Co przyniósł dzień 12 kwietnia w peletonie. Informacje i wyniki.
Silvia Persico (UAE Team ADQ) wygrała w Overijse wyścig Strzała Brabancka.
W tym samym czasie co włoska zawodniczka finiszowały Holenderka Demi Vollering (SD Worx) i Niemka Liane Lippert (Movistar Team).
Polek zabrakło na stracie
Niccolo Bonifazio (Intermarche-Circus-Wanty), po finiszu z peletonu, zdobył w Victtorii drugi etap Wyścigu Dookoła Sycylii.
Włoch na długiej prostej pokonał swojego rodaka Vincenzo Albanese (EOLO-Kometa) oraz Australijczyka Blake’a Quicka (Jayco AlUla).
W klasyfikacji generalnej nie zaszły znaczne zmiany. Prowadzi kolarz z Nowej Zelandii Finn Fisher-Black (UAE Team Emirates), a jego klubowy kolega Rafał Majka jest na 12. miejscu.
Ciężko przepracowałem okres zimowy, ale dotychczas jeszcze nie miałem okazji do zwycięstwa. Dziś rano byłem pewien, że taka się nadarzy. Znalazłem się na dobrej pozycji. Sprint rozpoczęliśmy bardzo wcześnie. Jestem bardzo szczęśliwy. Moje ostatnie zwycięstwo miało miejsce prawie 300 dni temu, tuż przed zeszłorocznym Tour de France. Ciekawie co będzie dalej. To ważne zwycięstwo
– skomentował swój sukces Bonifazio.
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Niccolo Bonifazio | Intermarche-Circus-Wanty | 4:28:37 |
2. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | |
3. | Blake Quick | Team Jayco AlUla | |
4. | Filippo Fiorelli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
5. | Damiano Caruso | Bahrain Victorious | |
6. | Andrea D'amato | Biesse-Carrera | |
7. | Cameron Scott | Bahrain Victorious | |
8. | Alvaro Jose Hodeg | UAE Team Emirates | |
9. | Alessandro Motta | Biesse-Carrera | |
10. | Tom Portsmouth | Bingoal WB | |
11. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | |
12. | Martin Marcellusi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
13. | Tom Bohli | Tudor Pro Cycling Team | |
14. | Diego Ulissi | UAE Team Emirates | |
15. | Walter Calzoni | Q36.5 Pro Cycling Team | |
16. | Thomas Pesenti | Beltrami TSA-Tre Colli | |
17. | Matyaš Kopecky | Team Novo Nordisk | |
18. | Travis Stedman | Q36.5 Pro Cycling Team | |
19. | Elia Viviani | Włochy | |
20. | Luca Colnaghi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
21. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | |
22. | Davide Gabburo | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
23. | Kobe Goossens | Intermarche-Circus-Wanty | |
24. | Campbell Stewart | Team Jayco AlUla | |
25. | Alessandro Romele | Team Colpack Ballan | |
26. | Valerio Conti | Team Corratec | |
27. | German Nicolas Tivani | Team Corratec | |
28. | Kevin Colleoni | Team Jayco AlUla | |
29. | Alexander Konychev | Team Corratec | |
30. | Alexey Lutsenko | Astana Qazaqstan Team | |
31. | Giovanni Lonardi | EOLO-Kometa | |
32. | Joey Rosskopf | Q36.5 Pro Cycling Team | |
33. | Pier-Andre Cote | Human Powered Health | |
34. | Bart Lemmen | Human Powered Health | |
35. | Nikiforos Arvanitou | Sofer Savini Due OMZ | |
36. | Filippo Tagliani | GW Shimano-Sidermec | |
37. | Mark Donovan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
38. | Francjasco Della Lunga | Team Colpack Ballan | |
39. | Rafał Majka | UAE Team Emirates | |
40. | Rainer Kepplinger | Bahrain Victorious | |
41. | Giosuè Epis | Zalf Euromobil Desiree Fior | |
42. | Attilio Viviani | Team Corratec | |
43. | Samuele Zoccarato | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
44. | Filippo Dignani | Work Service-Vitalcare-Dynatek | |
45. | Diego Ressi | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | |
46. | Sebastian Schonberger | Human Powered Health | |
47. | Matteo Malucelli | Bingoal WB | |
48. | Manlio Moro | Zalf Euromobil Desiree Fior | |
49. | Peter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
50. | Louis Meintjes | Intermarche-Circus-Wanty | |
51. | Sebastien Reichenbach | Tudor Pro Cycling Team | |
52. | Petr Kelemen | Tudor Pro Cycling Team | |
53. | Yannis Voisard | Tudor Pro Cycling Team | |
54. | Kevin Bonaldo | Work Service-Vitalcare-Dynatek | |
55. | Lennert Teugels | Bingoal WB | |
56. | Pierelis Belletta | Biesse-Carrera | |
57. | Chad Haga | Human Powered Health | |
58. | Simone Petilli | Intermarche-Circus-Wanty | |
59. | Alessandro Bisolti | GW Shimano-Sidermec | |
60. | Filippo Ridolfo | Team Novo Nordisk | |
61. | Kristian Aasvold | Human Powered Health | |
62. | Lorenzo Peschi | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | |
63. | Finn Fisher-black | UAE Team Emirates | |
64. | Nicolas Milesi | Team Colpack Ballan | |
65. | Paul Double | Human Powered Health | |
66. | Jhonatan Restrepo | GW Shimano-Sidermec | |
67. | George Bennett | UAE Team Emirates | |
68. | Tsgabu Grmay | Team Jayco AlUla | |
69. | Filippo Magli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
70. | Filip Maciejuk | Bahrain Victorious | |
71. | Andrea Biancalani | Beltrami TSA-Tre Colli | |
72. | Roland Thalmann | Tudor Pro Cycling Team | |
73. | Alessandro Monaco | Team Technipes #inEmiliaRomagna | |
74. | Davide Bauce | Mg.K Vis-Colors for Peace | |
75. | Thijs Aerts | Intermarche-Circus-Wanty | |
76. | Remy Mertz | Bingoal WB | |
77. | SVESTAD-BÅRDSENG Embret | Human Powered Health | |
78. | Diego Pescador | GW Shimano-Sidermec | |
79. | Mirco Maestri | EOLO-Kometa | |
80. | Lucio Pierantozzi | Beltrami TSA-Tre Colli | |
81. | Negasi Haylu Abreha | Q36.5 Pro Cycling Team | |
82. | Diego Pablo Sevilla | EOLO-Kometa | |
83. | Gianmarco Garofoli | Astana Qazaqstan Team | |
84. | Felix Engelhardt | Team Jayco AlUla | |
85. | Michael Zecchin | Zalf Euromobil Desiree Fior | |
86. | Roberto Carlos Gonzalez | Mg.K Vis-Colors for Peace | |
87. | Matteo Badilatti | Q36.5 Pro Cycling Team | |
88. | Harold Martin Lopez | Astana Qazaqstan Team | |
89. | Gerben Kuypers | Intermarche-Circus-Wanty | |
90. | Luca de Meester | Bingoal WB | |
91. | Giacomo Garavaglia | Work Service-Vitalcare-Dynatek | |
92. | Anthoni Silenzi | Mg.K Vis-Colors for Peace | |
93. | Andrea Piras | Beltrami TSA-Tre Colli | |
94. | Alex Raimondi | Beltrami TSA-Tre Colli | |
95. | Jesus David Pena | Team Jayco AlUla | |
96. | Erik Fetter | EOLO-Kometa | |
97. | Luc Wirtgen | Tudor Pro Cycling Team | |
98. | Miguel Eduardo Florez | GW Shimano-Sidermec | |
99. | Alessandro Tonelli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
100. | Luca Cretti | Team Colpack Ballan | |
101. | Pavel Novak | Team Colpack Ballan | |
102. | Edoardo Faresin | Zalf Euromobil Desiree Fior | |
103. | FedericodiMauro | D'Amico-UM Tools | |
104. | Matteo Freddi | Beltrami TSA-Tre Colli | |
105. | Hamish Beadle | Team Novo Nordisk | |
106. | Mihnea-Alexandru Harasim | Sofer Savini Due OMZ | |
107. | Conor Schunk | Sofer Savini Due OMZ | |
108. | Ronan O'Connor | Team Colpack Ballan | |
109. | Ettore Loconsolo | Beltrami TSA-Tre Colli | |
110. | Alessandro Motti | D'Amico-UM Tools | |
111. | Samuele Carpene | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | |
112. | Veljko Stojnic | Team Corratec | |
113. | Andrea Ghislanzoni | D'Amico-UM Tools | |
114. | Andrea Cocca | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | |
115. | Omar Dal Cappello | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | |
116. | Martin Nessler | Team Technipes #inEmiliaRomagna | |
117. | Simone Roganti | D'Amico-UM Tools | |
118. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
119. | Andrea Innocenti | Team Technipes #inEmiliaRomagna | |
120. | Matteo Montefiori | Team Technipes #inEmiliaRomagna | |
121. | Lorenzo Ursella | Włochy | |
122. | Cosma Gabriele Rausa | D'Amico-UM Tools | |
123. | Francjasco Carollo | Mg.K Vis-Colors for Peace | |
124. | LorenzodiCamillo | Sofer Savini Due OMZ | |
125. | Alexis Guerin | Bingoal WB | |
126. | Marco Tizza | Bingoal WB | |
127. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | |
128. | Emanuele Ansaloni | Team Technipes #inEmiliaRomagna | |
129. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | |
130. | Michele Berasi | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | |
131. | Lorenzo Pellegrini | D'Amico-UM Tools | |
132. | Davide Martinelli | Astana Qazaqstan Team | |
133. | Michele Scartezzini | Włochy | |
134. | Liam Bertazzo | Włochy | |
135. | Filippo Fortin | Włochy | 0:33 |
136. | Samuele Mion | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 0:36 |
137. | Nicola Venchiarutti | Work Service-Vitalcare-Dynatek | |
138. | Niccolo Galli | Włochy | 0:41 |
139. | MattiadiFelice | Mg.K Vis-Colors for Peace | 0:45 |
140. | Luca Tornaboni | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 0:47 |
141. | Gleb Brussenskiy | Astana Qazaqstan Team | |
142. | Samuele Bonetto | Zalf Euromobil Desiree Fior | |
143. | Alessio Bonelli | Włochy | |
144. | Marco Oliosi | Biesse-Carrera | 0:50 |
145. | Edoardo Martinelli | Mg.K Vis-Colors for Peace | |
146. | Zoltan Antal Lepold | Sofer Savini Due OMZ | 0:52 |
147. | Marco Oliva | Sofer Savini Due OMZ | |
148. | Soh Narumi | Sofer Savini Due OMZ | 0:55 |
149. | Riccardo Ciuccarelli | Biesse-Carrera | 1:03 |
150. | Gabriele Petrelli | Team Technipes #inEmiliaRomagna | |
151. | Johan Price-Pejtersen | Bahrain Victorious | |
152. | Tommaso Bergagna | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | 1:10 |
153. | Joel Suter | Tudor Pro Cycling Team | 1:17 |
154. | Stefano Cavalli | Zalf Euromobil Desiree Fior | |
155. | Manuele Boaro | Astana Qazaqstan Team | 1:39 |
156. | GiannicoladiNella | D'Amico-UM Tools | |
157. | Etienne van Empel | Team Corratec | 1:53 |
158. | Ben Granger | Mg.K Vis-Colors for Peace | 3:03 |
159. | Michael Belleri | Biesse-Carrera | |
160. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | 3:16 |
161. | Andrea Pietrobon | EOLO-Kometa | 3:20 |
162. | Stefano Gandin | Team Corratec | |
163. | Andres Liber Mancipe | GW Shimano-Sidermec |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Finn Fisher-black | UAE Team Emirates | 7:52:34 |
2. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | 0:06 |
3. | Diego Ulissi | UAE Team Emirates | 0:14 |
4. | Damiano Caruso | Bahrain Victorious | 0:18 |
5. | Thomas Pesenti | Beltrami TSA-Tre Colli | |
6. | Valerio Conti | Team Corratec | |
7. | Kobe Goossens | Intermarche-Circus-Wanty | |
8. | Walter Calzoni | Q36.5 Pro Cycling Team | |
9. | Alexey Lutsenko | Astana Qazaqstan Team | |
10. | Kevin Colleoni | Team Jayco AlUla | |
11. | Mark Donovan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
12. | Rafał Majka | UAE Team Emirates | |
13. | Lennert Teugels | Bingoal WB | |
14. | Louis Meintjes | Intermarche-Circus-Wanty | |
15. | Yannis Voisard | Tudor Pro Cycling Team | |
16. | Simone Petilli | Intermarche-Circus-Wanty | |
17. | George Bennett | UAE Team Emirates | |
18. | Paul Double | Human Powered Health | |
19. | Alessandro Monaco | Team Technipes #inEmiliaRomagna | |
20. | Matteo Badilatti | Q36.5 Pro Cycling Team | |
21. | Rainer Kepplinger | Bahrain Victorious | 0:30 |
22. | Filippo Magli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
23. | Lucio Pierantozzi | Beltrami TSA-Tre Colli | |
24. | Felix Engelhardt | Team Jayco AlUla | 0:33 |
25. | Davide Gabburo | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 0:36 |
26. | Filippo Tagliani | GW Shimano-Sidermec | |
27. | Peter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
28. | Sebastien Reichenbach | Tudor Pro Cycling Team | |
29. | Remy Mertz | Bingoal WB | |
30. | Veljko Stojnic | Team Corratec | |
31. | Harold Martin Lopez | Astana Qazaqstan Team | 0:42 |
32. | Edoardo Faresin | Zalf Euromobil Desiree Fior | |
33. | Bart Lemmen | Human Powered Health | 0:51 |
34. | Samuele Zoccarato | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
35. | SVESTAD-BÅRDSENG Embret | Human Powered Health | |
36. | Diego Pescador | GW Shimano-Sidermec | |
37. | Gianmarco Garofoli | Astana Qazaqstan Team | |
38. | Luc Wirtgen | Tudor Pro Cycling Team | |
39. | Andrea Ghislanzoni | D'Amico-UM Tools | |
40. | Filippo Fiorelli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 0:54 |
41. | Diego Pablo Sevilla | EOLO-Kometa | |
42. | Andrea D'amato | Biesse-Carrera | 0:57 |
43. | Alessandro Bisolti | GW Shimano-Sidermec | |
44. | Simone Roganti | D'Amico-UM Tools | |
45. | Alessandro Tonelli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 1:03 |
46. | Conor Schunk | Sofer Savini Due OMZ | |
47. | Elia Viviani | Włochy | 1:06 |
48. | Alessandro Romele | Team Colpack Ballan | |
49. | Luca Colnaghi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
50. | Pier-Andre Cote | Human Powered Health | |
51. | Tsgabu Grmay | Team Jayco AlUla | |
52. | Roberto Carlos Gonzalez | Mg.K Vis-Colors for Peace | |
53. | Andrea Piras | Beltrami TSA-Tre Colli | |
54. | Luca Cretti | Team Colpack Ballan | |
55. | Martin Nessler | Team Technipes #inEmiliaRomagna | |
56. | Kristian Aasvold | Human Powered Health | 1:12 |
57. | Jhonatan Restrepo | GW Shimano-Sidermec | 1:15 |
58. | Filippo Ridolfo | Team Novo Nordisk | 1:20 |
59. | Niccolo Bonifazio | Intermarche-Circus-Wanty | 1:28 |
60. | Davide Bauce | Mg.K Vis-Colors for Peace | 1:34 |
61. | Gerben Kuypers | Intermarche-Circus-Wanty | 1:36 |
62. | Ronan O'Connor | Team Colpack Ballan | |
63. | Samuele Carpene | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | |
64. | Diego Ressi | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | 1:38 |
65. | Michele Berasi | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | |
66. | Travis Stedman | Q36.5 Pro Cycling Team | 1:51 |
67. | Joey Rosskopf | Q36.5 Pro Cycling Team | |
68. | Nikiforos Arvanitou | Sofer Savini Due OMZ | |
69. | Filip Maciejuk | Bahrain Victorious | |
70. | Negasi Haylu Abreha | Q36.5 Pro Cycling Team | |
71. | Giacomo Garavaglia | Work Service-Vitalcare-Dynatek | |
72. | Erik Fetter | EOLO-Kometa | |
73. | Alex Raimondi | Beltrami TSA-Tre Colli | |
74. | Miguel Eduardo Florez | GW Shimano-Sidermec | |
75. | Matteo Freddi | Beltrami TSA-Tre Colli | |
76. | Alexis Guerin | Bingoal WB | |
77. | Lorenzo Pellegrini | D'Amico-UM Tools | |
78. | German Nicolas Tivani | Team Corratec | 1:58 |
79. | Riccardo Ciuccarelli | Biesse-Carrera | 1:59 |
80. | Gabriele Petrelli | Team Technipes #inEmiliaRomagna | 2:09 |
81. | Martin Marcellusi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 2:19 |
82. | Pavel Novak | Team Colpack Ballan | |
83. | Kevin Bonaldo | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 2:33 |
84. | Pierelis Belletta | Biesse-Carrera | |
85. | Marco Tizza | Bingoal WB | 2:34 |
86. | Andrea Innocenti | Team Technipes #inEmiliaRomagna | 2:38 |
87. | Emanuele Ansaloni | Team Technipes #inEmiliaRomagna | 2:40 |
88. | Giosuè Epis | Zalf Euromobil Desiree Fior | 2:52 |
89. | Tommaso Bergagna | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | 2:58 |
90. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | 3:20 |
91. | Alessandro Motta | Biesse-Carrera | |
92. | Tom Bohli | Tudor Pro Cycling Team | |
93. | Alexander Konychev | Team Corratec | |
94. | Attilio Viviani | Team Corratec | |
95. | Mirco Maestri | EOLO-Kometa | |
96. | Michael Zecchin | Zalf Euromobil Desiree Fior | |
97. | Luca de Meester | Bingoal WB | |
98. | Jesus David Pena | Team Jayco AlUla | |
99. | Mihnea-Alexandru Harasim | Sofer Savini Due OMZ | |
100. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
101. | Michele Scartezzini | Włochy | |
102. | Roland Thalmann | Tudor Pro Cycling Team | 3:34 |
103. | Petr Kelemen | Tudor Pro Cycling Team | 3:35 |
104. | Giovanni Lonardi | EOLO-Kometa | 3:37 |
105. | Manlio Moro | Zalf Euromobil Desiree Fior | |
106. | Anthoni Silenzi | Mg.K Vis-Colors for Peace | |
107. | FedericodiMauro | D'Amico-UM Tools | |
108. | LorenzodiCamillo | Sofer Savini Due OMZ | |
109. | Davide Martinelli | Astana Qazaqstan Team | |
110. | Francjasco Carollo | Mg.K Vis-Colors for Peace | 3:48 |
111. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | 4:00 |
112. | Chad Haga | Human Powered Health | 4:07 |
113. | Ben Granger | Mg.K Vis-Colors for Peace | 4:09 |
114. | Samuele Bonetto | Zalf Euromobil Desiree Fior | 4:18 |
115. | Gleb Brussenskiy | Astana Qazaqstan Team | 4:22 |
116. | MattiadiFelice | Mg.K Vis-Colors for Peace | |
117. | Alessio Bonelli | Włochy | 4:24 |
118. | Nicola Venchiarutti | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 4:27 |
119. | Edoardo Martinelli | Mg.K Vis-Colors for Peace | |
120. | Blake Quick | Team Jayco AlUla | 4:32 |
121. | Joel Suter | Tudor Pro Cycling Team | 4:37 |
122. | Lorenzo Peschi | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | 4:39 |
123. | Liam Bertazzo | Włochy | |
124. | Andres Liber Mancipe | GW Shimano-Sidermec | 4:58 |
125. | Sebastian Schonberger | Human Powered Health | 5:04 |
126. | Filippo Fortin | Włochy | 5:12 |
127. | Manuele Boaro | Astana Qazaqstan Team | 5:16 |
128. | Luca Tornaboni | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 5:26 |
129. | Cameron Scott | Bahrain Victorious | 5:29 |
130. | Tom Portsmouth | Bingoal WB | |
131. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | |
132. | Campbell Stewart | Team Jayco AlUla | |
133. | Matteo Malucelli | Bingoal WB | |
134. | Lorenzo Ursella | Włochy | |
135. | Andrea Cocca | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | 6:00 |
136. | Omar Dal Cappello | General Store-Essegibi-F.Lli Curia | |
137. | Samuele Mion | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 6:47 |
138. | Andrea Biancalani | Beltrami TSA-Tre Colli | 7:01 |
139. | Johan Price-Pejtersen | Bahrain Victorious | 7:03 |
140. | Andrea Pietrobon | EOLO-Kometa | 7:08 |
141. | Nicolas Milesi | Team Colpack Ballan | 7:16 |
142. | Thijs Aerts | Intermarche-Circus-Wanty | |
143. | Ettore Loconsolo | Beltrami TSA-Tre Colli | |
144. | Alessandro Motti | D'Amico-UM Tools | |
145. | Cosma Gabriele Rausa | D'Amico-UM Tools | |
146. | Etienne van Empel | Team Corratec | |
147. | Matyaš Kopecky | Team Novo Nordisk | 7:30 |
148. | Stefano Cavalli | Zalf Euromobil Desiree Fior | 7:57 |
149. | Stefano Gandin | Team Corratec | 7:59 |
150. | Matteo Montefiori | Team Technipes #inEmiliaRomagna | 8:09 |
151. | Soh Narumi | Sofer Savini Due OMZ | 8:11 |
152. | Marco Oliva | Sofer Savini Due OMZ | 8:15 |
153. | Alvaro Jose Hodeg | UAE Team Emirates | 8:18 |
154. | Umberto Poli | Team Novo Nordisk | |
155. | Filippo Dignani | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 8:21 |
156. | Hamish Beadle | Team Novo Nordisk | 8:38 |
157. | Francjasco Della Lunga | Team Colpack Ballan | 8:46 |
158. | GiannicoladiNella | D'Amico-UM Tools | 8:55 |
159. | Marco Oliosi | Biesse-Carrera | 9:08 |
160. | Zoltan Antal Lepold | Sofer Savini Due OMZ | 9:26 |
161. | Niccolo Galli | Włochy | 9:45 |
162. | Michael Belleri | Biesse-Carrera | 10:10 |
163. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | 10:46 |