Damien Howson (Mitchelton-Scott) wygrał ostatni, królewski etap, Wyścigu Dookoła Czech oraz triumfował w klasyfikacji generalnej.
27-letni Australijczyk w Šternberku pokonał po dwójkowej akcji Markusa Hoelgaarda (Uno-X Pro Cycling Team).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Damien Howson | Mitchelton-Scott | 4:24:44 |
2. | Markus Hoelgaard | Uno-X Pro Cycling Team | |
3. | Adam Ťoupalik | Elkov-Kasper | 00:09 |
4. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma | |
5. | Jack Bauer | Mitchelton-Scott | |
6. | Mauro Schmid | Leopard Pro Cycling | |
7. | Grega Bole | Bahrain-McLaren | |
8. | Sjoerd Bax | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
9. | Petr Vakoc | Alpecin-Fenix | |
10. | Fabio van Den Bossche | Sport Vlaanderen-Baloise | |
11. | Marco Frigo | SEG Racing Academy | |
12. | Chad Haga | Team Sunweb | |
13. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | |
14. | Koen Bouwman | Jumbo-Visma | |
15. | Milan Menten | Sport Vlaanderen-Baloise | |
16. | Jan Tratnik | Bahrain-McLaren | |
17. | Jakub Otruba | Elkov-Kasper | |
18. | Paweł Cieślik | Voster ATS Team | |
19. | Jimmy Janssens | Alpecin-Fenix | 00:15 |
20. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:26 |
21. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | |
22. | Michael Kukrle | Elkov-Kasper | |
23. | Marijn van Den Berg | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 00:31 |
24. | Ide Schelling | Bora-hansgrohe | |
25. | Yukiya Arashiro | Bahrain-McLaren | 00:51 |
26. | Torstein TrÆen | Uno-X Pro Cycling Team | 00:58 |
27. | Alexander Krieger | Alpecin-Fenix | 01:11 |
28. | Janez Brajkovic | Adria Mobil | 01:24 |
29. | Jan Maas | Leopard Pro Cycling | 01:28 |
30. | Dimitri Peyskens | Bingoal-Wallonie Bruxelles | 01:52 |
31. | Michael Hepburn | Mitchelton-Scott | |
32. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | |
33. | Kenny Molly | Bingoal-Wallonie Bruxelles | 02:14 |
34. | Victor Campenaerts | NTT Pro Cycling | |
35. | Corey Davis | Maloja Pushbikers | 02:56 |
36. | Michel Hessmann | Jumbo-Visma | 03:09 |
37. | Stan van Tricht | SEG Racing Academy | 03:11 |
38. | Petr Kelemen | Czechy | |
39. | Théry Schir | Swiss Racing Academy | |
40. | Tom Wirtgen | Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
41. | Jonas Abrahamsen | Uno-X Pro Cycling Team | |
42. | Jesper Asselman | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
43. | Jan Barta | Elkov-Kasper | |
44. | Cédric Beullens | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:13 |
45. | Daan Hoole | SEG Racing Academy | |
46. | Mattias Skjelmose Jensen | Leopard Pro Cycling | 03:15 |
47. | Kristjan Hocevar | Adria Mobil | |
48. | Vojtech Repa | Czechy | |
49. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
50. | Matteo Sobrero | NTT Pro Cycling | 03:22 |
51. | Jens van Den Dool | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 03:58 |
52. | Szymon Rekita | Leopard Pro Cycling | |
53. | Michael Storer | Team Sunweb | 04:30 |
54. | Nico Denz | Team Sunweb | 05:00 |
55. | Luka Pibernik | Bahrain-McLaren | |
56. | Domen Novak | Bahrain-McLaren | 05:02 |
57. | Dominik Neumann | Elkov-Kasper | 06:39 |
58. | Michal Schlegel | Elkov-Kasper | |
59. | Philipp Walsleben | Alpecin-Fenix | |
60. | David Per | Adria Mobil | |
61. | Ziga Groselj | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
62. | Cyrille Thiery | Swiss Racing Academy | 07:58 |
63. | Riccardo Zoidl | Team Felbermayr-Simplon Wels | 08:30 |
64. | Felix Gall | Team Sunweb | 10:20 |
65. | Adam Stachowiak | Voster ATS Team | |
66. | Adne Koster | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 11:51 |
67. | Max Kanter | Team Sunweb | 12:33 |
68. | Mika Heming | Maloja Pushbikers | 12:42 |
69. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | 14:37 |
70. | Kaden Groves | Mitchelton-Scott | |
71. | Jordi Meeus | SEG Racing Academy | |
72. | Maarten Wynants | Jumbo-Visma | |
73. | Owen Geleijn | Jumbo-Visma | |
74. | Thimo Willems | Sport Vlaanderen-Baloise | |
75. | Yannik Achterberg | Maloja Pushbikers | |
76. | Matthias Mangertseder | Maloja Pushbikers | |
77. | Jan Hugger | Team Lotto-Kern Haus | |
78. | Lukas Ruegg | Swiss Racing Academy | |
79. | Karel Hnik | Elkov-Kasper | |
80. | Moran Vermeulen | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
81. | Yves Lutolf | Swiss Racing Academy | |
82. | Alexander Tarlton | Team Lotto-Kern Haus | |
83. | Patrick Haller | Leopard Pro Cycling | |
84. | Sven Burger | SEG Racing Academy | |
85. | Stef Krul | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 23:02 |
DNF | Reinardt Janse van Rensburg | NTT Pro Cycling | |
DNF | Sylwester Janiszewski | Voster ATS Team | |
DNF | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | |
DNF | Jan Kuhn | Team Lotto-Kern Haus | |
DNF | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
DNF | Tomas Barta | Czechy | |
DNF | Lukas Postlberger | Bora-hansgrohe | |
DNF | Asbjørn Kragh Andersen | Team Sunweb | |
DNF | Dylan Bouwmans | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
DNF | Joshua Huppertz | Team Lotto-Kern Haus | |
DNF | Julien Mortier | Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
DNF | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
DNF | Jay Robert Thomson | NTT Pro Cycling | |
DNF | Luke Durbridge | Mitchelton-Scott | |
DNF | Fabian Paumann | Swiss Racing Academy | |
DNF | Bostjan Murn | Adria Mobil | |
DNF | Michal Prochazka | Czechy | |
DNF | Juraj Sagan | Bora-hansgrohe | |
DNF | Joris Nieuwenhuis | Team Sunweb | |
DNF | Leon Echtermann | Maloja Pushbikers | |
DNF | Christian Koch | Team Lotto-Kern Haus | |
DNF | Mathijs Paasschens | Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
DNF | Jakub Murias | Voster ATS Team | |
DNF | Stephen Williams | Bahrain-McLaren | |
DNF | Edoardo Affini | Mitchelton-Scott | |
DNF | Timon Ruegg | Swiss Racing Academy | |
DNF | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | |
DNF | Anders Skaarseth | Uno-X Pro Cycling Team | |
DNF | Michael Carbel | NTT Pro Cycling | |
DNF | Tim Wollenberg | Maloja Pushbikers | |
DNF | Kim Heiduk | Team Lotto-Kern Haus | |
DNF | Alexander Richardson | Alpecin-Fenix | |
DNF | Karel Vacek | Czechy | |
DNF | Erik Baska | Bora-hansgrohe | |
DNF | Lars Boven | Jumbo-Visma | |
DNF | David Dekker | SEG Racing Academy | |
DNF | Arthur Kluckers | Leopard Pro Cycling | |
DNF | Julius Johansen | Uno-X Pro Cycling Team | |
DNF | Nic Dlamini | NTT Pro Cycling | |
DNF | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
DNF | Mario Spengler | Team Lotto-Kern Haus | |
DNF | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | |
DNF | Daniel Turek | Czechy | |
DNF | Martin Laas | Bora-hansgrohe | |
DNF | Olav Kooij | Jumbo-Visma | |
DNF | Maikel Zijlaard | SEG Racing Academy | |
DNF | Filip Maciejuk | Leopard Pro Cycling | |
DNF | Sean de Bie | Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
DNS | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
DNS | Daniel Hoelgaard | Uno-X Pro Cycling Team | |
DNS | Niklas Larsen | Uno-X Pro Cycling Team |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Damien Howson | Mitchelton-Scott | 14:44:35 |
2. | Jack Bauer | Mitchelton-Scott | 00:19 |
3. | Markus Hoelgaard | Uno-X Pro Cycling Team | 00:29 |
4. | Adam Ťoupalik | Elkov-Kasper | 00:43 |
5. | Chad Haga | Team Sunweb | 00:44 |
6. | Jakub Otruba | Elkov-Kasper | 00:47 |
7. | Koen Bouwman | Jumbo-Visma | |
8. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma | 00:48 |
9. | Petr Vakoc | Alpecin-Fenix | 00:55 |
10. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | 00:58 |
11. | Jan Tratnik | Bahrain-McLaren | 01:02 |
12. | Michael Kukrle | Elkov-Kasper | |
13. | Grega Bole | Bahrain-McLaren | |
14. | Marco Frigo | SEG Racing Academy | 01:04 |
15. | Jimmy Janssens | Alpecin-Fenix | 01:09 |
16. | Ide Schelling | Bora-hansgrohe | 01:12 |
17. | Fabio van Den Bossche | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:18 |
18. | Mauro Schmid | Leopard Pro Cycling | 01:25 |
19. | Sjoerd Bax | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 01:28 |
20. | Torstein TrÆen | Uno-X Pro Cycling Team | 01:33 |
21. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:35 |
22. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | |
23. | Alexander Krieger | Alpecin-Fenix | 02:00 |
24. | Michael Hepburn | Mitchelton-Scott | 02:30 |
25. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | 02:33 |
26. | Jan Maas | Leopard Pro Cycling | 02:44 |
27. | Marijn van Den Berg | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 03:11 |
28. | Janez Brajkovic | Adria Mobil | 03:12 |
29. | Dimitri Peyskens | Bingoal-Wallonie Bruxelles | 03:36 |
30. | Milan Menten | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:39 |
31. | Jan Barta | Elkov-Kasper | 03:49 |
32. | Kenny Molly | Bingoal-Wallonie Bruxelles | 03:58 |
33. | Stan van Tricht | SEG Racing Academy | 04:06 |
34. | Daan Hoole | SEG Racing Academy | 04:08 |
35. | Yukiya Arashiro | Bahrain-McLaren | |
36. | Victor Campenaerts | NTT Pro Cycling | 04:20 |
37. | Cédric Beullens | Sport Vlaanderen-Baloise | 04:22 |
38. | Petr Kelemen | Czechy | 04:27 |
39. | Jesper Asselman | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 04:30 |
40. | Mattias Skjelmose Jensen | Leopard Pro Cycling | 04:31 |
41. | Théry Schir | Swiss Racing Academy | 04:37 |
42. | Corey Davis | Maloja Pushbikers | 04:53 |
43. | Tom Wirtgen | Bingoal-Wallonie Bruxelles | 04:55 |
44. | Michael Storer | Team Sunweb | 05:05 |
45. | Szymon Rekita | Leopard Pro Cycling | 05:14 |
46. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | 05:15 |
47. | Jens van Den Dool | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 05:17 |
48. | Matteo Sobrero | NTT Pro Cycling | 05:28 |
49. | Nico Denz | Team Sunweb | 05:30 |
50. | Vojtech Repa | Czechy | 05:50 |
51. | Paweł Cieślik | Voster ATS Team | 06:24 |
52. | Kristjan Hocevar | Adria Mobil | |
53. | Dominik Neumann | Elkov-Kasper | 07:17 |
54. | Michal Schlegel | Elkov-Kasper | |
55. | Jonas Abrahamsen | Uno-X Pro Cycling Team | 08:08 |
56. | David Per | Adria Mobil | 08:27 |
57. | Ziga Groselj | Team Felbermayr-Simplon Wels | 08:39 |
58. | Michel Hessmann | Jumbo-Visma | 09:10 |
59. | Riccardo Zoidl | Team Felbermayr-Simplon Wels | 11:48 |
60. | Adam Stachowiak | Voster ATS Team | 12:08 |
61. | Cyrille Thiery | Swiss Racing Academy | 12:33 |
62. | Philipp Walsleben | Alpecin-Fenix | 12:56 |
63. | Stef Krul | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 13:10 |
64. | Domen Novak | Bahrain-McLaren | 13:49 |
65. | Mika Heming | Maloja Pushbikers | 14:39 |
66. | Kaden Groves | Mitchelton-Scott | 14:47 |
67. | Jordi Meeus | SEG Racing Academy | 15:11 |
68. | Karel Hnik | Elkov-Kasper | 15:15 |
69. | Max Kanter | Team Sunweb | 15:36 |
70. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | 15:46 |
71. | Lukas Ruegg | Swiss Racing Academy | 16:03 |
72. | Alexander Tarlton | Team Lotto-Kern Haus | 16:08 |
73. | Jan Hugger | Team Lotto-Kern Haus | |
74. | Yannik Achterberg | Maloja Pushbikers | 16:34 |
75. | Moran Vermeulen | Team Felbermayr-Simplon Wels | 16:37 |
76. | Felix Gall | Team Sunweb | 16:47 |
77. | Matthias Mangertseder | Maloja Pushbikers | 17:55 |
78. | Yves Lutolf | Swiss Racing Academy | 18:39 |
79. | Maarten Wynants | Jumbo-Visma | 19:32 |
80. | Sven Burger | SEG Racing Academy | 19:33 |
81. | Luka Pibernik | Bahrain-McLaren | 21:41 |
82. | Owen Geleijn | Jumbo-Visma | 22:40 |
83. | Thimo Willems | Sport Vlaanderen-Baloise | 24:06 |
84. | Adne Koster | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 33:39 |
85. | Patrick Haller | Leopard Pro Cycling | 41:11 |
Lefevere nie skreślił Alaphilippe. Lund Andersen ponownie najlepszy w Tour of Türkiye. Rozpoczął się wyścig Gracia. Wiadomości i wyniki z…
Belg Thibau Nys (Lidl-Trek) zdobył po podjeździe do Les Marécottes drugi etap Tour de Romandie i objął prowadzenie w wyścigu.
Katarzyna Niewiadoma zmieniła plany na Igrzyska Olimpijskie. Zamiast na czasówce, Polka skupi się na wyścigu ze startu wspólnego i Tour…
Grace Brown sięgnęła po największy triumf kariery, ogrywając największe faworytki podczas niedzielnego Liege-Bastogne-Liege Femmes.
Dorian Godon sięgnął po zwycięstwo na pierwszym etapie Tour de Romandie i został nowym liderem wyścigu.
Dzień Tobiasa Lunda Andresena w Tour of Türkiye. Jai Hindlej pozostanie w Bora-hansgrohe. Wyniki i wiadomości ze środy, 24 kwietnia.