Froome i Porte znowu razem?

Richie Porte

Przejdzie, nie przejdzie, nikt nic nie wie. „The Times” pisał, że Chris Froome może związać się z Israel Start-Up Nation trzyletnim kontraktem Kierownictwu teamu Ineos nie spieszno z zaproponowaniem nowej umowy.

Lecz w tle transferowy poker trwa w najlepsze. „Frumi” raczej opuści szeregi zespołu Dave Brailsforda z dwóch powodów. 1. Niebiańscy mają młodego Egana Bernala. 2. Staremu, drogiemu Froome’owi kończy się umowa. Pytanie brzmi jedynie, kiedy czterokrotny zwycięzca Tour de France zmieni klubowe barwy.

Według informacji "Het Nieuwsblad" właściciel izraelskiej grupy Sylvan Adams złożył propozycję Richiemu Porte'owi, oferując mu współpracę z Froomem. Wraz z końcem 2015 roku doświadczony Australijczyk opuścił Sky, trafiając do BMC Racing. Od sezonu 2018 reprezentuje Trek-Segafredo (kontrakt do 2020 roku). Ale czy Porte spodoba się powtórka z rozrywki, czyli rola pomocnika?

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: