Sibiu Cycling Tour 2020: etap 3a. Gregor Muhlberger obejmuje prowadzenie

Gregor Muhlberger

Gregor Muhlberger (Bora-hansgrohe) najszybciej zaliczył górski odcinek jazdy indywidualnej na czas wyścigu Sibiu Cycling Tour.

Austriak pokonał o ponad minutę Matteo Badilattiego (Israel Start-Up Nation) i kolegę z ekipy Patricka Konrada, któremu odebrał koszulkę lidera.

Piotr Brożyna (Voster ATS Team) uzyskał 5. czas i taką też pozycję zajmuje przed ostatnim etapem.

Kolarze podjeżdżali do kurortu narciarskiego Arena Platos, zaliczając 12,5 kilometra przy średnim nachyleniu 5,2%.

Wyniki etapu 3a. Sibiu Cycling Tour 2020 (2.1), Curmătura Ștezii – Arena Platos (12,5 km; jazda indywidualna na czas):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe26:11
2.Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation01:02
3.Patrick KonradBora-hansgrohe01:04
4.Rémy RochasNippo Delko One Provence01:30
5.Piotr BrożynaVoster ATS Team01:47
6.Serghei ȚvetcovRumunia01:50
7.Adne van EngelenBike Aid02:01
8.Lucas de RossiNippo Delko One Provence02:05
9.Adam StachowiakVoster ATS Team
10.Michael KukrleElkov-Kasper02:20
11.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir02:22
12.Filippo FiorelliBardiani-CSF-Faizanè02:28
13.Emil DimaGiotti Victoria02:30
14.Johannes AdamietzTeam SKS Sauerland NRW02:35
15.Remi CapronAkros-Excelsior-Thömus
16.Erik Bergstrom FriskBike Aid02:41
17.Martin NesslerCycling Team Friuli ASD02:42
18.Patryk StoszVoster ATS Team02:44
19.Luca CoviliBardiani-CSF-Faizanè02:46
20.Petr KelemenCCC Development Team02:58
21.Paweł CieślikVoster ATS Team
22.Anatoliy BudyakWibatech Merx03:01
23.Federico ZurloGiotti Victoria03:04
24.Paolo TotoWork Service Dynatek Vega03:07
25.Piotr PękalaCCC Development Team
26.Davide RebellinMeridiana Kamen Team03:10
27.Emanuel PiaskowyMazowsze Serce Polski03:12
28.Kacper WalkowiakCCC Development Team03:17
29.Luca WackermannVini Zabù-KTM
30.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli ASD03:18
31.Michal SchlegelElkov-Kasper03:20
32.Jan BartaElkov-Kasper
33.Davide BaisCycling Team Friuli ASD03:23
34.Szymon KrawczykCCC Development Team
35.Robin FroidevauxAkros-Excelsior-Thömus03:25
36.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools03:27
37.Andrea PietrobonCycling Team Friuli ASD03:30
38.Thomas DevauxAkros-Excelsior-Thömus
39.Riccardo MarchesiniAmore & Vita-Prodir03:31
40.Meindert WeulinkÀ BLOC CT
41.Mel van der VeekensÀ BLOC CT03:32
42.Antonio ZulloAmore & Vita-Prodir03:37
43.Szymon TraczCCC Development Team
44.Daniel CristaRumunia03:38
45.Eduard-Michael GrosuNippo Delko One Provence03:40
46.Karel HnikElkov-Kasper03:43
47.Marcin BudzińskiWibatech Merx03:44
48.Adriaan JanssenÀ BLOC CT03:48
49.Simone BevilacquaVini Zabù-KTM03:49
50.Stijn AppelÀ BLOC CT
51.Matthias BrandleIsrael Start-Up Nation03:51
52.Leonardo TortomasiVini Zabù-KTM
53.Antoine DebonsAkros-Excelsior-Thömus03:53
54.Matteo BusatoVini Zabù-KTM03:54
55.Julien TrarieuxNippo Delko One Provence03:55
56.Hideto NakaneNippo Delko One Provence03:56
57.Viktor FilutasGiotti Victoria03:58
58.Jon KnolleTeam SKS Sauerland NRW04:07
59.Michael SchwarzmannBora-hansgrohe04:08
60.Federico BurchioWork Service Dynatek Vega
61.Dario PuccioniWork Service Dynatek Vega04:09
62.Andrea MeucciAmore & Vita-Prodir04:13
63.Michał PodlaskiMazowsze Serce Polski
64.Marek RutkiewiczMazowsze Serce Polski04:21
65.Francjasco Manuel BongiornoVini Zabù-KTM04:22
66.Raul ColomboWork Service Dynatek Vega
67.Luca RaggioD'Amico-UM Tools
68.Dominik GorakCCC Development Team04:27
69.Antonio BaracMeridiana Kamen Team04:28
70.Charly PetelinAmore & Vita-Prodir04:30
71.Mateusz GrabisVoster ATS Team04:34
72.Jeen de JongÀ BLOC CT04:35
73.Tomasz BudzińskiWibatech Merx04:41
74.Valère ThiebaudAkros-Excelsior-Thömus04:43
75.Iuri FilosiBardiani-CSF-Faizanè04:45
76.Pascal AckermannBora-hansgrohe
77.Guy SagivIsrael Start-Up Nation04:47
78.Simone SanoTeam Novak04:48
79.Matteo RotondiWork Service Dynatek Vega04:52
80.Valter GhiginoD'Amico-UM Tools04:58
81.Antonio SantoroWork Service Dynatek Vega04:59
82.Wojciech SykałaVoster ATS Team05:03
83.Justin WolfBike Aid
84.Adam ŤoupalikElkov-Kasper05:06
85.Nicolas NesiD'Amico-UM Tools05:11
86.Iustin-Ioan VaidianRumunia05:13
87.Emanuele OnestiGiotti Victoria05:19
88.Nikodemus HollerBike Aid05:24
89.Nicolas Dalla ValleBardiani-CSF-Faizanè05:33
90.Paweł BernasMazowsze Serce Polski
91.Ramūnas NavardauskasNippo Delko One Provence05:35
92.Daniel TurekIsrael Start-Up Nation
93.Matija LojenMeridiana Kamen Team05:36
94.Riccardo StacchiottiVini Zabù-KTM05:47
95.Andreas SchillingerBora-hansgrohe
96.Davide AppollonioAmore & Vita-Prodir05:50
97.Rüdiger SeligBora-hansgrohe05:55
98.Michel GiesselmannTeam SKS Sauerland NRW05:57
99.Per MunstermannTeam SKS Sauerland NRW06:02
100.Johannes HodappTeam SKS Sauerland NRW06:03
101.Andras SzentpeteriTeam Novak06:10
102.Lars KulbeTeam SKS Sauerland NRW06:19
103.Manuel ZobristAkros-Excelsior-Thömus06:20
104.Adi Narcis MarcuRumunia06:25
OTLAdrian BanaszekMazowsze Serce Polski
OTLRudy BarbierIsrael Start-Up Nation
OTLIvar SlikÀ BLOC CT
OTLYegor DementyevTeam Novak
OTLValentin PleseaRumunia
OTLCiprian JitaruGiotti Victoria
OTLMaciej PaterskiWibatech Merx
OTLMatthias SchnapkaBike Aid
OTLLucas CarstensenBike Aid
OTLKarol KuklewiczWibatech Merx
OTLDušan KalabaMeridiana Kamen Team
OTLBalázs RozsaTeam Novak
OTLFilippo FerronatoCycling Team Friuli ASD
OTLAndrei Cosmin BidiliciRumunia
OTLFrantišek SisrElkov-Kasper
OTLLorenzo MarenziMeridiana Kamen Team
OTLAndrea GuardiniGiotti Victoria
OTLMatteo PelucchiBardiani-CSF-Faizanè

Klasyfikacja generalna po etapie 3a

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe9:21:06
2.Patrick KonradBora-hansgrohe01:01
3.Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation01:52
4.Rémy RochasNippo Delko One Provence02:47
5.Piotr BrożynaVoster ATS Team05:22
6.Luca WackermannVini Zabù-KTM05:54
7.Adne van EngelenBike Aid07:41
8.Davide RebellinMeridiana Kamen Team07:47
9.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir07:59
10.Filippo FiorelliBardiani-CSF-Faizanè08:04
11.Erik Bergstrom FriskBike Aid08:13
12.Petr KelemenCCC Development Team08:16
13.Karel HnikElkov-Kasper08:25
14.Robin FroidevauxAkros-Excelsior-Thömus08:50
15.Emanuel PiaskowyMazowsze Serce Polski09:39
16.Michal SchlegelElkov-Kasper09:49
17.Raul ColomboWork Service Dynatek Vega10:24
18.Davide BaisCycling Team Friuli ASD10:56
19.Luca CoviliBardiani-CSF-Faizanè11:00
20.Piotr PękalaCCC Development Team11:21
21.Johannes AdamietzTeam SKS Sauerland NRW11:50
22.Antoine DebonsAkros-Excelsior-Thömus
23.Francjasco Manuel BongiornoVini Zabù-KTM11:51
24.Jan BartaElkov-Kasper11:54
25.Leonardo TortomasiVini Zabù-KTM12:37
26.Federico ZurloGiotti Victoria12:56
27.Lucas de RossiNippo Delko One Provence12:58
28.Serghei ȚvetcovRumunia13:21
29.Matteo BusatoVini Zabù-KTM13:25
30.Luca RaggioD'Amico-UM Tools14:05
31.Anatoliy BudyakWibatech Merx14:09
32.Marek RutkiewiczMazowsze Serce Polski14:29
33.Nikodemus HollerBike Aid15:04
34.Szymon TraczCCC Development Team15:05
35.Michael KukrleElkov-Kasper15:11
36.Marcin BudzińskiWibatech Merx15:12
37.Dario PuccioniWork Service Dynatek Vega15:21
38.Michał PodlaskiMazowsze Serce Polski
39.Jeen de JongÀ BLOC CT16:30
40.Antonio ZulloAmore & Vita-Prodir16:40
41.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli ASD18:55
42.Guy SagivIsrael Start-Up Nation20:09
43.Kacper WalkowiakCCC Development Team20:18
44.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools20:21
45.Paweł CieślikVoster ATS Team20:33
46.Dominik GorakCCC Development Team20:47
47.Martin NesslerCycling Team Friuli ASD20:53
48.Adam ŤoupalikElkov-Kasper21:17
49.Paolo TotoWork Service Dynatek Vega21:23
50.Patryk StoszVoster ATS Team21:35
51.Viktor FilutasGiotti Victoria21:38
52.Adam StachowiakVoster ATS Team21:45
53.Andrea PietrobonCycling Team Friuli ASD22:03
54.Eduard-Michael GrosuNippo Delko One Provence22:37
55.Michel GiesselmannTeam SKS Sauerland NRW22:42
56.Stijn AppelÀ BLOC CT23:34
57.Tomasz BudzińskiWibatech Merx23:47
58.Daniel TurekIsrael Start-Up Nation23:59
59.Meindert WeulinkÀ BLOC CT24:48
60.Ramūnas NavardauskasNippo Delko One Provence25:40
61.Antonio SantoroWork Service Dynatek Vega25:45
62.Mateusz GrabisVoster ATS Team26:16
63.Szymon KrawczykCCC Development Team26:29
64.Adriaan JanssenÀ BLOC CT27:01
65.Emanuele OnestiGiotti Victoria27:08
66.Iuri FilosiBardiani-CSF-Faizanè27:20
67.Hideto NakaneNippo Delko One Provence28:15
68.Riccardo MarchesiniAmore & Vita-Prodir28:53
69.Matteo RotondiWork Service Dynatek Vega29:27
70.Andrea MeucciAmore & Vita-Prodir29:32
71.Emil DimaGiotti Victoria29:57
72.Valère ThiebaudAkros-Excelsior-Thömus30:12
73.Wojciech SykałaVoster ATS Team30:13
74.Paweł BernasMazowsze Serce Polski30:52
75.Mel van der VeekensÀ BLOC CT31:17
76.Simone BevilacquaVini Zabù-KTM32:44
77.Matthias BrandleIsrael Start-Up Nation33:16
78.Thomas DevauxAkros-Excelsior-Thömus33:19
79.Michael SchwarzmannBora-hansgrohe33:52
80.Jon KnolleTeam SKS Sauerland NRW34:08
81.Riccardo StacchiottiVini Zabù-KTM34:32
82.Pascal AckermannBora-hansgrohe34:35
83.Julien TrarieuxNippo Delko One Provence34:48
84.Federico BurchioWork Service Dynatek Vega34:50
85.Valter GhiginoD'Amico-UM Tools35:07
86.Nicolas NesiD'Amico-UM Tools35:29
87.Lars KulbeTeam SKS Sauerland NRW35:32
88.Andreas SchillingerBora-hansgrohe35:56
89.Manuel ZobristAkros-Excelsior-Thömus36:03
90.Johannes HodappTeam SKS Sauerland NRW36:26
91.Per MunstermannTeam SKS Sauerland NRW36:30
92.Simone SanoTeam Novak36:36
93.Daniel CristaRumunia37:59
94.Charly PetelinAmore & Vita-Prodir38:18
95.Antonio BaracMeridiana Kamen Team38:56
96.Davide AppollonioAmore & Vita-Prodir39:10
97.Remi CapronAkros-Excelsior-Thömus42:38
98.Rüdiger SeligBora-hansgrohe45:29
99.Nicolas Dalla ValleBardiani-CSF-Faizanè45:35
100.Iustin-Ioan VaidianRumunia45:42
101.Adi Narcis MarcuRumunia45:54
102.Matija LojenMeridiana Kamen Team46:18
103.Justin WolfBike Aid52:19
104.Andras SzentpeteriTeam Novak53:31

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: