Drogie zakupy Michaela Storera

Michael Storer

Poszedł po szampon i zmyli mu za to głowę. Zespół Sunweb poinformował, że Michael Storer został wysłany do domu z obozu treningowego po złamaniu przepisów sanitarnych.

Według portalu "Wielerflits" 23-letni Australijczyk miał opuścić "bańkę" sanitarną, utworzoną na obozie treningowym w austriackim Kühtai. Ekipa Sunweb podzieliła kolarzy na grupy i zgrupowanie przeprowadza w warunkach reżimu sanitarnego.

Storer do sklepu poszedł  po szampon, a tym samym opuścił "bańkę" swojej grupy. Powrotu nie było, był za to powrót do domu.

Jak wyjaśnił zespół podjęta decyzja nie stanowi kary, lecz tylko środek ostrożności, która ma chronić pozostałych członków drużyny przed ryzykiem zarażenia wirusem SARS-Cov-19.

Interakcja poza „bańkami” jest ograniczona do minimum, po to aby zmniejszyć ryzyko infekcji. Ma to na celu nie tylko ochronę przed wirusem, ale także zminimalizowanie ryzyka przeniesienia go do peletonu, gdy sezon rozpocznie się dla nas 1 sierpnia. Michael całkowicie to rozumie. Świat sportu w czasie koronawirusa to nowa sytuacja dla każdego z nas. Kolarze i personel muszą przyzwyczaić się do nowych obostrzeń

– poinformował zespół.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: