Julien El Fares w La Pomme Marseille 13

Pozostający ostatnio bez zespołu Francuz Julien El Fares zakotwiczył w kontynentalnym zespole La Pomme Marseille 13.

Jak donosi dziennik La Provence, 28-latek podpisał umowę z zespołem z Marsylii, kończąc swoją przygodę z poszukiwaniem nowej ekipy. Francuz bez widoków na przyszłość pozostawał od końca poprzedniego roku, gdy okazało się, że ze sponsorowania jego drużyny wycofuje się firma Sojasun.

El Fares to kolarz dobrze radzący sobie w terenie pagórkowatym, a także na niewielkich podjazdach. W karierze wygrał GP de Wallonie (2009), triumfował na jednym z etapów Tirreno-Adriatico (2009). W ostatnich sezonach przyjechał drugi w Tour du Haut Var-matin (2012) oraz 4. w wyścigu Cztery Dni Dunkierki (2013).

El Fares większość dotychczasowej kariery spędził w zespole Cofidis. W 2012 roku przeniósł się do Team Type 1, a przez ostatni sezon ścigał się w zielonej koszulce Sojasun.

Pełny skład ekipy La Pomme Marseille 13: Julien Antomarchi, Jose Goncalves, Domingo Goncalves, Edvaldas Siskevicius, Julien El Fares, Remy Di Gregorio, Benjamin Giraud, Justin Jules, Antoine Lavieu, Yoann Paillot, Thomas Rostollan, Clement Saint Martin, Gregoire Tarride i Thomas Vauborzeix.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: