„Wyścig z pokoju” na antenie Eurosportu

W sobotę o 11:00 widzowie Eurosportu 1 ponownie zobaczą w akcji na żywo wielkie kolarskie gwiazdy. W  wirtualnym „Wyścigu z pokoju” udział m. in. wezmą Michał Kwiatkowski i Matteo Trentin. Ramię w ramię z nimi pojechać będą mogli kibice.

„Wyścigu z pokoju” to wyjątkowe wydarzenie kolarskie, łączące zawodowych kolarzy, komentatorów i ekspertów Eurosportu oraz widzów i kibiców. W wirtualnym peletonie pojadą Michał Kwiatkowski z Team Ineos, a także czterech kolarzy CCC Team – Matteo Trentin, Łukasz Wiśniowski, Michał Paluta i Kamil Gradek. O najlepszy komentarz na antenie zadbają Tomasz Jaroński, Adam Probosz i Dariusz Baranowski. Ten ostatni będzie nie tylko komentować, ale aktywnie uczestniczyć w ściganiu.

Uczestnicy wyścigu, do którego można zapisać się na platformie Zwift, przejadą trzy okrążenia na wirtualnej trasie Volcano Climb. Podczas dwóch pierwszych, tempo peletonowi nadawać będą zawodowcy – najpierw Michał Paluta, czyli mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego, a następnie Michał Kwiatkowski, mistrz świata w wyścigu ze startu wspólnego z 2014 roku. Ostatnia pętla będzie już prawdziwym wyścigiem kolarskich gwiazd i kibiców.

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

 1. mdrak

  18 kwietnia 2020, 14:13 o 14:13

  Kto właściwie wygrał?

  • TomAsz

   18 kwietnia 2020, 19:04 o 19:04

   Właśnie, kto wygrał?!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: