66    47:22
                                           
23.05-25.05 Tour of Estonia            2.1 Maciej Paterski (WIB)               5     0:19
                                           Adrian Kurek (THU)                  9     0:21
                                           Michał Podlaski (WIB)              11     0:23
                                           Marceli Bogusławski (WIB)          14     0:24
                                           Piotr Konwa (WIB)                  23     0:30
                                           Grzegorz Stępniak (WIB)            28     0:34
                                           Marcin Budziński (THU)             34     0:36
                                           Mariusz Gąsiorowski (THU)          44     0:45
                                           Bartosz Warchoł (WIB)              51     0:53
                                           Wojciech Sykala (WIB)              58     1:55
                                           Wojciech Pszczolarski (PAR)        66     3:39
                                           Adam Kus (THU)                     69     7:27

25.05       Kievskaya Sotka            1.2 Katarzyna Wilkos                    1      -
                   Women Challenge         Łucja Pietrzak                      4     0:16
                                           Kaja Rysz                          12     0:16
                                           Karolina Sowa                      37     0:16

25.05       Horizon Park Race Maidan   1.2 Adrian Honkisz                      5     0:00
                                           Dawid Kloc                         17     0:03
                                           Bartłomiej Proc                    19     0:03
                                           Sebastian Matusiak                 21     0:03
                                           Michał Pustula                     26     0:03
                                           Adam Noceń                         64     0:56

24.05       Horizon Park Race for Peace 1.2 Adrian Honkisz                    12     7:07
                                           Dawid Kloc                         27    10:28
                                           Sebastian Matusiak                 28    10:29

24.05       Kiev Olimpic Ring Women    1.2 Karolina Sowa                       5     0:00
                                           Łucja Pietrzak                     13     4:25
                                           Kaja Rysz                          27     4:25
                                           Katarzyna Wilkos                   40     5:21

23.05       Chabany Race               1.2 Adrian Honkisz                      6     1:13
                                           Dawid Kloc                         26    13:11
                                           Sebastian Matusiak                 37    13:57

23.05       Chabany Race               1.2 Łucja Pietrzak                      6     0:00
                                           Katarzyna Wilkos                   30     0:00
                                           Kaja Rysz                          41     0:00
                                           Karolina Sowa                      42     0:14
                                           Oliwia Majewska                    54     3:25

14.05-19.05 4 Jours de Dunkerque      2.HC Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     61    17:41

17.05-19.05 Tour d'Eure-et-Loir        2.2 Paweł Cieślik (WIB)                42     0:56
                                           Piotr Konwa (WIB)                  61     0:56
                                           Maciej Paterski (WIB)              64     1:14
                                           Wojciech Sykala (WIB)              79     5:53

16.05-18.05 Tour of California Womens 2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)         5     1:34
                                           Marta Lach (CCC)                   51    22:03

12.05-18.05 Tour of California        2.WT Paweł Bernas (CPT)                 67    48:42
                                           Szymon Sajnok (CPT)                89  1:11:48

10.05-12.05 Festival Elsy Jacobs       2.1 Marta Lach (CCC)                   11     0:24
                                                                           + 1ze

12.05       Trofee Maarten Wynants     1.1 Karolina Perekitko                 79     0:22

10.05-12.05 CCC Tour -                 2.2 Kamil Małecki (CDT)                 1      -
              Grody Piastowskie                                            + 1ze
                                                                           + 2el
                                           Maciej Paterski (WIB)               2     0:01
                                                                           + 2ze
                                           Marek Rutkiewicz (WIB)              4     0:31
                                           Piotr Brożyna (CDT)                 6     1:33
                                           Patryk Stosz (CDT)                  7     1:38

12.05       Fleche Ardennaise          1.2 Filip Maciejuk (LPC)               43     1:13

12.05       V4 Ladies Series - Pannonhalma  1.2 Monika Brzeźna                 3     0:20
                                           Katarzyna Wilkos                    4     2:25
                                           Karolina Sowa                       6     2:32
                                           Kaja Rysz                          11     3:29
                                           Weronika Humelt                    16     5:31

12.05       GP Slovakia                1.2 Paweł Franczak (VOS)                2     0:00
                                           Szymon Krawczyk (VOS)               6     0:02
                                           Marceli Bogusławski (WIB)           7     0:02
                                           Adrian Banaszek (VOS)               9     1:31

11.05       Visegrad 4 Kerekparverseny 1.2 Paweł Franczak (VOS)                1      -

30.04-05.05 Tour de Romandie          2.WT Łukasz Owsian (CPT)                50    15:26
                                           Maciej Bodnar (BOH)               100    47:08

02.05-05.05 Tour de Yorkshire         2.HC Michał Gołaś (SKY)                 14     0:28
                                           Paweł Bernas (CPT)                 83    22:43

30.04-05.05 Karpacki Wyścig Kurierów  2.2U Szymon Tracz (CDT)                  6     2:07

02.05-05.05 Gracia - Orlova            2.2 Anna Plichta (TFS)                  4     5:43
                                           Nikol Płosaj                       10     6:48
                                           Monika Brzeźna                     15     7:06
                                           Katarzyna Wilkos                   16     7:18
                                           Karolina Perekitko                 24     8:45
                                           Łucja Pietrzak                     31    12:10
                                           Karolina Kumiega                   47    21:33
                                           Dorota Przezak                     53    33:12
                                           Weronika Humelt                    57    37:37

03.05       Memoriał Romana Siemińskiego 1.2 Sylwester Janiszewski (VOS)       3     0:00
                                           Maciej Paterski (WIB)               4     0:00
                                           Kamil Małecki (CDT)                 5     0:00
                                           Michał Paluta (CDT)                 6     0:00
                                           Patryk Stosz (CDT)                  8     0:00
                                           Adrian Kurek (THU)                  9     0:00
                                           Tobiasz Pawlak (THU)               10     0:00

01.05       Eschborn-Frankfurt        1.WT Kamil Gradek (CPT)                 53     0:00
                                           Łukasz Wiśniowski (CPT)            57     0:00
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            73     0:00

01.05       Memoriał Andrzeja          1.2 Maciej Paterski (WIB)               2     0:00
                   Trochanowskiego         Kamil Małecki (CDT)                 4     0:00
                                           Paweł Franczak (VOS)                5     0:00
                                           Patryk Stosz (CDT)                  6     0:00
                                           Michał Podlaski (WIB)               7     0:00
                                           Adam Stachowiak (VOS)               8     0:00
                                           Paweł Cieślik (WIB)                 9     0:00

28.04       Liege-Bastogne-Liege      1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)           12     1:29
                                           Michał Gołaś (SKY)                 74    13:11
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            90    17:39

28.04       Liege-Bastogne-Liege Femmes 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)       6     1:43
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)          24     2:47
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)           49     6:16

28.04       Grand Prix Poland          1.2 Maciej Paterski (WIB)               2     0:00
                                           Paweł Franczak (VOS)                3     0:00
                                           Patryk Stosz (CDT)                  4     0:00
                                           Kamil Małecki (CDT)                 5     0:00
                                           Artur Detko (THU)                   8     0:00
                                           Karol Kuklewicz                     9     0:00

27.04       EPZ Omloop van Borsele     1.1 Karolina Perekitko                 66    16:56

25.04-27.04 Vuelta a Castilla y Leon   2.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     16     2:16

22.04-26.04 Tour of the Alps          2.HC Rafał Majka (BOH)                   6     1:46
                                           Paweł Poljański (BOH)              42    37:15

24.04       La Fleche Wallonne        1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)           16     0:11
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            47     3:22

24.04       La Fleche Wallonne Féminine 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)       6     0:17
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)           66     7:33
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)          77     9:58

21.04       Amstel Gold Race          1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)           11     0:02
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            58     4:19
                                           Michał Gołaś (SKY)                 80     7:53

21.04       Amstel Gold Race         1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)          1      -
                  Ladies Edition           Małgorzata Jasińska (MOV)          48    10:00

18.04-21.04 Belgrade Banjaluka         2.1 Paweł Franczak (VOS)                1      -
                                           Adam Stachowiak (VOS)              13     0:10
                                           Szymon Tracz (CDT)                 19     0:10
                                           Leszek Pluciński (VOS)             53     4:43
                                           Stanisław Aniołkowski (CDT)        67     6:28
                                           Adrian Banaszek (VOS)              68     6:33

17.04-21.04 Tour du Loir et Cher E Provost 2.2 Maciej Paterski (WIB)           5

20.04       Arno Wallaard Memorial     1.2 Filip Maciejuk (LPC)               43     0:00

17.04       De Brabantse Pijl         1.HC Tomasz Marczyński (LTS)            87     8:35

17.04       Brabantse Pijl             1.1 Marta Lach (CCC)                   10     1:11
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)           27     5:37

14.04       Paryż-Roubaix             1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)            77    15:51

10.04-14.04 Healthy Ageing Tour        2.1 Marta Jaskulska                    40    14:43
                                           Anna Plichta (TFS)                 44    15:53
                                           Nikol Płosaj                       50    17:44
                                           Weronika Humelt                    54    18:17
                                           Anna Sagan                         70    22:55
                                           Dorota Przezak                     73    23:24
                                           Kaja Rysz                          93    32:19

12.04-14.04 Circuit des Ardennes       2.2 Szymon Rekita (LPC)                 7     0:26
                                           Marek Rutkiewicz (WIB)             54     9:40
                                           Paweł Cieślik (WIB)                69    13:03
                                           Piotr Konwa (WIB)                  84    19:01
                                           Michał Podlaski (WIB)              92    24:42
                                           Maciej Paterski (WIB)               -
                                                                           + 1ze

08.04-13.04 Itzulia Basque Country    2.WT Tomasz Marczyński (LTS)            48    42:26
                                           Paweł Poljański (BOH)              76    59:23
                                           Michał Gołaś (SKY)                 89  1:06:12

10.04       Scheldeprijs              1.HC Maciej Bodnar (BOH)               100     4:36

07.04       Ronde van Vlaanderen     1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)          6     0:07

07.04       Ronde van Vlaanderen      1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)            71     6:17
                                           Maciej Bodnar (BOH)               124    10:14

07.04       La Roue Tourangelle...     1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     55     1:35

05.04-07.04 Le Triptyque des Monts et Châteaux 2.2U Filip Maciejuk (LPC)      17     0:54

06.04       Volta Limburg Classic      1.1 Kamil Małecki (CDT)                13     1:07
                                           Szymon Rekita (LPC)                34     3:42
                                           Michał Paluta (CDT)                39     3:58
                                           Patryk Stosz (CDT)                 40     3:58
                                           Piotr Brożyna (CDT)                73     5:41

05.04       Route Adélie de Vitré      1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     28     0:03
                                           Alan Banaszek (CJR)                63     1:10

04.03       Dwars door Vlaanderen     1.WT Szymon Sajnok (CPT)                84     3:42
                                           Kamil Gradek (CPT)                 97     3:42
                                           Paweł Bernas (CPT)                120     9:37

04.03       Dwars door Vlaanderen      1.1 Katarzyna Niewiadoma (CSR)         10     0:36
                                           Katarzyna Pawłowska TVC)           92     2:06

31.03       Gandawa-Wevelgem         1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)         84     0:00

25.03-31.03 Volta a Catalunya         2.WT Rafał Majka (BOH)                   7     2:27

31.03       Cholet - Pays de la Loire  1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     85     2:25

27.03-31.03 Settimana Coppi e Bartali  2.1 Piotr Brożyna (CDT)                56    13:23
                                           Michał Paluta (CDT)                57    13:40
                                           Michał Gołaś (SKY)                 58    14:19
                                           Kamil Małecki (CDT)                73    20:39
                                           Patryk Stosz (CDT)                103    36:54
                                           Szymon Tracz (CDT)                117    46:20

25.03-31.03 Tour de Normandie          2.2 Szymon Rekita (LPC)                 8     0:40

30.03       Classic Loire Atlantique   1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     24     0:07

29.03       E3 BinckBank Classic      1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)            52     2:49

28.03       Driedaagse Brugge-De Panne 1.WWT Agnieszka Skalniak (TVC)         48     0:08
                                           Katarzyna Pawłowska TVC)           69     0:15
                                           Marta Lach (CCC)                  103     1:44

27.03       Driedaagse Brugge-De Panne 1.WT Kamil Gradek (CPT)                27     0:04
                                           Szymon Sajnok (CPT)                45     0:33
                                           Paweł Bernas (CPT)                 73     2:04

24.03       Trofeo Alfredo Binda     1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)          6     0:01
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)          15     0:03

24.03       GP de Denain              1.HC Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     37     0:08

23.03       Mediolan-San Remo         1.WT Michał Kwiatkowski (SKY)            3     0:00
                                           Łukasz Wiśniowski (CPT)            86     2:54
                                           Tomasz Marczyński (LTS)            94     3:11
                                           Michał Gołaś (SKY)                145    10:18

22.03       Bredene Koksijde Classic  1.HC Szymon Sajnok (CPT)                 4     0:00
                                           Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     21     0:00
                                           Kamil Gradek (CPT)                 53     0:28
                                           Łukasz Owsian (CPT)                61     0:33
                                           Paweł Bernas (CPT)                121     2:33

22.03       Youngster Coast Challenge 1.2U Stanisław Aniołkowski (CDT)        37     0:00
                                           Szymon Tracz (CDT)                 38     0:00
                                           Piotr Pękala (CDT)                 49     0:00
                                           Filip Maciejuk (LPC)               50     0:00

20.03       Danilith Nokere Koerse    1.HC Szymon Sajnok (CPT)                11     0:00
                                           Łukasz Owsian (CPT)                50     1:01
                                           Paweł Bernas (CPT)                 75     1:40
                                           Kamil Gradek (CPT)                 79     1:46
                                           Przemysław Kasperkiewicz (DMP)     96     3:25

20.03       Danilith Nokere Koerse     1.1 Małgorzata Jasińska (MOV)          53     0:15

13.03-19.03 Tirreno-Adriatico         2.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)            42    22:47
                                           Rafał Majka (BOH)                  52    28:35
                                           Maciej Bodnar (BOH)               110  1:00:47

10.03-17.03 Paryż-Nicea               2.WT Michał Kwiatkowski (SKY)            3     1:03
                                                                           + 3el
                                           Paweł Poljański (BOH)              47    36:56

17.03       Ronde van Drenthe        1.WWT Małgorzata Jasińska (MOV)          20     1:18

17.03       Ronde van Drenthe         1.HC Paweł Bernas (CPT)                  8     0:41
                                           Łukasz Owsian (CPT)                13     3:15
                                           Szymon Sajnok (CPT)                20     5:01
                                           Kamil Gradek (CPT)                 40     5:04

17.03       Paryż-Troyes               1.2 Szymon Rekita (LPC)                76     9:22

14.03-17.03 Istrian Spring Trophy      2.2 Kamil Małecki (CDT)                14     0:56
                                           Patryk Stosz (CDT)                 16     0:58
                                           Piotr Brożyna (CDT)                26     1:48
                                           Michał Paluta (CDT)                39     6:17
                                           Szymon Tracz (CDT)                 48     7:32

10.03       GP Industria & Artigianato 1.HC Rafał Majka (BOH)                 20     0:14

08.03-10.03 Tour of Rhodes             2.2 Jakub Kaczmarek (THU)              15     1:31
                                           Adrian Kurek (THU)                 32    15:27
                                           Emanuel Piaskowy (THU)             46    15:39
                                           Kamil Zieliński (THU)              69    16:56
                                           Karol Domagalski (THU)             72    18:15
                                           Mariusz Gąsiorowski (THU)          84    27:14
                                           Patryk Biel                       106    42:53

09.03       Strade Bianche Donne     1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR)         3      0:40
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)         33      4:45

09.03       Strade Bianche            1.WT Rafał Majka (BOH)                 43      9:17
                                           Łukasz Wiśniowski (CPT)           53      9:30
                                           Michał Gołaś (SKY)                54      9:30
                                           Tomasz Marczyński (LTS)           70     12:27

09.03       Trofej Poreč - Poreč Trophy 1.2 Stanisław Aniołkowski (CDT)      41      0:55
                                           Piotr Pękala (CDT)                51      0:55
                                           Damian Papierski (CDT)           135      2:03
                                           Kacper Walkowiak (CDT)           136      2:03
                                           Karol Wawrzyniak (CDT)           137      2:03

06.03       Trofej Umag - Umag Trophy  1.2 Stanisław Aniołkowski (CDT)        7      0:00
                                           Karol Wawrzyniak (CDT)            23      0:00
                                           Kacper Walkowiak (CDT)            43      0:00
                                           Damian Papierski (CDT)            47      0:00
                                           Piotr Pękala (CDT)                84      0:13

05.03       Le Samym                   1.1 Alan Banaszek (CJR)               40      1:23

05.03       Le Samyn des Dames         1.2 Małgorzata Jasińska (MOV)          7      0:58
                                           Anna Plichta (TFS)                58      1:37
                                           Karolina Perekitko               108      6:06

03.03       Spar - Omloop van het Hageland 1.1 Małgorzata Jasińska (MOV)     29      0:29
                                           Marta Lach (CCC)                  44      2:07
                                           Anna Plichta (TFS)                58      2:35
                                           Karolina Perekitko                63      3:40
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)          66      5:54

24.02-03.03 Tour du Rwanda             2.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)    37     48:31
                                                                          + 1ze

03.03       Rhodes Grand Prix          1.2 Artur Detko (THU)                 27      0:00
                                           Marcin Budziński (THU)            47      0:00
                                           Tomasz Budziński (THU)            49      0:00

02.03       Omloop Het Nieuwsblad     1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT)           71      6:17

02.03       Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen 1.1 Katarzyna Niewiadoma (CSR)     17      1:09
                                           Małgorzata Jasińska (MOV)         39      1:31
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)          48      6:24

24.02-02.03 UAE Tour                  2.WT Michał Kwiatkowski (SKY)          10      1:49
                                           Łukasz Owsian (CPT)               45     14:24
                                           Michał Gołaś (SKY)                81     35:22

20.02-24.02 Volta ao Algarve          2.HC Maciej Bodnar (BOH)               68     30:34
                                           Paweł Bernas (CPT)               116     47:46

20.02-24.02 Vuelta a Andalucia        2.HC Tomasz Marczyński (LTS)           65     22:27

21.02-24.02 Tour of Antalya            2.2 Szymon Rekita (LPC)                1       -
                                                                          + 1ze
                                                                          + 1el
                                           Patryk Stosz (CDT)                31      1:33
                                           Piotr Brożyna (CDT)               40      2:05
                                           Michał Paluta (CDT)               56      3:29
                                           Kamil Małecki (CDT)              108      9:53
                                           Szymon Tracz (CDT)               116     12:49

21.02-24.02 Setmana Ciclista Valenciana 2.2 Marta Lach (CCC)                 54     13:08
                                           Anna Plichta (TFS)                84     21:52
                                           Agnieszka Skalniak (CCC)          89     22:56

16.02-21.02 Tour of Oman              2.HC Łukasz Wiśniowski (CPT)           22      6:12
                                           Kamil Gradek (CPT)                91     36:28

17.02       Clasica de Almeria        1.HC Maciej Bodnar (BOH)               22      0:14

06.02-10.02 Volta a la Valenciana      2.1 Łukasz Wiśniowski (CPT)           40      3:45

07.02-10.02 Etoile de Besseges         2.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP)   107     14:33

10.02       Grand Prix Alanya          1.2 Patryk Stosz (CDT)                 3      0:00
                                           Kamil Małecki (CDT)               16      0:00
                                           Michał Paluta (CDT)               58      0:00
                                           Szymon Tracz (CDT)               100      0:00
                                           Piotr Brożyna (CDT)              111      0:44

10.02       Grand Prix Alanya WE       1.2 Karolina Perekitko                15      0:00
                                           Aleksandra Kowalska               51      0:00

09.02       Grand Prix Gazipasa        1.2 Patryk Stosz (CDT)                 4      0:09
                                           Kamil Małecki (CDT)                5      0:09
                                           Piotr Brożyna (CDT)               21      0:09
                                           Michał Paluta (CDT)               39      0:51
                                           Stanisław Aniołkowski (CDT)       64      9:10

09.02       Grand Prix Gazipasa WE     1.2 Karolina Perekitko                27      2:21

27.01-03.02 Vuelta a San Juan          2.1 Paweł Poljański (BOH)             36      7:03

03.02       Trofeo Palma               1.1 Alan Banaszek (CJR)               42      0:00
                                           Rafał Majka (BOH)                 60      0:00

02.02       Trofeo de Tramuntana       1.1 Rafał Majka (BOH)                 12      1:58

01.02       Trofeo Andratx - Lloseta   1.1 Rafał Majka (BOH)                 25      1:22

31.01       Trofeo Ses Salines         1.1 Rafał Majka (BOH)                 10      0:16
                                           Alan Banaszek (CJR)               70      7:31

27.01       Cadel Evans Great         1.WT Łukasz Owsian (CPT)               47      1:13
                  Ocean Road Race          Szymon Sajnok (CPT)               48      1:13
                                           Tomasz Marczyński (LTS)           58      1:29
                                           Maciej Bodnar (BOH)               95      8:25

26.01       Cadel Evans Great Ocean RR 1.1 Agnieszka Skalniak (CCC)          40      2:03

15.01-20.01 Tour Down Under           2.WT Tomasz Marczyński (LTS)           54      9:55
                                           Maciej Bodnar (BOH)               97     24:33
                                           Łukasz Owsian (CPT)               98     24:52
                                           Szymon Sajnok (CPT)              129     47:58
  
10.01-13.01 Women's Tour Down Under    2.1 Agnieszka Skalniak (CCC)          63     11:05

ze - zwycięstwo etapowe
el - lider wyścigu

BOH : BORA - HANSGROHE
CJR : CAJA RURAL - SEGUROS RGA
CDT : CCC DEVELOPMENT TEAM
CPT : CCC TEAM
DMP : DELKO MARSEILLE PROVENCE
INS : TEAM INEOS
LTS : LOTTO SOUDAL
LPC : LEOPARD PRO CYCLING
PAR : PARDUS - TUFO PROSTEJOV
SAN : SANGEMINI - TREVIGIANI - MG.K VIS
SKY : TEAM SKY
THU : TEAM HUROM
VOS : VOSTER ATS TEAM
WIB : WIBATECH MERX

CCC : CCC - LIV
CSR : CANYON // SRAM RACING
DLT : BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM
MOV : MOVISTAR TEAM WOMEN
TFS : TREK - SEGAFREDO
TVC : TEAM VIRTU CYCLING

N

TFS : TREK - SEGAFREDO
TVC : TEAM VIRTU CYCLING

2 Comments

  1. KR

    3 kwietnia 2019, 23:18 o 23:18

    Podsumowując pierwsza część sezonu...napewno początek napawał optymistycznie (Bevin,Greg) ale im dalej tym dało się bardziej zauważać duże braki w CCC...tak naprawdę poza Gregiem nie mamy zawodnika naprawdę klasy światowej ! w momencie gdy grupy z "topu" zaczynają łapać coraz lepsza forme,chłopaków w pomarańczowych koszulkach widać coraz rzadziej,a ostatnie wypowiedzi Grega swiadcza tylko o tym,że i on widzi coraz większy problem...i przykro mi,ale ja nie widzę szans na poprawę tej sytuacji w tym sezonie...no,ale OBYM SIE MYLIL!! na plus napewno kasperkiewicz i rekita!! oraz oczywiście Kwiato...może w tym sezonie ma szczuplejszy program początkowych startów,ale wyniki ma bardzo dobre i fajnie się patrzy na jego jazdę...Majka z każdym startem coraz lepiej i myślę że jeśli tylko...nikt mu nie wejdzie już w tym sezonie pod rower 😉 to da nam jeszcze wiele radości (tu szczególnie liczę na Giro!!) nie można też zapomnieć o Rudyku!!może poza torem zacznie też odnosic w przyszłości sukcesy na szosie! 😉

    • stary chińczyk

      16 września 2019, 17:48 o 17:48

      jak to mówią - nie chwal dnia przed zachodem słońca...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: