Dzień Tobiasa Lunda Andresena w Tour of Türkiye. Jai Hindley pozostanie w Bora-hansgrohe. Wyniki i wiadomości ze środy, 24 kwietnia.
RCS Sport opublikował wstępną listę startową do rozpoczynającego się w pierwszą sobotę maja Giro d’Italia. Na starcie awizowani są dwaj polscy zawodnicy.
W składzie Cofidisu znajduje się Stanisław Aniołkowski, który tym samym w wieku 27 lat zadebiutuje w Wielkim Tourze.
Na trasę „Corsa Rosa”, po trzyletniej nieobecności, powróci Rafał Majka. 34-letni zawodnik dotychczas startował w Giro pięć razy, w tym cztery mieszcząc się w top 7 klasyfikacji końcowej. Tym razem zadania będzie miał inne, ponieważ liderem UAE Team Emirates zostanie Tadej Pogacar.
Majka, przy dobrych wiatrach, mógłby pokusić się o zwycięstwo etapowe. Takie skalpy z Tour de France i Vuelta a Espana już posiada.
Wstępna lista startowa do Giro d’Italia (.PDF)
Nairo Quintana nie może zaliczyć swojego powrotu do zawodowego peletonu do udanych.
Zawodnik Movistar Team na razie więcej zmaga się z kłopotami zdrowotnymi niż startuje, ostatnio z tego powodu opuścił Tour of the Alps. Mimo to 34-latek pojawi się na starcie Giro d’Italia (4-26 maja). Z jakimi celami?
Plan jest taki, by zapolować w górach na etapowe zwycięstwa. Jestem gotowy dać z siebie wszystko. Będę rywalizował jako kolarz wśród innych kolarzy. Będę cierpiał w górach, ale ważne, by tam być
– powiedział agencji EFE.
Bora-hansgrohe przedłużyła kontrakty z Jaiem Hindleyem i Florianem Lipowitzem.
Zwycięzcę Giro d’Italia dobrze znamy, natomiast 23-letni Lipowitz zadebiutował w niemieckiej formacji w zeszłym sezonie, odnosząc sukces w Czech Cycling Tour i zajmując czwarte miejsce w Tour of Turkey.
Utalentowany Niemiec w przyszył tygodniu wystartuje w swoim pierwszym Wielkim Tourze – Giro d’Italia.
Międzynarodowa Unia Kolarska poinformowała, że Torowe Mistrzostwa Świata, które miały odbyć się w dniach 15-19 października 2025 roku w San Juan w Argentynie, ostatecznie odbędą się w tych samych terminie w Santiago w Chile.
W roku 2024 po raz dziesiąty w Ustroniu odbędzie się festiwal rowerowy Downhill City Tour! Jak co roku festiwal odbędzie się w okresie majówki (3-5 Maj 2024).
Impreza potrwa trzy dni, a w planie przewidziany jest Urban Downhill – zawodnicy zjeżdżać będą przez centrum miasta, Downhill – zjazd specjalną ścieżką przygotowaną w lesie w Bike Parku Palenica oraz zawody na torze Pumptrack. Zorganizowane zostanie również afterparty, zarówno dla zawodników, jak i kibiców.
Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do udziału w zawodach. Kibiców zapraszamy do oglądania przejazdów zawodników spoza taśm trasy zawodów – zapewniamy – będzie na co popatrzeć!.
Szykuje się impreza pełna wrażeń! Nie możecie tego przegapić!
Dowiedz się więcej: https://downhillcitytour.pl/
Zapisz się: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/
Duńczyk Tobias Lund Andresen wygrał w Bodrum czwarty etap wyścigu Presidential Cycling Tour of Türkiye.
21-letni zawodnik po finiszu z peletonu okazał się szybszy od Holendra Danny’ego van Poppela (Bora-hansgrohe) i Niemca Henriego Uhliga (Alpecin-Deceuninck).
Lund wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu.
Wyniki 4. etapu Presidential Cycling Tour of Türkiye 2024 (2.Pro), Marmaris - Bodrum (137,9 km)
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Tobias Lund Andresen | Team dsm-firmenich PostNL | 3:29:42 |
2. | Danny van Poppel | Bora-hansgrohe | |
3. | Henri Uhlig | Alpecin-Deceuninck | |
4. | Sebastian Nielsen | TDT-Unibet Cycling Team | |
5. | Matyaš Kopecky | Team Novo Nordisk | |
6. | Max Kanter | Astana Qazaqstan Team | |
7. | Thomas Joseph | Tarteletto-Isorex | |
8. | Lander Loockx | TDT-Unibet Cycling Team | |
9. | Merhawi Kudus | Terengganu Cycling Team | |
10. | Marco Tizza | Bingoal WB | |
11. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
12. | Marcel Camprubi | Q36.5 Pro Cycling Team | |
13. | Valerio Conti | Team Corratec-Vini Fantini | |
14. | Victor Langellotti | Burgos-BH | |
15. | Tilen Finkst | Adria Mobil | |
16. | Marcin Budziński | Mazowsze Serce Polski | |
17. | Mark Donovan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
18. | Robbe Ghys | Alpecin-Deceuninck | |
19. | Paul Double | Team Polti Kometa | |
20. | Giovanni Lonardi | Team Polti Kometa | |
21. | Metkel Eyob | Terengganu Cycling Team | |
22. | Davide Ballerini | Astana Qazaqstan Team | |
23. | Filippo Magli | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
24. | Frederik Wandahl | Bora-hansgrohe | |
25. | Harold Martin Lopez | Astana Qazaqstan Team | |
26. | Luca Paletti | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
27. | Dawit Yemane | BIKE AID | |
28. | Frank van Den Broek | Team dsm-firmenich PostNL | |
29. | Alexander Hajek | Bora-hansgrohe | |
30. | Floris de Tier | Bingoal WB | |
31. | Serdar Anıl Depe | Spor Toto Cycling Team | |
32. | Carl Fredrik Hagen | Q36.5 Pro Cycling Team | |
33. | Sebastian Mora | Burgos-BH | |
34. | Mario Aparicio | Burgos-BH | |
35. | Burak Abay | Sakarya BB Pro Team | |
36. | Vadim Pronskiy | Astana Qazaqstan Team | |
37. | Robbe Claeys | Tarteletto-Isorex | |
38. | George Jackson | Burgos-BH | |
39. | Jefferson Alveiro Cepeda | Caja Rural-Seguros RGA | |
40. | Anton Schiffer | BIKE AID | |
41. | Yago Aguirre | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
42. | Anatoliy Budyak | Terengganu Cycling Team | |
43. | Natnael Berhane | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
44. | Nathan Vandepitte | Bingoal WB | |
45. | Filippo Conca | Q36.5 Pro Cycling Team | |
46. | Xianjing Lyu | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
47. | Negasi Haylu Abreha | Q36.5 Pro Cycling Team | |
48. | Lennert Teugels | Bingoal WB | |
49. | Drew Morey | Kinan Racing Team | |
50. | David Delgado | Burgos-BH | |
51. | Antoine Berlin | BIKE AID | |
52. | Peter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
53. | Tomasz Budziński | Mazowsze Serce Polski | |
54. | Julius van Den Berg | Team dsm-firmenich PostNL | |
55. | Alejandro Franco | Burgos-BH | |
56. | Kenneth van Rooy | Bingoal WB | |
57. | Thomas Lebas | Kinan Racing Team | |
58. | Lucas de Rossi | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
59. | Oliver Mattheis | BIKE AID | |
60. | Mauro Verwilt | Tarteletto-Isorex | |
61. | Diego Pablo Sevilla | Team Polti Kometa | |
62. | Nicolas Vinokurov | Astana Qazaqstan Team | |
63. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
64. | Julian Borresch | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
65. | Jokin Murguialday | Caja Rural-Seguros RGA | |
66. | Willie Smit | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
67. | Manuele Tarozzi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
68. | Ryan Mullen | Bora-hansgrohe | 0:12 |
69. | Andreas Stokbro | TDT-Unibet Cycling Team | 0:13 |
70. | Calum Johnston | Caja Rural-Seguros RGA | 0:16 |
71. | Enrico Zanoncello | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
72. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | 0:19 |
73. | Samuele Zoccarato | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 0:22 |
74. | James Whelan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
75. | Mirco Maestri | Team Polti Kometa | 0:25 |
76. | Gianni Marchand | Tarteletto-Isorex | 0:48 |
77. | Owen Geleijn | TDT-Unibet Cycling Team | |
78. | Filip Maciejuk | Bora-hansgrohe | 0:54 |
79. | Ryan Cavanagh | Kinan Racing Team | 3:57 |
80. | Vinzent Dorn | BIKE AID | 5:50 |
81. | Luis-Joe Luhrs | Bora-hansgrohe | 8:14 |
82. | Sam Welsford | Bora-hansgrohe | 8:17 |
83. | Jacob Scott | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
84. | Musa Mikayilzade | Sakarya BB Pro Team | |
85. | Anze Skok | Adria Mobil | |
86. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
87. | Aljaz Turk | Adria Mobil | |
88. | Jan-Marc Temmen | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
89. | Henri Johannes Appelbaum | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
90. | Ramazan Yilmaz | Adria Mobil | |
91. | Arne Santy | Tarteletto-Isorex | |
92. | Andreas Miltiadis | Terengganu Cycling Team | |
93. | Konrad Czabok | Mazowsze Serce Polski | |
94. | Reinardt Janse van Rensburg | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
95. | Davide Persico | Bingoal WB | 8:24 |
96. | Ramon Sinkeldam | Alpecin-Deceuninck | |
97. | Mattia Pinazzi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
98. | Genki Yamamoto | Kinan Racing Team | |
99. | Antonio Polga | Team Novo Nordisk | 8:25 |
100. | Filippo Ridolfo | Team Novo Nordisk | |
101. | Jonas Rickaert | Alpecin-Deceuninck | |
102. | Timothy Dupont | Tarteletto-Isorex | |
103. | Martijn Budding | TDT-Unibet Cycling Team | |
104. | Etienne van Empel | Team Corratec-Vini Fantini | |
105. | Yudai Arashiro | Kinan Racing Team | |
106. | Bram Welten | Team dsm-firmenich PostNL | |
107. | Jacob Relaes | Tarteletto-Isorex | |
108. | Daiki Magosaki | Kinan Racing Team | |
109. | Samet Bulut | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
110. | Erik Fetter | Team Polti Kometa | |
111. | Petros Mengs | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
112. | Giulio Masotto | Team Corratec-Vini Fantini | 8:54 |
113. | Andrea Pietrobon | Team Polti Kometa | 8:59 |
114. | ŞAMLI Feritcan | Spor Toto Cycling Team | 15:24 |
115. | Doğukan Arikan | Spor Toto Cycling Team | |
116. | ĐURIC Đorđe | Adria Mobil | |
117. | Jensen Plowright | Alpecin-Deceuninck | |
118. | Tahir Yigit | Spor Toto Cycling Team | |
119. | Ahmet Orken | Spor Toto Cycling Team | |
120. | Benjamin Peatfield | Team dsm-firmenich PostNL | |
121. | Attilio Viviani | Team Corratec-Vini Fantini | |
122. | Jonathan Malte Rottmann | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
123. | Leo Bouvier | BIKE AID | |
124. | Emir Uzun | Sakarya BB Pro Team | |
125. | Ahmet Akpinar | Konya Büyükşehir Belediye Spor | |
126. | Simone Olivero | Team Corratec-Vini Fantini | |
127. | Pirmin Eisenbarth | BIKE AID | |
128. | Norbert Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
129. | Tomaš Barta | Caja Rural-Seguros RGA | |
130. | Tobiasz Pawlak | Mazowsze Serce Polski | |
131. | Iuri Leitao | Caja Rural-Seguros RGA | |
132. | Rory Townsend | Q36.5 Pro Cycling Team | |
133. | Luca Colnaghi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
134. | Daniel Babor | Caja Rural-Seguros RGA | |
135. | Raymond Kreder | Kinan Racing Team | |
136. | Muhammed Erkan | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
137. | Rüdiger Selig | Astana Qazaqstan Team | |
138. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | |
139. | Paul Wright | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
140. | Fabio Jakobsen | Team dsm-firmenich PostNL | |
141. | Sasha Weemaes | Bingoal WB | |
142. | Simon Dehairs | Alpecin-Deceuninck | |
143. | Geng Teng | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
144. | Ali Egin | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
145. | Muhammad Nur Aiman Bin Rosli | Terengganu Cycling Team | |
146. | Muhammad Nur Aiman Mohd Zariff | Terengganu Cycling Team | |
147. | Michał Pomorski | Mazowsze Serce Polski | |
148. | Youcef Reguigui | Terengganu Cycling Team | |
149. | Zeki Kaygisiz | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
150. | Jakub Kaczmarek | Mazowsze Serce Polski | |
151. | Manuel Penalver | Team Polti Kometa |
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Tobias Lund Andresen | Team dsm-firmenich PostNL | 14:33:55 |
2. | Giovanni Lonardi | Team Polti Kometa | 0:04 |
3. | Henri Uhlig | Alpecin-Deceuninck | |
4. | Danny van Poppel | Bora-hansgrohe | 0:08 |
5. | Filippo Conca | Q36.5 Pro Cycling Team | 0:11 |
6. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
7. | Tomasz Budziński | Mazowsze Serce Polski | 0:12 |
8. | Willie Smit | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | 0:13 |
9. | Manuele Tarozzi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
10. | Merhawi Kudus | Terengganu Cycling Team | 0:14 |
11. | Matyaš Kopecky | Team Novo Nordisk | |
12. | Davide Ballerini | Astana Qazaqstan Team | |
13. | Mark Donovan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
14. | Serdar Anıl Depe | Spor Toto Cycling Team | |
15. | Victor Langellotti | Burgos-BH | |
16. | Kenneth van Rooy | Bingoal WB | |
17. | Sebastian Nielsen | TDT-Unibet Cycling Team | |
18. | Thomas Joseph | Tarteletto-Isorex | |
19. | Dawit Yemane | BIKE AID | |
20. | Metkel Eyob | Terengganu Cycling Team | |
21. | Natnael Berhane | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
22. | Lennert Teugels | Bingoal WB | |
23. | Floris de Tier | Bingoal WB | |
24. | Lander Loockx | TDT-Unibet Cycling Team | |
25. | Marcin Budziński | Mazowsze Serce Polski | |
26. | Marcel Camprubi | Q36.5 Pro Cycling Team | |
27. | Frederik Wandahl | Bora-hansgrohe | |
28. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
29. | Sebastian Mora | Burgos-BH | |
30. | George Jackson | Burgos-BH | |
31. | Alexander Hajek | Bora-hansgrohe | |
32. | Burak Abay | Sakarya BB Pro Team | |
33. | Xianjing Lyu | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
34. | Vadim Pronskiy | Astana Qazaqstan Team | |
35. | Anton Schiffer | BIKE AID | |
36. | Paul Double | Team Polti Kometa | |
37. | Marco Tizza | Bingoal WB | |
38. | Frank van Den Broek | Team dsm-firmenich PostNL | |
39. | Oliver Mattheis | BIKE AID | |
40. | Luca Paletti | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
41. | Jefferson Alveiro Cepeda | Caja Rural-Seguros RGA | |
42. | Mario Aparicio | Burgos-BH | |
43. | Peter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
44. | Harold Martin Lopez | Astana Qazaqstan Team | |
45. | Anatoliy Budyak | Terengganu Cycling Team | |
46. | Valerio Conti | Team Corratec-Vini Fantini | |
47. | Filippo Magli | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
48. | Julian Borresch | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
49. | Diego Pablo Sevilla | Team Polti Kometa | |
50. | Nicolas Vinokurov | Astana Qazaqstan Team | |
51. | Carl Fredrik Hagen | Q36.5 Pro Cycling Team | |
52. | Lucas de Rossi | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
53. | Thomas Lebas | Kinan Racing Team | |
54. | Alejandro Franco | Burgos-BH | |
55. | Drew Morey | Kinan Racing Team | |
56. | Negasi Haylu Abreha | Q36.5 Pro Cycling Team | |
57. | Jokin Murguialday | Caja Rural-Seguros RGA | |
58. | Enrico Zanoncello | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 0:24 |
59. | Andreas Stokbro | TDT-Unibet Cycling Team | 0:27 |
60. | Calum Johnston | Caja Rural-Seguros RGA | 0:30 |
61. | James Whelan | Q36.5 Pro Cycling Team | 0:33 |
62. | Robbe Ghys | Alpecin-Deceuninck | 0:55 |
63. | Max Kanter | Astana Qazaqstan Team | 1:00 |
64. | Owen Geleijn | TDT-Unibet Cycling Team | |
65. | Ryan Mullen | Bora-hansgrohe | 1:19 |
66. | Mirco Maestri | Team Polti Kometa | 1:42 |
67. | Robbe Claeys | Tarteletto-Isorex | 2:02 |
68. | Mauro Verwilt | Tarteletto-Isorex | |
69. | Yago Aguirre | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
70. | Antoine Berlin | BIKE AID | |
71. | Filip Maciejuk | Bora-hansgrohe | |
72. | Samuele Zoccarato | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 2:24 |
73. | David Delgado | Burgos-BH | 5:41 |
74. | Vinzent Dorn | BIKE AID | 6:44 |
75. | Gianni Marchand | Tarteletto-Isorex | 8:02 |
76. | Erik Fetter | Team Polti Kometa | 8:39 |
77. | Tilen Finkst | Adria Mobil | 9:32 |
78. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | 9:51 |
79. | Sam Welsford | Bora-hansgrohe | 10:19 |
80. | Henri Johannes Appelbaum | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
81. | Andreas Miltiadis | Terengganu Cycling Team | |
82. | Davide Persico | Bingoal WB | 10:26 |
83. | Genki Yamamoto | Kinan Racing Team | |
84. | Petros Mengs | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 10:27 |
85. | Andrea Pietrobon | Team Polti Kometa | 10:56 |
86. | Julius van Den Berg | Team dsm-firmenich PostNL | 13:01 |
87. | Nathan Vandepitte | Bingoal WB | 13:58 |
88. | Ryan Cavanagh | Kinan Racing Team | 15:17 |
89. | Rory Townsend | Q36.5 Pro Cycling Team | 15:38 |
90. | Iuri Leitao | Caja Rural-Seguros RGA | |
91. | Luca Colnaghi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
92. | Ahmet Orken | Spor Toto Cycling Team | |
93. | Jakub Kaczmarek | Mazowsze Serce Polski | |
94. | Manuel Penalver | Team Polti Kometa | 16:14 |
95. | Reinardt Janse van Rensburg | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | 17:49 |
96. | Anze Skok | Adria Mobil | |
97. | Mattia Pinazzi | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 17:56 |
98. | Ramon Sinkeldam | Alpecin-Deceuninck | |
99. | Bram Welten | Team dsm-firmenich PostNL | 18:10 |
100. | Luis-Joe Luhrs | Bora-hansgrohe | 18:32 |
101. | Arne Santy | Tarteletto-Isorex | 19:37 |
102. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
103. | Jan-Marc Temmen | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
104. | Jacob Scott | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
105. | Timothy Dupont | Tarteletto-Isorex | 19:45 |
106. | Antonio Polga | Team Novo Nordisk | |
107. | Daiki Magosaki | Kinan Racing Team | |
108. | Yudai Arashiro | Kinan Racing Team | |
109. | Jacob Relaes | Tarteletto-Isorex | |
110. | Jonas Rickaert | Alpecin-Deceuninck | |
111. | Samet Bulut | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 19:53 |
112. | Paul Wright | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | 20:45 |
113. | Aljaz Turk | Adria Mobil | 22:15 |
114. | Filippo Ridolfo | Team Novo Nordisk | 22:22 |
115. | Etienne van Empel | Team Corratec-Vini Fantini | 22:23 |
116. | Martijn Budding | TDT-Unibet Cycling Team | 24:32 |
117. | Fabio Jakobsen | Team dsm-firmenich PostNL | 24:46 |
118. | Konrad Czabok | Mazowsze Serce Polski | 25:07 |
119. | Sasha Weemaes | Bingoal WB | 26:38 |
120. | Simon Dehairs | Alpecin-Deceuninck | 26:40 |
121. | Leo Bouvier | BIKE AID | 26:44 |
122. | Norbert Banaszek | Mazowsze Serce Polski | |
123. | Attilio Viviani | Team Corratec-Vini Fantini | |
124. | Pirmin Eisenbarth | BIKE AID | |
125. | ĐURIC Đorđe | Adria Mobil | |
126. | Simone Olivero | Team Corratec-Vini Fantini | |
127. | Geng Teng | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | |
128. | Raymond Kreder | Kinan Racing Team | 28:09 |
129. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | 29:22 |
130. | Musa Mikayilzade | Sakarya BB Pro Team | 29:34 |
131. | Emir Uzun | Sakarya BB Pro Team | 30:23 |
132. | Ahmet Akpinar | Konya Büyükşehir Belediye Spor | |
133. | ŞAMLI Feritcan | Spor Toto Cycling Team | 32:03 |
134. | Tobiasz Pawlak | Mazowsze Serce Polski | 32:16 |
135. | Michał Pomorski | Mazowsze Serce Polski | |
136. | Muhammed Erkan | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | |
137. | Nicolas Gojkovic | Adria Mobil | 32:19 |
138. | Muhammad Nur Aiman Bin Rosli | Terengganu Cycling Team | 32:32 |
139. | Daniel Babor | Caja Rural-Seguros RGA | 34:48 |
140. | Zeki Kaygisiz | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 35:28 |
141. | Jensen Plowright | Alpecin-Deceuninck | 35:29 |
142. | Jonathan Malte Rottmann | REMBE Pro Cycling Team Sauerland | |
143. | Tahir Yigit | Spor Toto Cycling Team | |
144. | Rüdiger Selig | Astana Qazaqstan Team | |
145. | Tomaš Barta | Caja Rural-Seguros RGA | 37:35 |
146. | Ramazan Yilmaz | Adria Mobil | 38:57 |
147. | Doğukan Arikan | Spor Toto Cycling Team | 39:54 |
148. | Samuele Zambelli | Team Corratec-Vini Fantini | 41:10 |
149. | Giulio Masotto | Team Corratec-Vini Fantini | 41:33 |
150. | Youcef Reguigui | Terengganu Cycling Team | 43:09 |
151. | Muhammad Nur Aiman Mohd Zariff | Terengganu Cycling Team | 48:15 |
152. | Benjamin Peatfield | Team dsm-firmenich PostNL | 51:17 |
153. | Mehmet Kanat | Spor Toto Cycling Team | 51:39 |
154. | Jakub Mareczko | Team Corratec-Vini Fantini | |
155. | Binyan Ma | China Glory-Mentech Continental Cycling Team | 52:54 |
156. | Ali Egin | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 53:16 |
157. | Sergey Rostovtsev | Sakarya BB Pro Team | 53:24 |
158. | Muhammet Eyüp Karagobek | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 55:52 |
159. | Serdar Gedik | Konya Büyükşehir Belediye Spor | 56:25 |
160. | Batuhan Ozgur | Beykoz Belediyesi Spor Türkiye | 58:57 |
161. | Johan Dorussen | Team dsm-firmenich PostNL | 1:04:50 |