Ściana płaczu, czyli wyniki polskich kolarek i kolarzy w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w sezonie 2019.
Stanisław Aniołkowski (CCC Development Team) – 7
2 etapy Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U)
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
etap Dookoła Mazowsza (2.2)
klasyfikacja końcowa Dookoła Mazowsza (2.2)
2 etapy Turul Romaniei (2.1)
Maciej Paterski (Wibatech Merx) – 7
etap Circuit des Ardennes (2.2)
2 etapy CCC Tour – Grody Piastowskie (2.2)
2 etapy Wyścig uMjr. Hubala – Sante Tour (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścigu Mjr. Hubala – Sante Tour (2.1)
Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-Straßengel (1.2)
Paweł Franczak (Voster ATS) – 4
klasyfikacja końcowa Belgrade Banjaluka (2.1)
Visegrad 4 Kerekparverseny (1.2)
2 etapy CCC Tour – Grody Piastowskie (2.2)
Kamil Małecki (CCC Development Team) – 4
etap CCC Tour – Grody Piastowskie (2.2)
klasyfikacja końcowa CCC Tour – Grody Piastowskie (2.2)
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2)
Katarzyna Niewiadoma (Canyon // SRAM) – 2
Amstel Gold Race Ladies Edition (1.WWT)
etap OVO Energy Women’s Tour (2.WWT)
Szymon Rekita (Leopard Pro Cycling) – 2
etap Tour of Antalya (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour of Antalya (2.2)
Adam Stachowiak (Voster ATS) – 2
etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.2)
Patryk Stosz (CCC Development Team) – 2
Korona Kocich Gór (1.2)
etap Tour of Almaty (2.1)
Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper) – 2
Kievskaya Sotka Women Challenge (1.2)
etap Tour de Feminin – O cenu Českého Švýcarska (2.2)
Maciej Bodnar (Bora – hansgrohe) – 1
mistrz Polski w wyścigu indywidualnym na czas
Marceli Bogusławski (Wibatech Merx) – 1
prolog Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U) – w reprezentacji Polski
Sylwester Janiszewski (Voster ATS) – 1
Grand Prix Doliny Baryczy (1.2)
Marta Lach (CCC-Liv Team) – 1
etap Festival Elsy Jacobs (2.1)
Przemysław Kasperkiewicz (Delko Marseille Provence) – 1
etap Tour du Rwanda (2.1)
Michał Paluta (CCC Development Team) – 1
mistrz Polski ze startu wspólnego
Łucja Pietrzak (MAT Atom Deweloper) – 1
mistrzyni Polski ze startu wspólnego
Anna Plichta (Trek – Segafredo) – 1
mistrzyni Polski w wyścigu indywidualnym na czas
Grzegorz Stępniak (Wibatech Merx) – 1
etap Wyścigu Mjr. Hubala – Sante Tour (2.1)
Szymon Tracz (CCC Development Team) – 1
etap Wyścigu Mjr. Hubala – Sante Tour (2.1)
CCC Development Team – 17
etap Istrian Spring Trophy (2.2) – Attila Valter (Hun)
2 etapy Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U) – Stanisław Aniołkowski
etap CCC Tour – Grody Piastowskie (2.2) – Kamil Małecki
klasyfikacja końcowa CCC Tour – Grody Piastowskie (2.2) – Kamil Małecki
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Kamil Małecki
klasyfikacja końcowa Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Kamil Małecki
etap Wyścigu Mjr. Hubala – Sante Tour (2.1) – Szymon Tracz
Korona Kocich Gór (1.2) – Patryk Stosz
mistrz Węgier w jeździe indywidualnej na czas – Attila Valter (Hun)
mistrz Polski ze startu wspólnego – Michał Paluta
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.2) – Stanisław Aniołkowski
etap Dookoła Mazowsza (2.2) – Stanisław Aniołkowski
klasyfikacja końcowa Dookoła Mazowsza (2.2) – Stanisław Aniołkowski
etap Tour of Almaty (2.1) – Patryk Stosz
2 etapy Turul Romaniei (2.1) – Stanisław Aniołkowski
Wibatech-Merx – 9
etap Circuit des Ardennes (2.2) – Maciej Paterski
2 etapy CCC Tour – Grody Piastowskie (2.2) – Maciej Paterski
etap Wyścigu Mjr. Hubala – Sante Tour (2.1) – Grzegorz Stępniak
2 etapy Wyścigu Mjr. Hubala – Sante Tour (2.1) – Maciej Paterski
klasyfikacja końcowa Wyścigu Mjr. Hubala – Sante Tour (2.1) – Maciej Paterski
etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.2) – Anatoliy Budyak (Ukr)
Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-Straßengel (1.2) – Maciej Paterski
Voster ATS – 7
klasyfikacja końcowa Belgrade Banjaluka (2.1) – Paweł Franczak
Visegrad 4 Kerekparverseny (1.2) – Paweł Franczak
2 etapy Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Paweł Franczak
etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.2) – Adam Stachowiak
klasyfikacja końcowa Małopolskiego Wyścigu Górskiego (2.2) – Adam Stachowiak
Grand Prix Doliny Baryczy (1.2) – Sylwester Janiszewski
CCC Team – 6
mistrz kraju w jeździe indywidualnej na czas – Patrick Bevin (NZl)
etap Tour Down Under (2.WT) – Patrick Bevin (NZl)
etap Volta a la Comunitat Valenciana (2.1) – Greg van Avermaet (Bel)
etap Tour de Yorkshire (2.HC) – Greg van Avermaet (Bel)
Hammer Stavanger (2.1) – Hammer Chase (jazda drużynowa)
Grand Prix Cycliste de Montréal (1.WT) – Greg van Avermaet (Bel)
17.11-23.11 Tour of Fuzhou 2.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 61 18:07 17.10-22.10 Gree-Tour of Guangxi 2.WT Tomasz Marczyński (LTS) 19 1:07 Kamil Gradek (CPT) 105 21:32 22.10 Tour of Guangxi Women 1.WWT Marta Lach (CCC) 48 0:10 15.10-19.10 Tour of Peninsular 2.1 Emanuel Piaskowy (THU) 18 5:44 Norbert Banaszek (THU) 34 12:55 Jakub Kaczmarek (THU) 61 22:44 Marcin Budziński (THU) 78 33:08 Kamil Zieliński (THU) 95 41:14 Adam Kuś (THU) 99 42:49 12.10 Il Lombardia 1.WT Rafał Majka (BOH) 12 0:50 Tomasz Marczyński (LTS) 71 12:34 09.10 Mediolan-Turyn 1.HC Rafał Majka (BOH) 14 0:40 Tomasz Marczyński (LTS) 46 5:26 Łukasz Owsian (CPT) 67 9:03 08.10 Tre Valli Varesine 1.HC Rafał Majka (BOH) 15 0:03 Tomasz Marczyński (LTS) 72 8:20 Michał Gołaś (INS) 75 8:20 08.10 Binche - Chimay - Binche 1.1 Filip Maciejuk (LPC) 44 1:24 06.10 La DH Famenne Ardenne Classic 1.1 Filip Maciejuk (LPC) 59 8:48 06.10 Gran Premio Bruno Beghelli 1.1 Anna Plichta (TFS) 86 0:00 06.10 Il Piccolo Lombardia 1.2U Szymon Tracz (CDT) 14 1:22 Piotr Pękala (CDT) 35 2:28 Stanisław Aniołkowski (CDT) 98 14:12 Kacper Walkowiak (CDT) 99 14:12 05.10 Giro dell'Emilia 1.1 Anna Plichta (TFS) 124 4:33 05.10 Tour de l'Eurométropole 1.HC Kamil Gradek (CPT) 29 0:17 Filip Maciejuk (LPC) 45 2:02 Szymon Rekita (LPC) 75 2:32 03.10 Sparkassen Münsterland Giro 1.HC Michał Gołaś (INS) 49 0:45 Michał Kwiatkowski (SKY) 55 1:08 01.10-06.10 CRO Race 2.1 Maciej Paterski (WIB) 28 16:41 Bartosz Warchoł (WIB) 46 22:41 Marceli Bogusławski (WIB) 58 29:27 Kacper Kistowski (WIB) 60 30:03 Michał Podlaski (WIB) 73 34:40 28.09 Mistrzostwa Świata WC Katarzyna Niewiadoma (CSR) 23 5:20 - start wspólny Małgorzata Jasińska (MOV) 64 9:53 Marta Lach (CCC) 79 19:55 Monika Brzeźna 82 23:47 25.09 Mistrzostwa Świata ITT WC Maciej Bodnar (BOH) 20 4:01 Kamil Gradek (CPT) 23 4:13 24.09 Mistrzostwa Świata ITT WC Anna Plichta (TFS) 36 6:33 24.09 Ruota d'Oro 1.2U Piotr Pękala (CDT) 23 0:00 - GP Festa del Perdono Szymon Tracz (CDT) 25 0:00 22.09 Trofeo Matteotti 1.1 Szymon Tracz (CDT) 20 0:25 Piotr Pękala (CDT) 34 0:25 18.09-21.09 Tour de Slovaquie 2.1 Kamil Gradek (CPT) 4 0:17 Łukasz Owsian (CPT) 15 0:55 Maciej Bodnar (BOH) 54 3:26 Sylwester Janiszewski (VOS) 70 3:52 Mateusz Grabis (VOS) 73 3:55 Paweł Franczak (VOS) 81 4:29 Leszek Pluciński (VOS) 101 6:54 Szymon Krawczyk (VOS) 108 8:08 19.09-21.09 Giro delle Marche in Rosa 2.2 Monika Brzeźna 14 5:00 Weronika Humelt 21 5:53 Kaja Rysz 50 36:37 24.08-15.09 Vuelta a Espana GT Rafał Majka (BOH) 6 7:16 Paweł Poljański (BOH) 57 2:43:49 Tomasz Marczyński (LTS) 74 3:14:52 Szymon Sajnok (CPT) 142 5:00:46 Paweł Bernas (CPT) 149 5:22:02 14.09-15.09 Madrid Challenge by la Vuelta 2.WWT Anna Plichta (TFS) 7 0:37 11.09-15.09 Turul Romaniei 2.1 Piotr Brożyna (CDT) 6 0:52 Patryk Stosz (CDT) 12 1:09 Adam Stachowiak (VOS) 15 1:21 Bartosz Warchoł (WIB) 18 1:43 Kacper Kistowski (WIB) 19 1:49 Michał Paluta (CDT) 24 2:53 Piotr Pękala (CDT) 26 2:53 Mateusz Grabis (VOS) 36 4:50 Szymon Krawczyk (VOS) 38 5:12 Artur Detko (THU) 43 6:58 Stanisław Aniołkowski (CDT) 56 12:57 + 2ze Leszek Pluciński (VOS) 62 14:54 Adrian Honkisz 66 20:44 Adrian Banaszek (VOS) 71 28:04 Kacper Walkowiak (CDT) 72 28:04 Sebastian Matusiak 74 29:57 Sylwester Janiszewski (VOS) 76 31:13 Adam Noceń 84 44:58 15.09 Tour du Doubs 1.1 Szymon Rekita (LPC) 63 11:55 15.09 Int. Raiffeisen 1.2 Maciej Paterski (WIB) 1 - GP Gratwein-Straßengel Michał Podlaski (WIB) 24 2:33 07.09-14.09 OVO Energy Tour of Britain 2.HC Michał Gołaś (INS) 27 3:44 13.09 GP Cycliste de Québec 1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT) 82 1:54 Michał Kwiatkowski (INS) 119 10:44 03.09-08.09 Boels Ladies Tour 2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 13 1:01 Marta Lach (CCC) 20 1:57 Agnieszka Skalniak (CCC) 36 10:44 Małgorzata Jasińska (MOV) 43 12:47 06.09-08.09 Giro Toscana Int. Femminile 2.2 Aurela Nerlo 11 0:51 Monika Brzeźna 23 2:45 Karolina Sowa 48 8:39 Magdalena Sadłecka 60 9:19 Katarzyna Wilkos 69 10:04 Kaja Rysz 75 10:22 07.09 Brussels Cycling Classic 1.HC Maciej Bodnar (BOH) 135 4:06 04.09-07.09 Giro della Regione 2.2 Piotr Pękala (CDT) 23 11:33 Friuli Venezia Giulia Filip Maciejuk (LPC) 30 12:34 Artur Sowiński 31 12:35 Szymon Tracz (CDT) 34 13:45 Szymon Rekita (LPC) 38 15:14 Damian Papierski (CDT) 116 40:23 01.09 Bretagne Classic - Ouest-France 1.WT Michał Gołaś (INS) 53 3:55 Łukasz Owsian (CPT) 55 3:55 Łukasz Wiśniowski (CPT) 57 3:55 29.08-01.09 Deutschland Tour 2.HC Kamil Gradek (CPT) 73 28:37 01.09 Grote Prijs Jef Scherens 1.1 Maciej Paterski (WIB) 43 0:00 Bartosz Warchoł (WIB) 70 1:15 Piotr Konwa (WIB) 72 1:17 Marek Rutkiewicz (WIB) 83 1:39 Paweł Cieślik (WIB) 84 1:39 31.08 GP de Plouay 1.WWT Małgorzata Jasińska (MOV) 54 6:35 30.08-31.08 Tour of Almaty 2.1 Piotr Brożyna (CDT) 17 1:51 Michał Paluta (CDT) 21 2:15 Mateusz Grabis (VOS) 28 2:38 Kamil Małecki (CDT) 32 3:24 Mateusz Taciak (VOS) 38 4:28 Patryk Stosz (CDT) 49 6:29 + 1ze + 1el Adam Stachowiak (VOS) 51 6:37 Leszek Pluciński (VOS) 63 8:38 Szymon Krawczyk (VOS) 72 11:36 Stanisław Aniołkowski (CDT) 87 17:32 Paweł Franczak (VOS) 88 17:32 Damian Papierski (CDT) 101 22:47 27.08-30.08 Tour Poitou-Charentes 2.1 Alan Banaszek (CJR) 77 3:07 en Nouvelle Aquitaine Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 113 5:10 25.08 EuroEyes Cyclassics Hamburg 1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT) 25 0:00 Kamil Gradek (CPT) 115 11:03 Michał Kwiatkowski (INS) 116 11:03 22.08-25.08 Ladies Tour of Norway 2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 4 0:41 Marta Lach (CCC) 20 1:58 Agnieszka Skalniak (CCC) 59 12:44 Anna Plichta (TFS) 87 26:15 21.08-25.08 PostNord Danmark Rundt 2.HC Marcin Budziński (THU) 59 12:46 Norbert Banaszek (THU) 98 24:05 Jakub Kaczmarek (THU) 100 25:48 18.08 Postnord UCI WWT Vargarda 1.WWT Agnieszka Skalniak (CCC) 59 10:42 WestSweden RR Marta Lach (CCC) 60 10:42 12.08-18.08 Binck Bank Tour 1.WT Michał Gołaś (INS) 29 7:31 Łukasz Wiśniowski (CPT) 62 19:44 15.08-18.08 Arctic Race of Norway 2.HC Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 103 42:01 15.08-18.08 Czech Cycling Tour 2.1 Piotr Brożyna (CDT) 9 1:52 Szymon Rekita (LPC) 14 2:06 Kamil Małecki (CDT) 23 3:31 Szymon Tracz (CDT) 36 6:23 Michał Paluta (CDT) 37 6:26 Adam Stachowiak (VOS) 39 6:56 Paweł Cieślik (WIB) 45 11:35 Patryk Stosz (CDT) 46 11:37 Maciej Paterski (WIB) 47 11:37 Leszek Pluciński (VOS) 67 17:33 Mateusz Taciak (VOS) 78 22:07 Bartosz Warchoł (WIB) 83 25:50 18.08 Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Artur Detko (THU) 7 1:36 Michał Podlaski (WIB) 9 3:19 Piotr Pękala (CDT) 10 3:19 17.08 Memoriał Henryka Łasaka 1.2 Artur Detko (THU) 2 0:00 16.08 GP Capodarco Comunita di Capodarco 1.2U Artur Sowiński 27 0:53 15.08 Puchar MON 1.2 Norbert Banaszek (THU) 3 0:00 Tobiasz Pawlak (THU) 5 0:00 Jakub Kaczmarek (THU) 9 0:00 Michał Podlaski (WIB) 10 0:00 11.08 Mistrzostwa Europy - CC Szymon Sajnok (CPT) 20 0:33 start wspólny Patryk Stosz (CDT) 40 7:25 Kamil Małecki (CDT) 42 7:25 02.08-11.08 Tour de la Guadeloupe 2.2 Adam Pierzga 18 18:59 Grzegorz Kwiatkowski 26 24:02 11.08 MerXem Classic 1.2 Karolina Perekitko 91 0:00 10.08 Mistrzostwa Europy - CC Dorota Przęzak 36 6:17 start wspólny Magdalena Sadłecka 44 6:17 Monika Brzeźna 45 6:17 Weronika Humlet 49 6:17 07.08-10.08 Cycling Tour of Szeklerland 2.2 Marcin Budziński (THU) 17 3:51 Emanuel Piaskowy (THU) 25 4:35 Mariusz Gąsiorowski (THU) 45 11:44 Norbert Banaszek (THU) 47 12:01 Tobiasz Pawlak (THU) 54 17:07 Krzysztof Domin (SAN) 57 22:36 03.08-09.08 Tour de Pologne 2.WT Rafał Majka (BOH) 9 0:16 Łukasz Owsian (CPT) 42 17:20 Szymon Rekita (LPC) 50 17:24 Paweł Poljański (BOH) 54 18:53 Marek Rutkiewicz (WIB) 60 25:42 Tomasz Marczyński (LTS) 62 26:34 Michał Gołaś (INS) 67 26:35 Paweł Cieślik (WIB) 83 33:19 Kamil Gradek (CPT) 85 36:13 Paweł Bernas (CPT) 100 44:10 Maciej Paterski (WIB) 101 44:40 Maciej Bodnar (BOH) 109 53:15 08.08 Mistrzostwa Europy - CC Marcin Białobłocki 11 1:03 na czas Wojciech Ziółkowski 18 1:36 04.08 RideLondon-Surrey Classic 1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT) 50 0:40 31.07-04.08 Tour Alsace 2.2 Piotr Brożyna (CDT) 21 2:59 Michał Paluta (CDT) 29 4:04 Piotr Pękala (CDT) 42 8:16 Szymon Tracz (CDT) 52 10:30 Filip Maciejuk (LPC) 57 12:05 Kamil Małecki (CDT) 88 23:20 03.08 Prudential RideLondon Classique 1.WWT Katarzyna Pawłowska (TVC) 55 1:37 03.08 Donostia San Sebastian Klasikoa 1.1 Małgorzata Jasińska (MOV) 37 6:25 Agnieszka Skalniak (CCC) 60 12:12 Marta Lach (CCC) 61 12:12 03.08 Erondegemse Pijl 1.2 Karolina Perekitko 47 0:09 01.08 Clasica Femenina Navarra 1.2 Marta Lach (CCC) 3 0:00 Agnieszka Skalniak (CCC) 9 0:08 Małgorzata Jasińska (MOV) 64 0:15 27.07-31.07 Tour de Wallonie 2.HC Paweł Bernas (CPT) 23 0:37 Kamil Gradek (CPT) 63 18:50 30.07 Emakumeen Nafarroako Klasikoa 1.2 Małgorzata Jasińska (MOV) 12 4:09 Marta Lach (CCC) 16 6:11 Agnieszka Skalniak (CCC) 37 12:22 06.07-28.07 Tour de France GT Michał Kwiatkowski (INS) 83 2:46:14 Łukasz Wiśniowski (CPT) 127 3:46:34 28.07 GP de la ville de Pérenchies 1.2 Filip Maciejuk (LPC) 48 0:00 24.07-27.07 Dookoła Mazowsza 2.2 Stanisław Aniołkowski (CDT) 1 - + 1ze Grzegorz Stępniak (WIB) 2 0:13 Damian Papierski (CDT) 5 0:22 Norbert Banaszek (THU) 8 0:25 Kamil Małecki (CDT) 9 0:25 Szymon Krawczyk (VOS) 10 0:28 14.07-27.07 Tour of Qinghai Lake 2.HC Mateusz Taciak (VOS) 35 15:58 Sylwester Janiszewski (VOS) 70 53:13 Mateusz Grabis (VOS) 71 54:11 Adrian Banaszek (VOS) 109 1:13:39 27.07 Gemenc Grand Prix II 1.2 Wojciech Pszczolarski (PAR) 68 9:17 26.07 Gemenc Grand Prix I 1.2 Wojciech Pszczolarski (PAR) 63 8:29 21.07 V4 Special Series 1.2 Kamil Małecki (CDT) 8 4:04 Debrecen - Ibrany Patryk Stosz (CDT) 21 5:47 Kacper Walkowiak (CDT) 26 7:55 Stanisław Aniołkowski (CDT) 27 12:27 Kamil Wawrzyniak (CDT) 31 12:27 Wojciech Pszczolarski (PAR) 64 12:34 20.07 V4 Special Series 1.2 Kamil Małecki (CDT) 4 0:06 Vasarosnameny - Nyiregyhaza Kamil Wawrzyniak (CDT) 17 0:40 Patryk Stosz (CDT) 24 1:43 Kacper Walkowiak (CDT) 48 1:43 Stanisław Aniołkowski (CDT) 56 1:43 Wojciech Pszczolarski (PAR) 57 1:43 19.07 La Course by 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 13 0:10 Le Tour de France Małgorzata Jasińska (MOV) 33 0:43 05.07-14.07 Giro Rosa Iccrea 2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 5 7:57 Marta Lach (CCC) 47 45:33 Małgorzata Jasińska (MOV) 49 50:10 Anna Plichta (TFS) 108 1:48:10 11.07-14.07 Tour de Feminin - 2.2 Aurela Neuro 2 0:22 O cenu Českého Švýcarska Katarzyna Wilkos 4 1:00 + 1ze Monika Brzeźna 14 4;21 Karolina Perekitko 42 9:17 Magdalena Sadłecka 47 13:35 Barbara Borowiecka 64 20:35 Karolina Sowa 66 21:49 Karolina Kumiega 69 23:29 Weronika Humelt 93 40:24 Agnieszka Bacińska 116 1:15:46 06.07-12.08 Int. Österreich-Rundfahrt 2.1 Łukasz Owsian (CPT) 20 6:40 Marek Rutkiewicz (WIB) 40 19:09 Paweł Cieślik (WIB) 49 25:04 Michał Podlaski (WIB) 51 25:37 Grzegorz Stępniak (WIB) 91 1:02:21 03.07-07.07 Sibiu Cycling Tour 2.1 Piotr Brożyna (CDT) 15 2:34 Michał Paluta (CDT) 42 14:14 Szymon Tracz (CDT) 44 15:34 Piotr Pękala (CDT) 45 16:12 02.07-06.07 Wyścig Solidarności 2.2 Patryk Stosz (CDT) 2 0:24 i Olimpijczyków Sylwester Janiszewski (VOS) 4 0:39 Jakub Kaczmarek (THU) 7 0:45 Stanisław Aniołkowski (CDT) 20 1:48 + 1ze 06.07 V4 Ladies Series - 1.2 Monika Brzeźna 2 0:00 Restart Zalaegerszeg Łucja Pietrzak 4 0:55 Weronika Humelt 15 6:55 Kaja Rysz 16 6:59 Agnieszka Bacińska 26 9:24 26.06 Halle Ingooigem 1.1 Paweł Bernas (CPT) 24 0:12 15.06-23.06 Tour de Suisse 2.WT Łukasz Wiśniowski (CPT) 101 1:16:19 Szymon Sajnok (CPT) 112 1:26:27 19.06-23.06 Tour of Slovenia 2.HC Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 102 1:08:10 20.06-23.06 La Route d'Occitanie 2.1 Michał Gołaś (INS) 56 31:15 23.06 Korona Kocich Gór 1.2 Patryk Stosz (CDT) 1 - Mateusz Grabis (VOS) 2 0:00 Michał Podlaski (WIB) 3 0:01 Mateusz Gąsiorowski (THU) 4 1:16 Sylwester Janiszewski (VOS) 7 2:10 Michał Paluta (CDT) 8 2:11 Paweł Cieślik (WIB) 9 2:12 22.06 Grand Prix Doliny Baryczy 1.2 Sylwester Janiszewski (VOS) 1 - Kamil Małecki (CDT) 2 0:00 Tobiasz Pawlak (THU) 3 0:00 Marek Rutkiewicz (WIB) 4 0:00 Sebastian Matusiak 5 0:00 Michał Wenglorz 7 0:02 Adrian Mrówka 8 0:02 09.06-16.06 Critérium du Dauphiné 2.WT Michał Kwiatkowski (INS) 29 22:34 Paweł Bernas (CPT) 54 50:18 Tomasz Marczyński (LTS) 87 1:16:30 11.06-16.06 Tour de Hongrie 2.1 Michał Paluta (CDT) 13 2:51 Piotr Brożyna (CDT) 14 2:52 Stanisław Aniołkowski (CDT) 44 21:16 Damian Papierski (CDT) 95 51:00 Karol Wawrzyniak (CDT) 104 1:03:14 16.06 Midden-Brabant Poort Omloop 1.2 Filip Maciejuk (LPC) 27 0:00 Szymon Rekita (LPC) 55 0:12 13.06-16.06 Ronde de l'Oise 2.2 Wojciech Pszczolarski (PAR) 36 0:57 14.06-16.06 Małopolski Wyścig Górski 2.2 Adam Stachowiak (VOS) 1 - + 1ze Emanuel Piaskowy (THU) 5 2:55 Artur Sowiński 7 5:21 Mateusz Grabis (VOS) 8 7:45 Paweł Cieślik (WIB) 10 10:14 10.06-15.06 OVO Energy Women's Tour 2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 2 0:02 + 1ze Małgorzata Jasińska (MOV) 9 0:59 Anna Plichta (TFS) 60 41:05 05.06-09.06 Tour de Luxembourg 2.HC Szymon Rekita (LPC) 5 0:44 Filip Maciejuk (LPC) 51 7:32 07.06-09.06 Tour of Bihor - Bellotto 2.1 Leszek Pluciński (VOS) 14 1:51 Mateusz Taciak (VOS) 18 2:41 Sylwester Janiszewski (VOS) 48 15:03 Paweł Franczak (VOS) 58 17:03 Adrian Banaszek (VOS) 67 18:45 Krzysztof Parma (VOS) 92 37:08 11.05-02.06 Giro d'Italia GT Rafał Majka (BOH) 6 6:56 Łukasz Owsian (CPT) 73 3:00:02 Paweł Poljański (BOH) 89 3:35:14 Kamil Gradek (CPT) 129 5:07:15 28.05-02.06 Tour of Norway 2.HC Michał Gołaś (SKY) 39 0:40 31.05-02.06 Wyścig Mjr. Hubala 2.1 Maciej Paterski (WIB) 1 - - Sante Tour + 2ze Grzegorz Stępniak (WIB) 2 0:02 + 1ze + 3el Stanisław Aniołkowski (CDT) 3 0:08 Szymon Tracz (CDT) 4 0:10 + 1ze Adrian Kurek (THU) 5 0:11 Karol Domagalski (THU) 7 0:14 Michał Paluta (CDT) 8 0:14 28.05-02.06 Lotto Thüringen Ladies Tour 2.1 Marta Lach (CCC) 13 7:37 31.05-02.06 Tour de la Mirabelle 2.2 Emanuel Piaskowy (THU) 33 10:35 Jakub Kaczmarek (THU) 41 14:59 Mariusz Gąsiorowski (THU) 68 27:01 29.05-02.06 Fleche du Sud 2.2 Szymon Rekita (LPC) 37 13:38 Filip Maciejuk (LPC) 41 13:23 22.05-26.05 Bałtyk - Karkonosze Tour 2.2 Kamil Małecki (CDT) 1 - + 1ze + 1el Adam Stachowiak (VOS) 3 0:30 Michał Paluta (CDT) 4 0:39 Leszek Pluciński (VOS) 5 0:51 Jakub Kaczmarek (THU) 6 0:58 Patryk Stosz (CDT) 9 1:05 Piotr Brożyna (CDT) 10 1:11 Paweł Franczak (VOS) 33 4:00 + 2ze + 2el 26.05 VR Women ITT 1.2 Katarzyna Wilkos 10 1:09 Łucja Pietrzak 20 1:40 Oliwia Majewska 31 3:06 26.05 Horizon Park Race Classic 1.2 Adrian Honkisz 19 1:47 Sebastian Matusiak 27 2:20 Dawid Kloc 34 6:27 Bartłomiej Proc 37 8:15 Michał Pustula 41 8:15 22.05-25.05 Emakumeen XXXII.Bira 2.WWT Małgorzata Jasińska (MOV) 34 10:40 Anna Plichta (TFS) 66 47:22 23.05-25.05 Tour of Estonia 2.1 Maciej Paterski (WIB) 5 0:19 Adrian Kurek (THU) 9 0:21 Michał Podlaski (WIB) 11 0:23 Marceli Bogusławski (WIB) 14 0:24 Piotr Konwa (WIB) 23 0:30 Grzegorz Stępniak (WIB) 28 0:34 Marcin Budziński (THU) 34 0:36 Mariusz Gąsiorowski (THU) 44 0:45 Bartosz Warchoł (WIB) 51 0:53 Wojciech Sykala (WIB) 58 1:55 Wojciech Pszczolarski (PAR) 66 3:39 Adam Kus (THU) 69 7:27 25.05 Kievskaya Sotka 1.2 Katarzyna Wilkos 1 - Women Challenge Łucja Pietrzak 4 0:16 Kaja Rysz 12 0:16 Karolina Sowa 37 0:16 25.05 Horizon Park Race Maidan 1.2 Adrian Honkisz 5 0:00 Dawid Kloc 17 0:03 Bartłomiej Proc 19 0:03 Sebastian Matusiak 21 0:03 Michał Pustula 26 0:03 Adam Noceń 64 0:56 24.05 Horizon Park Race for Peace 1.2 Adrian Honkisz 12 7:07 Dawid Kloc 27 10:28 Sebastian Matusiak 28 10:29 24.05 Kiev Olimpic Ring Women 1.2 Karolina Sowa 5 0:00 Łucja Pietrzak 13 4:25 Kaja Rysz 27 4:25 Katarzyna Wilkos 40 5:21 23.05 Chabany Race 1.2 Adrian Honkisz 6 1:13 Dawid Kloc 26 13:11 Sebastian Matusiak 37 13:57 23.05 Chabany Race 1.2 Łucja Pietrzak 6 0:00 Katarzyna Wilkos 30 0:00 Kaja Rysz 41 0:00 Karolina Sowa 42 0:14 Oliwia Majewska 54 3:25 14.05-19.05 4 Jours de Dunkerque 2.HC Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 61 17:41 17.05-19.05 Tour d'Eure-et-Loir 2.2 Paweł Cieślik (WIB) 42 0:56 Piotr Konwa (WIB) 61 0:56 Maciej Paterski (WIB) 64 1:14 Wojciech Sykala (WIB) 79 5:53 16.05-18.05 Tour of California Womens 2.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 5 1:34 Marta Lach (CCC) 51 22:03 12.05-18.05 Tour of California 2.WT Paweł Bernas (CPT) 67 48:42 Szymon Sajnok (CPT) 89 1:11:48 10.05-12.05 Festival Elsy Jacobs 2.1 Marta Lach (CCC) 11 0:24 + 1ze 12.05 Trofee Maarten Wynants 1.1 Karolina Perekitko 79 0:22 10.05-12.05 CCC Tour - 2.2 Kamil Małecki (CDT) 1 - Grody Piastowskie + 1ze + 2el Maciej Paterski (WIB) 2 0:01 + 2ze Marek Rutkiewicz (WIB) 4 0:31 Piotr Brożyna (CDT) 6 1:33 Patryk Stosz (CDT) 7 1:38 12.05 Fleche Ardennaise 1.2 Filip Maciejuk (LPC) 43 1:13 12.05 V4 Ladies Series - Pannonhalma 1.2 Monika Brzeźna 3 0:20 Katarzyna Wilkos 4 2:25 Karolina Sowa 6 2:32 Kaja Rysz 11 3:29 Weronika Humelt 16 5:31 12.05 GP Slovakia 1.2 Paweł Franczak (VOS) 2 0:00 Szymon Krawczyk (VOS) 6 0:02 Marceli Bogusławski (WIB) 7 0:02 Adrian Banaszek (VOS) 9 1:31 11.05 Visegrad 4 Kerekparverseny 1.2 Paweł Franczak (VOS) 1 - 30.04-05.05 Tour de Romandie 2.WT Łukasz Owsian (CPT) 50 15:26 Maciej Bodnar (BOH) 100 47:08 02.05-05.05 Tour de Yorkshire 2.HC Michał Gołaś (SKY) 14 0:28 Paweł Bernas (CPT) 83 22:43 30.04-05.05 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Szymon Tracz (CDT) 6 2:07 02.05-05.05 Gracia - Orlova 2.2 Anna Plichta (TFS) 4 5:43 Nikol Płosaj 10 6:48 Monika Brzeźna 15 7:06 Katarzyna Wilkos 16 7:18 Karolina Perekitko 24 8:45 Łucja Pietrzak 31 12:10 Karolina Kumiega 47 21:33 Dorota Przezak 53 33:12 Weronika Humelt 57 37:37 03.05 Memoriał Romana Siemińskiego 1.2 Sylwester Janiszewski (VOS) 3 0:00 Maciej Paterski (WIB) 4 0:00 Kamil Małecki (CDT) 5 0:00 Michał Paluta (CDT) 6 0:00 Patryk Stosz (CDT) 8 0:00 Adrian Kurek (THU) 9 0:00 Tobiasz Pawlak (THU) 10 0:00 01.05 Eschborn-Frankfurt 1.WT Kamil Gradek (CPT) 53 0:00 Łukasz Wiśniowski (CPT) 57 0:00 Tomasz Marczyński (LTS) 73 0:00 01.05 Memoriał Andrzeja 1.2 Maciej Paterski (WIB) 2 0:00 Trochanowskiego Kamil Małecki (CDT) 4 0:00 Paweł Franczak (VOS) 5 0:00 Patryk Stosz (CDT) 6 0:00 Michał Podlaski (WIB) 7 0:00 Adam Stachowiak (VOS) 8 0:00 Paweł Cieślik (WIB) 9 0:00 28.04 Liege-Bastogne-Liege 1.WT Michał Kwiatkowski (SKY) 12 1:29 Michał Gołaś (SKY) 74 13:11 Tomasz Marczyński (LTS) 90 17:39 28.04 Liege-Bastogne-Liege Femmes 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 6 1:43 Małgorzata Jasińska (MOV) 24 2:47 Agnieszka Skalniak (CCC) 49 6:16 28.04 Grand Prix Poland 1.2 Maciej Paterski (WIB) 2 0:00 Paweł Franczak (VOS) 3 0:00 Patryk Stosz (CDT) 4 0:00 Kamil Małecki (CDT) 5 0:00 Artur Detko (THU) 8 0:00 Karol Kuklewicz 9 0:00 27.04 EPZ Omloop van Borsele 1.1 Karolina Perekitko 66 16:56 25.04-27.04 Vuelta a Castilla y Leon 2.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 16 2:16 22.04-26.04 Tour of the Alps 2.HC Rafał Majka (BOH) 6 1:46 Paweł Poljański (BOH) 42 37:15 24.04 La Fleche Wallonne 1.WT Michał Kwiatkowski (SKY) 16 0:11 Tomasz Marczyński (LTS) 47 3:22 24.04 La Fleche Wallonne Féminine 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 6 0:17 Agnieszka Skalniak (CCC) 66 7:33 Małgorzata Jasińska (MOV) 77 9:58 21.04 Amstel Gold Race 1.WT Michał Kwiatkowski (SKY) 11 0:02 Tomasz Marczyński (LTS) 58 4:19 Michał Gołaś (SKY) 80 7:53 21.04 Amstel Gold Race 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 1 - Ladies Edition Małgorzata Jasińska (MOV) 48 10:00 18.04-21.04 Belgrade Banjaluka 2.1 Paweł Franczak (VOS) 1 - Adam Stachowiak (VOS) 13 0:10 Szymon Tracz (CDT) 19 0:10 Leszek Pluciński (VOS) 53 4:43 Stanisław Aniołkowski (CDT) 67 6:28 Adrian Banaszek (VOS) 68 6:33 17.04-21.04 Tour du Loir et Cher E Provost 2.2 Maciej Paterski (WIB) 5 20.04 Arno Wallaard Memorial 1.2 Filip Maciejuk (LPC) 43 0:00 17.04 De Brabantse Pijl 1.HC Tomasz Marczyński (LTS) 87 8:35 17.04 Brabantse Pijl 1.1 Marta Lach (CCC) 10 1:11 Agnieszka Skalniak (CCC) 27 5:37 14.04 Paryż-Roubaix 1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT) 77 15:51 10.04-14.04 Healthy Ageing Tour 2.1 Marta Jaskulska 40 14:43 Anna Plichta (TFS) 44 15:53 Nikol Płosaj 50 17:44 Weronika Humelt 54 18:17 Anna Sagan 70 22:55 Dorota Przezak 73 23:24 Kaja Rysz 93 32:19 12.04-14.04 Circuit des Ardennes 2.2 Szymon Rekita (LPC) 7 0:26 Marek Rutkiewicz (WIB) 54 9:40 Paweł Cieślik (WIB) 69 13:03 Piotr Konwa (WIB) 84 19:01 Michał Podlaski (WIB) 92 24:42 Maciej Paterski (WIB) - + 1ze 08.04-13.04 Itzulia Basque Country 2.WT Tomasz Marczyński (LTS) 48 42:26 Paweł Poljański (BOH) 76 59:23 Michał Gołaś (SKY) 89 1:06:12 10.04 Scheldeprijs 1.HC Maciej Bodnar (BOH) 100 4:36 07.04 Ronde van Vlaanderen 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 6 0:07 07.04 Ronde van Vlaanderen 1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT) 71 6:17 Maciej Bodnar (BOH) 124 10:14 07.04 La Roue Tourangelle... 1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 55 1:35 05.04-07.04 Le Triptyque des Monts et Châteaux 2.2U Filip Maciejuk (LPC) 17 0:54 06.04 Volta Limburg Classic 1.1 Kamil Małecki (CDT) 13 1:07 Szymon Rekita (LPC) 34 3:42 Michał Paluta (CDT) 39 3:58 Patryk Stosz (CDT) 40 3:58 Piotr Brożyna (CDT) 73 5:41 05.04 Route Adélie de Vitré 1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 28 0:03 Alan Banaszek (CJR) 63 1:10 04.03 Dwars door Vlaanderen 1.WT Szymon Sajnok (CPT) 84 3:42 Kamil Gradek (CPT) 97 3:42 Paweł Bernas (CPT) 120 9:37 04.03 Dwars door Vlaanderen 1.1 Katarzyna Niewiadoma (CSR) 10 0:36 Katarzyna Pawłowska TVC) 92 2:06 31.03 Gandawa-Wevelgem 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 84 0:00 25.03-31.03 Volta a Catalunya 2.WT Rafał Majka (BOH) 7 2:27 31.03 Cholet - Pays de la Loire 1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 85 2:25 27.03-31.03 Settimana Coppi e Bartali 2.1 Piotr Brożyna (CDT) 56 13:23 Michał Paluta (CDT) 57 13:40 Michał Gołaś (SKY) 58 14:19 Kamil Małecki (CDT) 73 20:39 Patryk Stosz (CDT) 103 36:54 Szymon Tracz (CDT) 117 46:20 25.03-31.03 Tour de Normandie 2.2 Szymon Rekita (LPC) 8 0:40 30.03 Classic Loire Atlantique 1.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 24 0:07 29.03 E3 BinckBank Classic 1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT) 52 2:49 28.03 Driedaagse Brugge-De Panne 1.WWT Agnieszka Skalniak (TVC) 48 0:08 Katarzyna Pawłowska TVC) 69 0:15 Marta Lach (CCC) 103 1:44 27.03 Driedaagse Brugge-De Panne 1.WT Kamil Gradek (CPT) 27 0:04 Szymon Sajnok (CPT) 45 0:33 Paweł Bernas (CPT) 73 2:04 24.03 Trofeo Alfredo Binda 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 6 0:01 Małgorzata Jasińska (MOV) 15 0:03 24.03 GP de Denain 1.HC Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 37 0:08 23.03 Mediolan-San Remo 1.WT Michał Kwiatkowski (SKY) 3 0:00 Łukasz Wiśniowski (CPT) 86 2:54 Tomasz Marczyński (LTS) 94 3:11 Michał Gołaś (SKY) 145 10:18 22.03 Bredene Koksijde Classic 1.HC Szymon Sajnok (CPT) 4 0:00 Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 21 0:00 Kamil Gradek (CPT) 53 0:28 Łukasz Owsian (CPT) 61 0:33 Paweł Bernas (CPT) 121 2:33 22.03 Youngster Coast Challenge 1.2U Stanisław Aniołkowski (CDT) 37 0:00 Szymon Tracz (CDT) 38 0:00 Piotr Pękala (CDT) 49 0:00 Filip Maciejuk (LPC) 50 0:00 20.03 Danilith Nokere Koerse 1.HC Szymon Sajnok (CPT) 11 0:00 Łukasz Owsian (CPT) 50 1:01 Paweł Bernas (CPT) 75 1:40 Kamil Gradek (CPT) 79 1:46 Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 96 3:25 20.03 Danilith Nokere Koerse 1.1 Małgorzata Jasińska (MOV) 53 0:15 13.03-19.03 Tirreno-Adriatico 2.WT Łukasz Wiśniowski (CPT) 42 22:47 Rafał Majka (BOH) 52 28:35 Maciej Bodnar (BOH) 110 1:00:47 10.03-17.03 Paryż-Nicea 2.WT Michał Kwiatkowski (SKY) 3 1:03 + 3el Paweł Poljański (BOH) 47 36:56 17.03 Ronde van Drenthe 1.WWT Małgorzata Jasińska (MOV) 20 1:18 17.03 Ronde van Drenthe 1.HC Paweł Bernas (CPT) 8 0:41 Łukasz Owsian (CPT) 13 3:15 Szymon Sajnok (CPT) 20 5:01 Kamil Gradek (CPT) 40 5:04 17.03 Paryż-Troyes 1.2 Szymon Rekita (LPC) 76 9:22 14.03-17.03 Istrian Spring Trophy 2.2 Kamil Małecki (CDT) 14 0:56 Patryk Stosz (CDT) 16 0:58 Piotr Brożyna (CDT) 26 1:48 Michał Paluta (CDT) 39 6:17 Szymon Tracz (CDT) 48 7:32 10.03 GP Industria & Artigianato 1.HC Rafał Majka (BOH) 20 0:14 08.03-10.03 Tour of Rhodes 2.2 Jakub Kaczmarek (THU) 15 1:31 Adrian Kurek (THU) 32 15:27 Emanuel Piaskowy (THU) 46 15:39 Kamil Zieliński (THU) 69 16:56 Karol Domagalski (THU) 72 18:15 Mariusz Gąsiorowski (THU) 84 27:14 Patryk Biel 106 42:53 09.03 Strade Bianche Donne 1.WWT Katarzyna Niewiadoma (CSR) 3 0:40 Małgorzata Jasińska (MOV) 33 4:45 09.03 Strade Bianche 1.WT Rafał Majka (BOH) 43 9:17 Łukasz Wiśniowski (CPT) 53 9:30 Michał Gołaś (SKY) 54 9:30 Tomasz Marczyński (LTS) 70 12:27 09.03 Trofej Poreč - Poreč Trophy 1.2 Stanisław Aniołkowski (CDT) 41 0:55 Piotr Pękala (CDT) 51 0:55 Damian Papierski (CDT) 135 2:03 Kacper Walkowiak (CDT) 136 2:03 Karol Wawrzyniak (CDT) 137 2:03 06.03 Trofej Umag - Umag Trophy 1.2 Stanisław Aniołkowski (CDT) 7 0:00 Karol Wawrzyniak (CDT) 23 0:00 Kacper Walkowiak (CDT) 43 0:00 Damian Papierski (CDT) 47 0:00 Piotr Pękala (CDT) 84 0:13 05.03 Le Samym 1.1 Alan Banaszek (CJR) 40 1:23 05.03 Le Samyn des Dames 1.2 Małgorzata Jasińska (MOV) 7 0:58 Anna Plichta (TFS) 58 1:37 Karolina Perekitko 108 6:06 03.03 Spar - Omloop van het Hageland 1.1 Małgorzata Jasińska (MOV) 29 0:29 Marta Lach (CCC) 44 2:07 Anna Plichta (TFS) 58 2:35 Karolina Perekitko 63 3:40 Agnieszka Skalniak (CCC) 66 5:54 24.02-03.03 Tour du Rwanda 2.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 37 48:31 + 1ze 03.03 Rhodes Grand Prix 1.2 Artur Detko (THU) 27 0:00 Marcin Budziński (THU) 47 0:00 Tomasz Budziński (THU) 49 0:00 02.03 Omloop Het Nieuwsblad 1.WT Łukasz Wiśniowski (CPT) 71 6:17 02.03 Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen 1.1 Katarzyna Niewiadoma (CSR) 17 1:09 Małgorzata Jasińska (MOV) 39 1:31 Agnieszka Skalniak (CCC) 48 6:24 24.02-02.03 UAE Tour 2.WT Michał Kwiatkowski (SKY) 10 1:49 Łukasz Owsian (CPT) 45 14:24 Michał Gołaś (SKY) 81 35:22 20.02-24.02 Volta ao Algarve 2.HC Maciej Bodnar (BOH) 68 30:34 Paweł Bernas (CPT) 116 47:46 20.02-24.02 Vuelta a Andalucia 2.HC Tomasz Marczyński (LTS) 65 22:27 21.02-24.02 Tour of Antalya 2.2 Szymon Rekita (LPC) 1 - + 1ze + 1el Patryk Stosz (CDT) 31 1:33 Piotr Brożyna (CDT) 40 2:05 Michał Paluta (CDT) 56 3:29 Kamil Małecki (CDT) 108 9:53 Szymon Tracz (CDT) 116 12:49 21.02-24.02 Setmana Ciclista Valenciana 2.2 Marta Lach (CCC) 54 13:08 Anna Plichta (TFS) 84 21:52 Agnieszka Skalniak (CCC) 89 22:56 16.02-21.02 Tour of Oman 2.HC Łukasz Wiśniowski (CPT) 22 6:12 Kamil Gradek (CPT) 91 36:28 17.02 Clasica de Almeria 1.HC Maciej Bodnar (BOH) 22 0:14 06.02-10.02 Volta a la Valenciana 2.1 Łukasz Wiśniowski (CPT) 40 3:45 07.02-10.02 Etoile de Besseges 2.1 Przemysław Kasperkiewicz (DMP) 107 14:33 10.02 Grand Prix Alanya 1.2 Patryk Stosz (CDT) 3 0:00 Kamil Małecki (CDT) 16 0:00 Michał Paluta (CDT) 58 0:00 Szymon Tracz (CDT) 100 0:00 Piotr Brożyna (CDT) 111 0:44 10.02 Grand Prix Alanya WE 1.2 Karolina Perekitko 15 0:00 Aleksandra Kowalska 51 0:00 09.02 Grand Prix Gazipasa 1.2 Patryk Stosz (CDT) 4 0:09 Kamil Małecki (CDT) 5 0:09 Piotr Brożyna (CDT) 21 0:09 Michał Paluta (CDT) 39 0:51 Stanisław Aniołkowski (CDT) 64 9:10 09.02 Grand Prix Gazipasa WE 1.2 Karolina Perekitko 27 2:21 27.01-03.02 Vuelta a San Juan 2.1 Paweł Poljański (BOH) 36 7:03 03.02 Trofeo Palma 1.1 Alan Banaszek (CJR) 42 0:00 Rafał Majka (BOH) 60 0:00 02.02 Trofeo de Tramuntana 1.1 Rafał Majka (BOH) 12 1:58 01.02 Trofeo Andratx - Lloseta 1.1 Rafał Majka (BOH) 25 1:22 31.01 Trofeo Ses Salines 1.1 Rafał Majka (BOH) 10 0:16 Alan Banaszek (CJR) 70 7:31 27.01 Cadel Evans Great 1.WT Łukasz Owsian (CPT) 47 1:13 Ocean Road Race Szymon Sajnok (CPT) 48 1:13 Tomasz Marczyński (LTS) 58 1:29 Maciej Bodnar (BOH) 95 8:25 26.01 Cadel Evans Great Ocean RR 1.1 Agnieszka Skalniak (CCC) 40 2:03 15.01-20.01 Tour Down Under 2.WT Tomasz Marczyński (LTS) 54 9:55 Maciej Bodnar (BOH) 97 24:33 Łukasz Owsian (CPT) 98 24:52 Szymon Sajnok (CPT) 129 47:58 10.01-13.01 Women's Tour Down Under 2.1 Agnieszka Skalniak (CCC) 63 11:05
ze – zwycięstwo etapowe
el – lider wyścigu
BOH : BORA – HANSGROHE
CJR : CAJA RURAL – SEGUROS RGA
CDT : CCC DEVELOPMENT TEAM
CPT : CCC TEAM
DMP : DELKO MARSEILLE PROVENCE
INS : TEAM INEOS
LTS : LOTTO SOUDAL
LPC : LEOPARD PRO CYCLING
PAR : PARDUS – TUFO PROSTEJOV
SAN : SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS
SKY : TEAM SKY
THU : TEAM HUROM
VOS : VOSTER ATS TEAM
WIB : WIBATECH MERX
CCC : CCC – LIV
CSR : CANYON // SRAM RACING
DLT : BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM
MOV : MOVISTAR TEAM WOMEN
TFS : TREK – SEGAFREDO
TVC : TEAM VIRTU CYCLING
TFS : TREK – SEGAFREDO
TVC : TEAM VIRTU CYCLING
KR
3 kwietnia 2019, 23:18 o 23:18
Podsumowując pierwsza część sezonu…napewno początek napawał optymistycznie (Bevin,Greg) ale im dalej tym dało się bardziej zauważać duże braki w CCC…tak naprawdę poza Gregiem nie mamy zawodnika naprawdę klasy światowej ! w momencie gdy grupy z “topu” zaczynają łapać coraz lepsza forme,chłopaków w pomarańczowych koszulkach widać coraz rzadziej,a ostatnie wypowiedzi Grega swiadcza tylko o tym,że i on widzi coraz większy problem…i przykro mi,ale ja nie widzę szans na poprawę tej sytuacji w tym sezonie…no,ale OBYM SIE MYLIL!! na plus napewno kasperkiewicz i rekita!! oraz oczywiście Kwiato…może w tym sezonie ma szczuplejszy program początkowych startów,ale wyniki ma bardzo dobre i fajnie się patrzy na jego jazdę…Majka z każdym startem coraz lepiej i myślę że jeśli tylko…nikt mu nie wejdzie już w tym sezonie pod rower 😉 to da nam jeszcze wiele radości (tu szczególnie liczę na Giro!!) nie można też zapomnieć o Rudyku!!może poza torem zacznie też odnosic w przyszłości sukcesy na szosie! 😉
stary chińczyk
16 września 2019, 17:48 o 17:48
jak to mówią – nie chwal dnia przed zachodem słońca…