Tour de Luxembourg 2019: prolog. Christophe Laporte najszybszy

Christophe Laporte

Christophe Laporte (Cofidis) wygrał wieczorny prolog 79. wyścigu Skoda-Tour de Luxembourg.

Francuz na dystansie 2100 metrów pokonał Marcela Meisena (Corendon – Circus) i Pieta Allegaerta (Sport Vlaanderen – Baloise).

Szymon Rekita i Filip Maciejuk (Leopard Pro Cycling) uplasowali się poza najlepszą dziesiątką.

Wyniki prologu Skoda-Tour de Luxembourg 2019 (2.HC), Luksemburg Ville (2,1 km; jazda indywidualna na czas):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits03:13
2.Marcel MeisenCorendon-Circus00:01
3.Piet AllegaertSport Vlaanderen-Baloise
4.Damien GaudinTeam Total Direct Energie00:03
5.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
6.Alexander KriegerLeopard Pro Cycling
7.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie00:05
8.Kevin GenietsLuxembourg00:06
9.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits
10.Benjamin DeclercqSport Vlaanderen-Baloise
11.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits00:07
12.Adrien PetitTeam Total Direct Energie00:08
13.Konrad GessnerLeopard Pro Cycling
14.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise
15.Maurits LammertinkRoompot-Charles00:09
16.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
17.Otto VergaerdeCorendon-Circus
18.Aksel NommelaWallonie-Bruxelles
19.Joshua HuppertzTeam Lotto-Kern Haus
20.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team00:10
21.Angelo TulikTeam Total Direct Energie
22.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles
23.Pit LeyderLeopard Pro Cycling
24.Gianni VermeerschCorendon-Circus
25.Robbe GhysSport Vlaanderen-Baloise
26.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie00:11
27.Mario GonzalezEuskadi Basque Country-Murias
28.Huub DuijnRoompot-Charles
29.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team
30.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie00:12
31.Jimmy JanssensCorendon-Circus
32.Gaëtan PonsLeopard Pro Cycling
33.Ty MagnerRally UHC Cycling
34.Dimitri ClaeysCofidis, Solutions Crédits
35.Baptiste PlanckaertWallonie-Bruxelles
36.Dries de BondtCorendon-Circus00:13
37.Delio FernandezDelko Marseille Provence
38.Colin JoyceRally UHC Cycling
39.Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF
40.Emil VinjeboRiwal Readynez Cycling Team
41.Jan PetelinTeam Differdange-GeBa
42.Jonas RutschTeam Lotto-Kern Haus
43.Mauro FinettoDelko Marseille Provence00:14
44.Loïc ChetoutCofidis, Solutions Crédits
45.Kevin van MelsenWanty-Gobert Cycling Team
46.Mathias de WitteRoompot-Charles
47.Kenneth van RooySport Vlaanderen-Baloise00:15
48.Stijn SteelsRoompot-Charles
49.Julien MortierWallonie-Bruxelles
50.Luca WackermannBardiani-CSF
51.Thomas DeruetteTeam Differdange-GeBa
52.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles00:16
53.Robin CarpenterRally UHC Cycling
54.Adam de VosRally UHC Cycling
55.Kim MagnussonRiwal Readynez Cycling Team
56.Mathias van GompelSport Vlaanderen-Baloise
57.Szymon RekitaLeopard Pro Cycling
58.Oscar RodriguezEuskadi Basque Country-Murias
59.Ken ConterLuxembourg
60.Rasmus Bøgh WallinRiwal Readynez Cycling Team00:17
61.Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles
62.Sjoerd van GinnekenRoompot-Charles
63.Jérôme BaugniesWanty-Gobert Cycling Team
64.Michael BrescianiBardiani-CSF
65.Loïc VliegenWanty-Gobert Cycling Team
66.Ryan AndersonRally UHC Cycling00:18
67.Kenneth VanbilsenCofidis, Solutions Crédits
68.Justin JulesWallonie-Bruxelles
69.Stijn DevolderCorendon-Circus00:19
70.Jan HuggerTeam Lotto-Kern Haus
71.Arjen LivynsRoompot-Charles
72.Rémy RochasDelko Marseille Provence
73.Pieter WeeningRoompot-Charles
74.Raphael KockelmannTeam Differdange-GeBa
75.Nicolai BrochnerRiwal Readynez Cycling Team
76.Bryan NauleauTeam Total Direct Energie
77.Dorian LubbersTeam Lotto-Kern Haus00:20
78.Rasmus QuaadeRiwal Readynez Cycling Team
79.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team
80.Tobias KongstadRiwal Readynez Cycling Team
81.Joaquim SilvaW52 / FC Porto
82.Sindre LunkeRiwal Readynez Cycling Team
83.João RodriguesW52 / FC Porto00:21
84.Tom ThillTeam Differdange-GeBa
85.Beñat IntxaustiEuskadi Basque Country-Murias
86.Héctor SaezEuskadi Basque Country-Murias00:22
87.Enrique SanzEuskadi Basque Country-Murias
88.John MurphyRally UHC Cycling
89.Sergio RodriguezEuskadi Basque Country-Murias
90.Tobias KnaupTeam Lotto-Kern Haus00:23
91.Raúl AlarconW52 / FC Porto
92.Zico WaeytensCofidis, Solutions Crédits
93.Julien El FaresDelko Marseille Provence
94.Philipp WalslebenCorendon-Circus
95.Filip MaciejukLeopard Pro Cycling00:24
96.Cedric PriesLuxembourg
97.Tim DiederichLuxembourg00:25
98.César FonteW52 / FC Porto
99.Javier MorenoDelko Marseille Provence
100.Romain CombaudDelko Marseille Provence00:26
101.Wesley MolTeam Differdange-GeBa
102.Alessandro TonelliBardiani-CSF00:27
103.José FerreiraW52 / FC Porto00:29
104.Tiago Da SilvaTeam Differdange-GeBa00:30
105.Luca HennTeam Lotto-Kern Haus
106.Jack BurkeLeopard Pro Cycling00:31
107.Laurin WinterTeam Differdange-GeBa
108.Svein TuftRally UHC Cycling00:33
109.Andrea GuardiniBardiani-CSF
110.Eduard Michael GrosuDelko Marseille Provence00:34
111.Gilles KirschLuxembourg00:35
112.Maxime WeyrichLuxembourg00:37
113.Angel SanchezW52 / FC Porto00:38
114.Marco MaroneseBardiani-CSF
115.Marc DorrieTeam Lotto-Kern Haus00:40
116.Garikoitz BravoEuskadi Basque Country-Murias00:47

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: