Primoz Roglic (Jumbo-Visma) zwyciężył na czwartym odcinku wyścigu Tirreno-Adriatico.
Słoweniec, wracający do ścigania po kontuzji barku, pokonał w bezpośrednim pojedynku Juliana Alaphilippe’a (Soudal-Quick-Step). Etapowe podium uzupełnił Adam Yates (UAE Team Emirates).
Nowym liderem klasyfikacji generalnej został Lennard Kämna (Bora-hansgrohe).
Czwartego dnia Tirreno-Adriatico organizatorzy wyznaczyli kolejny już w tej edycji maratoński odcinek. 218 kilometrów połączyło miejscowości Greccio i Tortoreto, tą drugą położoną niedaleko wybrzeża Adriatyku. Etap kończyły trzy rundy, każda z wymagającym podjazdem (3,1 km; 7%, max. 12%).
Ucieczkę dnia zaraz po starcie ostrym zawiązali: jadący w zielonej koszulce “króla gór” Davide Bais (Eolo-Kometa), Filippo Magli (Green Project-Bardiani CSF-Faizane), Mads Würtz Schmidt (Israel-Premier Tech), Valerio Conti (Team Corratec) oraz mistrz Szwecji Lucas Eriksson (Tudor Pro Cycling Team).
Piątka zyskała maksymalnie 7 minut przewagi nad duża grupą, która jednak nie zamierzała odpuszczać harcowników.
Jeszcze przed wjazdem na rundy wokół Tortoreto, 60 kilometrów przed metą, rozpędzony peleton złapał zrezygnowanych uciekinierów.
Lotną premię w Tortoreto Lido, 43 kilometry przed metą, jako pierwsi przecięli atakujący Mikkel Honore (EF Education-EasyPost) i goniący go Samuele Zoccarato (Green Project-Bardiani CSF-Faizane). Ostatnią sekundę z peletonu zgarnął Nikias Arndt, ubezpieczający interesy Mikela Landy.
Akcja Duńczyka zakończyła się na początku pierwszej 3-kilometrowej wspinaczki do Tortoreto po mocniejszej pracy Driesa Devenynsa. Doświadczony Belg wyprowadził do ataku dwukrotnego mistrza świata Juliana Alaphilppe’a, który ruszył w połowie podjazdu.
Zaciąg Francuza ograniczył peleton do około trzydziestu nazwisk. Problemy mieli m. in. Mathieu van der Poel (Alpecin-Deceuninck), Benoit Cosnefroy (AG2R Citroen Team), lider klasyfikacji młodzieżowej Magnus Sheffield (Ineos Grenadiers) czy Biniam Girmay (Intermarche-Circus-Wanty). Zwolnienie tempa na płaskim fragmencie rundy ponownie zwiększyło liczebność grupy.
Drugie podejście do Tortoreto rozruszali wspólnie kolarze Treka i Groupamy, ale linię górskiej premii, 17 kilometrów przed metą, przekroczyła duża grupa. Ponownie, na chwilę, odpadli Girmay, Sheffield i Van der Poel, a do grona zostających sław dołączył także zwycięzca Strade Bianche Tom Pidcock (Ineos Grenadiers).
Jeszcze przed finałowym podjazdem, 4,2 kilometry przed metą, przewrócili się Wout van Aert (Jumbo-Visma) i oddający zmianę Pidcock, co spowodowało lekkie zamieszenie w peletonie. U podnóża finałowej wspinaczki tempo podyktował Van der Poel, ale nikt nie zdecydował się na konkretniejszy atak.
1,7 kilometra przed metą chwilę zawahania w grupie faworytów wykorzystali Lorenzo Fortunatio i Damien Howson, ale ich akcję skasował mistrz Węgier Attila Valter, pracujący dla Primoza Roglicia i Wilco Keldermana.
To właśnie Holender ruszył jako pierwszy, rozciągając niewielki peletonik kilometr przed metą. Po nim poprawił Hugh Carthy (EF Education-EasyPost), ale największą czujność z zakrętach zachował Roglic, obejmując tam pierwszą pozycję.
Słoweniec oddał prowadzenie przed wypłaszczeniem, na 300 metrów do mety, zajmując trzecie miejsce “w wężyku” za kolarzem Cofidisu i Adamem Yatesem. Ponownie przyspieszył dopiero przed samą kreską, pewnie sięgając po etapowe zwycięstwo. Drugi Alaphilippe musiał przebijać się z dalszej pozycji, dlatego nie starczyło mu sił na ostatnie depnięcie.
Wyniki 4. etapu Tirreno-Adriatico 2023 (2.UWT), Greccio – Tortoreto (219 km)
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Primoz Roglic | Jumbo-Visma | 5:00:04 |
2. | Julian Alaphilippe | Soudal-Quick Step | |
3. | Adam Yates | UAE Team Emirates | |
4. | Wilco Kelderman | Jumbo-Visma | |
5. | Tao Geoghegan Hart | Ineos Grenadiers | |
6. | Enric Mas | Movistar Team | |
7. | Victor Lafay | Cofidis | |
8. | João Almeida | UAE Team Emirates | |
9. | Aleksandr Vlasov | Bora-hansgrohe | |
10. | Hugh Carthy | EF Education-EasyPost | |
11. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | |
12. | Jai Hindley | Bora-hansgrohe | |
13. | Tiesj Benoot | Jumbo-Visma | |
14. | Mikel Landa | Bahrain Victorious | |
15. | Alex Aranburu | Movistar Team | |
16. | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | |
17. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | 0:05 |
18. | Steff Cras | TotalEnergies | |
19. | Damiano Caruso | Bahrain Victorious | |
20. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | 0:12 |
21. | Damien Howson | Q36.5 Pro Cycling Team | |
22. | Michael Woods | Israel-Premier Tech | |
23. | Guillaume Martin | Cofidis | |
24. | Alexey Lutsenko | Astana Qazaqstan Team | |
25. | Harm Vanhoucke | Team DSM | 0:15 |
26. | Carlos Verona | Movistar Team | |
27. | Felix Gall | AG2R Citroën Team | 0:21 |
28. | Lorenzo Rota | Intermarche-Circus-Wanty | |
29. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | |
30. | Andrea Bagioli | Soudal-Quick Step | 0:25 |
31. | Andreas Leknessund | Team DSM | |
32. | Lorenzo Fortunato | EOLO-Kometa | 0:29 |
33. | Ben O'Connor | AG2R Citroën Team | |
34. | Sean Quinn | EF Education-EasyPost | 0:33 |
35. | Warren Barguil | Team Arkea Samsic | |
36. | Thymen Arensman | Ineos Grenadiers | 0:39 |
37. | Attila Valter | Jumbo-Visma | |
38. | Santiago Buitrago | Bahrain Victorious | |
39. | Florian Stork | Team DSM | 0:47 |
40. | Yannis Voisard | Tudor Pro Cycling Team | 0:58 |
41. | Cristian Rodriguez | Team Arkea Samsic | |
42. | Georg Zimmermann | Intermarche-Circus-Wanty | |
43. | Simon Guglielmi | Team Arkea Samsic | 1:12 |
44. | Quentin Pacher | Groupama-FDJ | |
45. | Alessandro Tonelli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 1:14 |
46. | Robert Stannard | Alpecin-Deceuninck | 1:20 |
47. | Magnus Sheffield | Ineos Grenadiers | 1:28 |
48. | Biniam Girmay | Intermarche-Circus-Wanty | 1:47 |
49. | Gianni Vermeersch | Alpecin-Deceuninck | |
50. | Gianluca Brambilla | Q36.5 Pro Cycling Team | 2:24 |
51. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
52. | Davide Formolo | UAE Team Emirates | |
53. | Laurens de Plus | Ineos Grenadiers | |
54. | Alessandro Santaromita | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
55. | Mark Donovan | Q36.5 Pro Cycling Team | 2:39 |
56. | George Bennett | UAE Team Emirates | |
57. | Alessandro de Marchi | Team Jayco AlUla | 3:06 |
58. | Koen Bouwman | Jumbo-Visma | 3:50 |
59. | Mike Teunissen | Intermarche-Circus-Wanty | |
60. | Erik Bystrom Sven | Intermarche-Circus-Wanty | |
61. | Anthony Perez | Cofidis | 4:49 |
62. | Valentin Ferron | TotalEnergies | |
63. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Deceuninck | 5:21 |
64. | Dario Cataldo | Trek-Segafredo | |
65. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | |
66. | Henri Vandenabeele | Team DSM | 5:52 |
67. | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | |
68. | Remy Rochas | Cofidis | 6:07 |
69. | Derek Gee | Israel-Premier Tech | 6:20 |
70. | Sebastien Reichenbach | Tudor Pro Cycling Team | |
71. | Erik Fetter | EOLO-Kometa | |
72. | Michael Schar | AG2R Citroën Team | |
73. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | |
74. | Laurent Pichon | Team Arkea Samsic | |
75. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 7:15 |
76. | Klever Caicedo Jonathan | EF Education-EasyPost | |
77. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | |
78. | Thomas Pidcock | Ineos Grenadiers | |
79. | Dylan van Baarle | Jumbo-Visma | 7:40 |
80. | Wout van Aert | Jumbo-Visma | |
81. | Simone Consonni | Cofidis | |
82. | Mads Wurtz Schmidt | Israel-Premier Tech | 8:24 |
83. | Frølich Honore Mikkel | EF Education-EasyPost | 9:58 |
84. | Peter Sagan | TotalEnergies | |
85. | Alexander Konychev | Team Corratec | |
86. | Joe Dombrowski | Astana Qazaqstan Team | |
87. | Andrea Pasqualon | Bahrain Victorious | |
88. | Daniel Oss | TotalEnergies | |
89. | Alessandro Iacchi | Team Corratec | |
90. | Axel Zingle | Cofidis | |
91. | Nacer Bouhanni | Team Arkea Samsic | |
92. | Nikias Arndt | Bahrain Victorious | |
93. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | |
94. | Krists Neilands | Israel-Premier Tech | |
95. | Jack Bauer | Q36.5 Pro Cycling Team | |
96. | Jan Maas | Team Jayco AlUla | |
97. | Jens Keukeleire | EF Education-EasyPost | |
98. | Arthur Kluckers | Tudor Pro Cycling Team | |
99. | Greg van Avermaet | AG2R Citroën Team | |
100. | Zdenek Stybar | Team Jayco AlUla | |
101. | Clement Russo | Team Arkea Samsic | |
102. | Benoit Cosnefroy | AG2R Citroën Team | |
103. | Jorge Arcas | Movistar Team | |
104. | Nicolas Tivani German | Team Corratec | |
105. | Albert Torres | Movistar Team | |
106. | Jasper Philipsen | Alpecin-Deceuninck | |
107. | Casper Pedersen | Soudal-Quick Step | |
108. | Dries Devenyns | Soudal-Quick Step | |
109. | Samuele Zoccarato | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
110. | Davide Ballerini | Soudal-Quick Step | 10:29 |
111. | Jan Stockli | Team Corratec | 15:42 |
112. | Roland Thalmann | Tudor Pro Cycling Team | |
113. | Simon Pellaud | Tudor Pro Cycling Team | |
114. | Alessandro Covi | UAE Team Emirates | |
115. | Francjasco Gavazzi | EOLO-Kometa | |
116. | Fran Miholjevic | Bahrain Victorious | |
117. | Michał Kwiatkowski | Ineos Grenadiers | |
118. | Yevgeniy Fedorov | Astana Qazaqstan Team | |
119. | Mathieu Burgaudeau | TotalEnergies | |
120. | Stefano Gandin | Team Corratec | 17:39 |
121. | Valerio Conti | Team Corratec | |
122. | Loic Vliegen | Intermarche-Circus-Wanty | |
123. | Filippo Magli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
124. | Nans Peters | AG2R Citroën Team | |
125. | Nico Denz | Bora-hansgrohe | |
126. | Ramon Sinkeldam | Alpecin-Deceuninck | |
127. | Patrick Gamper | Bora-hansgrohe | |
128. | Cesare Benedetti | Bora-hansgrohe | |
129. | Leonardo Basso | Astana Qazaqstan Team | |
130. | Mirco Maestri | EOLO-Kometa | |
131. | Davide Bais | EOLO-Kometa | |
132. | Julius van Den Berg | EF Education-EasyPost | |
133. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | |
134. | Gleb Syritsa | Astana Qazaqstan Team | |
135. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | |
136. | Fabian Lienhard | Groupama-FDJ | |
137. | Tom Bohli | Tudor Pro Cycling Team | |
138. | Donavan Grondin | Team Arkea Samsic | |
139. | Dylan Groenewegen | Team Jayco AlUla | |
140. | Elmar Reinders | Team Jayco AlUla | |
141. | Haylu Abreha Negasi | Q36.5 Pro Cycling Team | |
142. | Giacomo Nizzolo | Israel-Premier Tech | |
143. | Michael Hepburn | Team Jayco AlUla | |
144. | Oscar Riesebeek | Alpecin-Deceuninck | |
145. | Manuele Tarozzi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
146. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | |
147. | Omer Goldstein | Israel-Premier Tech | |
148. | Fernando Gaviria | Movistar Team | |
149. | Sebastian Molano Juan | UAE Team Emirates | |
150. | Riccardo Lucca | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
151. | Luca Colnaghi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | |
152. | Bert van Lerberghe | Soudal-Quick Step | |
153. | Samuele Battistella | Astana Qazaqstan Team | |
154. | Marius Mayrhofer | Team DSM | |
155. | Fabio Jakobsen | Soudal-Quick Step | |
156. | Mattia Bais | EOLO-Kometa | |
157. | Luka Mezgec | Team Jayco AlUla | |
158. | Markus Hoelgaard | Trek-Segafredo | |
159. | Iversby Hvideberg Jonas | Team DSM | |
160. | Alberto Dainese | Team DSM | |
161. | Matteo Moschetti | Q36.5 Pro Cycling Team | |
162. | Phil Bauhaus | Bahrain Victorious | |
163. | Lucas Eriksson | Tudor Pro Cycling Team | |
164. | Davide Cimolai | Cofidis | |
165. | Niccolo Bonifazio | Intermarche-Circus-Wanty | |
166. | Maciej Bodnar | TotalEnergies | |
167. | Amanuel Ghebreigzabhier | Trek-Segafredo | |
168. | Jordi Meeus | Bora-hansgrohe | |
169. | Filippo Conca | Q36.5 Pro Cycling Team | |
170. | Julien Simon | TotalEnergies | 21:47 |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | 15:38:46 |
2. | Primoz Roglic | Jumbo-Visma | 0:06 |
3. | João Almeida | UAE Team Emirates | 0:08 |
4. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | 0:13 |
5. | Wilco Kelderman | Jumbo-Visma | 0:15 |
6. | Aleksandr Vlasov | Bora-hansgrohe | 0:17 |
7. | Jai Hindley | Bora-hansgrohe | 0:18 |
8. | Tao Geoghegan Hart | Ineos Grenadiers | 0:19 |
9. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | 0:26 |
10. | Enric Mas | Movistar Team | 0:27 |
11. | Alexey Lutsenko | Astana Qazaqstan Team | |
12. | Andreas Leknessund | Team DSM | 0:33 |
13. | Hugh Carthy | EF Education-EasyPost | 0:34 |
14. | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | 0:37 |
15. | Adam Yates | UAE Team Emirates | 0:41 |
16. | Tiesj Benoot | Jumbo-Visma | |
17. | Mikel Landa | Bahrain Victorious | 0:42 |
18. | Steff Cras | TotalEnergies | 0:44 |
19. | Thymen Arensman | Ineos Grenadiers | 0:45 |
20. | Damiano Caruso | Bahrain Victorious | |
21. | Harm Vanhoucke | Team DSM | 0:46 |
22. | Ben O'Connor | AG2R Citroën Team | 0:48 |
23. | Julian Alaphilippe | Soudal-Quick Step | 0:59 |
24. | Damien Howson | Q36.5 Pro Cycling Team | 1:01 |
25. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | 1:07 |
26. | Lorenzo Rota | Intermarche-Circus-Wanty | |
27. | Felix Gall | AG2R Citroën Team | 1:09 |
28. | Santiago Buitrago | Bahrain Victorious | 1:16 |
29. | Magnus Sheffield | Ineos Grenadiers | 1:25 |
30. | Alex Aranburu | Movistar Team | 1:28 |
31. | Carlos Verona | Movistar Team | 1:30 |
32. | Sean Quinn | EF Education-EasyPost | 1:31 |
33. | Michael Woods | Israel-Premier Tech | 1:39 |
34. | Guillaume Martin | Cofidis | 1:48 |
35. | Yannis Voisard | Tudor Pro Cycling Team | 2:02 |
36. | Warren Barguil | Team Arkea Samsic | 2:07 |
37. | Quentin Pacher | Groupama-FDJ | |
38. | Andrea Bagioli | Soudal-Quick Step | 2:21 |
39. | Simon Guglielmi | Team Arkea Samsic | 2:35 |
40. | Nelson Oliveira | Movistar Team | 2:40 |
41. | Biniam Girmay | Intermarche-Circus-Wanty | 2:47 |
42. | Georg Zimmermann | Intermarche-Circus-Wanty | 3:01 |
43. | Davide Formolo | UAE Team Emirates | 3:09 |
44. | Laurens de Plus | Ineos Grenadiers | 3:14 |
45. | Robert Stannard | Alpecin-Deceuninck | 3:19 |
46. | Attila Valter | Jumbo-Visma | 3:36 |
47. | Gianni Vermeersch | Alpecin-Deceuninck | 3:42 |
48. | George Bennett | UAE Team Emirates | 3:49 |
49. | Mark Donovan | Q36.5 Pro Cycling Team | 4:18 |
50. | Lorenzo Fortunato | EOLO-Kometa | 4:22 |
51. | Erik Bystrom Sven | Intermarche-Circus-Wanty | 4:24 |
52. | Alessandro Tonelli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 4:29 |
53. | Florian Stork | Team DSM | 4:33 |
54. | Mike Teunissen | Intermarche-Circus-Wanty | 4:38 |
55. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | 4:48 |
56. | Victor Lafay | Cofidis | 5:24 |
57. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Deceuninck | 5:38 |
58. | Dario Cataldo | Trek-Segafredo | 6:22 |
59. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | 6:54 |
60. | Derek Gee | Israel-Premier Tech | |
61. | Sebastien Reichenbach | Tudor Pro Cycling Team | 7:00 |
62. | Remy Rochas | Cofidis | 7:05 |
63. | Gianluca Brambilla | Q36.5 Pro Cycling Team | 7:15 |
64. | Alessandro de Marchi | Team Jayco AlUla | 7:26 |
65. | Michael Schar | AG2R Citroën Team | 7:36 |
66. | Thomas Pidcock | Ineos Grenadiers | 8:08 |
67. | Koen Bouwman | Jumbo-Visma | 8:13 |
68. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 8:28 |
69. | Anthony Perez | Cofidis | 8:41 |
70. | Cristian Rodriguez | Team Arkea Samsic | 8:45 |
71. | Simone Consonni | Cofidis | 8:48 |
72. | Alessandro Santaromita | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 9:27 |
73. | Wout van Aert | Jumbo-Visma | 9:50 |
74. | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | 9:55 |
75. | Casper Pedersen | Soudal-Quick Step | 10:12 |
76. | Nikias Arndt | Bahrain Victorious | 10:25 |
77. | Laurent Pichon | Team Arkea Samsic | 10:33 |
78. | Arthur Kluckers | Tudor Pro Cycling Team | 10:42 |
79. | Jasper Philipsen | Alpecin-Deceuninck | 10:43 |
80. | Axel Zingle | Cofidis | 10:47 |
81. | Frølich Honore Mikkel | EF Education-EasyPost | 10:54 |
82. | Greg van Avermaet | AG2R Citroën Team | 10:55 |
83. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | 10:58 |
84. | Valentin Ferron | TotalEnergies | 11:00 |
85. | Peter Sagan | TotalEnergies | 11:09 |
86. | Krists Neilands | Israel-Premier Tech | 11:10 |
87. | Andrea Pasqualon | Bahrain Victorious | 11:14 |
88. | Dylan van Baarle | Jumbo-Visma | 11:15 |
89. | Zdenek Stybar | Team Jayco AlUla | 11:18 |
90. | Samuele Zoccarato | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 11:20 |
91. | Henri Vandenabeele | Team DSM | 11:22 |
92. | Jens Keukeleire | EF Education-EasyPost | 11:29 |
93. | Klever Caicedo Jonathan | EF Education-EasyPost | 11:31 |
94. | Benoit Cosnefroy | AG2R Citroën Team | 11:34 |
95. | Erik Fetter | EOLO-Kometa | 11:40 |
96. | Nacer Bouhanni | Team Arkea Samsic | 11:53 |
97. | Nicolas Tivani German | Team Corratec | 11:57 |
98. | Clement Russo | Team Arkea Samsic | 12:00 |
99. | Jorge Arcas | Movistar Team | 12:12 |
100. | Albert Torres | Movistar Team | 12:16 |
101. | Davide Ballerini | Soudal-Quick Step | 12:25 |
102. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | 13:04 |
103. | Mads Wurtz Schmidt | Israel-Premier Tech | 13:09 |
104. | Alexander Konychev | Team Corratec | 14:48 |
105. | Jack Bauer | Q36.5 Pro Cycling Team | 15:21 |
106. | Jan Maas | Team Jayco AlUla | 15:32 |
107. | Daniel Oss | TotalEnergies | 15:49 |
108. | Joe Dombrowski | Astana Qazaqstan Team | 16:01 |
109. | Fran Miholjevic | Bahrain Victorious | 16:20 |
110. | Michał Kwiatkowski | Ineos Grenadiers | 16:57 |
111. | Alessandro Covi | UAE Team Emirates | 17:47 |
112. | Nico Denz | Bora-hansgrohe | 18:15 |
113. | Marius Mayrhofer | Team DSM | 18:17 |
114. | Alessandro Iacchi | Team Corratec | 18:18 |
115. | Tom Bohli | Tudor Pro Cycling Team | 18:22 |
116. | Elmar Reinders | Team Jayco AlUla | 18:31 |
117. | Donavan Grondin | Team Arkea Samsic | 18:34 |
118. | Luka Mezgec | Team Jayco AlUla | 18:36 |
119. | Bert van Lerberghe | Soudal-Quick Step | |
120. | Matteo Moschetti | Q36.5 Pro Cycling Team | 18:41 |
121. | Julius van Den Berg | EF Education-EasyPost | 18:42 |
122. | Markus Hoelgaard | Trek-Segafredo | 18:48 |
123. | Jordi Meeus | Bora-hansgrohe | 18:54 |
124. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | 18:56 |
125. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | 19:01 |
126. | Phil Bauhaus | Bahrain Victorious | 19:02 |
127. | Dylan Groenewegen | Team Jayco AlUla | |
128. | Lucas Eriksson | Tudor Pro Cycling Team | 19:03 |
129. | Fernando Gaviria | Movistar Team | 19:04 |
130. | Gleb Syritsa | Astana Qazaqstan Team | 19:18 |
131. | Sebastian Molano Juan | UAE Team Emirates | 19:21 |
132. | Leonardo Basso | Astana Qazaqstan Team | 19:22 |
133. | Giacomo Nizzolo | Israel-Premier Tech | 19:28 |
134. | Fabio Jakobsen | Soudal-Quick Step | 19:41 |
135. | Niccolo Bonifazio | Intermarche-Circus-Wanty | 19:42 |
136. | Francjasco Gavazzi | EOLO-Kometa | 19:54 |
137. | Luca Colnaghi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 20:01 |
138. | Ramon Sinkeldam | Alpecin-Deceuninck | 20:02 |
139. | Davide Cimolai | Cofidis | 20:03 |
140. | Yevgeniy Fedorov | Astana Qazaqstan Team | 20:26 |
141. | Cesare Benedetti | Bora-hansgrohe | 20:53 |
142. | Mirco Maestri | EOLO-Kometa | |
143. | Fabian Lienhard | Groupama-FDJ | 21:01 |
144. | Filippo Magli | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 21:10 |
145. | Loic Vliegen | Intermarche-Circus-Wanty | 21:11 |
146. | Mathieu Burgaudeau | TotalEnergies | 16:0-18:0-5 |
147. | Valerio Conti | Team Corratec | 16:0-17:0-47 |
148. | Jan Stockli | Team Corratec | 22:21 |
149. | Roland Thalmann | Tudor Pro Cycling Team | 22:44 |
150. | Maciej Bodnar | TotalEnergies | |
151. | Omer Goldstein | Israel-Premier Tech | 23:04 |
152. | Julien Simon | TotalEnergies | 23:05 |
153. | Samuele Battistella | Astana Qazaqstan Team | 23:06 |
154. | Nans Peters | AG2R Citroën Team | 23:14 |
155. | Alberto Dainese | Team DSM | 23:23 |
156. | Mattia Bais | EOLO-Kometa | 23:24 |
157. | Filippo Conca | Q36.5 Pro Cycling Team | 23:33 |
158. | Haylu Abreha Negasi | Q36.5 Pro Cycling Team | 24:11 |
159. | Michael Hepburn | Team Jayco AlUla | 24:31 |
160. | Dries Devenyns | Soudal-Quick Step | 25:25 |
161. | Patrick Gamper | Bora-hansgrohe | 25:33 |
162. | Riccardo Lucca | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 25:37 |
163. | Davide Bais | EOLO-Kometa | 25:40 |
164. | Stefano Gandin | Team Corratec | 25:46 |
165. | Manuele Tarozzi | Green Project-Bardiani CSF-Faizanè | 26:08 |
166. | Oscar Riesebeek | Alpecin-Deceuninck | 26:45 |
167. | Simon Pellaud | Tudor Pro Cycling Team | 26:49 |
168. | Amanuel Ghebreigzabhier | Trek-Segafredo | 26:59 |
169. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | 28:18 |
170. | Iversby Hvideberg Jonas | Team DSM | 29:37 |