Gran Premio Bruno Beghelli 2018. Bauke Mollema samotnie

Bauke Mollema

Holender Bauke Mollema (Trek-Segafredo), po ataku z czołowej grupy na niespełna 3 kilometry przed metą, zwyciężył w 22. wyścigu Gran Premio Bruno Beghelli.

31-latek w Monteveglio wyprzedził Hiszpana Carlosa Barbero (Movistar Team) i Włocha Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec).

Pagórkowata trasa w regionie Emilia-Romania dziesięciokrotnie prowadziła przez wzgórze Zappolino (1,5 km; 5,3%).

Wyniki Gran Premio Bruno Beghelli 2018. (1.HC); Monteveglio – Monteveglio (198,5 km):

  1 Bauke Mollema (Ned) Trek - Segafredo                       4:24:45
  2 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team                           00:06
  3 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
  4 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Nippo - Vini Fantini 
  5 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
  6 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton - Scott
  7 Leonardo Basso (Ita) Team Sky
  8 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama - FDJ
  9 Koen Bouwman (Ned) Team Lotto NL - Jumbo
 10 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy
 11 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
 12 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 13 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain - Merida
 14 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 15 Antwan Tolhoek (Ned) Team Lotto NL - Jumbo
 16 Aleksandr Riabushenko (Blr) Uae Team Emirates
 17 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia
 18 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 19 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
 20 Natnael Berhane (Eri) Team Dimension Data
 21 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 22 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 23 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates
 24 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 25 Davide Gabburo (Ita) Amore & Vita - Prodir
 26 Léo Vincent (Fra) Groupama - FDJ
 27 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 28 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
 29 Toms Skujins (Lat) Trek - Segafredo
 30 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
 31 David Gaudu (Fra) Groupama - FDJ
 32 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
 33 Floris De Tier (Bel) Team Lotto NL - Jumbo
 34 Michael Gogl (Aut) Trek - Segafredo
 35 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 36 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 37 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                           00:14
 38 Steven Kruijswijk (Ned) Team Lotto NL - Jumbo
 39 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                         00:18
 40 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 41 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec          00:21
 42 Daan Olivier (Ned) Team Lotto NL - Jumbo                     00:22
 43 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                          00:31
 44 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                          00:34
 45 Simone Ponzi (Ita) Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
 46 Sebastian Schönberger (Aut) Wilier Triestina - Selle Italia  00:45
 47 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton - Scott
 48 Eros Capecchi (Ita) Reprezentacja Włoch
 49 Daniel Martinez (Col) EF Education First - Drapac
 50 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                       00:52
 51 Rob Power (Aus) Mitchelton - Scott                           00:56
 52 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural - Seguros RGA
 53 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama - FDJ
 54 Thibaut Pinot (Fra) Groupama - FDJ
 55 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data
 56 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton - Scott                        01:06
 57 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data                  01:53
 58 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        02:00
 59 Paolo Toti (Ita) Sangemini - Mg. K Vis - Vega
 60 Vladislav Kulikov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 61 Cristian Rocchetta (Ita) Reprezentacja Włoch
 62 Simone Ravanelli (Ita) Biesse Carrera Gavardo
 63 Danilo Celano (Ita) Caja Rural - Seguros RGA
 64 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 65 Antonio Di Sante (Ita) Sangemini - Mg. K Vis - Vega
 66 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 67 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 68 Michael Bresciani (Ita) Bardiani CSF
 69 Cyrus Monk (Aus) Drapac EF Holistic Development Team
 70 Jan-André Freuler (Swi) Amore & Vita - Prodir
 71 Riccardo Stacchiotti (Ita) Mstina Focus
 72 José Fernandes Neves (Por) W52/FC Porto
 73 Robert Gesink (Ned) Team Lotto NL - Jumbo
 74 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 75 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) EF Education First - Drapac
 76 Samuele Zambelli (Ita) Reprezentacja Włoch
 77 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
 78 Davide Orrico (Ita) Reprezentacja Włoch
 79 Colin Chris Stüssi (Swi) Amore & Vita - Prodir
 80 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 81 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 82 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Sky
 83 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data
 84 Luca Mozzato (Ita) Reprezentacja Włoch
 85 Enrico Battaglin (Ita) Team Lotto NL - Jumbo
 86 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
 87 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia
 88 Owain Doull (GBr) Team Sky
 89 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 90 Kristijan Koren (Slo) Bahrain - Merida                       03:41
 91 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                                  04:50
 92 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                       04:57
 93 Antonio Nibali (Ita) Bahrain - Merida
 94 Fabio Mazzucco (Ita) Reprezentacja Włoch
 95 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
 96 Luka Pibernik (Slo) Bahrain - Merida
 97 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                         05:04
 98 Sam Bewley (NZl) Mitchelton - Scott                          05:50
 99 Carlos Verona (Spa) Mitchelton - Scott
100 Mads Pedersen (Den) Trek - Segafredo
101 Carlos Betancur (Col) Movistar Team
102 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy                 06:23
103 Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo
104 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
105 Miguel Florez Lopez (Col) Wilier Triestina - Selle Italia
106 Andrea Garosio (Ita) D'amico Utensilnord
107 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina - Selle Italia
108 Jose Manuel Diaz Gallego (Spa) Israel Cycling Academy
109 Johann Van Zyl (RSA) Team Dimension Data
110 Andrea Guardini (Ita) Bardiani CSF
111 Roman Maikin (Rus) Gazprom - Rusvelo
112 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
113 William Bonnet (Fra) Groupama - FDJ                          07:16
114 Anthony Roux (Fra) Groupama - FDJ
115 Denis Marian Vulcan (Rom) Mstina Focus                       08:07
116 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo
117 Andrea Ruscetta (Ita) Mstina Focus
118 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
119 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom - Rusvelo
120 Dario Puccioni (Ita) Sangemini - Mg. K Vis - Vega
121 Matteo Draperi (Ita) Sangemini - Mg. K Vis - Vega
122 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita - Prodir
123 Michel Piccot (Ita) Biesse Carrera Gavardo
124 Lorenzo Delcó (Swi) Biesse Carrera Gavardo
125 Alessandro Marinozzi (Ita) Sangemini - Mg. K Vis - Vega
126 Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita - Prodir
127 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
128 Kim Magnusson (Swe) EF Education First - Drapac
129 Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural - Seguros Rga
130 Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini - Mg. K Vis - Vega

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. Wlada

    7 października 2018, 17:58 o 17:58

    Właśnie obejrzałam relację i obserwowałam tego zawodnika. Chyba też ma prawo być zmęczony sezonem i dwoma Grand Tourami, ale nie marudzi , tylko jeździ jak zwykle bardzo bardzo ambitnie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: