Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen-Bingoal) zwyciężył w belgijskim Merksplas na mecie czwartego wyścigu Telenet Superprestige.
Lider cyklu nieznacznie wyprzedził Quintena Hermansa (Tormans-Circus) i Laurensa Sweecka (Pauwels Sauzen-Bingoal).
Herbeleef hier hoe @IserbytEli de Aardbeiencross in Merksplas naar zijn hand zette! 🤩 Hij blijft leider in het algemene klassement! #Superprestige2022 #SPMerksplas pic.twitter.com/62AF50Y3yq
— SuperprestigeCX (@SuperprestigeCX) November 20, 2021
W rywalizacji kobiet trwa seria Lucindy Brand (Baloise Trek Lions). Mistrzyni świata pokonała Annemarie Worst (777) i Denise Betseme (Pauwels Sauzen-Bingoal).
Poz. | Imię i nazwisko | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
Elita mężczyzn | |||
1. | Eli Iserbyt | Pauwels Sauzen-Bingoal | 1:02:05 |
2. | Quinten Hermans | Tormans-Circus Cyclo Cross Team | 00:02 |
3. | Laurens Sweeck | Pauwels Sauzen-Bingoal | 00:05 |
4. | Toon Aerts | Baloise Trek Lions | 00:13 |
5. | Lars Van Der Haar | Baloise Trek Lions | 00:16 |
6. | Corné Van Kessel | Tormans-Circus Cyclo Cross Team | 01:06 |
7. | Diether Sweeck | IKO-Crelan | 01:12 |
8. | Vincent Baestaens | CX Team Deschacht-Group Hens-Maes Containers | 01:16 |
9. | Jens Adams | 01:20 | |
10. | Niels Vandeputte | Alpecin-Fenix | 01:22 |
11. | Toon Vandebosch | Pauwels Sauzen-Bingoal | 02:11 |
12. | Emiel Verstrynge | Tormans-Circus Cyclo Cross Team | 02:15 |
13. | Loris Rouiller | Alpecin-Fenix | 02:36 |
14. | Mees Hendrikx | IKO-Crelan | 02:37 |
15. | Felipe Orts Lloret | 02:40 | |
16. | Lander Loockx | CX Team Deschacht-Group Hens-Maes Containers | 02:45 |
17. | Tom Meeusen | CX Team Deschacht-Group Hens-Maes Containers | 02:50 |
18. | Thijs Aerts | Baloise Trek Lions | 02:57 |
19. | Kevin Suarez Fernandez | Nesta-MMR CX Team | 03:05 |
20. | Kevin Kuhn | Tormans-Circus Cyclo Cross Team | 03:15 |
Elita kobiet | |||
1. | Lucinda Brand | Baloise Trek Lions | 49:07 |
2. | Annemarie Worst | 777 | 00:19 |
3. | Denise Betsema | Pauwels Sauzen-Bingoal | 00:21 |
4. | Yara Kastelijn | IKO-Crelan | 00:23 |
5. | Ceylin Del Carmen Alvarado | Alpecin-Fenix | 01:08 |
6. | Manon Bakker | IKO-Crelan | 01:30 |
7. | Inge Van Der Heijden | 777 | 01:47 |
8. | Aniek Van Alphen | 777 | 01:53 |
9. | Anna Kay | Starcasino CX Team | 02:14 |
10. | Perrine Clauzel | A.S. Bike Crossteam | 02:46 |
11. | Marion Norbert Riberolle | Starcasino CX Team | 03:01 |
12. | Sanne Cant | IKO-Crelan | 03:15 |
13. | Clara Honsinger | Cannondale/Cyclocrossworld | 03:24 |
14. | Ellen Van Loy | 03:48 | |
15. | Katie Clouse | Cannondale/Cyclocrossworld | 04:01 |
16. | Lucia Gonzalez Blanco | Nesta-MMR CX Team | 04:16 |
17. | Kiona Crabbe | 04:36 | |
18. | Karen Verhestraeten | IKO-Crelan | 04:43 |
19. | Fauve Bastiaenssen | BNS Technics-Groep T.O.M. | 04:49 |
20. | Susanne Meistrok | Proximus-AlphaMotorhomes-Doltcini CT | 04:54 |