Rohan Dennis pękł

Rohan Dennis

Rohan Dennis usunął swoje konta społecznościowe, po opublikowaniu na Instagramie zdjęcia, pokazującego jak łamie obostrzenia wynikające z pandemii.

Przebywający w hiszpańskiej Gironie Australijczyk fotkę opatrzył podpisem „34 dzień – pękłem i wyszedłem z domu. Covid-19 może pocałować mnie w tyłek, tak jak cała kwarantanna”.

Jak to w wirtualnym świecie, na kolarza Team Ineos spadła fala krytycznych komentarzy. Początkowo starał się polemizować, w końcu jednak skasował swoje konta na Instagramie i Twitterze. Nie po raz pierwszy.

Mistrz świata w jeździe indywidualnej na czas w ten sam sposób odciął się od świata w zeszłym roku, po tym, gdy niespodziewanie opuścił Tour de France i rozstał się z ekipą Bahrain-Merida. Po kilku miesiącach milczenia przyznał, że w tamtym czasie był w kiepskim stanie psychicznym.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

5 Comments

 1. TR

  19 kwietnia 2020, 20:15 o 20:15

  Od dłuższego czasu primadonna, histeryk i głupek po prostu w jednym. Niech go wreszcie Remco pokona na MŚ, to może będziemy mieć medialny spokój od kolejnych wybryków i fochów mistrza świata. Ale nie, wtedy pewnie popadnie znowu w jakąś depresję, załamie się i nie omieszka pokazać tego w mediach społecznościowych.

  • sebix

   25 kwietnia 2020, 19:42 o 19:42

   Wolę Rohana z jego czasem głupimi wybrykami czy Wiggo - nawet jeśli nie zgadzam się z jego komentarzami, niż tą bandę pozerów mówiących formułki ułożone przez ich sztab PR albo sponsorów.

 2. reko

  19 kwietnia 2020, 21:04 o 21:04

  Jakbym miał taką 911-stke to też bym pękł i wyjechał. Nie lubię go, ale gust motoryzacyjny ma.

  • nindustrialny

   20 kwietnia 2020, 15:40 o 15:40

   Nom. Ferrari. Piekne auta.

  • Karol

   20 kwietnia 2020, 16:00 o 16:00

   Wiadomo. Piękny klasyk, 911 964.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: