Mistrzyni Hiszpanii Mavi Garcia (Alé BTC Ljubljana) wygrała po wspinaczce do sanktuarium Madonna di San Luca 8. edycję wyścigu Giro dell’Emilia Donne.
Drugie miejsce wywalczyła Arlenis Sierra (A.R. Monex), a na trzeciej pozycji zameldowała się Rachel Neylan (Parkhotel Valkenburg).
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mavi Garcia | Alé BTC Ljubljana | 2:14:47 |
2. | Arlenis Sierra | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 00:08 |
3. | Rachel Neylan | Parkhotel Valkenburg | 00:13 |
4. | Rasa Leleivyte | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 00:33 |
5. | Silvia Zanardi | Bepink | 00:35 |
6. | Letizia Borghesi | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 00:42 |
7. | Greta Marturano | Top Girls Fassa Bortolo | 00:46 |
8. | Barbara Malcotti | Valcar-Travel & Service | 00:52 |
9. | Katia Ragusa | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 00:54 |
10. | Silvia Magri | Valcar-Travel & Service | 01:00 |
11. | Nina Buysman | Parkhotel Valkenburg | |
12. | Eleonora Camilla Gasparrini | Valcar-Travel & Service | 01:12 |
13. | Marit Raaijmakers | Parkhotel Valkenburg | 01:15 |
14. | Nadia Quagliotto | Bepink | 01:20 |
15. | Debora Silvestri | Top Girls Fassa Bortolo | 01:25 |
16. | Francjasca Pisciali | Isolmant-Premac-Vittoria | 01:26 |
17. | Federica Damiana Piergiovanni | Valcar-Travel & Service | 01:27 |
18. | Matilde Vitillo | Bepink | 01:45 |
19. | Beatrice Rossato | Isolmant-Premac-Vittoria | 01:51 |
20. | Silvia Valsecchi | Bepink | 01:56 |
21. | Elizabeth Stannard | Valcar-Travel & Service | |
22. | Valentina Scandolara | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 02:06 |
23. | Anastasiia Chursina | Alé BTC Ljubljana | 02:09 |
24. | Giorgia Bariani | Top Girls Fassa Bortolo | 02:15 |
25. | Jade Teolis | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | |
26. | Alice Palazzi | Born To Win G20 Ambedo | 02:17 |
27. | Tatiana Chili | Team Mendelspeck | 02:24 |
28. | Silvia Pollicini | Valcar-Travel & Service | 02:33 |
29. | Giorgia Vettorello | Top Girls Fassa Bortolo | 02:42 |
30. | Belle de Gast | Parkhotel Valkenburg | 02:46 |
31. | Anastasia Carbonari | Born To Win G20 Ambedo | 02:54 |
32. | Gemma Sernissi | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 03:00 |
33. | Cristina Tonetti | ASD VO2 Team Pink | 03:03 |
34. | Maria Vittoria Sperotto | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 03:06 |
35. | Francjasca Balducci | Born To Win G20 Ambedo | 03:13 |
36. | Alessia Missiaggia | Team Mendelspeck | 03:17 |
37. | Aurora Mantovani | ASD VO2 Team Pink | |
38. | Lara Krahemann | Born To Win G20 Ambedo | |
39. | Giorgia Simoni | Born To Win G20 Ambedo | |
40. | Giulia Marchesini | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 03:35 |
41. | Vania Canvelli | Bepink | 03:36 |
42. | Elisa Dalla Valle | Top Girls Fassa Bortolo | 04:11 |
43. | Laura Tomasi | Alé BTC Ljubljana | |
44. | Sylvie Swinkels | Parkhotel Valkenburg | 04:17 |
45. | Elisa Tonelli | ASD VO2 Team Pink | 04:21 |
46. | Chiara Cavallini | Team Mendelspeck | 04:27 |
47. | Elisa Lugli | Team Mendelspeck | |
48. | Emanuela Zanetti | Isolmant-Premac-Vittoria | 04:35 |
49. | Sofia Collinelli | Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano | 04:50 |
50. | Simona Bortolotti | Team Mendelspeck | 04:57 |
51. | Martina Sgrisleri | Born To Win G20 Ambedo | 06:06 |
52. | Vanessa Michieletto | Top Girls Fassa Bortolo | |
53. | Maria Pia Chiatto | A.R. Monex Women's Pro Cycling Team | 06:19 |
54. | Sofie van Rooijen | Parkhotel Valkenburg | 07:08 |
55. | Alice Gasparini | Isolmant-Premac-Vittoria | 07:16 |
56. | Prisca Savi | Bepink | 10:23 |