Mads Würtz Schmidt (Israel Start-Up Nation) po udanej ucieczce po triumfował na mecie szóstego etapu Tirreno-Adriatico.
26-letni Duńczyk pokonał w finale Belga Brenta van Moera (Lotto Soudal) i Włocha Simone Velasco (Gazprom-Rusvelo).
W klasyfikacji generalnej na prowadzeniu utrzymuje się Tadej Pogacar (UAE Team Emirates).
🎥 I 5 corridori in fuga si giocano al vittoria sul lungomare a Lido di Fermo. Guarda l'ultimo chilometro della Tappa 6!
🎥 The 5 breakaway riders dispute victory on the Lido di Fermo sea front. Watch the final kilometre of Stage 5!#TirrenoAdriatico @eolo_it pic.twitter.com/zSQUaO6jKv
— Tirreno Adriatico (@TirrenAdriatico) March 15, 2021
Przedostatniego dnia “Wyścigu dwóch Mórz” kolarze wreszcie dotarli na wschodnie wybrzeże włoskiego buta. Nieznacznie pagórkowata trasa liczyła 169 kilometrów, na koniec z czterema rundami (11,2 km) przez Lido di Fermo.
Pogoda poprawiła się, wróciło słońce i cieplejsze powietrze, a wraz z tym, poprawiły się humory kolarzom. Ucieczkę dnia zawiązali Jan Bakelants (Intermarche-Wanty-Gobert), Simone Velasco (Gazprom-RusVelo), Mads Würtz Schmidt (Israel Start-Up Nation), Brent Van Moer (Lotto Soudal), Nelson Oliveira (Movistar) i Emils Liepins (Trek-Segafredo).
Przewaga szóstki po 75 kilometrach sięgnęła 6:20. Od tego punktu peleton rozpoczął odrabianie strat, za sprawą Alpecin-Fenix, Deceuninck-Quick-Step i Total Direct Energie. 35 kilometrów przed metą zostało 3:20, a Liepins zebrał jeszcze punkty na lotnym finiszu. Uciekinierzy tu nie walczyli, skupiając się na obronie przewagi.
Peleton na ostatnie 25 kilometrów wprowadzili zawodnicy UAE Team Emirates, w tym pracujący na czele Rafał Majka. Po kraksie za peletonem został Mikel Landa (Bahrain Victorious), ale Baska do grupy dociągało dwóch kolegów.
19 kilometrów przed metą do ataku ruszył mistrz Szwajcarii Stefan Küng (Groupama-FDJ), ale nie udało mu się przeskoczyć. 11 kilometrów przed metą przewaga uciekinierów ciąż wynosiła 2:11 i mimo pracy kolarzy Team DSM spadała bardzo opornie.
9 kilometrów przed metą z czołówki strzelił Liepins, a z peletonu zaczęły się kontry. Skakali Kevin Geniets (Groupama-FDJ) i Natnael Tesfatsion (Androni Giocattoli-Sidermec), ale bez efektu. Prowadząca piątka ostatni kilometr zaczęła z 1:24 przewagi i mogła pozwolić sobie na taktyczne gierki.
Sprint prowadził Oliveira, objechać go próbował Van Moer, ale najwięcej sił zostało startującemu przed młodym Belgiem Würtzowi Schmidtowi, który kreskę przeciął z rękami wzniesionymi ku niebu. Sprint o siódme miejsce z peletonu wygrał Tim Merlier (Alpecin-Fenix), metę osiągając przed Davide Ballerinim (Deceuinck-Quick-Step) i Elią Vivianim (Cofidis).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | 3:42:09 |
2. | Brent van Moer | Lotto Soudal | |
3. | Simone Velasco | Gazprom-RusVelo | |
4. | Jan Bakelants | Intermarche-Wanty-Gobert | |
5. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
6. | Emīls Liepins | Trek-Segafredo | 00:25 |
7. | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | 01:09 |
8. | Davide Ballerini | Deceuninck-Quick Step | |
9. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
10. | Max Kanter | Team DSM | |
11. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | |
12. | Andrea Vendrame | AG2R Citroën Team | |
13. | Wout van Aert | Jumbo-Visma | |
14. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | |
15. | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | |
16. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | |
17. | Andrea Pasqualon | Intermarche-Wanty-Gobert | |
18. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | |
19. | Fred Wright | Bahrain-Victorious | |
20. | Lorrenzo Manzin | Team Total Direct Energie | |
21. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | |
22. | Hugo Houle | Astana-Premier Tech | |
23. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | |
24. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | |
25. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | |
26. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | |
27. | Marc Soler | Movistar Team | |
28. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | |
29. | Pieter Vanspeybrouck | Intermarche-Wanty-Gobert | |
30. | Tobias Foss | Jumbo-Visma | |
31. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | |
32. | Fabio Felline | Astana-Premier Tech | |
33. | Sergio Higuita | EF Education-Nippo | |
34. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
35. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | |
36. | Tim Wellens | Lotto Soudal | |
37. | Davide Formolo | UAE Team Emirates | |
38. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
39. | Nairo Quintana | Team Arkéa Samsic | |
40. | Víctor de La Parte | Team Total Direct Energie | |
41. | Timo Roosen | Jumbo-Visma | |
42. | Mikel Landa | Bahrain-Victorious | |
43. | Gorka Izagirre | Astana-Premier Tech | |
44. | Michał Kwiatkowski | Ineos Grenadiers | |
45. | Egan Bernal | Ineos Grenadiers | |
46. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | |
47. | Eduardo Sepulveda | Androni Giocattoli-Sidermec | |
48. | Dario Cataldo | Movistar Team | |
49. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | |
50. | Greg van Avermaet | AG2R Citroën Team | |
51. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | |
52. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | |
53. | Michael Schar | AG2R Citroën Team | |
54. | Damiano Caruso | Bahrain-Victorious | |
55. | Lorenzo Rota | Intermarche-Wanty-Gobert | |
56. | Davide Villella | Movistar Team | |
57. | Romain Bardet | Team DSM | |
58. | Nathan van Hooydonck | Jumbo-Visma | |
59. | Robert Stannard | Team BikeExchange | |
60. | Jakob Fuglsang | Astana-Premier Tech | |
61. | Jack Bauer | Team BikeExchange | |
62. | Petr Vakoc | Alpecin-Fenix | |
63. | Cristián Rodriguez | Team Total Direct Energie | |
64. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | |
65. | Luka Mezgec | Team BikeExchange | |
66. | Giovanni Aleotti | Bora-hansgrohe | |
67. | Łukasz Owsian | Team Arkéa Samsic | |
68. | Larry Warbasse | AG2R Citroën Team | |
69. | Julien Simon | Team Total Direct Energie | |
70. | Michael Hepburn | Team BikeExchange | |
71. | Nans Peters | AG2R Citroën Team | |
72. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | |
73. | Thomas Boudat | Team Arkéa Samsic | |
74. | Alex Aranburu | Astana-Premier Tech | |
75. | Simon Yates | Team BikeExchange | |
76. | Emil Vinjebo | Qhubeka Assos | |
77. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
78. | Pavel Kochetkov | Gazprom-RusVelo | |
79. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | |
80. | Andrey Zeits | Team BikeExchange | |
81. | Pavel Sivakov | Ineos Grenadiers | |
82. | Roman Kreuziger | Gazprom-RusVelo | |
83. | Ilnur Zakarin | Gazprom-RusVelo | |
84. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | |
85. | Kasper Asgreen | Deceuninck-Quick Step | |
86. | Geoffrey Bouchard | AG2R Citroën Team | |
87. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | |
88. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | |
89. | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | |
90. | Domenico Pozzovivo | Qhubeka Assos | |
91. | Salvatore Puccio | Ineos Grenadiers | |
92. | Marcus Burghardt | Bora-hansgrohe | |
93. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | |
94. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | |
95. | Alessandro de Marchi | Israel Start-Up Nation | |
96. | Gonzalo Serrano | Movistar Team | |
97. | Gianni Vermeersch | Alpecin-Fenix | |
98. | Loïc Vliegen | Intermarche-Wanty-Gobert | |
99. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | |
100. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | |
101. | Alejandro Ropero | EOLO-Kometa | |
102. | Guy Niv | Israel Start-Up Nation | |
103. | Chris Hamilton | Team DSM | |
104. | Christopher Juul-jensen | Team BikeExchange | |
105. | Jan Hirt | Intermarche-Wanty-Gobert | |
106. | Niccolò Bonifazio | Team Total Direct Energie | 01:30 |
107. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | 01:33 |
108. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | 01:37 |
109. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | 01:39 |
110. | Edoardo Affini | Jumbo-Visma | 01:40 |
111. | Nico Denz | Team DSM | 01:46 |
112. | Martijn Tusveld | Team DSM | |
113. | Nikias Arndt | Team DSM | |
114. | Alberto Bettiol | EF Education-Nippo | |
115. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | 01:52 |
116. | Roger Kluge | Lotto Soudal | 02:11 |
117. | Natnael Tesfatsion | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:50 |
118. | Julian Alaphilippe | Deceuninck-Quick Step | |
119. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | |
120. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | |
121. | Rafał Majka | UAE Team Emirates | |
122. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | |
123. | Geraint Thomas | Ineos Grenadiers | |
124. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | |
125. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | |
126. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | |
127. | Benjamin Thomas | Groupama-FDJ | |
128. | Mark Christian | EOLO-Kometa | |
129. | Bert-Jan Lindeman | Qhubeka Assos | 02:53 |
130. | Dimitri Claeys | Qhubeka Assos | |
131. | Aimé de Gendt | Intermarche-Wanty-Gobert | |
132. | Sebastian Langeveld | EF Education-Nippo | |
133. | Jonathan Castroviejo | Ineos Grenadiers | 03:09 |
134. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | 03:13 |
135. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | |
136. | Simon Clarke | Qhubeka Assos | 03:25 |
137. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | 03:32 |
138. | Manuele Boaro | Astana-Premier Tech | 04:32 |
139. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | 05:39 |
140. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | |
141. | Albert Torres | Movistar Team | |
142. | Xandro Meurisse | Alpecin-Fenix | 10:08 |
143. | Frederik Frison | Lotto Soudal | |
144. | Davide Bais | EOLO-Kometa | |
145. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | |
146. | Jan Tratnik | Bahrain-Victorious | |
147. | Pello Bilbao | Bahrain-Victorious | 10:31 |
148. | Eros Capecchi | Bahrain-Victorious | |
149. | Mark Padun | Bahrain-Victorious | |
150. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
151. | Tom Scully | EF Education-Nippo | |
152. | Lilian Calmejane | AG2R Citroën Team | |
153. | Paul Martens | Jumbo-Visma | |
154. | John Archibald | EOLO-Kometa | |
155. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | |
156. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | 12:01 |
157. | Diego Rosa | Team Arkéa Samsic | |
158. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | |
159. | Attilio Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
160. | Davide Martinelli | Astana-Premier Tech | |
161. | Marco Canola | Gazprom-RusVelo | |
162. | Simon Carr | EF Education-Nippo | |
163. | Alex Howes | EF Education-Nippo | |
164. | Matteo Moschetti | Trek-Segafredo | |
DNF | Jempy Drucker | Cofidis, Solutions Crédits | |
DNF | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
DNS | Michael Gogl | Qhubeka Assos | |
DNS | Iván Garcia Cortina | Movistar Team |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | 26:24:59 |
2. | Wout van Aert | Jumbo-Visma | 01:15 |
3. | Mikel Landa | Bahrain-Victorious | 03:00 |
4. | Egan Bernal | Ineos Grenadiers | 03:30 |
5. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | 03:54 |
6. | Tim Wellens | Lotto Soudal | 04:30 |
7. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | 04:42 |
8. | Romain Bardet | Team DSM | 05:03 |
9. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | 05:54 |
10. | Simon Yates | Team BikeExchange | 06:58 |
11. | Marc Soler | Movistar Team | 07:13 |
12. | Nairo Quintana | Team Arkéa Samsic | 08:46 |
13. | Hugo Houle | Astana-Premier Tech | 11:26 |
14. | Fabio Felline | Astana-Premier Tech | 11:55 |
15. | Tobias Foss | Jumbo-Visma | 12:15 |
16. | Rudy Molard | Groupama-FDJ | 13:08 |
17. | Víctor de La Parte | Team Total Direct Energie | 13:34 |
18. | Alessandro de Marchi | Israel Start-Up Nation | 13:40 |
19. | Davide Formolo | UAE Team Emirates | 14:16 |
20. | Pavel Sivakov | Ineos Grenadiers | 14:23 |
21. | Jakob Fuglsang | Astana-Premier Tech | 14:41 |
22. | Lorenzo Rota | Intermarche-Wanty-Gobert | 15:36 |
23. | Cristián Rodriguez | Team Total Direct Energie | 15:49 |
24. | Geoffrey Bouchard | AG2R Citroën Team | 16:27 |
25. | Giulio Ciccone | Trek-Segafredo | 16:48 |
26. | Geraint Thomas | Ineos Grenadiers | 16:56 |
27. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | 17:59 |
28. | Chris Hamilton | Team DSM | 18:43 |
29. | Domenico Pozzovivo | Qhubeka Assos | 18:54 |
30. | Ilnur Zakarin | Gazprom-RusVelo | 19:44 |
31. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | 20:08 |
32. | Alex Aranburu | Astana-Premier Tech | 20:20 |
33. | Martijn Tusveld | Team DSM | 21:06 |
34. | Greg van Avermaet | AG2R Citroën Team | 21:21 |
35. | Eduardo Sepulveda | Androni Giocattoli-Sidermec | 21:27 |
36. | Sergio Higuita | EF Education-Nippo | 21:42 |
37. | Damiano Caruso | Bahrain-Victorious | 24:51 |
38. | Gonzalo Serrano | Movistar Team | 25:10 |
39. | Jan Bakelants | Intermarche-Wanty-Gobert | 25:25 |
40. | Davide Villella | Movistar Team | 25:32 |
41. | Simon Carr | EF Education-Nippo | 25:41 |
42. | Julian Alaphilippe | Deceuninck-Quick Step | 26:03 |
43. | Simon Clarke | Qhubeka Assos | 28:01 |
44. | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | 28:02 |
45. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | 29:27 |
46. | Giovanni Aleotti | Bora-hansgrohe | 29:31 |
47. | Natnael Tesfatsion | Androni Giocattoli-Sidermec | 29:49 |
48. | Michael Schar | AG2R Citroën Team | 29:57 |
49. | Dario Cataldo | Movistar Team | 30:57 |
50. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | 32:09 |
51. | Gorka Izagirre | Astana-Premier Tech | 32:25 |
52. | Michał Kwiatkowski | Ineos Grenadiers | 34:27 |
53. | Julien Simon | Team Total Direct Energie | 34:44 |
54. | Jonathan Castroviejo | Ineos Grenadiers | 34:55 |
55. | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | 35:43 |
56. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | 35:46 |
57. | Rafał Majka | UAE Team Emirates | 36:23 |
58. | Christopher Juul-jensen | Team BikeExchange | 36:25 |
59. | Kasper Asgreen | Deceuninck-Quick Step | 36:59 |
60. | Larry Warbasse | AG2R Citroën Team | 37:43 |
61. | Pello Bilbao | Bahrain-Victorious | 37:47 |
62. | Guy Niv | Israel Start-Up Nation | 37:58 |
63. | Robert Gesink | Jumbo-Visma | 37:59 |
64. | Benjamin Thomas | Groupama-FDJ | 38:01 |
65. | Robert Stannard | Team BikeExchange | 38:45 |
66. | Andrea Vendrame | AG2R Citroën Team | 39:23 |
67. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | 39:30 |
68. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | 39:48 |
69. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | 40:10 |
70. | Nelson Oliveira | Movistar Team | 41:10 |
71. | Łukasz Owsian | Team Arkéa Samsic | 41:26 |
72. | Petr Vakoc | Alpecin-Fenix | 42:34 |
73. | Roman Kreuziger | Gazprom-RusVelo | 42:53 |
74. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | 42:54 |
75. | Timo Roosen | Jumbo-Visma | 42:57 |
76. | Pavel Kochetkov | Gazprom-RusVelo | 43:07 |
77. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | 43:13 |
78. | Andrey Zeits | Team BikeExchange | 43:15 |
79. | Loïc Vliegen | Intermarche-Wanty-Gobert | 43:34 |
80. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 43:49 |
81. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | 43:56 |
82. | Jan Hirt | Intermarche-Wanty-Gobert | 44:05 |
83. | Alejandro Ropero | EOLO-Kometa | 44:21 |
84. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | 44:22 |
85. | Andrea Pasqualon | Intermarche-Wanty-Gobert | 45:57 |
86. | Alberto Bettiol | EF Education-Nippo | 46:31 |
87. | Davide Ballerini | Deceuninck-Quick Step | 47:17 |
88. | Gianni Vermeersch | Alpecin-Fenix | 47:27 |
89. | Luka Mezgec | Team BikeExchange | 47:48 |
90. | Kévin Ledanois | Team Arkéa Samsic | 48:03 |
91. | Marcus Burghardt | Bora-hansgrohe | 48:10 |
92. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | 48:38 |
93. | Brent van Moer | Lotto Soudal | 48:56 |
94. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | 49:15 |
95. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | 49:17 |
96. | Nathan van Hooydonck | Jumbo-Visma | 49:34 |
97. | Emil Vinjebo | Qhubeka Assos | 49:47 |
98. | Manuele Boaro | Astana-Premier Tech | 50:10 |
99. | Nikias Arndt | Team DSM | 50:20 |
100. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | 50:56 |
101. | Salvatore Puccio | Ineos Grenadiers | 51:31 |
102. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | 52:02 |
103. | Fred Wright | Bahrain-Victorious | 52:46 |
104. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | 52:49 |
105. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | 53:22 |
106. | Nans Peters | AG2R Citroën Team | 53:23 |
107. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | 54:19 |
108. | Emīls Liepins | Trek-Segafredo | 54:25 |
109. | Xandro Meurisse | Alpecin-Fenix | 54:30 |
110. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | 54:33 |
111. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | 54:43 |
112. | Simone Velasco | Gazprom-RusVelo | 55:04 |
113. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | 55:31 |
114. | Mark Christian | EOLO-Kometa | 55:35 |
115. | Jack Bauer | Team BikeExchange | 57:24 |
116. | Dimitri Claeys | Qhubeka Assos | 57:56 |
117. | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | 57:58 |
118. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | 58:36 |
119. | Niccolò Bonifazio | Team Total Direct Energie | 59:08 |
120. | Pieter Vanspeybrouck | Intermarche-Wanty-Gobert | 59:15 |
121. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 1:01:23 |
122. | Bert-Jan Lindeman | Qhubeka Assos | 1:02:11 |
123. | Lorrenzo Manzin | Team Total Direct Energie | 1:02:20 |
124. | Max Kanter | Team DSM | 1:02:57 |
125. | Eros Capecchi | Bahrain-Victorious | 1:03:14 |
126. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | 1:04:34 |
127. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | 1:04:36 |
128. | Mark Padun | Bahrain-Victorious | 1:05:05 |
129. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | 1:05:15 |
130. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | 1:05:16 |
131. | Roger Kluge | Lotto Soudal | 1:05:25 |
132. | Marco Canola | Gazprom-RusVelo | 1:05:29 |
133. | Thomas Boudat | Team Arkéa Samsic | 1:05:39 |
134. | Michael Hepburn | Team BikeExchange | 1:05:55 |
135. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | 1:06:17 |
136. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | 1:06:22 |
137. | Vincenzo Albanese | EOLO-Kometa | 1:06:32 |
138. | Frederik Frison | Lotto Soudal | 1:07:31 |
139. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | 1:07:51 |
140. | Nico Denz | Team DSM | 1:08:18 |
141. | Matteo Malucelli | Androni Giocattoli-Sidermec | 1:09:10 |
142. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | 1:09:45 |
143. | Aimé de Gendt | Intermarche-Wanty-Gobert | 1:10:03 |
144. | Diego Rosa | Team Arkéa Samsic | 1:10:23 |
145. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | 1:10:49 |
146. | Sebastian Langeveld | EF Education-Nippo | 1:11:15 |
147. | Lilian Calmejane | AG2R Citroën Team | 1:11:43 |
148. | Albert Torres | Movistar Team | 1:11:56 |
149. | Niki Terpstra | Team Total Direct Energie | 1:13:14 |
150. | Edoardo Affini | Jumbo-Visma | 1:13:31 |
151. | Jan Tratnik | Bahrain-Victorious | 1:14:16 |
152. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | 1:15:51 |
153. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | 1:16:24 |
154. | Alex Howes | EF Education-Nippo | 1:17:08 |
155. | John Archibald | EOLO-Kometa | 1:17:36 |
156. | Tom Scully | EF Education-Nippo | 1:18:26 |
157. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | 1:18:58 |
158. | Davide Bais | EOLO-Kometa | 1:20:34 |
159. | Davide Martinelli | Astana-Premier Tech | 1:22:59 |
160. | Paul Martens | Jumbo-Visma | 1:24:00 |
161. | Matteo Moschetti | Trek-Segafredo | 1:29:04 |
162. | Samuele Rivi | EOLO-Kometa | 1:31:07 |
163. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | 1:32:22 |
164. | Attilio Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | 1:36:57 |