Sibiu Cycling Tour 2019: etap 3. Sukces Marca Tizzy

logo Sibiu Cycling Tour

Marco Tizza (Amore & Vita – Prodir) wygrał w transylwańskiej stacji narciarskiej Paltinis trzeci etap Sibiu Cycling Tour.

Włoch na trudnej końcówce (14,8 km; 5,5%) pokonał na kresce Węgra Attile Valtera z CCC Development Team. Trzecie miejsce wywalczył Michal Schlegel (Elkov – Author).

Prowadzenie w wyścigu utrzymał Kevin Rivera (Androni Giocattoli – Sidermec).

Wyniki 3. etapu Sibiu Cycling Tour 2019 (2.1), Sybin - Păltiniș (159,4 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir4:16:04
2.Attila ValterCCC Development Team
3.Michal SchlegelElkov-Author Cycling Team00:04
4.Mattia BaisCycling Team Friuli00:09
5.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec
6.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec
7.Ildar ArslanovGazprom-RusVelo
8.Radoslav RoginaAdria Mobil
9.Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Prodir
10.Serghei ȚvetcovRomania
11.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis00:14
12.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis00:20
13.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar00:34
14.Danilo CelanoAmore & Vita-Prodir00:40
15.Paolo TotoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis00:43
16.Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli-Sidermec
17.Erik FetterPannon Cycling Team00:46
18.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis00:52
19.Piotr BrożynaCCC Development Team01:03
20.Ziga GroseljAdria Mobil01:07
21.Michael KukrleElkov-Author Cycling Team01:12
22.Viktor FilutasPannon Cycling Team01:22
23.Vitaliy ButsUkraine
24.Denis NekrasovGazprom-RusVelo01:25
25.Bernat Font303Project
26.Savva NovikovLokosphinx
27.Adriaan JanssenMonkey Town-à Bloc CT
28.Andriy VasylyukUkraine
29.Justin ParozAKROS-Thömus01:31
30.Denis Marian VulcanGiotti Victoria-Palomar01:35
31.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools01:38
32.Yannis VoisardAKROS-Thömus01:40
33.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools03:03
34.Andras SzatmaryPannon Cycling Team
35.Oleksandr GolovashUkraine03:10
36.Vladyslav SoltasiukUkraine
37.Karel HnikElkov-Author Cycling Team03:32
38.Daniel Arroyave CanasTeam Novak06:15
39.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team
40.Isaiah Newkirk303Project07:03
41.Sergey ShilovGazprom-RusVelo
42.Alexander VdovinLokosphinx
43.Rick PluimersMonkey Town-à Bloc CT
44.Ivar SlikMonkey Town-à Bloc CT
45.Aljaž JarcAdria Mobil07:19
46.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec
47.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar07:55
48.Mel van der VeekensMonkey Town-à Bloc CT08:52
49.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis09:12
50.Szymon TraczCCC Development Team11:27
51.Piotr PękalaCCC Development Team11:30
52.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools
53.Mykyta ZubenkoUkraine
54.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
55.Evgeny KobernyakGazprom-RusVelo
56.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools
57.Michał PalutaCCC Development Team
58.Arseny NikiforovLokosphinx
59.Daniel MoriczPannon Cycling Team
60.Davide BaisCycling Team Friuli12:49
61.Federico BurchioD'Amico-UM Tools13:07
62.Anton VorobyevGazprom-RusVelo13:40
63.Gorazd PerAdria Mobil14:52
64.Mamyr StashGazprom-RusVelo15:28
65.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli
66.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
67.Wilmar MolinaTeam Novak
68.Yegor DementyevTeam Novak
69.Jaime RestrepoTeam Novak
70.Alexander Amiri303Project
71.Jon BozicAdria Mobil
72.František SisrElkov-Author Cycling Team15:38
73.Timo GullerAKROS-Thömus
74.Antoine AebiAKROS-Thömus
75.Gašper KatrasnikAdria Mobil
76.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar
77.Grant Ellwood303Project15:58
78.Austin Stephens303Project
79.János PelikanPannon Cycling Team16:40
80.Nico SelenatiAKROS-Thömus17:39
81.Joel SuterAKROS-Thömus
82.Ruben CasenyMassi Vivo-Grupo Oresy22:31
DNFLóránt BalazsiTeam Novak
DNFDavid Alexander MaidanaMassi Vivo-Grupo Oresy
DNFOleksandr PrevarUkraine
DNFAndras ForrayPannon Cycling Team
DNFKacper WalkowiakCCC Development Team
DNFAndrea MeucciAmore & Vita-Prodir
DNFLars LoohuisMonkey Town-à Bloc CT
DNFAleksandr SmirnovLokosphinx

Klasyfikacja generalna po 3. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec13:36:30
2.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec00:17
3.Radoslav RoginaAdria Mobil00:40
4.Serghei ȚvetcovRomania00:42
5.Ildar ArslanovGazprom-RusVelo00:43
6.Michal SchlegelElkov-Author Cycling Team00:44
7.Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Prodir00:50
8.Mattia BaisCycling Team Friuli01:00
9.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir01:01
10.Attila ValterCCC Development Team01:07
11.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis01:27
12.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis01:32
13.Justin ParozAKROS-Thömus01:46
14.Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli-Sidermec01:52
15.Piotr BrożynaCCC Development Team02:34
16.Paolo TotoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis02:47
17.Erik FetterPannon Cycling Team02:56
18.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar03:13
19.Michael KukrleElkov-Author Cycling Team03:22
20.Vitaliy ButsUkraine03:40
21.Ziga GroseljAdria Mobil03:59
22.Denis NekrasovGazprom-RusVelo04:02
23.Bernat Font303Project04:08
24.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools04:33
25.Karel HnikElkov-Author Cycling Team04:45
26.Savva NovikovLokosphinx05:04
27.Andriy VasylyukUkraine05:05
28.Adriaan JanssenMonkey Town-à Bloc CT05:08
29.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools06:27
30.Andras SzatmaryPannon Cycling Team06:44
31.Danilo CelanoAmore & Vita-Prodir08:26
32.Yannis VoisardAKROS-Thömus09:59
33.Oleksandr GolovashUkraine10:03
34.Viktor FilutasPannon Cycling Team10:33
35.Rick PluimersMonkey Town-à Bloc CT10:45
36.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis11:23
37.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team12:25
38.Denis Marian VulcanGiotti Victoria-Palomar12:51
39.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec13:25
40.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis13:37
41.Alexander VdovinLokosphinx13:41
42.Michał PalutaCCC Development Team14:14
43.Szymon TraczCCC Development Team14:23
44.Daniel Arroyave CanasTeam Novak14:53
45.Piotr PękalaCCC Development Team15:41
46.Sergey ShilovGazprom-RusVelo17:23
47.Aljaž JarcAdria Mobil17:40
48.Isaiah Newkirk303Project18:48
49.Ivar SlikMonkey Town-à Bloc CT20:06
50.Mel van der VeekensMonkey Town-à Bloc CT22:03
51.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools28:21
52.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec28:49
53.Gašper KatrasnikAdria Mobil28:52
54.Yegor DementyevTeam Novak29:13
55.Joel SuterAKROS-Thömus29:22
56.János PelikanPannon Cycling Team29:51
57.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools31:47
58.Gorazd PerAdria Mobil31:52
59.Daniel MoriczPannon Cycling Team31:56
60.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis32:14
61.František SisrElkov-Author Cycling Team32:28
62.Mykyta ZubenkoUkraine33:40
63.Vladyslav SoltasiukUkraine34:36
64.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar36:15
65.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar36:20
66.Arseny NikiforovLokosphinx37:14
67.Austin Stephens303Project37:19
68.Federico BurchioD'Amico-UM Tools37:26
69.Davide BaisCycling Team Friuli38:40
70.Wilmar MolinaTeam Novak40:06
71.Evgeny KobernyakGazprom-RusVelo41:53
72.Antoine AebiAKROS-Thömus43:33
73.Alexander Amiri303Project43:55
74.Nico SelenatiAKROS-Thömus45:32
75.Mamyr StashGazprom-RusVelo45:46
76.Grant Ellwood303Project48:15
77.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli50:10
78.Timo GullerAKROS-Thömus51:39
79.Jon BozicAdria Mobil57:34
80.Anton VorobyevGazprom-RusVelo57:38
81.Jaime RestrepoTeam Novak59:17
82.Ruben CasenyMassi Vivo-Grupo Oresy1:02:10

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: