Inny odcień pomarańczowego. Jim Ochowicz ma rozmawiać z Rally Health

Jim Ochowicz w poniedziałek poinformował, że szuka sponsora, który zastąpi polską firmą CCC w roli partnera tytularnego. Doświadczony manager czasu nie traci.

"La Gazzetta dello Sport" już we czwartek pisała o rozmowach między szefem Continuum Sports (spółki stojącej za ekipą CCC) a sponsorem innej amerykańskiej ekipy, Rally Health.

Firma działająca na rynku usług medycznych, od 2016 roku inwestuje w kolarstwo na amerykańskim podwórku.

Rally Cycling to obecnie zespół drugoligowy, w swoich szeregach posiadający 16 zawodników i 9 zawodniczek. Wszyscy występują w charakterystycznych jasno pomarańczowych koszulkach.

Ochowicz na rok 2021 zakontraktowanych ma co najmniej 9 kolarzy, w tym Ilnura Zakarina, Matteo Trentina oraz Jana Hirta.

Włoski dziennik twierdzi, że rozmowy trwają, aczkolwiek nie jest jasne jak miałaby wyglądać współpraca między dwiema strukturami. Celem Ochowicza jest utrzymanie się w pierwszej dywizji, a do tego najpewniej potrzebny będą inni sponsorzy. Wcześniejsze raporty belgijskich mediów mówiły, że do współpracy chętny jest producent rowerów, Giant, natomiast Rally Cycling obecnie związana jest z marką Felt.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: