Sibiu Cycling Tour 2020: etap 3b. Pascal Ackermann na koniec

Pascal Ackermann (Bora-hansgrohe) wygrał w Sybinie ostatni odcinek wyścigu Sibiu Cycling Tour. W klasyfikacji generalnej triumfował Gregor Mühlberger (Bora-hansgrohe).

Płaski i krótki etap zakończył się finiszem z peletonu. Ackermann ponownie nie dał szans rywalom, a kolarze Bory pojechali tak sprawnie, że na podium załapał się też rozprowadzający Michael Schwarzmann. Trójkę dnia dopełnił Rumun Eduard Michael Grosu (Nippo Delko One Provence).

Siódmy finiszował Patryk Stosz (Voster ATS Team).

W klasyfikacji generalnej Mühlberger o 1:01 wyprzedził drużynowego kolegę Patricka Konrada oraz o 1:52 Szwajcara Matteo Badilattiego z Israel Start-Up Nation.

Na piątym miejscu sklasyfikowany został Piotr Brożyna z kontynentalnej ekipy Voster ATS.

Wyniki etapu 3b. Sibiu Cycling Tour 2020 (2.1), Sybin - Sybin (109 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Pascal AckermannBora-hansgrohe2:15:38
2.Michael SchwarzmannBora-hansgrohe
3.Eduard-Michael GrosuNippo Delko One Provence
4.Adam ŤoupalikElkov-Kasper
5.Davide AppollonioAmore & Vita-Prodir
6.Lars KulbeTeam SKS Sauerland NRW
7.Patryk StoszVoster ATS Team
8.Emanuele OnestiGiotti Victoria
9.Filippo FiorelliBardiani-CSF-Faizanè
10.Federico BurchioWork Service Dynatek Vega
11.Federico ZurloGiotti Victoria
12.Paolo TotoWork Service Dynatek Vega
13.Luca WackermannVini Zabù-KTM
14.Nicolas NesiD'Amico-UM Tools
15.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe
16.Patrick KonradBora-hansgrohe
17.Robin FroidevauxAkros-Excelsior-Thömus
18.Matteo BusatoVini Zabù-KTM
19.Johannes HodappTeam SKS Sauerland NRW
20.Matteo RotondiWork Service Dynatek Vega
21.Piotr BrożynaVoster ATS Team
22.Erik Bergstrom FriskBike Aid
23.Mel van der VeekensÀ BLOC CT
24.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir
25.Szymon KrawczykCCC Development Team
26.Tomasz BudzińskiWibatech Merx
27.Davide RebellinMeridiana Kamen Team
28.Simone BevilacquaVini Zabù-KTM
29.Paweł BernasMazowsze Serce Polski
30.Szymon TraczCCC Development Team
31.Petr KelemenCCC Development Team
32.Marcin BudzińskiWibatech Merx
33.Nicolas Dalla ValleBardiani-CSF-Faizanè
34.Leonardo TortomasiVini Zabù-KTM
35.Nikodemus HollerBike Aid
36.Rüdiger SeligBora-hansgrohe
37.Adriaan JanssenÀ BLOC CT
38.Valter GhiginoD'Amico-UM Tools
39.Riccardo StacchiottiVini Zabù-KTM
40.Michal SchlegelElkov-Kasper
41.Emanuel PiaskowyMazowsze Serce Polski
42.Raul ColomboWork Service Dynatek Vega
43.Jan BartaElkov-Kasper
44.Manuel ZobristAkros-Excelsior-Thömus
45.Adi Narcis MarcuRumunia
46.Daniel TurekIsrael Start-Up Nation
47.Justin WolfBike Aid
48.Matthias BrandleIsrael Start-Up Nation
49.Piotr PękalaCCC Development Team
50.Per MunstermannTeam SKS Sauerland NRW
51.Kacper WalkowiakCCC Development Team
52.Marek RutkiewiczMazowsze Serce Polski
53.Guy SagivIsrael Start-Up Nation
54.Dario PuccioniWork Service Dynatek Vega
55.Davide BaisCycling Team Friuli ASD
56.Riccardo MarchesiniAmore & Vita-Prodir
57.Karel HnikElkov-Kasper
58.Luca CoviliBardiani-CSF-Faizanè
59.Charly PetelinAmore & Vita-Prodir
60.Michał PodlaskiMazowsze Serce Polski
61.Francjasco Manuel BongiornoVini Zabù-KTM
62.Adne van EngelenBike Aid
63.Rémy RochasNippo Delko One Provence
64.Wojciech SykałaVoster ATS Team
65.Michel GiesselmannTeam SKS Sauerland NRW
66.Meindert WeulinkÀ BLOC CT
67.Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation
68.Anatoliy BudyakWibatech Merx
69.Paweł CieślikVoster ATS Team
70.Valère ThiebaudAkros-Excelsior-Thömus
71.Daniel CristaRumunia
72.Johannes AdamietzTeam SKS Sauerland NRW
73.Antonio SantoroWork Service Dynatek Vega
74.Emil DimaGiotti Victoria
75.Andrea MeucciAmore & Vita-Prodir
76.Antonio ZulloAmore & Vita-Prodir
77.Viktor FilutasGiotti Victoria
78.Stijn AppelÀ BLOC CT
79.Adam StachowiakVoster ATS Team
80.Andrea PietrobonCycling Team Friuli ASD
81.Remi CapronAkros-Excelsior-Thömus
82.Jon KnolleTeam SKS Sauerland NRW
83.Mateusz GrabisVoster ATS Team
84.Dominik GorakCCC Development Team
85.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli ASD
86.Antoine DebonsAkros-Excelsior-Thömus
87.Jeen de JongÀ BLOC CT
88.Antonio BaracMeridiana Kamen Team
89.Julien TrarieuxNippo Delko One Provence
90.Martin NesslerCycling Team Friuli ASD
91.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools
92.Simone SanoTeam Novak
93.Iuri FilosiBardiani-CSF-Faizanè
94.Michael KukrleElkov-Kasper
95.Iustin-Ioan VĂidianRumunia
96.Lucas de RossiNippo Delko One Provence
97.Thomas DevauxAkros-Excelsior-Thömus
98.Ramūnas NavardauskasNippo Delko One Provence
99.Serghei ȚvetcovRumunia
100.Andreas SchillingerBora-hansgrohe
101.Matija LojenMeridiana Kamen Team00:53
102.Andras SzentpeteriTeam Novak
103.Luca RaggioD'Amico-UM Tools
104.Hideto NakaneNippo Delko One Provence01:13

Klasyfikacja końcowa wyścigu

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe11:36:44
2.Patrick KonradBora-hansgrohe01:01
3.Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation01:52
4.Rémy RochasNippo Delko One Provence02:47
5.Piotr BrożynaVoster ATS Team05:22
6.Luca WackermannVini Zabù-KTM05:54
7.Adne van EngelenBike Aid07:41
8.Davide RebellinMeridiana Kamen Team07:47
9.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir07:59
10.Filippo FiorelliBardiani-CSF-Faizanè08:04
11.Erik Bergstrom FriskBike Aid08:12
12.Petr KelemenCCC Development Team08:13
13.Karel HnikElkov-Kasper08:25
14.Robin FroidevauxAkros-Excelsior-Thömus08:50
15.Emanuel PiaskowyMazowsze Serce Polski09:39
16.Michal SchlegelElkov-Kasper09:49
17.Raul ColomboWork Service Dynatek Vega10:24
18.Davide BaisCycling Team Friuli ASD10:56
19.Luca CoviliBardiani-CSF-Faizanè11:00
20.Piotr PękalaCCC Development Team11:21
21.Johannes AdamietzTeam SKS Sauerland NRW11:50
22.Antoine DebonsAkros-Excelsior-Thömus
23.Francjasco Manuel BongiornoVini Zabù-KTM11:51
24.Jan BartaElkov-Kasper11:54
25.Leonardo TortomasiVini Zabù-KTM12:37
26.Federico ZurloGiotti Victoria12:56
27.Lucas de RossiNippo Delko One Provence12:58
28.Serghei ȚvetcovRumunia13:21
29.Matteo BusatoVini Zabù-KTM13:25
30.Anatoliy BudyakWibatech Merx14:09
31.Marek RutkiewiczMazowsze Serce Polski14:29
32.Luca RaggioD'Amico-UM Tools14:58
33.Nikodemus HollerBike Aid15:02
34.Szymon TraczCCC Development Team15:05
35.Michael KukrleElkov-Kasper15:11
36.Marcin BudzińskiWibatech Merx15:12
37.Dario PuccioniWork Service Dynatek Vega15:21
38.Michał PodlaskiMazowsze Serce Polski
39.Jeen de JongÀ BLOC CT16:30
40.Antonio ZulloAmore & Vita-Prodir16:40
41.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli ASD18:55
42.Guy SagivIsrael Start-Up Nation20:09
43.Kacper WalkowiakCCC Development Team20:18
44.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools20:21
45.Paweł CieślikVoster ATS Team20:33
46.Dominik GorakCCC Development Team20:47
47.Martin NesslerCycling Team Friuli ASD20:53
48.Adam ŤoupalikElkov-Kasper21:17
49.Paolo TotoWork Service Dynatek Vega21:23
50.Patryk StoszVoster ATS Team21:35
51.Viktor FilutasGiotti Victoria21:38
52.Adam StachowiakVoster ATS Team21:45
53.Andrea PietrobonCycling Team Friuli ASD22:03
54.Eduard-Michael GrosuNippo Delko One Provence22:35
55.Michel GiesselmannTeam SKS Sauerland NRW22:42
56.Stijn AppelÀ BLOC CT23:34
57.Tomasz BudzińskiWibatech Merx23:47
58.Daniel TurekIsrael Start-Up Nation23:59
59.Meindert WeulinkÀ BLOC CT24:48
60.Ramūnas NavardauskasNippo Delko One Provence25:40
61.Antonio SantoroWork Service Dynatek Vega25:45
62.Mateusz GrabisVoster ATS Team26:16
63.Szymon KrawczykCCC Development Team26:29
64.Adriaan JanssenÀ BLOC CT27:01
65.Emanuele OnestiGiotti Victoria27:08
66.Iuri FilosiBardiani-CSF-Faizanè27:20
67.Riccardo MarchesiniAmore & Vita-Prodir28:53
68.Matteo RotondiWork Service Dynatek Vega29:27
69.Hideto NakaneNippo Delko One Provence29:28
70.Andrea MeucciAmore & Vita-Prodir29:32
71.Emil DimaGiotti Victoria29:57
72.Valère ThiebaudAkros-Excelsior-Thömus30:12
73.Wojciech SykałaVoster ATS Team30:13
74.Paweł BernasMazowsze Serce Polski30:52
75.Mel van der VeekensÀ BLOC CT31:17
76.Simone BevilacquaVini Zabù-KTM32:44
77.Matthias BrandleIsrael Start-Up Nation33:16
78.Thomas DevauxAkros-Excelsior-Thömus33:19
79.Michael SchwarzmannBora-hansgrohe33:48
80.Jon KnolleTeam SKS Sauerland NRW34:08
81.Pascal AckermannBora-hansgrohe34:29
82.Riccardo StacchiottiVini Zabù-KTM34:32
83.Julien TrarieuxNippo Delko One Provence34:48
84.Federico BurchioWork Service Dynatek Vega34:50
85.Valter GhiginoD'Amico-UM Tools35:07
86.Nicolas NesiD'Amico-UM Tools35:29
87.Lars KulbeTeam SKS Sauerland NRW35:32
88.Andreas SchillingerBora-hansgrohe35:56
89.Manuel ZobristAkros-Excelsior-Thömus36:03
90.Johannes HodappTeam SKS Sauerland NRW36:26
91.Per MunstermannTeam SKS Sauerland NRW36:30
92.Simone SanoTeam Novak36:36
93.Daniel CristaRumunia37:59
94.Charly PetelinAmore & Vita-Prodir38:18
95.Antonio BaracMeridiana Kamen Team38:56
96.Davide AppollonioAmore & Vita-Prodir39:10
97.Remi CapronAkros-Excelsior-Thömus42:38
98.Rüdiger SeligBora-hansgrohe45:29
99.Nicolas Dalla ValleBardiani-CSF-Faizanè45:35
100.Iustin-Ioan VĂidianRumunia45:42
101.Adi Narcis MarcuRumunia45:54
102.Matija LojenMeridiana Kamen Team47:11
103.Justin WolfBike Aid52:19
104.Andras SzentpeteriTeam Novak54:24

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: