PostNord Danmark Rundt 2019: etap 3. Lasse Norman Hansen najsilniejszy

logo Post Danmark Rundt

Lasse Norman Hansen (Corendon – Circu) zwyciężył na mecie trzeciego odcinka wyścigu dookoła Danii.

Duńczyk po akcji uruchomionej na ostatnich kilometrach pokonał Jonasa Vingegaarda (Jumbo-Visma) i Niklasa Larsena (ColoQuick).

Kolejnym liderem wyścigu został Larsen.

Wyniki 3. etapu PostNord Danmark Rundt 2019 (2.HC), Holstebro - Vejle (199,7 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Lasse Norman HansenCorendon-Circus4:46:45
2.Jonas VingegaardJumbo-Visma
3.Niklas LarsenColoQuick
4.Rasmus QuaadeRiwal Readynez Cycling Team
5.Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Team00:07
6.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise00:13
7.Jasper de BuystLotto Soudal00:15
8.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma
9.Tiesj BenootLotto Soudal
10.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
11.Antonio CarvalhoW52 / FC Porto
12.Huub DuijnRoompot-Charles
13.Pascal EenkhoornJumbo-Visma00:19
14.Mikkel BjergHagens Berman Axeon00:24
15.Gustavo CesarW52 / FC Porto
16.Edgar PintoW52 / FC Porto
17.Antwan TolhoekJumbo-Visma
18.Bjørn Tore HoemJoker Fuel of Norway
19.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy00:29
20.Johan Le BonVital Concept-B&B Hotels00:30
21.Koen BouwmanJumbo-Visma
22.Christoffer LissonBHS-Almeborg-Bornholm
23.Oivind LukkedahlJoker Fuel of Norway00:33
24.Charles PlanetTeam Novo Nordisk00:36
25.Mads RahbekBHS-Almeborg-Bornholm
26.Mathias BregnhojBHS-Almeborg-Bornholm00:37
27.Ian GarrisonHagens Berman Axeon00:39
28.Kévin RezaVital Concept-B&B Hotels00:40
29.Brent van MoerLotto Soudal
30.Umberto OrsiniBardiani-CSF
31.Samuel José CaldeiraW52 / FC Porto
32.Ole ForfangJoker Fuel of Norway
33.Arjen LivynsRoompot-Charles00:43
34.Jesper SchultzTeam Waoo
35.João RodriguesW52 / FC Porto00:45
36.Louis VervaekeTeam Sunweb
37.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise
38.Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Team00:49
39.Florian StorkTeam Sunweb00:55
40.Joris NieuwenhuisTeam Sunweb01:04
41.Philipp WalslebenCorendon-Circus01:07
42.Pieter WeeningRoompot-Charles01:22
43.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles
44.Mads Wurtz SchmidtDenmark01:31
45.Krists NeilandsIsrael Cycling Academy
46.Rasmus GuldhammerTeam Waoo
47.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon01:40
48.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy02:33
49.Bert de BackerVital Concept-B&B Hotels
50.Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team
51.Jeppe AaskovColoQuick02:45
52.Alexander KampRiwal Readynez Cycling Team02:53
53.Asbjørn Kragh AndersenTeam Sunweb02:55
54.Elmar ReindersRoompot-Charles02:58
55.Jelle VanendertLotto Soudal
56.Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy03:24
57.Rasmus IversenLotto Soudal03:58
58.Marten KooistraTeam Sunweb
59.Silas Zacharias ClemmensenTeam Waoo
60.Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Team
61.Andrea PeronTeam Novo Nordisk
62.Emil VinjeboRiwal Readynez Cycling Team
63.Tim MerlierCorendon-Circus04:22
64.David van der PoelCorendon-Circus
65.Martin SalmonTeam Sunweb04:23
66.Tom LeezerJumbo-Visma04:31
67.Andreas VangstadJoker Fuel of Norway04:55
68.Louis BendixenDenmark05:58
69.Fridtjof RoinÅsJoker Fuel of Norway06:06
70.Michael CarbelTeam Waoo07:08
71.Martin MortensenTeam Waoo
72.Marcin BudzinskiTeam Hurom
73.Ricardo MestreW52 / FC Porto
74.Jonny BrownHagens Berman Axeon
75.Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team07:54
76.Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team
77.Péter KusztorTeam Novo Nordisk08:14
78.Emil ToudalBHS-Almeborg-Bornholm
79.Nicklas Amdi PedersenBHS-Almeborg-Bornholm
80.Torkil VeyheRiwal Readynez Cycling Team08:39
81.Paolo SimionBardiani-CSF
82.Michael BrescianiBardiani-CSF
83.Alessandro PessotBardiani-CSF
84.Mirco MaestriBardiani-CSF
85.Mads Ostergaard KristensenDenmark
86.Gerben ThijssenLotto Soudal08:58
87.Jonas Aaen JorgensenRiwal Readynez Cycling Team09:18
88.Conor DunneIsrael Cycling Academy09:27
89.Jakub KaczmarekTeam Hurom09:39
90.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels10:40
91.Kris BoeckmansVital Concept-B&B Hotels
92.Declan IrvineTeam Novo Nordisk
93.Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk
94.Marco MaroneseBardiani-CSF10:59
95.Norbert BanaszekTeam Hurom
96.Jakob EgholmHagens Berman Axeon11:14
97.Nicolai BrochnerRiwal Readynez Cycling Team
98.Jonas RickaertCorendon-Circus11:30
99.Tobiasz PawlakTeam Hurom
100.Justin TimmermansRoompot-Charles
101.Marcel MeisenCorendon-Circus
102.Sasha WeemaesSport Vlaanderen-Baloise
103.Martin Toft MadsenBHS-Almeborg-Bornholm11:50
104.Andreas HyldgaardTeam Waoo11:55
105.Frederik Irgens JensenDenmark11:58
106.Herman DahlJoker Fuel of Norway12:10
107.Matias MalmbergDenmark
108.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise12:13
109.Adrian KurekTeam Hurom12:20
110.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon12:24
111.Frederik RodenbergColoQuick12:26
112.Aksel Skot-hansenColoQuick12:49
113.Steffen MunkColoQuick
114.Frederik MuffDenmark
115.Umberto PoliTeam Novo Nordisk
116.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels13:00
117.Julius JohansenColoQuick
DNFKamil ZielińskiTeam Hurom

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Niklas LarsenColoQuick9:01:15
2.Rasmus QuaadeRiwal Readynez Cycling Team00:07
3.Jonas VingegaardJumbo-Visma00:09
4.Lasse Norman HansenCorendon-Circus00:26
5.Mikkel BjergHagens Berman Axeon00:32
6.Tiesj BenootLotto Soudal00:33
7.Jasper de BuystLotto Soudal00:36
8.Koen BouwmanJumbo-Visma00:53
9.Brent van MoerLotto Soudal00:55
10.Christoffer LissonBHS-Almeborg-Bornholm01:08
11.Louis VervaekeTeam Sunweb01:12
12.Antonio CarvalhoW52 / FC Porto01:14
13.Samuel José CaldeiraW52 / FC Porto01:17
14.Johan Le BonVital Concept-B&B Hotels
15.Pascal EenkhoornJumbo-Visma01:19
16.Edgar PintoW52 / FC Porto01:21
17.Mathias BregnhojBHS-Almeborg-Bornholm
18.Ian GarrisonHagens Berman Axeon
19.Gustavo CesarW52 / FC Porto
20.Ole ForfangJoker Fuel of Norway01:22
21.Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Team01:25
22.Mads Wurtz SchmidtDenmark01:35
23.Bjørn Tore HoemJoker Fuel of Norway01:36
24.Florian StorkTeam Sunweb01:37
25.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
26.Amaury CapiotSport Vlaanderen-Baloise01:49
27.Joris NieuwenhuisTeam Sunweb01:50
28.Huub DuijnRoompot-Charles01:51
29.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma
30.Charles PlanetTeam Novo Nordisk02:06
31.João RodriguesW52 / FC Porto02:10
32.Krists NeilandsIsrael Cycling Academy02:14
33.Mads RahbekBHS-Almeborg-Bornholm02:15
34.Philipp WalslebenCorendon-Circus02:21
35.Aaron VerwilstSport Vlaanderen-Baloise02:27
36.Antwan TolhoekJumbo-Visma
37.Dennis van WindenIsrael Cycling Academy02:41
38.Kévin RezaVital Concept-B&B Hotels02:43
39.Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Team02:45
40.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy02:53
41.Oivind LukkedahlJoker Fuel of Norway02:59
42.Jesper SchultzTeam Waoo03:03
43.Umberto OrsiniBardiani-CSF03:05
44.Arjen LivynsRoompot-Charles03:07
45.Pieter WeeningRoompot-Charles03:10
46.Andre CarvalhoHagens Berman Axeon03:20
47.Alexander KampRiwal Readynez Cycling Team03:25
48.Asbjørn Kragh AndersenTeam Sunweb03:27
49.Rasmus GuldhammerTeam Waoo03:44
50.Elmar ReindersRoompot-Charles03:48
51.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles03:54
52.Jeppe AaskovColoQuick04:06
53.Jelle VanendertLotto Soudal04:40
54.Silas Zacharias ClemmensenTeam Waoo04:55
55.Emil VinjeboRiwal Readynez Cycling Team05:02
56.Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team05:03
57.Erik Nordsaeter ResellUno-X Norwegian Development Team05:27
58.Marten KooistraTeam Sunweb05:31
59.David van der PoelCorendon-Circus05:32
60.Martin SalmonTeam Sunweb05:33
61.Andrea PeronTeam Novo Nordisk05:43
62.Tim MerlierCorendon-Circus
63.Bert de BackerVital Concept-B&B Hotels05:58
64.Roy GoldsteinIsrael Cycling Academy05:59
65.Rasmus IversenLotto Soudal
66.Tom LeezerJumbo-Visma06:38
67.Louis BendixenDenmark07:19
68.Martin MortensenTeam Waoo08:28
69.Michael CarbelTeam Waoo08:35
70.Andreas VangstadJoker Fuel of Norway09:08
71.Marcin BudzinskiTeam Hurom09:10
72.Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team09:14
73.Kristoffer SkjerpingUno-X Norwegian Development Team09:35
74.Péter KusztorTeam Novo Nordisk09:53
75.Gerben ThijssenLotto Soudal10:29
76.Nicklas Amdi PedersenBHS-Almeborg-Bornholm10:38
77.Jakub KaczmarekTeam Hurom10:51
78.Alessandro PessotBardiani-CSF10:54
79.Fridtjof RoinÅsJoker Fuel of Norway10:58
80.Bryan CoquardVital Concept-B&B Hotels11:50
81.Mads Ostergaard KristensenDenmark11:51
82.Declan IrvineTeam Novo Nordisk12:02
83.Martin Toft MadsenBHS-Almeborg-Bornholm12:04
84.Conor DunneIsrael Cycling Academy12:10
85.Emil ToudalBHS-Almeborg-Bornholm12:17
86.Michael BrescianiBardiani-CSF12:23
87.Jonas Aaen JorgensenRiwal Readynez Cycling Team13:30
88.Kris BoeckmansVital Concept-B&B Hotels13:53
89.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise13:57
90.Mirco MaestriBardiani-CSF14:00
91.Herman DahlJoker Fuel of Norway14:03
92.Paolo SimionBardiani-CSF14:05
93.Marcel MeisenCorendon-Circus14:08
94.Jonny BrownHagens Berman Axeon14:11
95.Maikel ZijlaardHagens Berman Axeon14:21
96.Justin TimmermansRoompot-Charles14:24
97.Torkil VeyheRiwal Readynez Cycling Team14:46
98.Adrian KurekTeam Hurom14:59
99.Frederik MuffDenmark15:11
100.Corentin ErmenaultVital Concept-B&B Hotels15:12
101.Ricardo MestreW52 / FC Porto15:26
102.Frederik Irgens JensenDenmark16:06
103.Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk16:15
104.Julius JohansenColoQuick16:27
105.Umberto PoliTeam Novo Nordisk16:31
106.Norbert BanaszekTeam Hurom16:43
107.Frederik RodenbergColoQuick16:47
108.Andreas HyldgaardTeam Waoo17:08
109.Marco MaroneseBardiani-CSF17:14
110.Tobiasz PawlakTeam Hurom17:25
111.Steffen MunkColoQuick17:51
112.Jonas RickaertCorendon-Circus17:52
113.Jakob EgholmHagens Berman Axeon
114.Nicolai BrochnerRiwal Readynez Cycling Team18:41
115.Aksel Skot-hansenColoQuick19:15
116.Sasha WeemaesSport Vlaanderen-Baloise25:33
117.Matias MalmbergDenmark26:23

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: