Nairo Quinatna wygrał czwarty etap Tirreno-Adriatico, zakończony podjazdem do stacji narciarskiej Terminillo oraz objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu.
Kolumbijczyk z Movistar wyprzedził Brytyjczyków Gerainta Thomasa (Team Sky) i Adama Yatesa (Orica-Scott).
Rafał Majka (Bora-hansgrohe) na mecie zameldował się na 19. miejscu.
W kluczowym dla końcowych wyników dniu, słoneczna pogoda nie opuściła wyścigu. Chwilę po starcie ucieczkę zawiązali Davide Ballerini (Androni Giacattoli), Mirco Maestri (Bardiani CSF), Alan Marangoni (Nippo Vini Fantini), Matvey Mamykin (Katusha), Marko Kump (UAE Team Emirates) i Romain Gioux (Novo Nordisk). Przed półmetkiem przewaga szóstki zbliżyła się do 11 minut.
Prowadzony siłami kolarzy BMC Racing peleton nie stracił kontroli na wydarzeniami. 50 kilometrów przed metą uciekinierom pozostało w zapasie 7 minut. W pościg włączyły się kolejne ekipy – FDJ, Sunweb, Lotto Soudal, skutkiem czego utrzymujący się na czele Ballerini wspinaczkę na metę w Terminillo (16,1 km, 7,3%) rozpoczął z zapasem 1:20.
Z topniejącego peletonu 13,5 km przed metą pierwszy odskoczył Michał Kwiatkowski. Kolarz Team Sky pociągnął za sobą kilku rywali (Simon Spilak, Roman Kreuizger, Maurits Lammertink i Jonathan Castroviejo), którzy razem wyprzedzili Balleriniego. Za ich plecami stawkę prowadził zespół Bahrain-Merida.
Z czołówki 11 km przed kreską zaatakował Spilak. Kwiatkowski i Castroviejo dołączyli do Słoweńca z Katushy. Trójka ostatnie 10 km rozpoczęła z przewagą 38 sekund.
2 km bliżej mety różnica urosła do 52 sekund. Kolejnego przyspieszenia Spilaka nie wytrzymał Castroviejo. W pościg włączyli się kolarze Scott-Orica i FDJ, a sygnał do ataku dał Tom Dumoulin (Sunweb). Akcja Holendra spaliła na panewce. Z przodu Kwiatkowski odpadł od Spilaka 5,5 km przed celem.
W kilkunastoosobowej grupie zasadniczej trzymał się Rafał Majka. Zaatakowali Adam Yates i Geraint Thomas, za którymi ruszyli Nairo Quintana i Rigobert Uran.
Niespełna 3 km przed metą ruszył Quintana, skontrował Uran. Czwórka powoli zbliżała się do Spilaka. Quintana ponowił swój atak, dochodząc do Słoweńca 2 km przed kreską.
Kolarz Movistar powoli powiększa przewagę nad Thomasem. Na mecie zebrało się tego 18 sekund.
Vittoria del tappone del Terminillo e leader della generale: Nairo #Quintana non si ferma più! 💪💪💪#Tirreno #EurosportCICLISMO pic.twitter.com/RoIVELXPDc
— Eurosport IT (@Eurosport_IT) March 11, 2017
1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team 5:27:22 2 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 00:18 3 Adam Yates (GBr) Orica-Scott 00:24 4 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac 5 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin 00:29 6 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 00:41 7 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 8 Mikel Landa (Spa) Team Sky 9 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 00:46 10 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo 00:51 11 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo 12 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team 13 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli 01:01 14 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott 01:10 15 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 01:17 16 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team 17 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 01:22 18 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team 19 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe 01:39 20 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 01:43 21 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo 22 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 23 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team 24 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida 25 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors 01:47 26 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 27 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo 28 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli 02:10 29 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 02:19 30 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida 03:02 31 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 32 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ 33 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 03:06 34 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida 35 Diego Rosa (Ita) Team Sky 03:59 36 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 37 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 04:06 38 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin 39 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin 40 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb 04:21 41 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin 05:27 42 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data 06:13 43 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe 06:28 44 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 45 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ 08:11 46 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott 47 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 48 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale 49 Steve Morabito (Swi) FDJ 09:01 50 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 51 Chad Haga (USA) Team Sunweb 09:48 52 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 10:02 53 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 54 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida 11:46 55 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida 56 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida 57 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal 58 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale 13:20 59 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin 13:24 60 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin 61 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli 62 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli 63 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 64 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF 65 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo 66 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli 67 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin 68 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale 69 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 70 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac 13:59 71 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal 72 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott 73 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors 15:46 74 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors 75 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott 76 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale 77 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 78 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 79 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo 80 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 81 Anthony Roux (Fra) FDJ 82 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data 83 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 84 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ 85 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 86 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 87 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac 17:07 88 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data 20:22 89 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors 90 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors 91 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors 92 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 93 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal 94 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac 95 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac 96 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin 97 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 98 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo 99 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal 100 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal 101 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team 102 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo 103 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 104 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo 105 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data 106 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team 107 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 108 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data 109 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe 110 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac 111 William Bonnet (Fra) FDJ 112 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 113 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF 114 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF 115 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo 20:49 116 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates 20:54 117 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team 20:55 118 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 119 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 120 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 21:24 121 Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo 122 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo 123 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo 124 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors 21:41 125 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac 126 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini 127 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 22:06 128 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo 129 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates 22:26 130 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 25:33 131 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 132 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 26:37 133 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data 134 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 135 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb 136 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team 137 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini 138 Jérémy Roy (Fra) FDJ 139 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 140 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 141 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data 142 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates 143 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott 144 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe 145 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb 146 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini 147 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk 148 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini 149 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data 150 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida 151 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team 152 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini 153 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini 154 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk 155 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF 156 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk 157 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini 158 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors 159 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk 160 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb 161 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 162 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF 163 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 164 Elia Viviani (Ita) Team Sky 165 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates 166 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida 167 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli 168 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF 27:29 169 Romain Gioux (Fra) Team Novo Nordisk 27:38 Stage 4 points
1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team 16:34:46 2 Adam Yates (GBr) Orica-Scott 00:33 3 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 00:56 4 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team 01:01 5 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 01:06 6 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 01:19 7 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo 8 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 01:23 9 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team 01:27 10 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 01:29 11 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac 01:30 12 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 01:32 13 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo 01:37 14 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors 01:52 15 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin 01:53 16 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 17 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team 02:05 18 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 02:08 19 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo 02:15 20 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 02:19 21 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida 02:24 22 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team 02:26 23 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo 02:29 24 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli 02:34 25 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott 02:36 26 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe 02:38 27 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ 03:12 28 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 03:17 29 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli 03:43 30 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida 03:52 31 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 03:59 32 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 04:49 33 Mikel Landa (Spa) Team Sky 05:25 34 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 05:35 35 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida 05:55 36 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb 06:26 37 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data 06:54 38 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 07:08 39 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin 07:27 40 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 08:10 41 Diego Rosa (Ita) Team Sky 08:43 42 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe 09:18 43 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott 09:45 44 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale 11:26 45 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ 11:36 46 Steve Morabito (Swi) FDJ 11:38 47 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin 14:01 48 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 14:08 49 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale 14:12 50 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida 14:54 51 Chad Haga (USA) Team Sunweb 15:03 52 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 15:35 53 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin 16:09 54 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo 16:19 55 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 16:41 56 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal 17:06 57 Anthony Roux (Fra) FDJ 17:51 58 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida 17:59 59 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli 18:02 60 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 18:28 61 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac 18:36 62 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data 18:54 63 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal 18:55 64 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 19:43 65 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 20:13 66 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors 20:27 67 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors 21:05 68 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott 21:12 69 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 21:16 70 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal 21:28 71 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 21:42 72 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 21:44 73 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 22:09 74 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida 22:32 75 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin 22:38 76 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale 22:39 77 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 22:56 78 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ 79 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo 23:07 80 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli 23:26 81 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac 82 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates 23:32 83 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 23:46 84 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors 24:13 85 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 24:21 86 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin 25:02 87 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 25:13 88 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team 25:25 89 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott 26:50 90 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 27:09 91 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli 27:26 92 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team 28:05 93 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale 28:26 94 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac 28:28 95 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors 28:32 96 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo 28:35 97 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors 28:58 98 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors 29:09 99 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo 29:21 100 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 29:36 101 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo 29:39 102 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 29:49 103 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo 30:06 104 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 30:11 105 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin 30:17 106 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates 30:22 107 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 30:50 108 Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo 31:22 109 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini 31:35 110 William Bonnet (Fra) FDJ 111 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin 32:32 112 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data 32:43 113 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe 32:52 114 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF 33:17 115 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal 33:35 116 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data 33:36 117 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac 33:41 118 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF 34:06 119 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 34:20 120 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac 34:32 121 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo 34:43 122 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 34:50 123 Jérémy Roy (Fra) FDJ 35:18 124 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott 35:21 125 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 35:46 126 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida 35:49 127 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors 128 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal 35:55 129 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida 36:06 130 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini 36:24 131 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac 36:44 132 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo 37:29 133 Elia Viviani (Ita) Team Sky 37:45 134 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb 38:09 135 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team 38:31 136 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data 38:47 137 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini 38:56 138 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini 139 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data 38:57 140 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 39:39 141 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 39:59 142 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 40:00 143 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 40:07 144 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini 40:17 145 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo 40:24 146 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli 40:43 147 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF 40:51 148 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data 41:17 149 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk 42:04 150 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates 42:15 151 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team 42:21 152 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data 42:44 153 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 43:23 154 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb 43:29 155 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF 43:59 156 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team 46:20 157 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini 46:29 158 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates 49:20 159 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF 50:50 160 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk 51:01 161 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 51:03 162 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 163 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk 164 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk 165 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb 51:07 166 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini 51:41 167 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF 51:48 168 Romain Gioux (Fra) Team Novo Nordisk 53:12 169 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe 53:14
Michał Kerobęg
11 marca 2017, 16:04 o 16:04
Takie odjazdy śmierdzą na kilometr.
Michał Kerobęg
11 marca 2017, 16:39 o 16:39
To co zrobił Quintana to chyba był odjazd, jeżeli mnie wzrok nie zmyla…
Patryk Ćwiertnia
11 marca 2017, 16:12 o 16:12
przepraszam… że niby jakie odjazdy ? :v
Michał Kerobęg
11 marca 2017, 16:35 o 16:35
Widziałeś dzisiejszy etap?
Patryk Ćwiertnia
11 marca 2017, 16:38 o 16:38
niestety nie cały, tylko ostatnie 5 km
NDE
11 marca 2017, 19:05 o 19:05
Czym ci to śmierdzi? Po co to oglądasz i komentujesz?
Krzysiek Szuder
11 marca 2017, 23:02 o 23:02
atak na 3km do mety i 20sek przewagi nad 2gim to nie wiem co smierdzi
Michal Łaszczyk
12 marca 2017, 07:57 o 07:57
Miał baterie w ramie jak nic!! 😉
Patryk Ćwiertnia
12 marca 2017, 10:59 o 10:59
jeśli wg was 20 sekund przewagi quintany, który wg wielu jest teraz najlepszym góralem swiata nad Thomasem to przejaw jakiś nieczystych posunięć – to mi jest po prostu smutno 🙁
edek
11 marca 2017, 17:36 o 17:36
Po co Kwiato dziś atakował ????
XXXXX
11 marca 2017, 18:37 o 18:37
Bo mógł
edi
11 marca 2017, 18:51 o 18:51
Kwiato sprawdzał nogę,jeszcze trochę brakuje,ale ładnie walczył.Majka nieco słabo pojechał.