Tour de l'Ain 2020: etap 1. Andrea Bagioli już wygrywa

Andrea Bagioli

21-letni Włoch Andrea Bagioli odniósł zwycięstwo na pierwszym etapie Tour de l’Ain.

Pierwszoroczniak w Deceuninck - Quick Step na finiszu pagórkowatej trasy, z metą w Ceyzeriat, okazał się szybszy od mistrza Słowenii Primoza Roglica (Jumbo-Visma) i jadącego w kadrze Szwajcarii Stefana Bisseggera (EF Pro Cycling).

Wyniki 1. etapu Tour de l'Ain 2020 (2.1), Montréal-la-Cluse - Ceyzeriat (139,5 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Andrea BagioliDeceuninck-Quick Step3:17:00
2.Primož RoglicJumbo-Visma
3.Stefan BisseggerSzwajcaria
4.Tom DumoulinJumbo-Visma
5.Erik FetterKometa Xstra Cycling Team
6.Giacomo GaravagliaKometa Xstra Cycling Team
7.Guillaume MartinCofidis, Solutions Crédits
8.João AlmeidaDeceuninck-Quick Step
9.Bauke MollemaTrek-Segafredo
10.Valerio ContiUAE Team Emirates
11.Kiel ReijnenTrek-Segafredo
12.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise
13.Clément ChampoussinAG2R La Mondiale
14.Egan BernalTeam Ineos
15.Carl Fredrik HagenLotto Soudal
16.Jake StewartGroupama-FDJ
17.Sam OomenTeam Sunweb
18.Simon PellaudSzwajcaria
19.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise
20.Ilan van WilderTeam Sunweb
21.Alexis VuillermozAG2R La Mondiale
22.Hideto NakaneNippo Delko One Provence
23.Nairo QuintanaTeam Arkéa Samsic
24.Geraint ThomasTeam Ineos
25.Dan MartinIsrael Start-Up Nation
26.Josef CernyCCC Team
27.Tao Geoghegan HartTeam Ineos
28.Steven KruijswijkJumbo-Visma
29.Quentin PacherB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
30.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits
31.Márton DinaKometa Xstra Cycling Team
32.Harm VanhouckeLotto Soudal
33.Fabio AruUAE Team Emirates
34.George BennettJumbo-Visma
35.Jaakko HanninenAG2R La Mondiale
36.Joey RosskopfCCC Team
37.Mathias FrankAG2R La Mondiale
38.Nicolas EdetCofidis, Solutions Crédits
39.Tom van AsbroeckIsrael Start-Up Nation
40.Jan HirtCCC Team
41.Rémy RochasNippo Delko One Provence
42.Simone PetilliCircus-Wanty Gobert
43.Aurélien Paret-peintreAG2R La Mondiale
44.Simon GuglielmiGroupama-FDJ
45.Jarrad DriznersHagens Berman Axeon
46.Sander ArmeeLotto Soudal
47.Joe DombrowskiUAE Team Emirates
48.Jakob GessneNiemcy
49.Adrien GuillonnetSt Michel-Auber93
50.Romain SicardTeam Total Direct Energie
51.Fernando BarceloCofidis, Solutions Crédits
52.Manuel Diaz JoséNippo Delko One Provence
53.Kilian FrankinyGroupama-FDJ
54.Thymen ArensmanTeam Sunweb
55.Paul OurselinTeam Total Direct Energie
56.Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates
57.Rémy MertzLotto Soudal
58.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
59.Odd Christian EikingCircus-Wanty Gobert
60.Sergio Garcia GonzalezKometa Xstra Cycling Team
61.Kevin DeltombeSport Vlaanderen-Baloise
62.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon
63.Miguel HeidemannNiemcy
64.Mathias de WitteNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
65.Cyril GautierB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
66.Mauri VansevenantDeceuninck-Quick Step
67.Will BartaCCC Team
68.Winner AnaconaTeam Arkéa Samsic
69.Edward AndersonHagens Berman Axeon
70.Thomas DegandCircus-Wanty Gobert
71.Bert van LerbergheDeceuninck-Quick Step
72.Nans PetersAG2R La Mondiale
73.Fumiyuki BeppuNippo Delko One Provence
74.Tom-Jelte SlagterB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
75.Jelle WallaysLotto Soudal
76.Sean QuinnHagens Berman Axeon
77.Lindsay de VylderSport Vlaanderen-Baloise00:23
78.Johannes AdamietzNiemcy00:31
79.Robert PowerTeam Sunweb00:33
80.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber9300:38
81.Baptiste ConstantinSt Michel-Auber93
82.Dayer QuintanaTeam Arkéa Samsic00:47
83.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates
84.James FoucheHagens Berman Axeon
85.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie
86.Léo VincentGroupama-FDJ00:57
87.Michel RiesTrek-Segafredo
88.Mathias FluckigerSzwajcaria
89.Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation
90.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step
91.Fabien DoubeyCircus-Wanty Gobert
92.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
93.Jérémy LeveauNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
94.Claudio ImhofSzwajcaria
95.Martijn TusveldTeam Sunweb
96.Pedro AndradeHagens Berman Axeon
97.Antoine AebiSzwajcaria
98.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
99.Richie PorteTrek-Segafredo01:16
100.Romain SeigleGroupama-FDJ
101.Daniel ViegasKometa Xstra Cycling Team
102.Baptiste BleierSt Michel-Auber93
103.Jérôme CousinTeam Total Direct Energie
104.Henrik PakalskiNiemcy
105.Mikkel BjergUAE Team Emirates
106.Toms SkujinsTrek-Segafredo
107.Gilles de WildeSport Vlaanderen-Baloise
108.André GreipelIsrael Start-Up Nation
109.Robert GesinkJumbo-Visma
110.Łukasz OwsianTeam Arkéa Samsic
111.Dominik RoberNiemcy01:42
112.Mads Wurtz SchmidtIsrael Start-Up Nation01:46
113.Chris FroomeTeam Ineos
114.Jannis PeterNiemcy
115.Antonio PuppioKometa Xstra Cycling Team
116.Georg ZimmermannCCC Team
117.Sebastian SchonbergerB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM01:52
118.Pierre-Luc PerichonCofidis, Solutions Crédits02:17
119.Nils PolittIsrael Start-Up Nation
120.Rasmus IversenLotto Soudal
121.Kévin van MelsenCircus-Wanty Gobert02:54
122.Jérémy LecroqB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
123.Andrey AmadorTeam Ineos
124.Luca MozzatoB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM03:09
125.Simon ImbodenSzwajcaria03:23
126.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic03:28
127.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie
128.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:45
129.Romain CombaudNippo Delko One Provence
130.Attilio VivianiCofidis, Solutions Crédits
131.Michał PalutaCCC Team04:03
132.Jonathan CastroviejoTeam Ineos04:29
133.Mathieu BurgaudeauTeam Total Direct Energie05:14
134.Thibault FerasseNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole06:05
135.Julien BernardTrek-Segafredo
136.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic
137.Martin SalmonTeam Sunweb06:18
138.Pierre BarbierNippo Delko One Provence06:26
139.Tony MartinJumbo-Visma07:02
140.Ludwig de WinterCircus-Wanty Gobert07:25
141.Rémi CavagnaDeceuninck-Quick Step
142.Alexys BrunelGroupama-FDJ13:37
143.Bryan AlaphilippeSt Michel-Auber93
144.Ivan CentroneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Andrea BagioliDeceuninck-Quick Step3:16:50
2.Primož RoglicJumbo-Visma00:04
3.Stefan BisseggerSzwajcaria00:06
4.Tom DumoulinJumbo-Visma00:10
5.Erik FetterKometa Xstra Cycling Team
6.Giacomo GaravagliaKometa Xstra Cycling Team
7.Guillaume MartinCofidis, Solutions Crédits
8.João AlmeidaDeceuninck-Quick Step
9.Bauke MollemaTrek-Segafredo
10.Valerio ContiUAE Team Emirates
11.Kiel ReijnenTrek-Segafredo
12.Edward PlanckaertSport Vlaanderen-Baloise
13.Clément ChampoussinAG2R La Mondiale
14.Egan BernalTeam Ineos
15.Carl Fredrik HagenLotto Soudal
16.Jake StewartGroupama-FDJ
17.Sam OomenTeam Sunweb
18.Simon PellaudSzwajcaria
19.Aaron van PouckeSport Vlaanderen-Baloise
20.Ilan van WilderTeam Sunweb
21.Alexis VuillermozAG2R La Mondiale
22.Hideto NakaneNippo Delko One Provence
23.Nairo QuintanaTeam Arkéa Samsic
24.Geraint ThomasTeam Ineos
25.Dan MartinIsrael Start-Up Nation
26.Josef CernyCCC Team
27.Tao Geoghegan HartTeam Ineos
28.Steven KruijswijkJumbo-Visma
29.Quentin PacherB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
30.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits
31.Márton DinaKometa Xstra Cycling Team
32.Harm VanhouckeLotto Soudal
33.Fabio AruUAE Team Emirates
34.George BennettJumbo-Visma
35.Jaakko HanninenAG2R La Mondiale
36.Joey RosskopfCCC Team
37.Mathias FrankAG2R La Mondiale
38.Nicolas EdetCofidis, Solutions Crédits
39.Tom van AsbroeckIsrael Start-Up Nation
40.Jan HirtCCC Team
41.Rémy RochasNippo Delko One Provence
42.Simone PetilliCircus-Wanty Gobert
43.Aurélien Paret-peintreAG2R La Mondiale
44.Simon GuglielmiGroupama-FDJ
45.Jarrad DriznersHagens Berman Axeon
46.Sander ArmeeLotto Soudal
47.Joe DombrowskiUAE Team Emirates
48.Jakob GessneNiemcy
49.Adrien GuillonnetSt Michel-Auber93
50.Romain SicardTeam Total Direct Energie
51.Fernando BarceloCofidis, Solutions Crédits
52.Manuel Diaz JoséNippo Delko One Provence
53.Kilian FrankinyGroupama-FDJ
54.Thymen ArensmanTeam Sunweb
55.Paul OurselinTeam Total Direct Energie
56.Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates
57.Rémy MertzLotto Soudal
58.Thomas SprengersSport Vlaanderen-Baloise
59.Odd Christian EikingCircus-Wanty Gobert
60.Sergio Garcia GonzalezKometa Xstra Cycling Team
61.Kevin DeltombeSport Vlaanderen-Baloise
62.Kevin VermaerkeHagens Berman Axeon
63.Miguel HeidemannNiemcy
64.Mathias de WitteNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
65.Cyril GautierB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
66.Mauri VansevenantDeceuninck-Quick Step
67.Will BartaCCC Team
68.Winner AnaconaTeam Arkéa Samsic
69.Edward AndersonHagens Berman Axeon
70.Thomas DegandCircus-Wanty Gobert
71.Bert van LerbergheDeceuninck-Quick Step
72.Nans PetersAG2R La Mondiale
73.Fumiyuki BeppuNippo Delko One Provence
74.Tom-Jelte SlagterB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
75.Jelle WallaysLotto Soudal
76.Sean QuinnHagens Berman Axeon
77.Lindsay de VylderSport Vlaanderen-Baloise00:33
78.Johannes AdamietzNiemcy00:41
79.Robert PowerTeam Sunweb00:43
80.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber9300:48
81.Baptiste ConstantinSt Michel-Auber93
82.Dayer QuintanaTeam Arkéa Samsic00:57
83.Alexandr RiabushenkoUAE Team Emirates
84.James FoucheHagens Berman Axeon
85.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie
86.Léo VincentGroupama-FDJ01:07
87.Michel RiesTrek-Segafredo
88.Mathias FluckigerSzwajcaria
89.Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation
90.Alvaro José HodegDeceuninck-Quick Step
91.Fabien DoubeyCircus-Wanty Gobert
92.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
93.Jérémy LeveauNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
94.Claudio ImhofSzwajcaria
95.Martijn TusveldTeam Sunweb
96.Pedro AndradeHagens Berman Axeon
97.Antoine AebiSzwajcaria
98.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
99.Richie PorteTrek-Segafredo01:26
100.Romain SeigleGroupama-FDJ
101.Daniel ViegasKometa Xstra Cycling Team
102.Baptiste BleierSt Michel-Auber93
103.Jérôme CousinTeam Total Direct Energie
104.Henrik PakalskiNiemcy
105.Mikkel BjergUAE Team Emirates
106.Toms SkujinsTrek-Segafredo
107.Gilles de WildeSport Vlaanderen-Baloise
108.André GreipelIsrael Start-Up Nation
109.Robert GesinkJumbo-Visma
110.Łukasz OwsianTeam Arkéa Samsic
111.Dominik RoberNiemcy01:52
112.Mads Wurtz SchmidtIsrael Start-Up Nation01:56
113.Chris FroomeTeam Ineos
114.Jannis PeterNiemcy
115.Antonio PuppioKometa Xstra Cycling Team
116.Georg ZimmermannCCC Team
117.Sebastian SchonbergerB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM02:02
118.Pierre-Luc PerichonCofidis, Solutions Crédits02:27
119.Nils PolittIsrael Start-Up Nation
120.Rasmus IversenLotto Soudal
121.Kévin van MelsenCircus-Wanty Gobert03:04
122.Jérémy LecroqB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM
123.Andrey AmadorTeam Ineos
124.Luca MozzatoB&B Hotels-Vital Concept p/b KTM03:19
125.Simon ImbodenSzwajcaria03:33
126.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic03:38
127.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie
128.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:55
129.Romain CombaudNippo Delko One Provence
130.Attilio VivianiCofidis, Solutions Crédits
131.Michał PalutaCCC Team04:13
132.Jonathan CastroviejoTeam Ineos04:39
133.Mathieu BurgaudeauTeam Total Direct Energie05:24
134.Thibault FerasseNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole06:15
135.Julien BernardTrek-Segafredo
136.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic
137.Martin SalmonTeam Sunweb06:28
138.Pierre BarbierNippo Delko One Provence06:36
139.Tony MartinJumbo-Visma07:12
140.Ludwig de WinterCircus-Wanty Gobert07:35
141.Rémi CavagnaDeceuninck-Quick Step
142.Alexys BrunelGroupama-FDJ13:47
143.Bryan AlaphilippeSt Michel-Auber93
144.Ivan CentroneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: